Habza Group Sp. z o.o.

Opinie o Habza Group Sp. z o.o.

Moli

Witam, Czy jest tu ktoś komu pomogła firma habza finanse? Mam potworne długi kredyty i chwilówki, jest tego dużo, ocena bik 3 gwiazdki 448p. Czy może ktoś napisać czy w takich problemach pomogli?

lilla
@Moli 28.04.2017 00:18

nie polecam , kredyt może załatwią ale ich prowizja to do 20%(!!) udzielonego Tobie kredytu

Wyraź swoją opinię o firmie Habza Group Sp. z o.o.. Twój komentarz decyduje o karierze innych.

Zostaw opinię o Habza Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Habza Group Sp. z o.o.