Opinie o Omnipack Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Omnipack Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Omnipack Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omnipack Sp. z o.o. w Warszawa

były pracownik

Niestety juz jestem byłym pracownikiem (lub na szczęście) na początlu wszystko pieknie i cudownie... Potem schody najgorszy jest (usunięte przez administratora) ze strony jednej z liderek, która wyrzucili z wojska i teraz wprowadza wojskową dyscypline w firmie. Zdecydowanie nie polecam.

Rozczarowany pracownik

Widzę tutaj dużo komentarzy od pracowników z magazynu. Chcę jednak przybliżyć jak wygląda codzienna praca pracowników "z biura" tzn z innych działów. Niestety tutaj też nie jest kolorowo. (usunięte przez administratora) i pomiatanie ludźmi jest na porządku dziennym, ale po kolei... Rekrutacja raczej na przeciętnym poziomie, potwierdzam, że kontakt jest znikomy. Ostatecznie Pani z HR zadzwoniła do mnie po jakimś czasie z informacją, że ZOSTAJĘ ZATRUDNIONĄ OSOBĄ. Nawet nie spytała czy nadal jestem zainteresowaną osobą. Przychodząc do pracy nie było żadnego wprowadzenia czy szkolenia. Totalnie radź sobie sam, osoby z zespołu totalnie zawalone robotą (do nich nie mam żalu), przez co nawet one nie są w stanie wprowadzić Cię nawet przez kilka minut. O wszystko musisz się prosić, a i tak spotykasz się z ironią, traktowaniem jak gorsza osoba. W między czasie zmieniały się osoby zarządzające, co miało służyć poprawie, jednak wyszło jeszcze gorzej. Osoby wyżej nie patrzą na kwalifikacje, to jak ktoś faktycznie sobie radzi, tylko żeby im za przeproszeniem lizał (usunięte przez administratora) więc nie ma co szukać wsparcia w przełożonych. Jak już udało mi się napisać - (usunięte przez administratora) to norma. Jako pracownik jesteś cały czas poniżany, cały czas wytykane są Twoje błędy i pokazywane jest Tobie argumentowanie dlaczego jesteś taki beznadziejny. To się nie dzieje raz na miesiąc czy dwa, to się dzieje najmniej raz na 2 dni. Na codzien ciągłe spotkanka o wszystkim i o niczym, już nawet brakowało czasem tematów ale i tak siedziało się i słuchało czegoś co zostało omówione np wczoraj na poprzednim spotkaniu. Samej pracy od zarypania. Niezadowolenie sięga również klientów, mnóstwo z nich odchodzi ze współpracy i trudno im się dziwić. Wcale nie są lepiej traktowani niż my - gwardia plebsowa (czyt. pracownicy). Powiecie pewnie, że cóz...coś za coś? Nie, tutaj zarobki są żałośnie śmieszne... Nigdzie indziej takich nie widziały moje oczy. Nie ma mowy o premiach, bo firma taka biedna, to samo prowizje. Jakoś po prezesach biedy nie widać. A skoro o nich mowa... Ciśnie mi się określenie "trzech muszkieterów". Dwóch do przejścia, też nie są najlepsi w relacjach z pracownikami, a w porównaniu z tym trzecim niebo, a ziemia. Ten trzeci uważa się za króla tej magnacji :) Robiąc coś nawet dla niego, a nie dla siebie, pomagając w czymś dodatkowo, żeby dla niego coś przyspieszyć, tzw. ogarnąć trzeba uważać, bo potraktuje Cie jak smiecia. Kolejna rzecz to kłamstwo jakie panuje w tej firmie. Częściowo widać to było jeszcze jako pracownik, ale część udało mi się odkryć dopiero po odejściu. Mówi się jedno, a fakty są zupełnie inne. Totalnie nie polecam tej firmy nikomu, bo nie jest to niczego warte. Zeby chociaz pieniadze byly inne to mozna pomyśleć że spoko na przeczekanie. Ale nie... A osoby o słabszych nerwach, normalne, ułożone, wartościowe niech unikają jeszcze bardziej. Jeszcze kończąc podam ciekawostkę, że rotacja pracowników jest ogromna. W ostatnim czasie (czyt. na pewno przez ostatnie kilka miesięcy) odeszło mnóstwo pracowników, nazywaliśmy ich "mózgami", bo odeszły głównie właśnie te kumate. Nadal mam swoje dojścia i wiem jak wygląda praca w formie. Nic się nie zmienia, chyba że ku gorszemu. Słyszę jak cały czas, co miesiąc mnóstwo ludzi kończy współpracę. Z całego serca współczuję tym którzy tam jeszcze są i sami śmieją się, że chcą zobaczyć jak to upada :) Co do aktualnych osób w HR totalnie osoby bez pojęcia, nie znające prawa pracy, ani na pewno nie są to osoby, które będą Ci współczuły i pomogą. Podsumowując... Jeśli widzisz ofertę z Omnipack obojętnie na jakie stanowisko to uciekaj! Nie myśl sobie, że warto spróbować. Szkoda Twoich nerwów i czasu.

Mateusz

Zarobki rynkowe, narazie pozytywnie

@Rozczarowany pracownik

Widzę, że blokowane jest słowo MO. BB. ING więc wpisuję jeszcze raz tutaj w komentarzu, bo to ważne, a odnosi się do częstych praktyk tej firmy.

Nicky
@Rozczarowany pracownik

Mogę tylko potwierdzić to co jest napisane powyżej. Ta firma jest dotowana przez inwestorów. Można powiedzieć, takie 500+ dla niepełnosprawnych biznesowo. Dzięki temu utrzymuje się na rynku. Dzięki temu zarząd i koledzy mogą inwestować w PR. Systemy IT są żałosne. Żałosne jest też to, że relatywnie młodzi ludzie utrzymują kolesiowski system zarządzania. Zero merytoryki za to dużo kudosowania się między tzw, kadrą zarządczą.

Były
@Rozczarowany pracownik

Ja nawet na odchodne usłyszałem wiązanke jako chyba wyprawke do nowej firmy xD To co się tu dzieje jest śmieszne do czasu czyli max przez pierwszy tydzien pracy.

Ona
@Rozczarowany pracownik

Zgadzam się. Szkoda,że dopiero teraz o tym mówimy głośno. Myślę, że już dawno powinniśmy. Przed takimi miejscami pracy należy ostrzegać. To nie jest kwestia wyboru pomiędzy trudniejszą czy łatwiejszą pracą, tylko między pracą z szacunkiem i zasadami, a pracą która pod publiczkę udaje wiele, a wewnątrz ma spore problemy. Mo.bb.ing jak wspomniałeś dotknął również mnie. Sama rozważałam niestety przykry scenariusz w postaci pozwu.

Była pracownica
@Rozczarowany pracownik

Widzę że opisujesz centrale. Na magazynie jest nie wiele lepiej, wojskowa Liderka tylko drze się na pracowników, jak popełnią błąd to potrafi grozić. A najlepsze jest to że kieriwnik zmiany i magazynu sami się jej boją. To jest chore... ta firma nagradza ludzi co znęcają się nad innymi, zamiast dążyć do poprawy jakości pracy to odwrotnie.

Omnipack
@Rozczarowany pracownik

Dyskusja z anonimową opinią z założenia jest wyzwaniem. Jak się u nas pracuje? Jest tempo, nie ma co ukrywać, ale jest też i duży wpływ na to, co robimy i na pewno jest ambitnie. Nie ma firm idealnych, podobnie jest z nami, chociaż mamy sporo do zaoferowania jako pracodawca :), dlatego jesteśmy otwarci na feedback i na to, żeby doskonalić się pod każdym względem. Czy jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich osób? Pewnie nie, ale jeśli jesteście ciekawi, jak się u nas pracuje i czy to jest miejsce dla Was – po prostu zaaplikujcie! Poznacie nas bliżej w trakcie rekrutacji.

@Omnipack

Jest tempo? Jest ambitnie? Nie bajerujcie tu nieświadomych ludzi. W tej firmie jest otwarty MO. BB. ING i nikt z tym nic nie robi. Organizujecie różne spotkania, rozmowy na pokaz (nawet nie są one anonimowe). Na pokaz eksponujecie jak to rzekomo walczycie z trudnymi problemami w firmie. Prawdopodobnie Wasz komentarz został napisany przez jedną z dziewczyn z HR, które biedne też nie zadługo tutaj pracują. Personel główny, zarządzający jest totalnie nieprzeszkolony. Bez żadnych kompetencji do zarządzania ludźmi. Nie próbujcie tu mydlić oczu, bo racją bywają "nieidealne" firmy z problemami, dzieją się w nich różne sytuacje, ale z firmami godzącymi w prawa pracownika należy walczyć. Ta firma nie jest warta zatrudnienia się nawet na próbę, żeby sprawdzić jak to u was jest. Tyle osób opisuje tutaj podobne wrażenia i co? Może powiecie, że się uwzięli? (usunięte przez administratora) Totalne (usunięte przez administratora) Ludzie, widząc oferte pracy Omni uciekajcie... Te oferty to żenada.

Kcin
@Omnipack

Tempo jest wszędzie. Nie wszędzie słyszy się, że zamiast rozmawiać ze sobą trzeba czytać instrukcje. Tak właśnie dyrektorzy z Omnipacka zarządzają. Siedź cicho, nie pytaj, wszystko jest w super systemie zarządzania wiedzą. Ten system jest oczywiście marny, ale jeszcze gorszy jest zakaz komunikowania się że sobą.

Rozczarowany pracownik Nowy wpis
@Kcin

O właśnie! Wyleciało mi z glowy (z nadmiaru ilości abstrakcyjnych sytuacji tej firmy) :) Brak komunikacji. Nikogo nie możesz o nic spytać, jeśli czegoś nie wiesz, nie rozumiesz... bo jak spytasz to dostaniesz ZJE. BE. czasami nawet publiczną, żeby więcej osób słyszało/ widziało. No jeśli to jest super podejście i uważacie to za normalne to biję brawa!

były pracownik Nowy wpis
@Kcin

(usunięte przez administratora) zawsze był a mam nagrane rozmowy jak kierownik zmiany wydziera sie na pracowników co do nich mówi i nikt z góry na to nie raguje 3 razy powtarzałem że (usunięte przez administratora) stosuje nie słuchali oni nie patrzą na to że tak robią wyzywają pracownika :) aa jak 3 raz zgłosiłem że (usunięte przez administratora) dostałem wypowiedzenie wiec w (usunięte przez administratora) mają pracowników :)

Pracownik Nowy wpis
@były pracownik

Na tej chali jedyna osoba ktora zawsze stawala za kolegami to byl diabel aa wylecial z pracy bo wstawil sie za kolege do ktorego kierownik powiedzial jak sie (usunięte przez administratora) do mnie odzywasz i chcial sie z nim bic zreszta lider to samo na poczatku odcigal a pozniej sie przylaczyl kazdy widzial co kierownik zrobil i nikt za diablem nie stanal chociaz kazdy wie ze to kuba zaczal nie on taka szczera prawda jest pozdrownia ze najlepszego pracownika zwolniliscie a zostawiliscie kubusia ktory do tej pory (usunięte przez administratora) stosuje

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy w Omnipack Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Lucyfer

Przebierance w perukach , pedalstwo nie Polecam !!!!

Były

Cóż, nie pozostaje mi dodać nic innego jak moi przedmówcy napisali. W firmie jest fatalna atmosfera i straszny wyzysk. Nie jest to do zaakceptowania nawet przeciętnie.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Omnipack Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Assistant to CEO powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Weronika

Cześć, jakiś czas temu były tutaj negatywne opinie o Omnipack, które mnie nieco zaniepokoiły. Ale może od tamtego czasu niektóre rzeczy uległy zmianie w firmie, chciałabym się tego dowiedzieć. Powiedzcie, jak teraz przedstawia się kwestia traktowania pracowników. Jest w porządku, a jak atmosfera?

Nic

Nic się nie zmieniło

Znawca

Omijaj szerokim łukiem.

Uciekaj :(

Ostatni Samuraj

JEBAČ WSZYSTKICH W KICHE NIE POLECAM !!!

Czy w Omnipack Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

były pracownik

Jezus
@były pracownik

Ta liderka jest Akorat najlepsza na tym magazynie a że ty jesteś nie mrawy i się dogadać się umiałes to tak jest więc zastanów się jakie ty masz zachowanie a później mów o kimś ????

@były pracownik

A myślałeś że jak będziesz ubliżać koleżankom z pracy to żadna z nich na skargę nie pójdzie? Zdrowy osąd sytuacji chyba przesłoniła duma i brak pogodzenia się z faktami...

On
@były pracownik

To prawda liderka to powinna już nie pracować ciągle jest zła,krzyczy na pracowników, jeśli się podejdzie o coś zapytać to czesto nie ma czasu na odpowiedź ,beznadziejna atmosfera

Misio
@On

Jak krzyczy to znaczy że się opierdalacie A nie pracujecie to jest na prawdę fajna dziewczyna i liderka kto jej nie zna to może tak oceniać jak byście poznali to byście zdanie zminili

@On

Dobry żart.. Ciekawe jak ogarnął byś sam temat ilość ludzi na magazynie +problemy i obowiązki (o których chyba nie masz pojęcia) dotyczące jej stanowiska +twoje widzimisię. Bez powodu wypowiedzeń w firmie nie wręczają... Jak by była taka beznadziejna jak twierdzicie to raczej by jej tam nie trzymali...

@On

Beznadziejną atmosferę w tej firmie wprowadzają sami pracownicy , obrabiając dupe każdemu po kolei. Liderka jest na prawdę w porządku osoba , ale trzeba Ją dobrze poznać :) każdy ma prawo mieć gorszy dzień , ale pracuje z Nią dłuższy czas i jakoś nigdy na mnie nie krzyczała. Za każdym razem gdy czegoś nie wiem , służy pomocą , nawet gdy ma dużo pracy nigdy nie odesłała mnie z kwitkiem.

Kartonowy pracownik
@Pracownik

Muszę się z tym zgodzić za atmosferę w pracy odpowiadają ludzie, a tu niestety część chcąc się czegoś nauczyć i wykazać skazana jest na to że druga część obrobi im (usunięte przez administratora) Odnosząc się do Liderki jest Ona tylko człowiekiem a wiadomo ze każdy człowiek ma czasmi gorszy Dzień i może czasami użyć złego tonu wypowiedzi., ale człowiek nie jest maszyna i wyraza emocje. Czasami może krzyknąć czy kogoś opieprzyćyc że coś źle zrobił. Liderka traktuje wszystkich pracowników tak samo a to że czasami wyznaczą te same osoby do różnych zadań to nie znaczy że ma swoich przydupasów. Niektórzy nie rozumieją że jeśli dana osoba robiła coś już raz to bez sensu będzie za każdym razem branie nowej osoby do tego samego zadania. Zapomina się wtedy że ta nowa osobę trzeba tego przeszkolić a co za tym idzie poświęcić czas na naukę ,a czasami go brakuje jak to na magazynie. Omnipack jako firma powinien zrobić porządek z tym że Kilka osób ma pretensje do Liderki że ta stosuje (usunięte przez administratora) chociaż nie byłem świadkiem nigdy takiego zajścia a pracuje z Liderka od długiego czasu. Tak samo z ludźmi którzy tworzą plotki na magazynie i doprowadzają do tego nie atmosfera robi napięta, bo mało brakuje do tego żeby ludzie nie przychodzili do pracy ze względu na to że atmosfera jest tak zła że zmuszają się do przyjścia. Pamiętajmy że atmosfera jest jednym w czynników , które odpowiadaj za efektywność pracy,co prawda składa się na to w małym procencie ale zawsze składa się. Moim zdaniem firma albo kierownik magazynu lub kierownik zmiany powinien się tym zająć. Wyjaśnić wszytkie plotki i nie domowinia, a jeśli to nie pomoże to przeorganizować system pracy a przede wszystkim pracowników którzy chyba mają za dużo czasu bo tworzą nie potrzebne problemy tam gdzie ich nie ma. ????

Misio
@Kartonowy pracownik

Nie stety kierownik zmiany to ma wszystkich w (usunięte przez administratora) Pan k bo to psita która się boi wziąść odpowiedzialności za swoje czyny i zwala na pracowników dla mnie to to powinno się zwolnić bo większości się boi odezwać jakie ma zachowanie w stosunku do pracowników bo się stają że ichcsie zwolni chociaż mają rację bo jedno słowo i każdy ma wylot dlatego każdy cicho w tej firmie siedzi najlepszych pracowników zwalniają bo za dużo szczekają aa tych co powinni to zostawiają porażka ????

Kcin

systemy non stop się wieszają, brak jakiegokolwiek wdrożenia, robisz to co sie akurat przyśni komuś z góry niezależnie od twojego stanowiska. taka polska firma w ktorej pracownicy to plebs a kierownicy to wielka szlachta.

Magazynier

Jestem zatrudniony przez agencję. Podobno jest możliwość przejścia na umowę bezpośrednio przez firmę.

Mateusz

Zarobki rynkowe, narazie pozytywnie

Weronika
@Mateusz

Cześć, widzę że pozytywnie wypowiadasz się na temat firmy Omnipack w Warszawie, bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony. Napisałeś, że zarobki są rynkowe - masz na myśli to, że są konkurencyjne? A możesz napisać, ile zarabiasz na swoim stanowisku dokładnie?

mixx
Kandydat

Pracował ktoś jako magazynier w Nadarzynie i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

@mixx

zarobki słabe to bardziej jak chcesz w wakacje sb dorobić atmosfera ludzi fajna kierownicy i liderzy to żart oprócz jednej liderki ogólnie nie polecam pracy na magazynie mobing na każdym kroku system do (usunięte przez administratora) na nic sie nie nadaje

Keito
@mixx

Atmosfera pracy wbrew pozorom w stosunku do innych magazynów nie jest najgorsza. Zarobki niestety nic szczególnego. Żadnych dodatków w święta. Czasami trzeba przyjść w sobotę za co masz normalną stawkę. Ogólnie nie polecam

jezus

Nie polecam firmy magazyn w nadarzynie to jeden wielki żart tam przyjmują osoby i zaraz zwalniają jak ktoś za wolno robi albo jest to starsza osoba to niech tam pracy nie szuka po drugie system nie nadaje sie na ten magazyn rzuca po pułkach i nikt z tym nic nie robi to opuźnia prace nowy kierownik stosuje mobing i wydziera sie na pracowników tyle czasu tam pacowałem a jak stanełem w obronie kolegi to kierownik chciał sie ze mną bić na drugi dzień wiedziałem że wylece z pracy bo cała wine zwalił na mnie bo bał sie wziaśc odpowiedzialności za swoje czyny to pan (usunięte przez administratora)ale kierownik tam ma wiecej oczewiści do gadania niżpracowanik co pracuje tam bardzo długi okres ale ludzie atmosfera fajna jedyne co można z tamtąd wynieści to pamiątke z wariatów pracującej na tej chali

qulson
Kandydat

Dostałem propozycje pracy jako magazynier pracował ktoś i może się podzielić opinią.

@qulson

nie polecam firma (usunięte przez administratora) pracowałem długi okres w tej firmie nowy kierownik stosuje mobing wydziera sie na pracowników jak mu zwrucisz uwage na zachowanie to masz nagane aa po wdaniu sie z nim w kłutnie gdzie chciał sie bić to wyleciałem bo jego słowo warzjnisze niż pracownika co dłużej od tego kierownika pracuje ogólnie nie polcema.

XYZ

Przerost formy nad treścią jest chyba najlepszym podsumowaniem tej organizacji. Nie polecam.

Hej. Jak wiadomo żeby pracownik był dobry na danym stanowisku musi przejść odpowiednie szkolenie. Niestety w tej firmie szkolenie pozostawia wiele do życzenia. Po przyjściu do pracy praktycznie z miejsca wykonujesz powierzone obowiązki. System pozwala na błędy podczas kompletacji, często jednostki są zablokowane nawet gdy już produkty są spakowane co utrudnia pracę. Towar jest składowany na lokacjach w nieodpowiedni sposób tj. produkty małe są z dużymi rozlokowywane w tych samych kartonach jak również miękkie z cięższymi co powoduje niszczenie towaru. Często brakuje materiałów do pakowania danych klientów. Jest bardzo duża rotacja pracowników. Ogólnie nie polecam

Lovkk

Omnipack najlepszy na świecie! Ale wypłaty nieadekwatne do pracy :)

xd
@Lovkk

niezły żart

Lov
@xd

W czym tu widzisz aby ktoś żartował?

Marek

Zadają na rozmowie o prace jakieś pytania po angielsku?

oo
@Marek

oni nic nie sprawdzaja

byly pracownik

nie polecam tej firmy przyjmują każdego jak leci ta firma to parodia Skanery nie dzialaja non stop kierownictwo ma wyjebane Liderka stosuje mobbing a pracownik nie może nawet poinformować kogoś o tym bo jak to mówili za mało pracuje by moje słowo się liczyło 1/10 firma dobra tylko dla tych co chca przyjsc zarobicpare groszy i wyjsc (pracowalem jako magazynier)

DC
Kandydat

Firma zadzwoniła do mnie po 17.45 z informacją, że następnego dnia o 6 rano zaczynam pracę. Pomimo tak późnej godziny kazali mi wydrukować dokument i go wypełnić oraz samej kupić strój roboczy co niestety było nierealne, ponieważ nie każdy ma drukarkę a w tak krótkim czasie nierealne jest znalezienie publicznej drukarki i zakup stroju roboczego na magazyn.

Zostaw merytoryczną opinię o Omnipack Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Omnipack Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21