Opinie o PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. w Warszawa

PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.
2 51 54 5 1
Karolina Nowy wpis

@rader, ubiegałeś się o praktyki w PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.? Czy rzeczywiście trudno jest je zdobyć w tej firmie?

rader Nowy wpis

No niby jest sporo kancelarii @Wojar ale na nich można polegać, o praktyki chyba też nie jest tak łatwo

Zomki Nowy wpis

Dosyć sporo pytań, na wszystkie nie dam rady odpowiedzieć, no ale jeśli chodzi o CV to na ich stronie internetowej w zakładce kariera wyraźnie masz napisane, że :Jeżeli jesteś zainteresowany/na, prześlij CV wraz ze zdjęciem na adres email. Sprawdź sobi dokładnie no i nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam szczęścia

awinka Nowy wpis

Hej, szukam pracy, czy istnieje szansa, że znajdę ją w tej firmie ..Interesuje mnie, ile mógłbym zarobić, odpowie ktoś? Mam też pytanie, co do sposobu rekrutacji, w jaki sposób wysyłaliście CV...Na maila, czy może osobiście... trzeba dlugo czekac na odzew.. z góry dziekuje wszystkim za odpowiedzi pozdrawiam serdecznie wszystkich

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
alinka

hej. Nikt dawno nie napisał tu nic. Zastanawiam się co jest. szukam pracy i planuje wyslac cv do PFG. napiszcie czy warto i jakie są możliwości profesjonalnego rozwoju? Jaka jest rotacja pracowników w tym roku?? Czy pracodawcy zależy na stworzeniu nowozatrudnionym pracownikom przyjaznego środowiska pracy, w którym poczują się komfortowo i bezpiecznie?

TakNie

pfg to (usunięte przez administratora)na maxa w takim razie w firmie PFG PARTNERZY Kancelaria finansowa sp.z.o.o otrzymuje się tylko prowizje?

kaczka

Fatalna. Zajmują się doradztwem inwestycyjnym i kredytowym zatrudniając do tego kompletnych amatorów, których zawalniają co 2, 3 miesiące. Jakość usług mozna sobie łatwo wyobrazić

????

co to za firma wogule? prosze o informacje czym sie zajmuja

wujo

to jest świetna firma! i przestańcie się o niej źle wyrażać!! Pracuję tam od 3 miesięcy więc wiem! Może i nie ma podstawy, ani innych rzeczy, ale za jak ktoś jest dobry to można zarobić dużo więcej niż jakaś tam podstawa na etacie w banku.

witaj

ić to zobaczysz misie udalo

piotek

Witam Jestem umówiony na rozmowę w na stanowisko Doradcy kredytowego, czy możecie odpowiedzieć mi, czy ta praca wygląda tak samo jak doradcy finansowego, tzn. czy też nie ma podstawy i chodzi sie do klientów?

Przedstawiciej Zarządu

Justynko idealnie nadajesz sie do pracy u nas w pfg!!! Aplikuj od zaraz!!!!

Justynka

do Grzegorza prosze pana ja chcem zostac doradcom!!!! i zostane. Chcem zarabiac durzo pieniendzy i wiem ze w pfg da sie duzo zarabiac!!!!!! i prosze mnie nie obrarzac na forum!!!!!! ja studjuje przynajmniej i to bendzie muj atut na rozmowie o prace w pfg!!!!! uczem sie z onetu gieldy !!!!! zna ktos inne strony o gieldzie???

justynka

Firma PFG to lider w branży finansowej ktura dba o kontakty ze swoimi klientami. Osobyw nim pracujace to wybitni specjalisci w swojej dziedzinie. Chetnie bym przystapila do wspulpracy z nimi ale nie wiem czy sie dostane ze swoim wyksztalceniem kierunkowym czyli zootechnika. Juz sie zaczelam uczyc gieldy - z onetu wp interii...w przyszlosci chcem zostac doradcom finansowym!!!!

carla

Firma raczej fajna,ale niektórzy ludzie porażka,totalny brak profesjonalizmu

MT

ja z kolei jestem klientka od 4msc i po drodze juz "zgubili" mi 17% czy na funduszach mozna zarobic?

KJ

jestem Ich klientką od jakiegoś czasu i może nie zarobiłam tyle ile miało być ale nie jest źle. 11% w 8 miesięcy to uważam dobry wynik. Dostaję regularnie komentarze i jak jest potrzeba to sami zmieniają mi fundusze. Jestem pozytywnie zaskoczona

mars kajetanu

kiedy beda dni otwarte zeby zobaczyc firme "od kuchni"? czy bedzie prezentacja uslug ? bardzo prosze o info na priv

Vip

@katastrofa Może napiszesz jakieś konkrety, albo jeszcze lepiej będzie jakbyś się upewnił czy nie pomyliłeś "adresu" jeśli chodzi o te z palca wyssane zarzuty....

Marek

Witam również trafiłem na to forum przez przypadek i tak jak przedmówca jestem zadowolonym klientem firmy PFG. Przejrzyste i kolorowe analizy przesyłane przez Departament Inwestycyjny wzbudzają aprobatę mojego małego dziecka dzięki czemu oszczędzam na kupowaniu kolorowanek!!!! Moja polisa przyrasta w tempie 3% tygodniowo dzięki rekomendacjom sztabu Departamentu Inwestycyjnego - wiem że gdy śpię w Intraco pracuje ze 30 licencjonowanych doradców inwestycyjnych którzy mogą robić cuda na kiju z przebogatą ofertą funduszy inwestycyjnych Generali!!!!!! Mam pewność iż całe zastępy szefostwa struktur ponadregionalnych oraz poszczególne makroregiony wespół z całą infrastrukturalną siecią IT Departamentu Inwestycyjnego dwoją się i troją aby zaspokoić moje potrzeby. Młodzi prężni oraz szybko rozwijający się doradcy dopełniają merytorycznie moją ciekawość związaną z rynkiem usług finansowych. Mało kto zdaje sobie sprawę że jest to niepowtarzalna szansa zetknięcia się z profesjonalnymi doradcami w pełni niezależnymi oraz fachowo przygotowanymi do pełnienia tak trudnych funkcji w dzisiejszych czasach gdzie wręcz roi się od pseudo sprzedawców z jakichś tam spółek zoo czy innych podrobów!!!! Bardzo sobie cenię współpracę z ww. firmą która kompleksowo obsługuje mój indywidualny Portfel Inwestycyjny. Polecam ich produkty swojej rodzinie oraz rekomenduje swoim znajomym. pozdrawiam Marek L.

Andrzej

Witam, na forum trafiłem przypadkiem więc stwierdziłem, że również wyrażę swoją opinie na temat firmy. Jestem ich klientem od ponad pół roku i muszę stwierdzić, że jestem zadowolony. Tak jak było mi obiecane przy podpisywaniu umowy co tydzień z Departamentu Inwestycyjnego firmy PFG dostaję komentarze z informacjami o rynku finansowym oraz o propozycjach zmiany portfela jeśli takowe w danej chwili powinny nastąpić. Jest to o tyle ważne, że miałem już sposobność korzystania z innych firm i stwierdzam, że nie zawsze było tak kolorowo. Co do doradcy z którym miałem przyjemność się spotkać to może faktycznie był osobą stosunkowo młodą ale patrząc na wiedzę jaką posiadał i sposób kultury osobistej którą reprezentował wzbudził moje zaufanie. Osobiście polecam tą firmę. Pozdrawiam

tomasz

witajcie chcialem u nich pracowac warto??

asystent

omijajcie ta firme szerokim łukiem,jesli macie ambicje na zarabianie pieniedzy,(usunięte przez administratora)

lady

bo w tej firmie tylko sie traci a nie ZARABIA,nie polecam

klient

masakra ja juz stracilem na ich rekomendacjach 23%....

Tak2Nie

czy mi sie tylko wydaje ale pisza sami stali pracownicy o tej firmie dobrze?? czy ktos kto pracował tam moze sie dobrze wyrazic prosze o opinie z tego co widze to marnie sie prezentuje.

kasia

czesc wszystkim trafilam tu przez przypadek i widze bardzo zle opinie o firmie i opluwajacych innych pracownikow tej firmy. zastanawialam sie nad praca tutaj jednak widze arogancje pracownikow tej firmy. weszlam na linka EFG i z tego co widze to wlasnie EFG ma lepsza oferte i raczej tam zaaplikuje hihih: pozdrawiam wszystkich potencjalnych zainteresowanych praca w branzy finansowej.

TakNie

Cieszę się, że przed rozpoczęciem współpracy z PFG PARTNERZY nie trafiłem na to forum i nie czytałem tych opinii, które są tu zamieszczane, bowiem pewnie nie zdecydowałbym się po tych wpisach na produkty oferowane przez moich doradców... Na szczęście dopiero dziś tu trafiłem, po prawie pół rocznym korzystaniu z ich usług i mogę powiedzieć że to był bardzo trafny wybór, bowiem program zarabia a ja dostaję to co mi obiecano, serdecznie polecam i pozdrawiam.

fabian romanski

ok,będe. Słabszą strone www macie niz efect...na jakie warunki finansowe moge liczyc. Liczy się dla mnie podstawa + premie od wyników. Czy mogę na to liczyć bo inaczej nie bede zainteresowany

kadra zarządzająca

Witam, ostatnio pozyskaliśmy kilku pracowników właśnie z Efectu więc chyba u nas jest trochę lepiej. Nie chciałbym jednak na forum opowiadać jakie warunki proponujemy więc zapraszam na spotkanie.

Zostaw opinię o PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.