Adres: Nowogrodzka 21, 00-511 Warszawa

NIP: 5222877930 KRS: 0000300035

2 75 90 5 1

Opinie o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nie znoszę kłamstwa, dlatego zdecydowałam się na napisanie opinii. Jako były pracownik DCG mogę śmiało napisać, że firma nie ma pojęcia o stosowaniu dobrych praktyk w żadnym obszarze.. Owszem – kobiety przeważają ilościowo w firmie, ale nie mają nic do gadania. Powtórzę słowa przedmówców: - brak wsparcia ze strony przełożonych - brak wykwalifikowanej kadry zarządzającej - wszystko jest traktowane jako benefit!! – co z tego, że pracujecie w ,,ładnym” biurze, skoro jest totalnie niefunkcjonalne? małe biurka, stare komputery stacjonarne, brak przestrzeni, brak możliwości pracy zdalnej.. afera o owoce??- serio???!! niebawem okaże się, że wynagrodzenie w terminie to też benefit - kontrola, manipulacja - system prowizyjny z kosmosu - brak perspektyw na rozwój zawodowy - procesy rekrutacyjne to odgrzewane kotlety Jestem w szoku odpowiedzi płynących od przedstawicieli z DCG – totalny brak kultury. Czasami trzeba wziąć krytykę na klatę, a nie wypierać prawdę i oskarżać o coś jedną osobę. Poza tym zarzucanie anonimowości komentującym jest słabe, w momencie kiedy nie ujawniania się samego siebie. Czy na pewno najlepszą obroną jest atak? Może lepiej przemyślcie swoją ,,strategię"...

Tak4Nie1
marchewa
@pracownik

Jakie to przykre, że niektórzy ludzie nie potrafią pogodzić się z porażką, z tym że im nie wyszło i na negatywny feedback reagują tak agresywnie. Gdyby była w Tobie choć odrobina godności, wiedziałabyś jak się zachować i odejść z honorem i dumą. W internecie każdy jest mocny. Ania podała swój numer telefonu, zadzwoń do niej i wykrzycz wszystko co Ci leży na sercu. Miej odwagę stanąć twarzą w twarz z żywym człowiekiem! Zawzięcie siejesz tu zamęt od kilku dni, co chcesz osiągnąć? Myślisz że nagle rekruterzy zaczną uciekać z Diverse bo pomyślą sobie "hm, ona ma rację"? Otóż jest zupełnie odwrotnie! Jad, który sączysz, zniechęca nas do ciebie, nie do firmy. DCG ma swoje wady, ma niedociągnięcia i na pewno nie jest idealne, nikt tak nie twierdzi. Ale przestań być tak jednostronna a przy tym tak prymitywnie zawistna, bo działasz najbardziej na SWOJĄ szkodę. Prywatnie życzę Ci wszystkiego dobrego i powodzenia w znalezieniu odpowiedniego miejsca. Widzę w Tobie bardzo zachwianą osobę z nieuzasadnionym, ale silnym poczuciem krzywdy. Obyś to przepracowała i pozostała w zgodzie ze sobą i z innymi, ale tutaj pomoże terapeuta, a nie GoWork. Trzymaj się!

Aśka

Jako były pracownik Diversa dostaję powiadomienia o komentarzach w tym profilu, jak i w profilach moich poprzednich pracodawców. Jestem w szoku czytając Wasze wypowiedzi. Uważam Diversa za jednego z lepszych pracodawców, zarówno dla pracowników wewnętrznych jak i dla współpracowników/kontraktorów. Mimo że rozstałam sie z Diversem, dalej mam mega bliski kontakt ludźmi z DCG. To co tu czytam jest żałosne i jest wyrazem frustracji z tego że komuś nie wyszło. Ja sama miałam mega podstawę, trzy razy tyle z prowizji a mój kierownik był do tej pory najlepszy jakiego miałam. Był KIEROWNIKIEM, liderem, osobą która miała realny wpływ na kierunek rozwoju firmy i reprezentowała moje potrzeby. Teraz mam „Team Leadera”, czyli rekrutera który mi mówi jak mam żyć, ale jego decyzyjność sprowadza się do zera. Tylko wstyd nie pozwala mi zapytać, czy mogę wrócić....

Tak3Nie2
Obserwator
@Aśka

Ostatnio kilka osób „przebranżowiło się” w ramach organizacji, a są też tacy, którzy wrócili do DCG po pół roku. Jak chcesz, wracaj i Ty...!!!!!!

Aśka
@Obserwator

Skoro tak radzisz... Wiem do kogo napisać. Nie wiem jak inni, ale ja miałam mega kierownika i tylko z czystej przyzwoitości nie zagadywałam. Ale skoro jest tak dobrze jak było, będę pisała „na priv”. Lol

Tak1Nie1
Zatrudniona
@Aśka

@Aśka, nie wiem kiedy pracowałaś w Diverse jeśli było tak jak opisujesz to musiały zajść duże zmiany. Zgadzam się z poprzednim wpisami odnośnie atmosfery, projektów, systemu prowizyjnego. Kadra zarządzająca także nie wypada najlepiej. Ciężko natomiast zgodzić mi się z tym, że pojawiające się komentarze są wynikiem rozgoryczenia pracowników którym kariera w Diverse nie wyszła. Wystarczy sprawdzić np. na Linkedin ilu rekruterów ostatnio opuściło firmę. Wspomnę, że były to osoby związane z Diversem od dłuższego czasu, więc o czymś to świadczy. Pojawiła się także informacja, że są pracownicy którzy po czasie do Diverse wrócili. To prawda ale myślę, że warto dodać, że jest to jedna osoba, która nie zajmuje się rekrutacją. Niestety w Diverse za wszystko obwinia się rekruterów. Obecnie w firmie brakuje doświadczonych pracowników, więc myślę, że skoro chcesz wrócić nie będzie problemu. Do dzieła ! :)

Tak3Nie2
@Zatrudniona

@Zatrudniona rotacje są rzeczą normalną, zwłaszcza jeśli ktoś jest dłużej związany z firmą, czasami każdy potrzebuje jakiś zmian i wydaje mi się, że jest to proces naturalny i nie powinien nikogo zaskakiwać :) Pewnie, są rzeczy wymagające usprawnienia, ale cały czas nad tym pracujemy, wszyscy, choć niestety nigdy nie jest tak, że uda się zadowolić każdego bez wyjątku. A wierz mi, że rotacja na prawdę nie jest duża porównując rotacje u konkurencyjnych firm. Każdy ma prawo do swojej opinii, niemniej wylewanie żali i przekłamywanie tego, jak w rzeczywistości wygląda praca w Diverse jest po prostu słabe. GoWork powinien służyć do rzetelnych opinii, a z tego co widzę patrząc nie tylko na opinie o Diversie, ale i obserwując co się dzieje w opiniach u konkurencyjnych firm, to w większości mamy wylewanie pomyj i frustracji, a chyba nie o to powinno w tym chodzić. Miłego dnia wszystkim :)

Tak4Nie1
Zatrudniona
@Is

Wydaje mi się, że moja wypowiedzieć nie jest pełna żalu i wylewania rozgoryczenia są w niej zawarte tylko i wyłącznie fakty. Owszem rotacja jest rzeczą naturalną natomiast ciężko powiedzieć, że w tym samym momencie większość najlepszych pracowników poczuła wewnętrzną potrzebę zmiany. Stało się tak dlatego, że atmosfera panująca w firmie jest coraz gorsza a za każde niepowiedzenie obwinia się rekruterów.

Tak2Nie3
Halina
@Zatrudniona

Z Waszych postów można wywnioskować, że atmosfera w Diversie nie należy dla najlepszych, co mnie bardzo zmartwiło. Tak czy inaczej - i tak chętnie poznam jakieś szczegóły dotyczące pracy w tym miejscu. Podpowiedzcie mi, czy wynagrodzenie składa się tam z samej podstawy czy także i z prowizji?

@Zatrudniona

Nie miałam na myśli Twojej wypowiedzi akurat, bardziej chodziło mi o posty, które pojawiały się w ostatnim czasie. Nie zgadzam się do końca z Twoja opinia, zwłaszcza z obwinianiem rekruterow, tak czy inaczej zachęcam do dyskusji i rozmowy wewnątrz firmy, jesli masz jakieś uwagi czy obawy. Taka rozmowa o wiele więcej może zdziałać niż pisanie o nich na goworku, wiem co mówię :) trzymam kciuki :)

Analityk
Nazwa działu: IT

Pierwsza opinia o DCG pojawiła się w maju 2009 r. Ostatnia wczoraj. Czyli 10 lat oceniamy DCG. 40% opinii, bo aż 32 pojawiły się po 18. sierpnia. A rozpoczął je „pracownik”, który był 2 miesiące jako Head of HR. Jakim trzeba być nieudacznikiem zawodowym, a jednocześnie zarozumiałym i sfrustrowanym człowiekiem, żeby po byciu zwolnionym wylewać taki hejt pod tyloma nickami? Co takiego się działo, że 9,5 roku oceniamy DCG – raz lepiej, raz gorzej, raz mamy żal, raz jesteśmy wdzięczni – ale dopiero teraz pojawiają się konkretne liczby, informacje poufne firmy, dementi ile osób/kto/gdzie jak? Nie budzi to Waszej podejrzliwości? Przez 9,5 roku nikt po rozstaniu się z DCG nie miał odwagi na anonimowym portalu wylać swoich żali? Dopiero musiał to robić zarozumiały, mały człowiek? Jest tylko jeden wpis, w którym podany jest konkretny adres mailowy czy numer telefonu. Wartość pozostałych opinii jest dla mnie niska. Wolę poczytać już LinkedIN czy Facebook czy fora. Tam przynajmniej dyskutuje się z ludźmi z imienia i nazwiska. A tu? Każdy może być kim chce, nawet bohaterem z dzieciństwa. Hmm…to teraz będę Reksiem.

Tak4Nie3
Reksio
@Analityk

O kurcze!? Udało się! Jestem Reksiem. No to teraz.........Batman!

Tak1Nie2
Batman
@Reksio

Ale ekstra!!!!!! To skoro jestem Batmanem, to teraz chce być.......... Boratem!

Tak1Nie2
Borat
@Batman

Another great success!!!! High five!!!!

Tak2Nie2
Katarzyna

Ja jestem zadowolona z pracy w Diverse. Mam fajne wynagrodzenie, ciekawą pracę, super ludzi wokół, mądrego przełożonego i jest mi dużo lepiej niż w poprzedniej firmie. Zawsze będą jakieś ale, chociaż nie mogę zrozumieć proporcji opinii tutaj. Albo jacyś frustraci albo osoby pracujące 2 miesiące... Sprawdzałem długo Diversa wśród znajomych i poza anonimowym hejtem na goworku, wszyscy wypowiadali się dobrze o tej firmie. Ja póki co jestem bardzo zadowolona, a pracuję już prawie rok.

Tak5Nie3
@Katarzyna

O i kolejna laurka... MA SA KRA Postprlowski system funkcjonowania już dawno przestał istnieć.

Tak7Nie1
Katarzyna
@Dickens

aaaaaa....czyli tylko negatywne opinie są prawdziwe, a te pozytywne to fake i pisanie pod czyjeś dyktando... hahaha... jakie to smutne i jakie w sumie polskie - cierpienie i krytyka są ok, ale pochwały nie mogą być prawdziwe...

@Katarzyna

Prawdziwe są też te pozytywne, ale wątpię w ich wiarygodność, gdy nagle w takim krótkim czasie tyle ich się pojawia. Pali się (usunięte przez administratora) rozumiem.

Tak7Nie3
Thomas
@Dickens

czyli hejt dowolony i prawdziwy a już pozytywna opinia to masakra? Ciekawe masz podejście

upss
@Katarzyna

to kim w końcu jesteś kobietą czy mężczyzną bo w Twojej wypowiedzi trochę się to przeplata... albo za kogo się podajesz...? ;)

Tak2Nie3
DIVERSE CG

Szanowni Państwo, dziękujemy za wszystkie wpisy – te dobre i te mniej korzystne – które w ostatnich dniach pojawiły się w tym miejscu. Oczywistym jest, że te niekorzystne nie przynoszą nam radości. Analizując je wyciągamy jednak wnioski, żeby jeszcze mocniej usprawniać naszą firmę, poprawiać relacje i komfort pracy. Od ponad 10 lat Diverse CG bardzo dynamicznie się rozwija, zdobywa nowych klientów, pracowników i współpracowników. Odnosi kolejne sukcesy. Zawdzięczamy je przede wszystkim naszym pracownikom, ich zaangażowaniu, ambicjom i pasji. Cieszymy się, że w ciągu ostatnich lat tak wiele dobrego wspólnie osiągnęliśmy. Nasz sukces to także sprawne zarządzanie i podejmowanie decyzji, które czasami są trudne. Szczególnie trudne są te personalne. Czasami decyzje o zmianach podejmują nasi pracownicy, czasami my. I nie ma w tym nic dziwnego, bo zmiany to nieodłączny element ludzkiego życia, także w wymiarze zawodowym, czy biznesowym. Inna propozycja, stanowisko, zmiana branży, inne perspektywy lub inna wizja działania czy wyniki? Każda motywacja jest ważna, każda decyzja jest słuszna. Szanujemy to, choć zazwyczaj jest nam po prostu smutno, że nasze drogi się rozchodzą. Jeżeli ktokolwiek poczuł się dotknięty, przepraszamy, bo naprawdę nie takie mieliśmy intencje. Zależy nam na tworzeniu dobrego miejsca pracy i komforcie naszych pracowników. Każdą osobę, która chciałaby podzielić się z nami swoimi opiniami, osobiście zapraszam do rozmowy. Pozostaję do dyspozycji pod adresem mailowym: anna.piwko@diversecg.pl i numerem telefonu: 533200104 Liczę na to, że nasza dyskusja będzie merytoryczna i oparta na szacunku, na który zasługuje każda ze stron. Jeszcze raz podkreślam, że dokonujemy analizy i wyciągamy wnioski, nieustannie pracując nad usprawnieniem działania naszej firmy. Anna Piwko, PR Manager Diverse CG

Tak9Nie5
GallAnonim
@DIVERSE CG

Nie mam totalnie pewności, że Ty to Ty. Chociaż biorąc pod uwagę ilość wypowiedzianego słowa SUKCES.. jestem w stanie w to uwierzyć. Czyli mam pisać na Twojego maila żeby nie pisać otwarcie co mi leży na sercu? Sorry hahaha ale każdy musi wiedzieć o tym co dobre ale i co ZŁE. Jednym wpisem nie odbudujesz renomy.

Tak5Nie10
Żart
@GallAnonim

Przeanalizowałem aż wpis Diverse CG. "Ilość wypowiedzianego słowa SUKCES" - 2 razy. dużo? Pewnie, że każdy ma prawo do krytyki, tu natomiast krytyka nie współgra z rzeczywistością. Skoro mowa o "niewspółczesnym podziale na kobiety i mężczyzn" i zarzucane jest, że większość managementu stanowią mężczyźni, to liczby kłamstwo weryfikują. na 14 stanowisk kierowniczych - 9 to kobiety. Zauważyłem na LinkedIn, że nawet zarządzanie Gdańskim oddziałem jest w kobiecym ręku. Jestem ciekaw jakie to jest mściwe, okrutne i złośliwe zachowanie w stosunku do pracowników. Bardziej podłożenie "poduszki- pierdziuszki" na krzesło, czy ucieczka z windą kiedy się widzi, że ktoś się spieszy?

Tak8Nie2
@Żart

To mściwe i okrutne podbieranie bananów i madarynek w poniedziałki ze skrzynki z owocami. Idę o zakład, że to to.

Tak6Nie
Nazwa działu: IT

Praca w Diverse Consulting Group to niezła szkoła życia. Team liderzy nie są pomocni, maja zajmować się zarządzaniem zespołem a nie rekrutacja, nie są za zespołem. Projekty są nierentowne, nierozwijajace. Pojawiające się wakaty nie są niczym nowym- są to projekty przekazywane przez miesiące do innych rekruterow, ponieważ lepsze tematy trafiają do „wybranych”. Dodatkowo, często jest to celowy zabieg ze strony kadry managerskiej po to, aby udowodnić pracownikowi jego słaba efektywność. Ponadto, pracy towarzyszy strach i permanentne poczucie wyobcowania. Ludzie boja się ze sobą rozmawiać. Wszechobecna kontrola. Ogólnie nie polecam. Brak perspektyw na rozwój, nierynkowe zarobki.

Tak7Nie5

Niewspółczesny podział na kobiety i mężczyzn w firmie przejawiający się nadużywaniem władzy i obraźliwym zachowaniem poprzez mściwe okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników. Do tego stawki dla pracowników które nie są rynkowe. System prowizyjny raczej demotywujący. Brak nowych rekrutacji z potencjałem. Za wszystko odpowiedzialność ponosi rekruter, który nie ma nic do powiedzenia i ciągle jest kontrolowany. Brak kompetencji u osób zarządzających i manipulacja. Brak wsparcia ze strony przełożonych, brak zainteresowania pracownikiem, brak możliwości rozwoju na wszystko szkoda pieniędzy. Team Leaderzy nie pełnią roli leada w zespole, ciągle nieobecni. Atmosfera pracy raczej mało komfortowa. Wszystko to powoduje się na dużą rotację. Z pozytywów: płatność zawsze na czas. Szukam więcej ale nic nie przychodzi mi na myśl… Niestety nie mogę polecić pracy w tej organizacji.

Tak7Nie6
Grabarz
@pracownik

Nigdzie nie spotkałam się z takim szklanym sufitem jak w Diverse. Wystarczy spojrzeć ile kierowniczych ról poza działem rekrutacji jest osadzonych przez mężczyzn, kto awansuje i podejmuje kluczowe decyzje.

Tak4Nie7
JobSeeker
@pracownik

O kurcze. A ile tam pracowałeś i na jakim stanowisku?

Analityk
@Grabarz

Buahahaha. „Poza działem X”. Przedszkole. Odkąd pracuje jest ok 14 kierowników, z czego 9 to kobiety. Serio? Nawet tutaj jest kłamstwo bez konsekwencji? GoWork to żenada, skoro pozwala na kłamanie i tylko się cieszy, że coś takiego napędza ruch na stronie...

Tak5Nie1
@JobSeeker

2 miesiące jako Head of HR...

Pudło.

Aktualny pracownik
@pracownik

Z plusów firmy mogę dodać: owoce w poniedziałki i środy, wizyty pana kanapki, nowoczesne biuro (choć z małymi biurkami i jednym monitorem od komputera stacjonarnego) ;)

Tak1Nie3
Arkadius
@pracownik

2 miesiące? Solidny staż... Czyli zatrudnianie w większości kobiet jest niewspółczesne; kierownictwo niszczy wszystkich na około dążąc do zagłady „własnej” firmy mimo że jednocześnie jest nieobecny; masochiści podczas trwania „rynku kandydata” wytrwale cierpią na głodowych pensjach robiąc nierozwojowe rekrutacje; jedyna firma na rynku, w której są rotacje. Widzę, że mamy do czynienia z ekspertem. Chociaż nie, zaraz – ekspert chyba by pomógł tak ledwo ciągnącej firmie? Fascynuje tylko skąd Diverse ma takie wyniki i zdobywa co chwile nagrody? Wygląda na ten sam Diverse, które pamiętam i którego ciepło wspominam. Ten sam albo nawet lepszy. Szkoda, że ludzie którym nie wychodzi hejtują swoich „byłych” wylewając kubeł pomyj. Dla mnie żal.pl

@pracownik

Pracuję w Diverse na stanowisku kierowniczym od ponad roku. Stanowczo zaprzeczam Twoim słowom. To dobre miejsce pracy, bardzo rozwojowe. Ludzie, którzy tu pracują tworzą fajną atmosferę. Mogą na siebie liczyć. Są kreatywni i proaktywni. Oczywiście jest kilka rzeczy, które musimy usprawnić i nad którymi pracujemy. Jak wszyscy. Nie znam idealnych miejsc pracy. Niewspółczesny podział na płeć? Większej bzdury dawno nie słyszałam. W Diverse pracują w większości kobiety. Naprawdę żałujemy, że Ci nie wyszło. Twoja postawa i to co wypisujesz pod różnymi nickami w ostatnich dniach pokazuje tylko, Twój brak profesjonalizmu. Dziś już wiemy, że podjęliśmy słuszną decyzję.

Tak5Nie3
@anonim

Zaczyna się pisanie laurek. Prezes wydał przykaz, żeby pisać pozytywnie na forum? Bez przesady Ludzie.

Tak9Nie6
@anonim

„To co wypisujesz pod różnymi nickami” ? Jestem jedna z osób, które zamieściły opinie na temat firmy, więc nie jest to opinia jednej osoby, a kilku osób. Jeżeli firma jest tak świetna to dlaczego straciła tylu pracowników w krótkim czasie? Zdaję sobie sprawę, że są osoby, którym odpowiada praca w takich warunkach (chociaż szczerze tego nie rozumiem) ale to nie zmienia faktu, że niestety większość wpisów tutaj jest zgodna z prawdą. Diverse CG nie jest dobrą firmą. I ps. Dużym brakiem profesjonalizmu jest, będąc na stanowisku kierowniczym, pisanie pod postem, że firma słusznie kogoś zwolniła, tylko dlatego, że ktoś dał upust swoim żalom.

Tak3Nie6
plusy?
@Aktualny pracownik

owoców jest tak mało, że szanse na poczęstowanie się są małe- ale to akurat powinna być uwaga skierowana do biura któro zapewnia te owoce bo nie jest to benefit prosto od Diveres. komputer na którym pracowałam to wehikuł (wyglądał jak pierwszy komputer w tej firmie, a firma ma już 10 lat...) biurka są mniejsze od szkolnych ławek... i co komu z ładnych szafek w kuchni?

Tak3Nie3
GallAnonim
@pracownik

Mocne słowa, czy ktoś jeszcze potwierdzi tą opinie? Kandydaci na pewno chcą wiedzieć, czy idą do odpowiedniego pracodawcy.

@plusy?

no tak, pozytywna opinia na pewno opłacona i napisana pod czujnym okiem prezesa zerkającego przez ramię haha :)

Serio?
@Aktualny pracownik

Odkąd pracuje - rok- owoce są w każdy wtorek... Na pewno pracowałaś w Diverse CG? tu spodni się nie sprzedaje...

Tak4Nie
@pracownik

"mściwe okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników"..... powiem tak, trochę brak mi słów, że od osoby z takim stażem zawodowej pracy płyną tego typu epitety, jak dla mnie brak klasy i dojrzałości. Duże zakłamanie rzeczywistości, firma nie szczędzi pieniędzy na pracowników o czym świadczą budżety na wyjścia teamowe, wyjazdy integracyjne, czy wprowadzony kilka miesięcy temu system gratyfikacji. Dodatkowo buduje nam się nowe biuro, żeby podwyższyć komfort pracy i przestrzeń, bo w obecnej się nie mieścimy ze względu na wzrost. Także, nie bardzo rozumiem gdzie to rzekome szczędzenie pieniędzy i manipulacje? Niewspółczesny podział? Większość firmy stanowią właśnie kobiety :) Bardzo krzywdzący i emocjonalny wpis. Na przyszłość radzę pisanie opinii w rzetelny sposób, nie pod wpływem frustracji, która aż kipi z tego postu. Firma rozrasta się naturalnie, nie miała zewnętrznego kapitału i inwestorów i również naturalnie się zmienia i rozwija, a jak wiemy nie wszystko da się zmienić i usprawnić w 5 minut. Wszyscy wciąż się uczymy, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, wyjścia z inicjatywą i pomysłami. Wsparcie u przełożonych jest i to bardzo duże, wystarczy podejść i rozmawiać, ale najwyraźniej nie każdy potrafi się komunikować z drugim człowiekiem, a niestety chyba nikt jeszcze nie nauczył się czytać w myślach. Na przyszłość radzę zachować trochę więcej klasy i wyczucia oraz dzielić się swoją opinią w sposób rzetelny, nie emocjonalny. Rynek jest dość hermetyczny, nigdy nie wiadomo gdzie się możemy jeszcze spotkać.

Rekruter

Absolutnie nie polecam. Słabi klienci, słabi rekruterzy, kiepscy handlowcy plus niewykwalifikowany management.

Tak3Nie9
Impressed
@Rekruter

Cóż za obszerna wiedza o firmie. Jestem pod wrażeniem. Zapomniałeś o kilku innych działach. Byłby komplet, no i ruch w profilu większy

Tak4Nie3
@Rekruter

Gratuluję poziomu wypowiedzi i rozbudowanej argumentacji.

Tak11Nie2
@Nick

Może Ty będziesz w stanie napisać coś więcej o pracy w firmie Diverse CG? Fakt użytkownik, któremu odpowiedziałeś, nie uargumentował w żaden sposób swojej wypowiedzi, dlatego mam nadzieję, że Twoja opinia będzie bardziej kompletna. Mógłbyś się nią podzielić? Zachęcam.

Izabela
@Rekruter

@Rekruter czy jesteś obecnym pracownikiem firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.? Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna i nie wiem czy takie informacje będą pomocne dla przyszłych kandydatów. Co zmieniło się przez okres w którym jesteś zatrudniony? Czytając Twój wpis mogę stwierdzić, że atmosfera panująca między pracownikami jak również kadrą zarządzającą nie jest za ciekawa.

TakNie

Zgadzam się z poprzednim wpisem. Atmosfera pracy jest bardzo trudna, większość pracowników przychodzi do pracy zestresowana, coraz mniej projektów możliwych do zrealizowania. Brak wsparcia ze strony team leaderów. W ostatnim czasie firma straciła dużo rekruterów dlatego obecnie tworzy dookoła siebie otoczkę firmy profesjonalnej, co jest bardzo dalekie od prawdy. Poza bezpłatną opieką medyczną firma nie oferuje żadnych benefitów, a system prowizyjny jest bardzo niekorzystny.

Tak3Nie5
NICK

Swoim znajomym na pewno nie polecę pracy w Diverse. Ciężka atmosfera, brak wsparcia od przełożonych, ciągle powtarzające się projekty, niskie szanse na rozwój, mało atrakcyjny system prowizyjny. Aktualnie firma mocny nacisk kładzie na pozytywny odbiór na rynku, chociażby przez pisanie przychylnych komentarzy na gowork. Cała pozytywna otoczka jest sztuczna w rzeczywistości pracownicy są zestresowani i zniechęceni, przez co firma w ostatnich miesiącach straciła wielu pracowników – głównie rekruterów. Plusem jest nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji, świeże owoce, bezpłatna opieka medyczna. Jednak są to benefity jakie oferuje już niemal każda firma na rynku.

Tak6Nie6
Kotek

Pracuję w Diverse CG od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przede wszystkim odpowiada mi uporządkowany system pracy, wsparcie Team Leadera w każdej chwili oraz dokładne wprowadzenie nowego pracownika. Wszyscy w Diverse są bardzo pomocni i nie spotkałam się z sytuacją, kiedy ktoś zostawił mnie w potrzebie. Praca przynosi efekty - co jest dla mnie bardzo istotne, firma się rozwija i oferuje wiele ciekawych możliwości. Biuro jest przepiękne, lokalizacja w Centrum Warszawy wygodna, a atmosfera bardzo przyjemna.

Tak5Nie2
@Kotek

Twoja pozytywna opinia na temat pracy w Diverse Consulting Group jest bardzo zachęcająca. Wspomniałaś o tym, że praca w tej firmie przynosi efekty i oferuje wiele możliwości. Będziesz tak miła i rozwiniesz ten temat? O jakich możliwościach mówisz konkretnie? Napisz proszę również więcej na temat efektów w pracy jakie przyniosła Ci praca w tej firmie.

Kotek
@Kamila

Przede wszystkim system benefitów, szkolenia, eventy firmowe. Bardzo dobre relacje z klientami przekładają się na zatrudnienia, dodatkowo wewnętrznie Tworzą się nowe struktury więc jest więcej możliwości awansu.

@Kotek

To dobra wiadomość, że firma oferuje możliwość rozwoju poprzez szkolenia, a także awansu. Zainteresuje to ambitne osoby, które chcą związać swoją karierę z firmą. Pisząc o systemie benefitów mógłbyś je wyszczególnić. Są premie lub rozbudowany pakiet socjalny?

AK
 Rekomendacja

Firma dająca możliwości rozwoju w obszarze IT, samodzielność w działaniu, świetni ludzie oraz bogaty pakiet szkoleń wstępnych.

Tak4Nie
@AK

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia i możesz się rozwijać oraz podnosić kompetencje. To bardzo ważne dla ambitnych osób, które będą chciały aplikować do firmy. Pisząc o wstępnym pakiecie szkoleń masz na myśli kursy, które przygotowują do objęcia stanowiska, czy także późniejsze szkolenia, które bardziej wdrażają Cię w zawód? Rozwiń proszę ten temat.

Fioletowa

Polecam DCG w Gdańsku. Nowe biuro - nowy team. Ludzie zgrani i dogadani. Co do szkoleń - bardzo dobrze przeprowadzony proces wdrożenia do firmy. Co będzie dalej? To się dopiero okaże. Na razie jest ok. Oczywiście - nie wszystko jest idealne. Niemałe oczekiwania jeśli chodzi o wynik, ale dostaje się wsparcie. Nie wiem, jak się pracuje w Warszawie, ale pracę w Gdańsku polecam.

Tak7Nie1
Marek
@Fioletowa

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Koleżeńska atmosfera w pracy jest bardziej motywująca. Szkolenia są tylko wdrożeniowe , czy także zewnętrze dające nowe umiejętności i podnoszące kwalifikacje zawodowe? Możliwość awansu i związania z firmą kariery jest istotnym aspektem zatrudnienia.

Fioletowa
@Marek

Za krótko jestem żeby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Związałam się z firmą wierząc, że te możliwości są. Dopiero za miesiąc-dwa mogę dać znać więcej. Potwierdzać lub zaprzeczać.

Kandydatka

za to ja mam odmienne zdanie - proces rekrutacyjny sprawnie prowadzony, miły rekruter, dopytywał i informował na bieżąco o statusie rekrutacji. Co prawda nie udało się nawiązać współpracy, ale poinformowano mnie o tym, jak również o powodach dlaczego moja kandydatura nie została wybrana.

Tak6Nie1
kandydat

Niestety również nie mam zbyt dobrego zdania na temat tej firmy. Rozmowa rekrutacyjna całkiem przyjemna chociaż bez konkretów. W zasadzie nie dali mi szansy zbytnio opowiedzieć o swoim doświadczeniu. Również jak obiecywali - nie odezwali się. Nie dali żadnej informacji zwrotnej. Faktycznie sama bym nie chciała pracować w takim miejscu w którym się nie szanuje swojego rozmówcy/kandydata. Rada dla HR: duża konkurencja jest na rynku IT więc zacznijcie wracać do kandydatów z informacją zwrotną i szanujcie ich czas..

Iza
@kandydat

Dobrze, że poruszyłeś temat rekrutacji do firmy. W związku z tym, mam pytanie. Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej do Diverse Consulting Group zostały przedstawione Tobie początkowe warunki zatrudnienia i jak one się przedstawiały? Czasami ta kwestia jest pomijana przez rekrutujących i interesuje mnie, jak wywiązuje się z tego ta firma.

x

Firma nieprofesjonalna, brak informacji zwrotnej dla kandydata i brak szacunku do niego.

Tak2Nie6
ciekawski

jakie firmy reprezentuja w Trojmiescie?

Rep
@ciekawski

Bank Nordea na przykład

Kazimierz
@Rep

Masz może informację o tym, jak wygląda praca w firmie Diverse Consulting Group? Widzę, że w wątku padło zapytanie o ewentualne szkolenia, które organizuje pracodawca. Również chciałbym wiedzieć, czy pracując w tej firmie można liczyć na pomoc i wsparcie w tej kwestii? Chcąc się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności firma pomaga w realizacji tych celów? Proszę o informację na ten temat.

Obecna

Byłam na kilku szkoleniach wewnętrznych organizowanych przez HR powiem że masakra. Tak oczywiste rzeczy że tych straconych minut już nigdy nie odzyskam. To było jak słuchanie że niebo jest niebieskie a woda jest mokra. Byłam zszokowana że firma popiera marnowanie czasu całego zespołu.

Tak10Nie1

@Obecna

Firma często organizuje szkolenia dla zatrudnionych pracowników? Może jeżeli jesteśmy już przy temacie szkoleń, to jesteś w stanie napisać, jak firma podchodzi do rozwoju zawodowego zatrudnionych osób? Można liczyć na dofinansowanie np. kursów językowych, bądź innych szkoleń, które będą pomocne w dalszym rozwoju pracownika? Chciałabym wiedzieć, jak to wygląda.

Adam

Czasami uważamy, że wszystko jest nam znane a jak przyjdzie co do czego to niestety brak nam podstawowej wiedzy.

Lukas
@Adam

To powinno być jeszcze szkolenie z czytania i pisania tak na wszelki wypadek :) Najlepiej po godzince na każde. Później jeszcze liczenie

Marta

@Filip Czy dobrze wnioskuję, że jesteś obecnym pracownikiem Diverse Consulting Group? Mógłbyś napisać nieco więcej o firmie? Jakie są pozytywy pracy w Diverse Consulting Group? Jakie warunku pracy oferuje firma? Jaka panuje atmosfera? @P Ta sama prośba do ciebie. Czy mógłbyś zdradzić użytkownikom forum nieco więcej szczegółów o warunkach pracy w Diverse Consulting Group, o atmosferze panującej w firmie? A może wiesz jak wygląda sam proces rekrutacji? Na swojej stronie https://diversecg.pl/kariera,5,pl firma publikuje kilka aktualnych ofert. Pewnie niektórzy użytkownicy rozważają aplikację i każda informacja może być dla nich cenna.

P

zastanawiam się skąd nagle taka fala hejtu :) pracowałam do tej pory w kilku agencjach i ostatnią rzeczą jaką bym mogła powiedzieć to to, że w Diverse panuje wszechobecny stres, osoby wypowiadające się chyba nie miały jeszcze tej wątpliwej przyjemności pracować w "korpo" gdzie KPI goni KPI, a wynik jest ważniejszy niż Twoje życie. Wyczuwam bardziej jakiś żal do firmy, którego upust dają na goworku :) Niestety jak w każdej agencji wynik jest wazny, nikt nie płaci za ladne oczy i odpalenie komputera (dodam, że nigdy nie było problemu z wypłatą także te opinię również mnie dziwią). Atmosfera w firmie jest luźna, wypłaty na czas, benefity są, rzeczywiście trochę brakuje szkoleń ale wszystko da się wypracować:)

Tak8Nie

Filip

Jeśli ktoś tak ułożył pracę innym osobom w firmie to zastanawiam się dlaczego to krytykujecie i najchętniej zmienilibyście według własnego uznania?

Tak5Nie

Niegodna

Chciałam dodać, że firma ma nienormalną politykę personalną. "Team leader" działu rekrutacji przestaje rekrutować dla klientów i zaczyna "zarządzać". Teoretyczne zarządzanie, bez grama praktyki. Przecież to jest śmiech na sali...

Tak14Nie

Marta

@Anonim Co Twoim zdaniem wpływa na ukształtowanie takiej atmosfery? Co sprawia, że pracownicy firmy Diverse Consulting Group są zestresowani? Wszystkie informacje dotyczące pracy w tej firmie są istotne dla innych użytkowników.

Anonim

Absolutnie odradzam, firma chce tylko jak najwięcej zarobić na swoich kontraktorach i pracownikach. Wynagrodzenia niskie, atmosfera w firmie ciągle napięta, pracownicy zestresowani.

Tak18Nie1

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w Diverse Consulting Group?

od byłego.

"Jako były pracownik tej firmy chciałbym powiedzieć iz firma nie jest godnym polecenia pracodawcą. Wynagrodzenie żenująco niskie, atmosfera ciężka, brak wsparcia od przełożonego. - Słowa kojarzące się z Diverse Consulting Group : niekompetentna. - Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 0. Brak szkoleń oraz mozliwości rozwoju. - Atmosfera i ludzie tam pracujący są smutni. -Najbardziej podobało mi się w Diverse Consulting Group: praca z ludźmi. -Najbardziej nie podobało mi się w Diverse Consulting Group:atmosfera, wynagrodzenie, brak klientów, brak wsparcia, brak możliwości rozwoju."

Tak13Nie

Kamila

Uwaga!!! Zdecydowanie odradzam jakiegokolwiek kontaktu i współpracy z tą firmą. Podejście do pracowników jest bezczelne. Firma nie ma pojęcia o dobrych praktykach dot. współpracy... wiele obiecują, a jak co do czego przychodzi to nawet z wynagrodzeniem na czas jest problem i zawsze wina banków lub księgowych!!! ja się nabrałam...

Tak19Nie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Diverse Consulting Group? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

@Administrator

Uwaga!!! Zdecydowanie odradzam jakiegokolwiek kontaktu i współpracy z tą firmą. Podejście do pracowników jest bezczelne. Firma nie ma pojęcia o dobrych praktykach dot. współpracy... wiele obiecują, a jak co do czego przychodzi to nawet z wynagrodzeniem na czas jest problem i zawsze wina banków lub księgowych!!! Uważajcie bo ja się nabrałam...

Tak9Nie
Waldi

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie? Jest dobrze?

Zostaw opinię o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. - Warszawa

Chcę opublikować: