Opinie o Habza Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Habza Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Habza Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Habza Group Sp. z o.o. w Warszawa

Mia Nowy wpis

Dzień dobry, jedną z ofert na stronie jest ta dla telefonicznego doradcy klienta. oferują tam w niej elastycznie godziny na umowę o pracę lub zlecenie. W jaki sposób ten czas pracy można sobie rozłożyć i czy zawsze możliwa jest ta pierwsza forma umowy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Habza Group Sp. z o.o.?

Były klienta habzy klapsy Nowy wpis

Zacznę od tego że szukałem pomocy w tej firmie a zostało mi im zapłaci 615 zł za niby wykasowana historie BIK Gdzie i tak ja sam musiałem pisać pisma do banków żeby usunęli moje zapytania o kredyt... Pan W który mnie prowadził przed podpisaniem obiecywał złote góry a jak nie dostałem zapomogi tak już olał sprawę a teraz krzyczą 615 za usunięcie historii w BIK .. No tak zrobią z100 klientów i sumka się robi .. Co do pomocy 20% za pomoc ich to sami się zastanówcie czy warto ktoś jak na innych forach pisał weźmiesz 100000 - 20 000 dla habzy a dług 200000 to jeszcze większe długi niż się miało.. Ludzie lepiej sprzedać auto isc do drugiej pracy ... Po prosić prawnika za 500 zł złoży pisma do firm i za dwa lata zapomniecie o długach a tą złodziejską firmę unikać

Zastanawiam się gdzie mogły się podziać opinie odnośnie warunków zatrudnienia? Na stronie z tego co widziałam zespól jest dość spory, zauważyłam też ogłoszenie dla asystentki z kiedyś ale nie mogłam niestety wejść w szczegóły... Proszę więc o opinie z pracy dla osób początkujących. Jaka jest aktualna atmosfera i w jaki sposób wygląda wdrożenie na stanowisko?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Habza Group Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jakub

Tak mi poczyścili BIK nie informując że to nielegalne, że udało mi się wyjść samemu z kłopotów finansowych, okazało się że żaden bank mimo dobrego scoringu nie udzieli mi pożyczki, bo uznali te działania za nielegalne! ostrzegam przed nimi i innym im podobnym. Ja wyszedłem na prostą ale o kredycie w banku mogę zapomnieć ponieważ ingerencja w BIK sprawiła że stałem się w oczach bankowców (usunięte przez administratora) Nie poinformowali mnie że ich działania są nielegalne, mam nadzieję że znajdzie się na was paragraf. Była ofiara Habzy!

Asia

Telefon od osoby umawiajacej na spotkanie rekrutacyjne okazal sie totalna porazka. Osoba zapraszajaca na spotkanie nie potrafila nawet powiedziec jaka jest forma zatrudnienia czy wynagrodzenie. Pierwszy raz cos takiego widze ....

Zbigniew
@Asia

Niezbyt profesjonalnie. Wszystko jedno nawet czy nie wiedziała, czy nie chciała powiedzieć. A na jakie stanowisko aplikowałaś? Ja z reguły zaglądam tu przed wysyłką cv, by uniknąć podobnych sytuacji.

@Asia

Hmmmm, szczerze to nie wypowiem sie o firmie ale z ja np nigdy nie dostalem takich informacji przez telefon. Zawsze na spotkaniu mialem od innych firm warunki finansowe oraz zatrudnienia omawiane. Rozumiem, ze mialas rozmowe i nie powiedzieli ci na miejscu ?

Zofia
@Andrzej

wtedy nie miałeś niczego o firmie do powiedzenia, bo dopiero kandydowałeś, tak? no i ile trwa okres od zgłoszenia do spotkania rekrutacyjnego? sama rozmowa jak wygląda i ile osób bierze w niej udział?

EwaW

Czy zagłada tu Habza Finance? Niby portal dotyczący opinii dotyczących pracy i warunków pacy a okazuje się że ani praca ani opinie o jakości usług ... jest tu jakiś administrator?

Czy w Habza Group Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Wiesz, pytanie dotyczyło pracy w Habza Group, a nie warunków spłaty oferowanych tam kredytów. No ale tak naprawdę nie da się ukryć, że tego typu opinie także wnoszą tu dość istotne informacje. A jesteś w stanie powiedzieć coś o atmosferze w firmie?

Aktualność
Poszukujemy !

Specjalista ds. SEO – STAŻ

Oferujemy:

• Pracę w biurze, w centrum Warszawy

• Płatny, 3-miesięczny staż, podczas którego nauczymy Cię podstaw SEO

• Udział w szkoleniach z zakresu SEO

• Elastyczne godziny pracy

• Pracę w stabilnej i rozwiającej się firmie

• Możliwość rozwoju

• Możliwość awansu na Młodszego Specjalistę SEO oraz podjęcie pełnej współpracy

Twoje obowiązki:

• Wsparcie działu SEO w realizowanych działaniach

• Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

• tworzenie i optymalizowanie wizytówek w Google My Business,

• Dodawanie stron do katalogów

• Marketing szeptany na forach i blogach

• Analiza stron internetowych klientów w celu stworzenia wytycznych optymalizacyjnych jak również ich pozycjonowania

Wymagamy:

• Zainteresowanie marketingiem internetowym, w tym zagadnieniami związanymi z SEO

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office

• Dobra organizacji pracy

• Dokładność w wykonywaniu zadań

• Terminowość realizacji zadań

• Umiejętność pracy w zespole

Zgłoszenia zawieracjące CV prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@habza.com.pl
Kamila

Witam. Jak oceniacie pracę? I czy naprawdę firma pomaga dłużnikowi wyjść z długów?

Karol

Zagląda tu ktoś oprócz klientów? Zamierzam tam aplikować potrzebuje informacji jakie są godziny pracy na daną zmianę? rano/południe/wieczór?

Jeszcze raz chciałbym podziękować Panu Łukaszowi Konskiemu za pomoc, pełny profesjonalizm z jego strony.Pozdrawiamy

Edyta

Habza finanse to firma godna polecenia. Szczególnie polecam Pana Łukasza Końskiego, który sprawnie i szybko załatwił mi kredyt konsolidacyjny w momencie kiedy potrzebowałam naprawdę pomocy. Pan Łukasz Koński to specjalista od trudnych kredytów. Polecam

Tadeusz

Wystarczy wejść wpisać w google "faraon24 habza" na dole w komentarzach Pan Michał Straus pokazał jak powstają pozytywne komentarze o tej firmie - kopiuj wklej ze zmienionymi imionami.

KonradK

Totalne nieprofesjonalni, nie wiem dlaczego jest tyle pozytywnych opinii na google o tym pośrednictwie bankowym, ale na pewno nie są one prawdziwe. Nie ma żadnych informacji co i jak, od czego zacząć. Nie było żadnego naprowadzenia, dlatego dla mnie, czyli dla osoby która nie miała nigdy kontaktu z rachunkowością, było to niezmiernie trudne. Jak próbowałem dzwonić i dopytać się o jakąkolwiek informację (usunięte przez administratora)Najlepszy jest fakt, że moja sprawę rozpatrywano nie dni, ale pare tygodni, gdzie moje nerwy i chęć dowiedzenia się o sprawie były NIJAKIE. (usunięte przez administratora)Szkoda słów

Geralt z Rivi

Wypowiem się może jako pracownik. Praca jak każda, ma swoje + i -. Przede wszystkim dobre jest to, że firma daje wsparcie od strony szkoleniowej oraz swojej dobrej marki. Jest to bardzo wygodne, dla nas pracowników, bo możesz się skupić tylko na pracy, czyli na pomaganiu klientom w uzyskiwaniu kredytów. Na początku każdy nowy otrzymuje mentora, który pomaga we wszystkim, wprowadza do zespołu itp. Zarobki całkiem ok, są lepsze i gorsze miesiace, wiadomo, ale nie ma na co narzekać. Firma daje duży rozwój, non stop się czegoś uczysz, to jest spoko. Atmosfera w pracy, jest w porządku.

Gochna

Witam ile trwała cała procedura przyznania pożyczki?

Gochna

Ile czekała Pani na odpowiedź z banku?

Gosia

Jak długo czekała Pani na odpowiedź z Banku?

Jarosław

Dziękuję klientom za wypowiedzi, one w równie dużym stopniu świadczą o sytuacji w firmie, ale chciałem poznać aktualne warunki pracownicze z perspektywy kogoś, kto jest zatrudniony w Habza Group. Powiedzcie też proszę czy potrzebni są nowi pracownicy, bo nie widziałem żadnej oferty.

Jarosław

Nie widzę tutaj wpisów osób zatrudnionych w Habza Group. Czy ktoś może się wypowiedzieć, jak się tutaj pracuje? Jakie warunki oferują?

Zostaw merytoryczną opinię o Habza Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Habza Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Habza Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Habza Group Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 22 ocen.

Habza Group Sp. z o.o.