Opinie o PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. w Warszawa

PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. w Warszawa

K. Nowy wpis

Mobbing, presją i kiepskie zarobki. Odradzam każdemu, cieszę się, że mam to przykre doświadczenie za sobą.

rader Nowy wpis

No niby jest sporo kancelarii @Wojar ale na nich można polegać, o praktyki chyba też nie jest tak łatwo

Zomki Nowy wpis

Dosyć sporo pytań, na wszystkie nie dam rady odpowiedzieć, no ale jeśli chodzi o CV to na ich stronie internetowej w zakładce kariera wyraźnie masz napisane, że :Jeżeli jesteś zainteresowany/na, prześlij CV wraz ze zdjęciem na adres email. Sprawdź sobi dokładnie no i nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam szczęścia

awinka Nowy wpis

Hej, szukam pracy, czy istnieje szansa, że znajdę ją w tej firmie ..Interesuje mnie, ile mógłbym zarobić, odpowie ktoś? Mam też pytanie, co do sposobu rekrutacji, w jaki sposób wysyłaliście CV...Na maila, czy może osobiście... trzeba dlugo czekac na odzew.. z góry dziekuje wszystkim za odpowiedzi pozdrawiam serdecznie wszystkich

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
alinka

hej. Nikt dawno nie napisał tu nic. Zastanawiam się co jest. szukam pracy i planuje wyslac cv do PFG. napiszcie czy warto i jakie są możliwości profesjonalnego rozwoju? Jaka jest rotacja pracowników w tym roku?? Czy pracodawcy zależy na stworzeniu nowozatrudnionym pracownikom przyjaznego środowiska pracy, w którym poczują się komfortowo i bezpiecznie?

pfg to (usunięte przez administratora)na maxa w takim razie w firmie PFG PARTNERZY Kancelaria finansowa sp.z.o.o otrzymuje się tylko prowizje?

kaczka

Fatalna. Zajmują się doradztwem inwestycyjnym i kredytowym zatrudniając do tego kompletnych amatorów, których zawalniają co 2, 3 miesiące. Jakość usług mozna sobie łatwo wyobrazić

????

co to za firma wogule? prosze o informacje czym sie zajmuja

wujo

to jest świetna firma! i przestańcie się o niej źle wyrażać!! Pracuję tam od 3 miesięcy więc wiem! Może i nie ma podstawy, ani innych rzeczy, ale za jak ktoś jest dobry to można zarobić dużo więcej niż jakaś tam podstawa na etacie w banku.

witaj

ić to zobaczysz misie udalo

piotek

Witam Jestem umówiony na rozmowę w na stanowisko Doradcy kredytowego, czy możecie odpowiedzieć mi, czy ta praca wygląda tak samo jak doradcy finansowego, tzn. czy też nie ma podstawy i chodzi sie do klientów?

Przedstawiciej Zarządu

Justynko idealnie nadajesz sie do pracy u nas w pfg!!! Aplikuj od zaraz!!!!

Justynka

do Grzegorza prosze pana ja chcem zostac doradcom!!!! i zostane. Chcem zarabiac durzo pieniendzy i wiem ze w pfg da sie duzo zarabiac!!!!!! i prosze mnie nie obrarzac na forum!!!!!! ja studjuje przynajmniej i to bendzie muj atut na rozmowie o prace w pfg!!!!! uczem sie z onetu gieldy !!!!! zna ktos inne strony o gieldzie???

justynka

Firma PFG to lider w branży finansowej ktura dba o kontakty ze swoimi klientami. Osobyw nim pracujace to wybitni specjalisci w swojej dziedzinie. Chetnie bym przystapila do wspulpracy z nimi ale nie wiem czy sie dostane ze swoim wyksztalceniem kierunkowym czyli zootechnika. Juz sie zaczelam uczyc gieldy - z onetu wp interii...w przyszlosci chcem zostac doradcom finansowym!!!!

carla

Firma raczej fajna,ale niektórzy ludzie porażka,totalny brak profesjonalizmu

MT

ja z kolei jestem klientka od 4msc i po drodze juz "zgubili" mi 17% czy na funduszach mozna zarobic?

KJ

jestem Ich klientką od jakiegoś czasu i może nie zarobiłam tyle ile miało być ale nie jest źle. 11% w 8 miesięcy to uważam dobry wynik. Dostaję regularnie komentarze i jak jest potrzeba to sami zmieniają mi fundusze. Jestem pozytywnie zaskoczona

mars kajetanu

kiedy beda dni otwarte zeby zobaczyc firme "od kuchni"? czy bedzie prezentacja uslug ? bardzo prosze o info na priv

Vip

@katastrofa Może napiszesz jakieś konkrety, albo jeszcze lepiej będzie jakbyś się upewnił czy nie pomyliłeś "adresu" jeśli chodzi o te z palca wyssane zarzuty....

Witam również trafiłem na to forum przez przypadek i tak jak przedmówca jestem zadowolonym klientem firmy PFG. Przejrzyste i kolorowe analizy przesyłane przez Departament Inwestycyjny wzbudzają aprobatę mojego małego dziecka dzięki czemu oszczędzam na kupowaniu kolorowanek!!!! Moja polisa przyrasta w tempie 3% tygodniowo dzięki rekomendacjom sztabu Departamentu Inwestycyjnego - wiem że gdy śpię w Intraco pracuje ze 30 licencjonowanych doradców inwestycyjnych którzy mogą robić cuda na kiju z przebogatą ofertą funduszy inwestycyjnych Generali!!!!!! Mam pewność iż całe zastępy szefostwa struktur ponadregionalnych oraz poszczególne makroregiony wespół z całą infrastrukturalną siecią IT Departamentu Inwestycyjnego dwoją się i troją aby zaspokoić moje potrzeby. Młodzi prężni oraz szybko rozwijający się doradcy dopełniają merytorycznie moją ciekawość związaną z rynkiem usług finansowych. Mało kto zdaje sobie sprawę że jest to niepowtarzalna szansa zetknięcia się z profesjonalnymi doradcami w pełni niezależnymi oraz fachowo przygotowanymi do pełnienia tak trudnych funkcji w dzisiejszych czasach gdzie wręcz roi się od pseudo sprzedawców z jakichś tam spółek zoo czy innych podrobów!!!! Bardzo sobie cenię współpracę z ww. firmą która kompleksowo obsługuje mój indywidualny Portfel Inwestycyjny. Polecam ich produkty swojej rodzinie oraz rekomenduje swoim znajomym. pozdrawiam Marek L.

Zostaw merytoryczną opinię o PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Aroniowa 14
    03-289 Warszawa