Opinie o PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. w Warszawa

PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. w Warszawa

Witam, na forum trafiłem przypadkiem więc stwierdziłem, że również wyrażę swoją opinie na temat firmy. Jestem ich klientem od ponad pół roku i muszę stwierdzić, że jestem zadowolony. Tak jak było mi obiecane przy podpisywaniu umowy co tydzień z Departamentu Inwestycyjnego firmy PFG dostaję komentarze z informacjami o rynku finansowym oraz o propozycjach zmiany portfela jeśli takowe w danej chwili powinny nastąpić. Jest to o tyle ważne, że miałem już sposobność korzystania z innych firm i stwierdzam, że nie zawsze było tak kolorowo. Co do doradcy z którym miałem przyjemność się spotkać to może faktycznie był osobą stosunkowo młodą ale patrząc na wiedzę jaką posiadał i sposób kultury osobistej którą reprezentował wzbudził moje zaufanie. Osobiście polecam tą firmę. Pozdrawiam

tomasz

witajcie chcialem u nich pracowac warto??

asystent

omijajcie ta firme szerokim łukiem,jesli macie ambicje na zarabianie pieniedzy,(usunięte przez administratora)

lady

bo w tej firmie tylko sie traci a nie ZARABIA,nie polecam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
klient

masakra ja juz stracilem na ich rekomendacjach 23%....

czy mi sie tylko wydaje ale pisza sami stali pracownicy o tej firmie dobrze?? czy ktos kto pracował tam moze sie dobrze wyrazic prosze o opinie z tego co widze to marnie sie prezentuje.

kasia

czesc wszystkim trafilam tu przez przypadek i widze bardzo zle opinie o firmie i opluwajacych innych pracownikow tej firmy. zastanawialam sie nad praca tutaj jednak widze arogancje pracownikow tej firmy. weszlam na linka EFG i z tego co widze to wlasnie EFG ma lepsza oferte i raczej tam zaaplikuje hihih: pozdrawiam wszystkich potencjalnych zainteresowanych praca w branzy finansowej.

Cieszę się, że przed rozpoczęciem współpracy z PFG PARTNERZY nie trafiłem na to forum i nie czytałem tych opinii, które są tu zamieszczane, bowiem pewnie nie zdecydowałbym się po tych wpisach na produkty oferowane przez moich doradców... Na szczęście dopiero dziś tu trafiłem, po prawie pół rocznym korzystaniu z ich usług i mogę powiedzieć że to był bardzo trafny wybór, bowiem program zarabia a ja dostaję to co mi obiecano, serdecznie polecam i pozdrawiam.

fabian romanski

ok,będe. Słabszą strone www macie niz efect...na jakie warunki finansowe moge liczyc. Liczy się dla mnie podstawa + premie od wyników. Czy mogę na to liczyć bo inaczej nie bede zainteresowany

kadra zarządzająca

Witam, ostatnio pozyskaliśmy kilku pracowników właśnie z Efectu więc chyba u nas jest trochę lepiej. Nie chciałbym jednak na forum opowiadać jakie warunki proponujemy więc zapraszam na spotkanie.

fabian

Pracowałem dla renomowanej firmy Efect. Chciałem poznać różnice między moim poprzednim pracodawcą a Waszą firmą PFG. Czy mogę prosić o jakieś szczegóły?? Co oznacza "wsparcie", dajecie kasę na start??

Panie Dyrektorze bardzo dziękujemy za współpracę z Pana firmą. Ale jak Pan lepiej pozna swojego Prezesa zrozumie Pan dlaczego nie chcemy mieć nic wspólnego z EFG.

niedoinformowany

o co chodzi z tymi skrótami? To ta firma to PFG Partnerzy czy EFG Partnerzy? Bo już nie wiem gdzie mam słać aplikacje? I kto to jest ten Pocięba? Właściciel, prezes czy dyrektor?

GIODO

...może podjechać windą na pięterko??

kadra zarządzająca

Zapraszam wszystkich anonimów, ktośtamów i innych pseudo znawców biznesu do merytorycznej dyskusji, a nie tylko do rzucania inwektywami. Tak robią tylko zakompleksieni, tchórzliwi ludzie, którzy nie radzą sobie w prawdziwym życiu. Przedstawcie się, dajcie jakieś argumenty, a nie tylko obrażacie. Faktycznie jak ktoś się nie nadaje do tego biznesu to nie będzie zarabiał. Nie bez kozery branża finansowa szczyci się najwyższymi zarobkami na świecie! W tej firmie pracują specjaliści na najwyższym poziomie i ogromnych kompetencjach, gotowi na każdą merytoryczną dyskusję. Więc zapraszam!!!

ktostam

ODRADZAM, prawie dałem sie nabrac z pomoca przyszlo info z googla spojrzcie sami na wypis z KRS!!!!!!!!!!!! 85 59 POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE FIRMA KRZAK ino inne patałajstwo !!!!!!!!!!!!

rex_sympatia

chcialem otrzymac informacje o ich uslugach? dzwonia do mnie ale ja nie wiem co mi moga zaproponowac? czy ktos wie jak dlugo sa na rynku, gdzzie sie mieszcza i czy to nie sciemniona firemka?

(L)ukasz

Każdego dnia dziekuje Bogu ze jestem (l)egionista!!!! jestem zadowolony ze tu pracuje dojazd dobry warunki sa ok a z zarobkami wychodze na plus:) kto chce szybko dorobic to jest miejsce dla niego bez zadnej sciemy! moj menadzer chodzi ze mnom na spotkania i ze spisania gostka mam gruby szmal praca fajna i mila skupiam sie na wydzwonieniu klientow reszta sama sie nakreca hehehe i szmal za miesiac na koncie pozdrowienia dla pracownikow pfg ! jestescie ok !

pfg- permanentne finanse generali

ahahaha pójdźmy się jednoczyć do pfg, łączmy się w pary, wyjeżdżajmy z zarządem na weekendy, będzie świetnie, czasem nic się nie zarobi, pracujmy za darmo, bo potrafimy mocno zaciskać zęby...ale farmazony tam muszą pracować. miałem iśc na rozmowe o prace ale to zajeżdza hipokryzja, analfebatmi i sciemą. dziękuję do widzenia ... albo lepiej nie ;]

saturnin

czy to prawda, że mają zmienić biuro? Podobno przestali płacić Intraco?

Zostaw merytoryczną opinię o PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PFG PARTNERZY Kancelaria Finansowa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Aroniowa 14
    03-289 Warszawa