M.G

Dopiero zaczynam współpracę z ulinikiem, ale spotkałam się z ogromnym profesjonalizmem. Mega wsparciem i konkretnym podejściem. Polecam tą firmę do współpracy. Jasne klarowne warunki,świetne podejście.

Dominika Nowy wpis

Czy w Unilink pracownicy zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę, czy umowy cywilnoprawnej? I jak wygląda kwestia wynagrodzenia - podstawa plus prowizja?

M.G

Renata Nowy wpis
@M.G

Hej, na jakim stanowisku? Powiedz proszę, co zmieniło się od 2019 roku? Czy powiedziałbyś, że firma się rozwinęła? Zastanawiam się, czy w dalszym ciągu współpracujesz z firmą Unilink - jeżeli nie, fajnie byłoby gdybyś napisał dlaczego.

Renata Nowy wpis

Chciałam się upewnić, czy z firmą Unlink można współpracować na zasadzie kontraktu B2B? Jaki procent ze sprzedaży zawarty jest w umowie? Ktoś z osób tu obecnych pracuje w ten sposób? Czekam na Wasze komentarze.

Hanna Nowy wpis

@Justyna wspomniałaś, że pandemia nie pozwala normalnie funkcjonować ale nie do końca rozumiem do czego się to odnosi. Czy w firmie pojawiły się w związku z nią jakieś problemy czy o co chodzi? :) Sprecyzujesz?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Justyna

Ogólne zadowolenie z pracy, fajna atmosfera to wszystko nie sprzyja korzystaniu z forum a dodatkowo szalejąca pandemia nie pozwala normalnie funkcjonować.

Nowy
Kandydat

Witam, Jak niżej - mógłby ktoś mniej więcej przybliżyć jak wygląda współpraca z Unilink na zasadzie Partnerstwa? Jakie mają podejście do osób bez doświadczenia ? Dziękuję z góry za odp

Daniel

Podpowiedzcie jakieś podstawowe informacje o pracy, zarobkach i ogólnie coś co przyda się kandydatowi.

on

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda współpraca partnerska? Czy ktoś ma porównanie z innymi multiagencjami? Jak na tym tel wypada Unilink?

Mirek

Mogę jedynie potwierdzić wcześniejsze opinie bo firma jest dobrym miejscem do pracy.

gość_1

Polecam pracę w Unilink. Dobre zarobki, super atmosfera, premie i częste wyjścia integracyjne. Lubię atmosferę w Unilink S.A. za: Przyjazna atmosfera

Nie uważasz, że o przedsiębiorstwie Unilink S.A. w miejscowości Warszawa zbyt długo nie pojawił się żaden komentarz? Napisz co sądzisz o tym pracodawcy i co u niego aktualnie słychać. Osoby chcące podjąć tutaj zatrudnienie liczą na twoje wsparcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Unilink S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Unilink S.A.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Krakowska 2