Diverse Consulting Group

Opinie o Diverse Consulting Group

Marta

Sezon letni już niewątpliwie mamy za sobą - czy został on jakoś pozytywnie spożytkowany właśnie dla celów integracyjnych firmy? Na stronie internetowej firmy jest kilka ofert pracy. Pytanie - czy są one nadal aktualne? Daty dodania mogą sugerować, że nie. Jak jest naprawdę?

Marta

Czy firma w okresie letnim organizuje jakieś wyjazdy integracyjne dla swoich pracowników? To przyjemna i popularna forma zgrywania ze sobą zespołu, a jak ten aspekt jest realizowany w tym przypadku?

renata

akurat wspominasz takie stanowiska, które mniej nie zarobią :) szkoda, że nie szukają nikogo do biura, do normalnej pracy :)

dd

Cześć, pojawila się na necie oferta pracy dodatkwej przy skanowani akt, dodana przez firmę DCG, miejsce pracy Świdnik. Czy ktoś zna może więcej szczegołow.

bb

Agencji jest bardzo duzo na rynku i Diverse wyróżnia się pozytywnie - pozostają w kontakcie, dopytują się, dzwonią z informacją zwrotną. Dużo bardziej znane i większe agencje o tym często zapominają.

A

Powiem tak, największym plusem dla ich kontraktorów jest to, ze nie ma opcji opóźnień płatności. Zawsze wszystko na czas. Pełna profeska. Na tle innych agencji Diverse wypada naprawdę bardzo dobrze. Śmiało mogę powiedzieć, że to czołówka jeśli chodzi o agencje tego typu.

A

Jestem byłym pracownikiem Diverse i polecam ją każdemu. Bardzo miła atmosfera pracy, wsparcie przełożonych i warunki płacowe. Wszystko na wysokim poziomie. POLECAM w 100 %

?

Jako były pracownik tej firmy chciałbym powiedzieć iz firma nie jest godnym polecenia pracodawcą. Wynagrodzenie żenująco niskie, atmosfera ciężka, brak wsparcia od przełożonego. - Słowa kojarzące się z Diverse Consulting Group : niekompetentna. - Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 0. Brak szkoleń oraz mozliwości rozwoju. - Atmosfera i ludzie tam pracujący są smutni. -Najbardziej podobało mi się w Diverse Consulting Group: praca z ludźmi. -Najbardziej nie podobało mi się w Diverse Consulting Group:atmosfera, wynagrodzenie, brak klientów, brak wsparcia, brak możliwości rozwoju.

Słowa kojarzące się z Diverse Consulting Group (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Diverse Consulting Group: Najbardziej nie podobało mi się w Diverse Consulting Group:

Zostaw opinię o Diverse Consulting Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diverse Consulting Group