Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

Praca dla dcg to wstyd

To firma która pracowników nie słucha ani ich nie szanuje. Nie zwraca uwagi na ich potrzeby i ignoruje, osoby zarządzające robią wszystko żeby pokazać swoją wyższość i odcinają się grubą kreską od "niższych sfer" czyli według nich rekruterów. Do tego wyzysk finansowy bo podwyżkę żeby tu dostać to chyba cud a premie za zatrudnienia to jeden śmiech. Już im się odbija takie podejście czkawką bo mnóstwo osób odeszło i wcale nie będzie lepiej. Przestrzegam przed pracą w dcg a zwłaszcza w wawie

Praca dla dcg to wstyd

Oczywiście że tak, wy się "staracie", mowa trawa bo nic innego od was nie słyszymy od miesięcy mimo że wszyscy wam mówią o tych samych problemach to nikt nic z tym nie robi. Po prostu macie to gdzieś i efekty są jakie są. Ale jak trzeba pensje obcinać albo zwalniać ludzi to działacie bardzo szybko ;)

Prawda boli w oczy
@Praca dla dcg to wstyd

Tak, dokładnie! Ciekawe ile czasu teraz będzie się zarząd zastanawiał, co zrobić z (usunięte przez administratora) dyrektorem? Ile jeszcze lat ma krzywdzić kobiety i wykorzystywać swoją pozycję? Może Diverse ma jakiś target do osiągnięcia, np 25 kobiet dotykanych i stręczonych przez dyrektora w miesiącu? Albo poczekają aż się sprawa rozmyje po kościach. Ale w tym czasie zdążą szybciutko obciąć premie i może pozbyć się domagających się szacunku w pracy kobiet. Wstyd PRowy! Na co tu czekać? Na TVN Uwaga??

DCG jest ok

Pracuję tu już jakiś czas. To bardzo przykre, że miejsce, w którym z pełną świadomością i przekonaniem pracuję, jest głównie źle oceniane przez niektóre osoby. A jeśli czytam dobrą opinię to od razu spotyka się z hejtem, że nie może być prawdziwa. Miewałam momenty zwątpienia, ale z tego co rozmawiałam ze znajomymi - jak każdy w każdej pracy. Dla mnie i może tylko dla mnie - to przykre czytać to co tu czytam. Ja polecam. Mi się podoba.

Żal
@DCG jest ok

Wiesz czego nie lubię? Hipokryzji. Jeśli ktoś pisze negatywną opinię tzn. że jest ona kłamstwem? W każdej firmie są problemy - fakt ale nie w każdej jest molestowanie, dręczenie i upokarzanie kobiet, okropne zachowanie dyrektora tak jak tu. Pokazywanie wyższości przez niektórych osób z kardy menadżerskiej również. Chyba, że Twoi znajomi takie podejście akceptują. Firma jest spoko, ludzie też ale komentarze negatywne tyczą się konkretnych osób i zachowań. Polecam czytać ze zrozumieniem.

Nie polecam trójkąta adoracji

Trójkat adoracji osób zarządzających był od dawna mocno zaznaczony i od dawna dawali odczuć innym pracownikom, że oni są lepsi od nas. Taka jest kultura firmy (stąd rotacja) i tego chyba nie zmienią bo nie szukają winy u siebie tylko szukają problemów u innych. Podcina to skrzydła i motywację do pracy. Każdy coś złe robi tylko nie oni. Zmianą na plus napewno jest to, że zniknął szef; nie ma tolerancji na takie zachowania, którego światkiem byłem. Ochydne żarty, brak właściwego języka, wulgarne zachowanie, dotyki, arogancja, brak kompetencji i prostackie zachowanie nie pasuje wręcz do takiego stanowiska. Firma chyba zapomniała, że nie jesteśmy już małym biurem z 10 osobami i najwyższa pora znaleźć kogoś kto ogarnie ten nieład i rozwali trójkąt miłości. Brak podwyżek, premii i jakościowych benefitów, obcinanie pensji boli od lat - nie szanują nas kompletnie. Ciśnienie na targety ale jak już wyrobisz to masz figę z makiem. Odezwij się głośno to wylecisz. Nie polecam!

DCG
@Nie polecam trójkąta adoracji

Cześć, Przykro nam, że tak to odbierasz. Codziennie staramy się wdrażać nowe usprawnienia i zmieniać naszą firmę na lepsze, może nie wszystko widać na pierwszy rzut oka, a wiele procesów to zmiany długoterminowe. Potknięcia zdarzają się każdemu – nam też, a tylko ten kto się nie rozwija, nie popełnia błędów. Nasz HR jest zawsze otwarty na rozmowy hr@dcg.pl Pozdrawiam Marta Tomiczak HR Manager

Jest dobrze

Stabilnie mimo trudnych czasów.

Kłamstwo
@Jest dobrze

Żal xd Kto ci płaci za takie kłamstwa?! Wstyd!

Byly pracownik
@Jest dobrze

Stabilnie mimo Covid:) 30 % załogi zwolniono mailowo w 2020.

@Byly pracownik

Dzięki, że dajesz znać. Rozumiem, że pandemia miała wpływ na redukcję etatów w Diversie. Czy Ty też zostałeś zwolniony? Wiesz może czy koronawirus przyczynił się także do cięć, tzn. ewentualnego zmniejszenia wynagrodzenia?

@Adam

Pracownicy mieli dość znacznie obniżona pensje przez długi czas. W 2020 roku również były duże zwolnienia

@Byly pracownik

Dziękujemy za Twój komentarz – każda opinia, zarówno ta pozytywna, ale i negatywna jest dla nas cenna. To dzięki Waszym opiniom – pracujemy, aby być lepszym miejscem pracy. Rok 2020 był dla specyficznym rokiem. Niektóre firmy radziły sobie lepiej, inne gorzej. Nie zaprzeczamy, że w zeszłym roku musieliśmy wstrzymać jeden projekt. Natomiast w tym miejscu chcemy pokreślić, że zawsze dokładamy wszelkich starań, aby w takich sytuacjach jak wstrzymany projekt, móc zapewnić naszym Pracownikom oraz Współpracownikom możliwości podjęcia pracy/ współpracy przy projekcie u innego Klienta. To nasz priorytet, bo nasi ludzie są dla nas najważniejsi! Chcesz wiedzieć więcej? Interesuje Cię czy i jak wpłynął na nas Covid? Wpadnij do nas na kawę i porozmawiajmy. Może uda nam się wrócić do współpracy – wiele osób wraca, więc może i Ty wrócisz.

Żartujesz
@Jest dobrze

Jeśli za stabilne uważasz zwalnianie lawinowo pracowników po wejściu covidu, kontraktorów, łamanie prawa pracy przez obniżanie pensji bez zmniejszenia wymiaru godzin to GRATULUJĘ. Wymieniać można więcej przykładów tego, że było źle i jest źle w tej firmie. Nie polecam.

Doceniamy, że zauważyłaś nasze działania. Zareagowaliśmy szybko i wyciągnęliśmy konsekwencje. Nie pozwolimy aby takie sytuacje kiedykolwiek miały miejsce. pozdrawiam, Marta Tomiczak HR Manager

N.

Większość pozytwnych opinii jest pisana przez dział marketingu DCG, ciężki mówić tu o transparentności. Odeszłam z firmy ponieważ od pewnego czasu firma przechodzi transformacje, która odbija się mocno na pracownikach i ich pracy. Polecam firmę osobom, które chcą postawić swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej. Firma podczas pandemii obniżyła pensje pracownikom ok 30%.

DCG
@N.

Witaj Były Pracowniku, Wiele informacji w tak krótkim poście. Postaram się odnieść do każdego tematu. Nasz dział Marketingu działa prężnie w zupełnie innym obszarze niż GoWork, co mamy nadzieję widać m.in. w social mediach ???? Owszem czasem wspiera nas w działaniach na GoWork, np. publikując materiały dotyczące naszego biura. Jednak teza, że to nasz marketing publikuje opinie o firmie, jest nieco przesadzona. Nasza działalność na tym portalu ma co do zasady charakter reaktywny – odpisujemy. Piszesz również o transformacji – tak, DCG się zmienia, rośnie i rozwija. Dynamiczny wzrost jest dla nas powodem do zadowolenia. Jednak nie mamy głosów, poza Twoim, by to odbijało się na naszych pracownikach i ich pracy. Celem nadrzędnym DCG od jej pierwszych dni istnienia jest zapewnienie wszystkim naszym pracownikom work life balance! My pracujemy po 8 godzin, nie jesteśmy przywiązani do telefonów i komputerów służbowych. Mamy czas na odpoczynek i czas dla siebie, swoich pasji czy rodziny. I piszę to z całą odpowiedzialnością. Piszesz również, że polecasz DCG osobom rozpoczynającym swoją karierę zawodową. Cieszę się, że mimo tego, że zdecydowałaś się odejść z firmy, nadal ją polecasz. Dla nas to najlepsza rekomendacja, że uzyskany przez nas tytuł firmy Great Place To Work jest w pełni zasłużony. Ja ze swojej strony dodam, że DCG jest idealnym miejscem do pracy również dla osób mających pierwsze doświadczenia za sobą. Dla chcącego się rozwijać DCG jest idealnym miejscem - nowe projekty, nowe inicjatywy biznesowe, możliwość nauki, możliwość bycia zaangażowanym, ścieżki rozwoju – jest wiele możliwości, by się wykazać, zdobyć nowe doświadczenia, wzmocnić swoje kompetencje i wiedzę. Obniżki wynagrodzeń faktycznie miały miejsce, jednak jako nasz Były Pracownik wiesz i nie możesz zaprzeczyć, że stan ten trwał raptem kilka miesięcy i po tym czasie wszyscy wrócili do swoich pensji sprzed pandemii. Życzymy Ci powadzenia w Twojej drodze zawodowej. Dziękujemy za Twój głos. Dział HR DCG

Nie tęsknię za DCG
@DCG

Przecież większość pozytywnych opinii zostało wstawionych tutaj przez dział marketingu. Oprócz obniżek (bez jakiegokolwiek planu powrotu do normalnych wynagrodzeń) poszły również spore zwolenienia. Kadra zarządzająca popełniła niewybaczalne błędy z których dało się wywnioskować, że pracownik jest w DCG jest tylko narzędziem. Po linkedin można odnieść wrażenie, że w firmie zostało ostatnich paręnaście rekruterek. Mam nadzieję, że wyciągnęliście z tego wnioski i zaczniecie traktować z szacunkiem pracowników. A AN przestanie pisać głupoty, że Covid skończył erę "pracownika".

@DCG

Wrócili albo i nie. Zwolnienia przecież były..

galo
@DCG

"Obniżki wynagrodzeń faktycznie miały miejsce, jednak jako nasz Były Pracownik wiesz i nie możesz zaprzeczyć, że stan ten trwał raptem kilka miesięcy i po tym czasie wszyscy wrócili do swoich pensji sprzed pandemii." Zobaczyłem ofertę od was na portalu z ogłoszeniami o pracę. Widząc taką opinię nawet nie mam ochoty wysyłać jakiegokolwiek CV. Jakakolwiek zmiana wynagrodzenia na niższe jest czymś bardzo negatywnym, a wzmianka o tym że było to "raptem kilka miesięcy" - jakby był to jakiś malutki problem - tylko jeszcze bardziej przekonuje że nie jesteście kimś dla kogo warto pracować, bo daje to do zrozumienia że gdy tylko coś złego zacznie dziać się w firmie to w pierwszej kolejności oberwie się pracownikom. Totalne (usunięte przez administratora)

Firma rekrutuje na różnorodne projekty. Trzeba uważać bo rekrutujący bardzo zaniżają stawki wynagrodzenia. Warto od razu ustalić sobie dobrą stawkę na przyszłość, b później może być z tym ciężko. Jeśli nie złożysz wypowiedzenia, to nie podwyższą Ci pensji. Dają sprzęt do pracy. Komunikacja zależy od tego kto jes Twoim opiekunem: może być dobra a może być bardzo słaba. Firma wypłacalna, na poziomie umowy brak problemów.

@123

Czyli, że początkowa stawka w Diverse jest do negocjacji, tak? Czy na jej wysokość ma wpływ nasze doświadczenie lub inne umiejętności? Czy po prostu umiejętność negocjowania? :D Faktycznie później nie ma co liczyć na podwyżkę?

Czy pracownicy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

pracodawca

Cześć, Tak, co do zasady, pracownicy DCG mają możliwość uczestnictwa z różnych formach integracji. W minionym roku sytuacja była specyficzna, jednak 2021 napawa nas optymizmem i liczymy na to, że już wkrótce uda się nam spotkać w ramach zespołów, pogadać i ponownie zintegrować. Pozdrawiam!

Bardzo słaba ocena 2/5. Czy rzeczywiście jest tak źle? Czy może coś się zmieniło?

Natalia

słaba ocena na GoWorku nie jest oceną tego co dzieje się w danej firmie. ja tu pracuję i jestem bardzo zadowolona. nie mam pojęcia dlaczego DCG ma tylko 2 gwiazdki na 5??? Co więcej pracowałam w innych firmach, gdzie ich ceny na GoWork też były niskie (2-3 gwiazdki) a i tam i tu wszystko jest naprawdę OK - wypłaty są na czas, mamy fajne benefity, extra ludzi, współpracę, fajne biuro, prace zdalną, nikt nie robi problemów z urlopem... można by tak wymieniać bez końca. DCG rośnie, zatrudnia kolejne osoby, czuć że tu dzieje się dobrze. ja polecam.

MB

Dzień Dobry, Chciałbym się dowiedzieć czy jest u Was możliwość pracy zdalnej ? Czy posiadacie biuro w Łodzi czy tylko w Warszawie ?

@MB

Dzień dobry, By odpowiedzieć na to pytanie precyzyjnie, potrzebowałabym więcej informacji dot. projektu, który Cie zainteresował. Co do zasady, tym bardziej w obecnych czasach, praca zdalna jest możliwa - zarówno w naszej centrali, jak i na naszych projektach. Odnośnie biura - mamy biuro w Warszawie i w Gdańsku, co nie zmienia faktu, że w naszym portfolio mogą być także projekty zakładające świadczenie pracy lub usług w innych miastach. Niestety, by móc być bardziej precyzyjną - potrzebuję kontaktu z Twojej strony. Zapraszam do kontaktu e-mail: HR@diversecg.pl Miłego dnia! i powodzenia w procesie :)

Aktualność
Na ten moment czekaliśmy kilka ostatnich miesięcy. We wtorek, 02.11.2020 r. drzwi naszego biura w Generation Park Z przy ulicy Towarowej 28  zostały oficjalnie otwarte. Po 9 latach obecności na Nowogrodzkiej 21 zmieniliśmy nasze biuro na bardziej przestronne i bardziej nowoczesne. Zmiana jest efektem naszego rozwoju i co za tym idzie naszych rosnących potrzeb. To także wyraz naszej  troski o pracowników i chęć stworzenia przestrzeni, która będzie nie tylko idealnym miejscem do pracy, ale również będzie wspierała nas wszystkich razem i z osobna w dalszym rozwoju.
Wiki

Biuro jest extra. Jest tak duże, że ... aż nogi bolą :) Ja się zakochałam w widoku z okna. No i ten taras - bajka!

Zojka

Nowe biuro - sztos!

Aplikant

Pomimo odbytej rozmowy i zapewnień Pani i Pana prowadzących rozmowę o otrzymaniu informacji zwrotnej w przeciągu tygodnia takowa nie nastąpiła. Brak poszanowania dla kandydata

@Aplikant

Ponieważ prowadzimy wiele różnych procesów rekrutacyjnych, trudno się nam odnieść się do opisanej sytuacji, nie znając jej szczegółów. Co do zasady staramy się nie składać obietnic, których nie możemy dotrzymać. Udzielenie i termin udzielenia informacji po spotkaniu zależy od kilku czynników, nie zawsze od nas zależnych. Jeśli oczekiwałeś feedbacku, a jeszcze go nie otrzymałeś, to najprawdopodobniej oznacza, że decyzja nie została jeszcze podjęta. W tym miejscu chcemy Cię poprosić oraz potencjalnie innych kandydatów i kandydatki, abyś w razie wątpliwości lub dłuższego milczenia ze strony DCG skontaktował/a się z osobą, która prowadziła Twój proces. Z pewnością dołoży ona starań, aby jak najszybciej dotarła do Ciebie informacja odnośnie konkretnego procesu. Z góry dziękujemy i przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Lila

Dzień dobry, chciałam się dowiedzieć o rekrutacje do Gdańska. Jaka jest atmosfera w oddziale gdańskim? czy trudno się dostać do firmy? wysoko poprzeczka dla kandydatów?

@Lila

W gdańskim oddziale panuje bardzo koleżeńska atmosfera - życzliwość oraz poczucie humoru znajdują się wysoko wśród naszych wartości. Tak jest nie tylko w biurze w Alchemii, ale również w projektach, które są realizowane bezpośrednio u naszych klientów na terenie Trójmiasta. Trudność rekrutacji oraz poprzeczka jest uzależniona od projektu/zespołu, w którym chce pracować kandydat/kandydatka. Jednym z ważniejszych celów rekrutacji jest takie zderzenie wymagań stanowiska oraz kompetencji kandydata, aby ta poprzeczka była zawieszona na właściwym poziomie w trakcie pracy na danym stanowisku.

Odp
@Lila

Trudne projekty do realizacji. Czasem się zdarzają zatrudnienia. (usunięte przez administratora)Nie wiadomo czy sytuacja będzie długo stabilnie. Praca spoko na rozpoczęcie drogi w rekrutacji.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Witaj, Dokładamy wszelkich starań, by sprzęty przekazane pracownikom były dostosowane do zajmowanego przez pracownika stanowiska i działu. By nie zostawić Cię bez odpowiedzi napiszę: - większość naszych pracowników pracuje na laptopach; my zaś intensywnie pracujemy nad tym, by już wkrótce pracowali tak już wszyscy, - co do monitorów – ich liczbę uzależniamy od indywidualnych preferencji użytkowników; dla niektórych osób 2 sztuki to po prostu za dużo, ale jeśli jest taka potrzeba, możemy to zapewnić, - odnośnie telefonów komórkowych - w dziale rekrutacji każdy pracownik ma zapewniony smartfon, ale już na przykład w dziale administracji nie. Tak jak wspominałam, dużo zależy od preferencji pracownika, potrzeb stanowiska czy projektu. Jeśli jest to dla Ciebie istotna kwestia – dopytaj proszę naszego konsultanta dedykowanego do danego projektu lub skontaktuj się z nami podając stanowisko, które Cię interesuje: HR@diversecg.pl Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ogłoszeniami o pracę: https://diversecg.pl/kariera,5,pl oraz do zostawienia swojego CV https://diversecg.pl/aplikuj,234,pl&offer=257 miłego dnia życzy Zespół HR

Poinformowany

Komunikacja w biurze, przypominających o zachowaniu bezpieczeństwa w biurze – dobry pomysł!

@Poinformowany

komunikacja dobra rzecz, zwłaszcza ze pracujemy z domu to przynajmniej wiadomo co i jak. A ale ja chce już do biura!! no wiem, ze mogę przyjść jeśli chce, ale to nie to samo, jak większość ludzi pracuje z domu. teksknie

@ja

Dziękujemy za miłe słowa. P.S. Myślmy pozytywnie - praca zdalna ma swój urok i trochę zalet. Poza tym jesteśmy w niej naprawdę dobrzy. :) Pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce!

Dzień dobry, jak widać wpadki mogą się zdarzać każdemu. Oczywiście przepraszamy. Dokładamy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały miejsca, ale czasami wynikają z opóźnień po stronie projektów czy sezonu wakacyjnego. Jednak masz rację, że brak kontaktu nie powinien mieć miejsca. Zweryfikujemy to i postaramy się poprawić. Dziękujemy za Twój głos.

Kawka

Dzięki za ostatnią kawkę z technologią!

Niecierpliwy

Kiedy zamieścicie zdjęcia z nowego biura? Logo już widzieliśmy ale fajnie byłoby zobaczyć więcej.

@Niecierpliwy

Wszystko w swoim czasie. Możesz być jednak pewny, że kiedy tylko będziemy mieć zdjęcia, nie zawahamy się ich pokazać, zachęcamy więc do śledzenia naszych profili w Social Media: https://www.linkedin.com/company/diversecg/ i https://pl-pl.facebook.com/DiverseCG

Czy są premie, bonusy? Oprócz standartowych jak owoce, multisport i opieka medyczna (które sa normalne i prawie obligatoryjne w obszarze IT). Jakaś realna motywacja do praca?

Cześć, Dla każdego realną motywacją do pracy będzie coś innego. Dla jednych będą to wspomniane premie czy bonusy, dla innych możliwość rozwoju poprzez różnego rodzaju szkolenia, dla jeszcze innych integracje i wspólna aktywność, a kolejne osoby postawią na działania CSRowe firmy takie jak profilaktyka zdrowotna, działania proekologiczne, wspólny wolontariat w schronisku dla zwierząt czy wsparcie inicjatywy charytatywnej. Staramy się, aby nasze motywatory były różnorodne i odpowiadały na różne potrzeby jak największej liczby osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.