Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

Programista

Biuro przy Daszyńskiego w Generation Park nowego biura – zapowiada się naprawdę niezły klimat!

Kawa z technologią jest naprawdę spoko i fajnie, że korona nie wstrzymał tych spotkań. Wiadomo online są trochę słabsze niż na żywo chociażby przez brak słodkich bułeczek ale zawsze to spora dawka wartościowych info.

Sara

CZEKAM NA JAVĘ

@Sara

W tym miesiącu Front-end, w kolejnym podobno Java. Do tej pory szkolenia spełniały oczekiwania. Zobaczymy jak kolejne.

Niusik

Komunikacja wew na duży plus. Mimo nieobecności w biurze wiadomo co dzieje się w firmie. Nie wiem jak dla innych ale dla mnie to dosyć ważne.

@Niusik

Pracuje już dłuższy czas w DCG i faktycznie ostatnio więcej jest newsletterow. Mnie ciekawi ich treść i z chęcią do nich zaglądam.

@Niusik

To pozazdrościć, w mojej firmie informacje raz na kwartał alborzadziej a w sumie to byloby milo gdyby jakies info przyszlo, że firma istnieje chociażby.

Nic

Co takiego wnoszą w Wasze życie te newslettery? Może jakieś sensowne benefity macie?

Niusik
@Nic

Wnoszą przede wszystkim masę informacji o firmie, i o tym co się dzieje :) Teraz, kiedy dalej jesteśmy zdalnie - takie newslettery są jeszcze bardziej pożądane. Zawsze miło się czyta kilka słów od Managerów z różnych działów.

OK

W mojej opinii jest naprawdę OK.

Robert

Witam Jak wygląda rekrutacja na stanowisko Test Analyst w firmie. Pracuje w koproracji finansowej. SQL, mysql uczę sie samodzielnie. Dzięki !

@Robert

Witaj, poniżej informacja, która de facto "ma zastosowanie" do wszystkich naszych procesów rekrutacyjnych. Najważniejszą cechą naszych procesów, jest to, że ...one się różnią. W zależności od wymagań projektowych i biznesowych proces może składać się z kilku etapów o czym kandydat/-tka jest zawsze informowany/-a na samym początku, gdy decyduje się wziąć udział w danej rekrutacji. Dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami! Oni szybko i kompetentnie przybliżą wymagania na każdym stanowisku oraz przebieg procesu. Proces rekrutacyjny jest zawsze planowany indywidualnie tak, aby wybrany kandydat lub kandydatka jak najlepiej odpowiadał potrzebom projektowym. Każda rekrutacja jest prowadzona przez dedykowanego konsultanta, który prowadzi pierwszy etap rekrutacji jakim jest rozmowa telefoniczna lub spotkanie w naszym biurze w celu wstępnej weryfikacji spełnienia wymagań postawionych na tym stanowisku, zbadaniu oczekiwań kandydata/-tki co do przyszłego miejsca pracy i przedstawieniu szczegółów projektu. Następnie wybrane kandydatury są przedstawione do managera projektu, który selekcjonuje kandydatów, których zaprasza na kolejny etap rekrutacji jakim może być spotkanie bezpośrednie, telekonferencja, wykonanie testu sprawdzającego umiejętności techniczne i inne. Dla nas liczy się to potrafisz. Nie dyskryminujemy żadnego kandydata. U nas wszyscy mają równe szanse. Liczy się, by wybrana osoba jak najlepiej poradziła sobie ze stawianymi zadaniami oraz czuła się dobrze w zespole do którego ma trafić. To nasz cel. Zapraszamy do pozostawienia CV pod jednym z naszych ogłoszeń, które znajdziesz: https://diversecg.pl/kariera,5,pl oraz do śledzenia naszego profilu na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/diversecg/?originalSubdomain=pl

Czy pracodawca Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dzień dobry, chętnie odpowiemy na pytanie, ale prośba o doprecyzowanie, jaką motywację masz na myśli - do pracy, do rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji a może jeszcze innego rodzaju motywację do aktywności w innym obszarze?

XYZ

W sumie to nie wiem, jak to powiedzieć, wiec powiem jak czuję. A czuję, że mój pracodawca bierze pod uwagę moje zdanie. W tym trudnym czasie, gdzie każdy martwi się o różne kwestie związane z covid powiem, że ankieta ws mojej opinii na temat ewentualnego powrotu do biura to duży plus. Doceniam i szanuje.

xxx

Jak firma podchodzi do pracowników w dobie koronawirusa?

@xxx

Cześć, Diverse CG podchodzi do swoich Pracowników zawsze tak samo i koronawirus nie zmienia naszego zachowania. Pracujemy kierując się uniwersalnymi zasadami - szacunek, jakość, elastyczność i zaangażowanie to podstawy naszej współpracy. Jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się więcej, zachęcam do bezpośredniego kontaktu: marta.tomiczak@diversecg.pl

xxx
@Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.

Słyszałem, że kilka osób zwolniono. Czy to prawda, czy miała na to wpływ obecna sytuacja w kraju?

@xxx

Witaj, Na wstępie napiszę, że w mojej ocenie GoWork nie jest miejscem na rozmowę w temacie czy i z jakich powodów ewentualnie rozwiązujemy umowy z pracownikami/współpracownikami. Jako HR Manager stoję na stanowisku, że jakiekolwiek decyzje kadrowe są danymi poufnymi dotyczącymi relacji pracownik – firma i zdecydowanie nie powinny być one przedmiotem publicznej dyskusji. Tym bardziej, że w firmach podobnych do naszej, stosunkowo łatwo ustalić kogo moja wypowiedź mogłaby dotyczyć. Pandemia COVID (i jej skutki) zaskoczyła praktycznie wszystkie firmy i dziś właściwie trudno wskazać taką, na której funkcjonowanie, by nie miała wpływu. Nie zmienia to faktu, że poza procesami dostosowania i adaptacji firm do nowej rzeczywistości, w małych i dużych przedsiębiorstwach nieprzerwanie toczą się także standardowe procesy, w tym także kadrowe obejmujące m.in. zawieranie umów (jak to było w moim przypadku) oraz wypowiadanie umów w związku z niesatysfakcjonującą oceną pracy i efektywności pracowników. Chciałoby się rzec, pandemia pandemią, a życie toczy się dalej. Dużo zdrowia wszystkim! Pozdrawiam Marta Tomiczak HR Manager

El

Polecam! Słyszałam dobre opinie o tej firmie, ale rzeczywistość mnie zaskoczyła! Fajny zespół i TL. Super atmosfera :)

Roma

Dla mnie to potwierdzenie tego co wcześniej mówiono, że firma jest dobrym pracodawcą i dlatego polecam prace w tym miejscu.

Mówi się, ze przyjaciół poznaje się w biedzie, a ja powiem że dobrego Pracodawcę również. Ostatnie dni nie były dla nikogo łatwe. Z dnia na dzień zmienił się system pracy z biura na zdalny. Pracodawca w ekspresowym tempie zapewnił dostęp do niezbędnych narzędzi pracy i przygotował cały system pracy. Wszystko to po to, abyśmy mogli pracować w spokoju i bez stresu, że narazimy swoje zdrowie i zdrowie najbliższych. DCG – świetna postawa! Cieszę się, że mogę tu pracować!

Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Jak ma się dość korpo, przełożonych, którzy nie mają dla Was czasu, to Diverse będzie mega miłym zaskoczeniem. Praca bez marnowania czasu na nic nie wnoszące spotkania, prosta, szczera komunikacja między działami. Ludzie z zespołów rekrutacyjnych też bardzo pomocni i uczciwi wobec kandydatów. :)

Aktualność
W związku z decyzjami rządu, ogłoszonym przez WHO stanem pandemii oraz kierując się potrzebą zapewnienia wszystkim naszym pracownikom bezpieczeństwa i uczucia komfortu pragniemy poinformować, że w najbliższych dniach nasze biura Diverse CG przechodzą w system pracy zdalnej. Pracujemy pełną parą, ale nie z naszych biur a naszych domów. Nasi pracownicy i współpracownicy otrzymali niezbędne zalecenia oraz zostali wyposażeni w sprzęt i potrzebne dostępy. Naszych klientów pragniemy więc zapewnić, że jesteśmy dobrze przygotowani do świadczenia naszych usług i realizacji projektów w systemie zdalnym. Wierzymy, że wprowadzone środki bezpieczeństwa przyczynią się do szybkiego pożegnania COVID-19.

Życzymy nam wszystkim zdrowia i w przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

Optymista

Jedni się stresują, inni są optymistami i uspakajają tych zestresowanych. Wczoraj dostaliśmy wiadomość od DCG o wprowadzeniu pracy zdalnej w czasie walki z koronawirusem. I wierzcie lub nie, ale ta wiadomość wiele osób podniosła na duchu i uspokoiła nastroje. Pracodawca o nas myśli i dba o ludzi. Pracujemy, każdy ze swojego domu. Mega postawa. Doceniam i szanuje

Thomson ale ten bez Barona

Miejsce naprawdę OK. Dużo się dzieje i dobrze sie pracuje. podoba mi się zaangażowanie firmy w ochronę środowiska i inne tego typu inicjatywy. To się jakoś fachowo nazywa chyba, ale mniejsza o nazwy. generalnie naprawdę spoko

ciekawy

Czy ktoś mógłby krótko opisac jak wgląda rozmowa rekrutacyjna? Jakies testy do rozwiazania? Rozmowa po angielsku?

Iza
@ciekawy

Cześć, wszystko zależy od tego, na jakie stanowisko, na jaki konkretnie projekt. Każdy proces rekrutacyjny ma inne wymagania i inaczej te rozmowy wyglądają. Zawsze możesz skontaktować się z nami, na przykład wysyłając wiadomość na adres praca@diversecg.pl z pytaniem o konkretną ofertę i wtedy wszystko opowiemy:) Pozdrawiam, Iza Ciszewska HR Development Specialist w Diverse CG

Spoko firma. Sporo dobrych rzeczy się dzieje. No i atmosfera naprawdę na plus. Ludzie nie skaczą sobie do oczu a raczej sobie pomagają i są mili.

Nie narzekam

Jest kilka rzeczy do dopracowania, ale generalnie odbiór firmy na duży plus! Częściej słychać w rozmowach o pozytywach firmy, zamiast o negatywach!

Jaka jest kultura pracy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.? Obowiązuje typowy dress code?

Inka

pon -czw typowy smart casual, szpilki nie są wymagane u Pań :)

Oponka

Dziękuję za wczorajsze smaczne pączki!

Zostaw merytoryczną opinię o Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diverse CG Sp. z o.o. Sp. K.