Opinie o Habza Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Habza Group Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Habza Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Habza Group Sp. z o.o. w Warszawa

AnK08
Klient

Pracownik z tej firmy po moim zgłoszeniu odezwał się odrazu. Przez 2 dni chciał dane, potwierdzenia pensji, wyciąg bik. Gdy się okazało, że mam słaby niski Bik, nie odzywa tydzień.. Kultura wymagala, żeby napisać, że niestety mi nie pomoże, a nie tak olać. Profesjonalizmu, podejścia do człowieka nie widzę. Polecam przeczytac opinie na stronie (usunięte przez administratora) Na początku po opisie na ich stronie zaufalam im. Miałam nadzieję na pomoc. Patrząc się jakie podejście było do mnie, uważam, że to byl zmarnowany czas. Nie polecam tej firmy

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Habza Group Sp. z o.o.?

Alicja Nowy wpis

Tragedia!

EwaW Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.
Kandydat

Czy zagłada tu Habza Finance? Niby portal dotyczący opinii dotyczących pracy i warunków pacy a okazuje się że ani praca ani opinie o jakości usług ... jest tu jakiś administrator?

AnK08

JanNiezbedny Nowy wpis
@AnK08

Aktualnie szukam pracy w pośrednictwie finansowym ale z tego co zauważyłem Hobza Group nie jest pośrednikiem finansowym ...proszę o informacje o kim Pani pisze ... natknąłem się na Hobza Finanse ale to jakas inna firma ...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy w Habza Group Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Marlena
@Pytanie

Niestety nie polecam. Okropne warunki kredytów, ogromna prowizja, kredyt w efekcie nie pozwala na spłatę wszystkich zobowiązań. ŻAŁUJĘ! to jeszcze bardziej mnie zadłużyło.

Anna
@Marlena

Wiesz, pytanie dotyczyło pracy w Habza Group, a nie warunków spłaty oferowanych tam kredytów. No ale tak naprawdę nie da się ukryć, że tego typu opinie także wnoszą tu dość istotne informacje. A jesteś w stanie powiedzieć coś o atmosferze w firmie?

Pracodawca

• Pracę w biurze, w centrum Warszawy

• Płatny, 3-miesięczny staż, podczas którego nauczymy Cię podstaw SEO

• Udział w szkoleniach z zakresu SEO

• Elastyczne godziny pracy

• Pracę w stabilnej i rozwiającej się firmie

• Możliwość rozwoju

• Możliwość awansu na Młodszego Specjalistę SEO oraz podjęcie pełnej współpracy

Twoje obowiązki:

• Wsparcie działu SEO w realizowanych działaniach

• Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

• tworzenie i optymalizowanie wizytówek w Google My Business,

• Dodawanie stron do katalogów

• Marketing szeptany na forach i blogach

• Analiza stron internetowych klientów w celu stworzenia wytycznych optymalizacyjnych jak również ich pozycjonowania

Wymagamy:

• Zainteresowanie marketingiem internetowym, w tym zagadnieniami związanymi z SEO

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office

• Dobra organizacji pracy

• Dokładność w wykonywaniu zadań

• Terminowość realizacji zadań

• Umiejętność pracy w zespole

Zgłoszenia zawieracjące CV prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@habza.com.pl
Kamila
Kandydat

Witam. Jak oceniacie pracę? I czy naprawdę firma pomaga dłużnikowi wyjść z długów?

Karol

Zagląda tu ktoś oprócz klientów? Zamierzam tam aplikować potrzebuje informacji jakie są godziny pracy na daną zmianę? rano/południe/wieczór?

Kasia

Jeszcze raz chciałbym podziękować Panu Łukaszowi Konskiemu za pomoc, pełny profesjonalizm z jego strony.Pozdrawiamy

Edyta

Habza finanse to firma godna polecenia. Szczególnie polecam Pana Łukasza Końskiego, który sprawnie i szybko załatwił mi kredyt konsolidacyjny w momencie kiedy potrzebowałam naprawdę pomocy. Pan Łukasz Koński to specjalista od trudnych kredytów. Polecam

Tadeusz

Wystarczy wejść wpisać w google "faraon24 habza" na dole w komentarzach Pan Michał Straus pokazał jak powstają pozytywne komentarze o tej firmie - kopiuj wklej ze zmienionymi imionami.

KonradK

Totalne nieprofesjonalni, nie wiem dlaczego jest tyle pozytywnych opinii na google o tym pośrednictwie bankowym, ale na pewno nie są one prawdziwe. Nie ma żadnych informacji co i jak, od czego zacząć. Nie było żadnego naprowadzenia, dlatego dla mnie, czyli dla osoby która nie miała nigdy kontaktu z rachunkowością, było to niezmiernie trudne. Jak próbowałem dzwonić i dopytać się o jakąkolwiek informację (usunięte przez administratora)Najlepszy jest fakt, że moja sprawę rozpatrywano nie dni, ale pare tygodni, gdzie moje nerwy i chęć dowiedzenia się o sprawie były NIJAKIE. (usunięte przez administratora)Szkoda słów

Geralt z Rivi

Wypowiem się może jako pracownik. Praca jak każda, ma swoje + i -. Przede wszystkim dobre jest to, że firma daje wsparcie od strony szkoleniowej oraz swojej dobrej marki. Jest to bardzo wygodne, dla nas pracowników, bo możesz się skupić tylko na pracy, czyli na pomaganiu klientom w uzyskiwaniu kredytów. Na początku każdy nowy otrzymuje mentora, który pomaga we wszystkim, wprowadza do zespołu itp. Zarobki całkiem ok, są lepsze i gorsze miesiace, wiadomo, ale nie ma na co narzekać. Firma daje duży rozwój, non stop się czegoś uczysz, to jest spoko. Atmosfera w pracy, jest w porządku.

Rekomendacja

Gochna

Witam ile trwała cała procedura przyznania pożyczki?

Gochna

Ile czekała Pani na odpowiedź z banku?

Gosia

Jak długo czekała Pani na odpowiedź z Banku?

Jarosław

Dziękuję klientom za wypowiedzi, one w równie dużym stopniu świadczą o sytuacji w firmie, ale chciałem poznać aktualne warunki pracownicze z perspektywy kogoś, kto jest zatrudniony w Habza Group. Powiedzcie też proszę czy potrzebni są nowi pracownicy, bo nie widziałem żadnej oferty.

Jarosław

Nie widzę tutaj wpisów osób zatrudnionych w Habza Group. Czy ktoś może się wypowiedzieć, jak się tutaj pracuje? Jakie warunki oferują?

Witold

A jak się pracuje w samej firmie? Ktoś ma informacje o warunkach pracy w Habza Group Sp. z o.o.?

Ania Koło.

Mój nr 1 to P. ŁUKASZ KOWALCZYK ????to człowiek PETARDA????????????nie ma rzeczy i spraw nie do zalatwienia????????człowiek na odpowiednim stanowisku zawsze w kontakcie z klientem !!!!! porostu co tu dużo pisac pełen profesjonalizm. Dziękuję bardzo Panie Łukaszu.

Jacek

Firma jako pracodawca jest również super. Jak można poczytać zadowolenie klientów jest duże.

Zostaw merytoryczną opinię o Habza Group Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Habza Group Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 21 ocen.
Habza Group Sp. z o.o.