Hirsch Warsaw Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hirsch Warsaw Sp. z o.o.

anonim Nowy wpis
Inne

Ze dwa lata temu pisali, że kwota 4700 zł to dobra stawka, teraz jak po ofertach się oglądałam to widziałam, że asystentce w biurze oferowali nawet do 9000 zł a było to rok temu. to w tym bieżącym można spodziewać się jeszcze jakichś podwyżek? Ile teraz by zaoferowali :) i potencjalnych przyjęć można oczekiwać w najbliższym czasie czy nie?

Administrator Nowy wpis

Czy kwota 4700 PLN to dobra stawka w firmie Hirsch Warsaw Sp. z o.o.?

1
Maruda Nowy wpis
Inne
@Administrator

Bardzo dobra

Dziwisz Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Szczerze powiem o tej firmie pracowalem tam dwa miesiace i szczerze nie polecam (usunięte przez administratora) na kolkach!!! Pijanstwo i (usunięte przez administratora) na brygadzistow ktorzy sa alkoholikami codziennie imprezy i hlanie do rana i bojki!!! (usunięte przez administratora) ze szkoda gadac jak ktos nie wierzy to niech jedzie i sie przekona a i nie liczcie na kokosy 6 tys na miesiac???10 godzin pracujesz sniadanie o 12.30 albo o 13 bo sa dwie grupy pol godziny przerwy ktora odpracujesz czyli pracujesz od 7 do 17.30!!! Pozdrawiam Hirsch Warsaw i wszystkich (usunięte przez administratora)ludzi(alkoholikow) ktorzy tam pracuja!!!

Wojtek
Inne

Cześć. W jaki sposób są rozwiązywane problemy w ekipie ? Jesteście zgrani?

1
Bartosz
Były pracownik
@Wojtek

Za moich czasów problemy w ekipie były rozwiązywane pięściami. Wielu pracowników donosiło na swoich kolegów za lepsze premie. Nikomu bym nie polecił tego miejsca do pracy

 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hirsch Warsaw Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Zostaw merytoryczną opinię o Hirsch Warsaw Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Hirsch Warsaw Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Hirsch Warsaw Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hirsch Warsaw Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii