Opinie o Omnipack Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Omnipack Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Omnipack Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omnipack Sp. z o.o. w Warszawa

NBN

Witam wszystkich. Ta firma to śmiech na sali osoby na stanowiskach kierowniczych mniej umieją od zwykłego magazyniera. Potrafią tylko się wymądrzać a tak w rzeczywistości zero wiedzy. Pani kierownik A.A totalne zero brak kultury osobistej to przede wszystkim. Obgadywanie pracowników jest na początku dziennym. Nie doceniają pracowników którzy na to zasługują. Obiecują rozwój a tak naprawdę dobierają sobie osoby które im pasują. Najlepsze jest to że osoby które nie mają doświadczenia zostaje jeszcze wyróżnione tak jak blondi zm A pani Alicja która została wyróżniona w konkursie człowiek roku za rozwój boże ona i rozwój tragedia przecież ta dziewczyna nie potrafi się odpowiednio wysłowić. Nie polecam tej firmy. Pozdrawiam.

nickem

Pracowałem w firmie dwa lata, w momencie zatrudnienia było dobrze. Obiecywana realna szansa na rozwój i wpływ na wdrożenia ulepszeń mających na celu poprawę pracy. Niestety z biegiem czasu a w sumie rozwojem firmy osoby zarządzające chyba się zgubiły i zapomniały ze to dzięki pracownikom ta i inne firmy istnieją, zapomniały ze firmę utrzymują ludzie na magazynie i w biurze. To oni codziennie pakują, przyjmują zwroty, rozpatrują reklamacje i zajmują się obsługa magazynu.(usunięte przez administratora) Ta firma to jedno wielkie nie porozumienie, nie zliczę ile razy w ciągu mojej kariery w tej firmie pakowałem klientów na wyjście. Nie wiem dokładnie dlaczego odchodzili ale mam pewne przypuszczenia, Omnipack obiecywał im złote góry, w postaci ile to oni są w stanie zapakować paczek w ciągu jednego dania pracy między 6 a 22. Ile są w stanie przyjąć dostaw. Wielokrotnie byłam świadkiem gdzie dostawy wymagających klientów , które miały być przyjęte w 24h i do tego sprawdzone pod względem jakości były przyjmowane po łepkach wręcz rzucane z palety na paletę byle je szybo przeklinać. Jest bardzo ciekaw jak klienci zareagowali by jak zobaczyli jak wygląda magazyn jak nie zapowiadaj swojego przyjazdu . Magazyn a w szególności miejsca do przetrzymywania w którym są ich produkty jest sprzątane na pokaz przed ich przyjazdem. Nie wiem ile razy sam sprzątałem bo klient ma przyjechać. Na magazynie był wieczny bałagan i pretensja zmiana do zmiany dział do działu o bałagan , ale nikt z osób zarządzających nie był w stanie zwrócić całemu zespołowi uwagi aby dbać o porządek. Pracowałem w magazynie w Nadarzynie tam zawsze był z czymś problem. Jak nie ludzie mieli problem ze soba to z praca w tej firmie co mnie nie dziwi. Stosunkowe małe wynagrodzeni do tego brak jakichkolwiek dodatków i praca w sezonie świątecznym po 10h z możliwością odbioru godzin. Premia zawsze urywana i co chwila nowy sposób na to aby jej nie wypłacić. Za moich czasów prezentem na mikołajki były skarpetki dwa lata z rzędu, na Boże Narodzenie kubek termiczny i herbata. Podobno dlatego że klient zamknął firmę nie miał za czym zapłacić za "usługi" i to zostawił w rozliczeniu. Ta firma powinna zastanowić się nad sensem swojego istnienia,(usunięte przez administratora)Za każdym razem jak któryś z pracowników potrafił wiecęj a coś mu nie pasował i mówił o tym głośno to go zwalniali nie wiem czy tak dalej jest ale to nie świadczy dobrze o filmie. Zamiast trzymać doświadczone pracownika to wolą co chwile uczyć nowe osoby tych samych rzeczy. Ta firma funkcjonuje chyba tylko po to żeby utrzymywać agencje pracy tymczasowej albo strony z ogłoszeniami o prac. W ciągu jej pracy tam miałem 4 kierowników zmiany i 3 liderów i nie zliczę ile pracowników magazynowych w tym czasie się przewinęło. (usunięte przez administratora) Mówiliśmy no to omniwczasy czasami kilka dni a czasami kilkanaście były potrzebne żeby zebrać się do kupy po tej firmie. Mając tą wiedze co teraz nigdy bym nie poszła tam do pracy, odradzam ja każdemu. Nie warto tracić swojego zdrowia na tą firmę. Podejrzewam że są takie osoby które to potwierdzą.

Śmieszne rzeczy
@nickem

W Gorzowie jest to samo

@Śmieszne rzeczy

kropka w kopkę czy macie jednak coś inaczej tam? pytam, bo ciekawa jestem sposobu zarządzania, bo jeśli jest tak samo to wszystko idzie wprost odgórnie tak?

ramboo

Dziś ostatni dzień świat i nadal nie mogę nacieszyć się prezentem od firmy. Wszędzie premia świąteczna a tutaj udają, że nie ma kasy.

pracownik135

Chciałbym podziękować firmie za prezent, który dostałem z okazji Świąt czyli NIC. Mam nadzieję, że Wigilia dla pracowników biura i kierowników się udała :)

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
wstyd totalne zero

pracownicy nie dostali żadnych premii świątecznych, w zamian usłyszeliśmy od szefa, że gaz drogi. Ludzie pracowali w okresie black week po 10 godzin dziennie przez 6 dni, nie zapłacili im za to, ale ważne, że szef był zrelaksowany, bo zostały osiągnięte cele. Totalny brak szacunku.

ktoą kto nie jest chłopcem z u

Za składanie fałszywych zeznań grozi zasadniczo kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. W przypadku uprzywilejowanego typu przestępstwa, o którym mowa w art. 233 § 1a k.k., sprawcy grozi natomiast kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.8 sierpień 2020, lub kara grzywny.( dotyczy to także sądu pracy) pracownicy z Gorzowa Przed sadem nie kłamie się. To tylko taka konkluzja. Dobra rada.to nie straszenie ale możliwe ze niektórzy będą musieli tego doświadczyć, ale na pewno szeregowych pracowników oddział Gorzów nic złego nie dotknie. pewien typek będzie miał popsuty humor na święta. was to nie dotyczy. haha,

Były i już nigdy pracownik
@ktoą kto nie jest chłopcem z u

Słyszałem że coś się szykuje w GW, ktoś się postawił. Tak to jest, jak z firmy robi się prywatny (usunięte przez administratora) i nie liczy się z pracownikami. I prawem pracowniczym, a w Polsce przepisy obowiązują każdego. Jestem ciekaw jak to się rozwinie, szkoda że ja tego nie zrobiłem., ale jak będzie trzeba to powiem prawdę gdzie trzeba i co widziałem, w jaki sposób zarządzany jest oddział Omnipacka w Gorzowie.

Weronika

Billing Development Manager - wymagają znajomości języka obcego na tym stanowisku? Proszę o jakieś info w komentarzach. A jeśli tak, to oczywiście o informację, jakiego i na jakim poziomie, jeśli to nie kłopot :)

Były pracownik Gorzów

Nie polecam. Nie macie co liczyć na jakikolwiek rozwój w tej firmie bez lizania tyłka. Lepiej zatrudnić się gdzieś indziej gdzie po jakimś czasie pracownik ma zapewnione kursy czy dofinansowania do poszerzania swoich umiejętności.

@Były pracownik Gorzów

Co kryje się pod aktualnie wspomnianym przez Ciebie rozwojem? Na co ewentualnie można liczyć po spełnieniu "warunku", który przytaczasz?

A.
@Helena

Można się chyba domyślić.. sporo ludzi ma ambicje żeby awansować na lidera czy kierownika zmiany ale tak jak zostało wspomniane wyżej, nie ma co liczyć na jakiekolwiek awanse jeśli nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) i nie przytakujesz na wszystko nawet jeśli przełożeni podejmują absurdalne decyzje jak to ma miejsce w tej firmie od zawsze.

Donos

Ja tylko chciałem powiedzieć żebyście czytali prawo pracy i nie bali się nawet anonimowo zgłaszać swojego pracodawcy do inspekcji, omnipack nagminnie łamie to prawo a wszyscy obawiają sie konsekwencji. Nie dajcie sobie wmówić że robienie całego tygodnia pod rozkazem po 12 lub 10 h jest legalne i poczytajcie w internecie na ten temat. W trakcie niezapowiedzianej inspekcji mówcie prawdę, zawsze biorą wywiad od kilku pracowników i dbają o anonimowość. Do pracodawcy : Fakt, że w ciągu doby możesz pracować 13 godzin z nadgodzinami, nie oznacza, że tygodniowy limit wynosi 65 godzin. Kodeks Pracy uwzględnił bowiem, że pracownikowi przysługuje 11 godzin odpoczynku. Wpływa to na limit nadgodzin w ciągu tygodnia, który wynosi 48 godzin. Jakie konsekwencje grożą im za przekroczenie ilości nadgodzin? Pracodawca musi liczyć się z karami pieniężnymi. Wynoszą one nawet do 30 000 złotych. W skrajnych przypadkach grozi też pozbawienie wolności do dwóch lat.

xo_xo
@Donos

Nie polecam tam pracy...

ABC

Praca w firmie Omnipack to najgorsze doświadczenie w moim życiu zawodowym. Firma pełną chaosu, sprzeczności, bałaganu i zbyt wielu ludzi, którzy chcą rządzić, choć często nie mają ku temu wiedzy i umiejętności. Zarząd wychodzi z pozycji siły i nieomylności, wtrąca się we wszystkie możliwe działki i zespoły ze swoim jedynym słysznym zdaniem przez co bardzo frustruje i demotywuje zespoły, a w konsekwencji jest powodem wielkiej rotacji w firmie! Brak kompetencji do zarządzania ludźmi i czerpnia z doświadczenia innych. Porażka.

@ABC

Pisane to pewnie z własnego doświadczenia, więc ciekawa w sumie jestem z czym u was w zespole tak mieszali, że to tak podkreślasz?

Były już pracownik o/Nadarzyn niestety nie da się firmy polecić,ponieważ zarobki słabe jak na tę branżę konkurencji w pobliżu nie brakuje,premia a właściwie akord dla bardzo szybko biegających,dla nie licznych.Kierownictwo młode i nie doświadczone,nie interesują sie pracą,komputer i ciągle wychodzenie na fajki.Brak motywacji do pracy.Ludzie masowo opuszczają firmę,tak gdzie jest możliwość zarobku,rozwoju.Z powodu braku ludzi firma zmusza do nadgodzin niepłatnych,tylko godziny do odbioru,to samo tyczy się niedziel. Przy takiej inflacji to nawet Ukrańcy do pracy się nie garną.Tutaj dojazd tylko autem a to koszty! Firma tnie możliwe koszty,zmiejszona obsada ochrony,firmy sprzątającej. Nie ma osoby w załodze co by nie szukała innej roboty

Oola
@Monika

Monika możesz coś więcej napisać o pracy w o/N?

Juliusz
@Monika

Tak jest

W sumie jest ok, pieniądze nieźłe, ludzie spoko

Co to znaczy niezłe? Ile się tu zarobi? Chciałbym jakieś konkrety :D

ele

Atmosfera w firmie dobra, ale niestety firma niestabilna, typ "krzak". Zwalniają ludzi z dnia na dzień, zarówno specjalistów jak i niższe stanowiska. Źle zarządzana, a kryzys tłumaczą wojną na Ukrainie xD

Ilona
@ele

Ale zwalniają pracowników ze względu na ten kryzys w firmie? A co to za kryzys

Czy ktoś poda nazwę do tego filmiku?

@…

Nikt Ci go nie pokaże i nie udowodni tych głupot bo ten filmik nie istnieje, historia z nim została wymyślona. Kolejny dowód że osoby tu piszące bredzą od rzeczy ????

ktoś poinformowały mną

Ty piszesz brednie bo film długo był na tik toku tego dzieciaka ale został usunięty po tym jak poszedł anonimowy donos o tym ze taki właśnie film jest w necie, kolega mial nawet rozmowę na ten temat wiec jak nie wiesz to się nie wypowiadaj ;))))

no to skoro miała, to wreszcie macie szanse pokazać jaka jest prawda i udowodnić że nie bredzicie, to gdzie ten Wasz filmik można zobaczyć skoro pół polski go widziało a do mnie nie dotarł ?

Lila

oczywiście ze istnieje!!! i założę się ze pracownik M. nadal ma go na swoim telefonie!!!

Mk.

Przecież napisane że został usunięty na polecenie W-wy, (usunięte przez administratora)m jesteś, wiem o tym. Ten filmik jak m robi z siebie (usunięte przez administratora) będzie zawsze pamiętany.

@Lila

Przecież marcello to imbecyl, cham i (usunięte przez administratora) Większość obecnych i byłych pracowników widziała ten filmik, ale trzeba zaznaczyć że pan Ł i pani P. Lubią takich (usunięte przez administratora) swój do swego ciągnie, oto prawdziwy obraz OPGW.

Darek

Kobieto ty rozumiesz słowo nienawiść, proponuje sięgnąć do słownika Wisławskiego. Tu nie ma żadnego oczerniania, tylko przedstawione są fakty jak wygląda organizacja pracy w OP GW na dzień dzisiejszy, to co opisałem to są fakty a nie oczernianie. Nikt nie będzie się podpisywał pod kłamliwymi tekstami jednego czy drugiego trolla którzy chcą się podlizać szefostwu. Widzę jesteś z tych typków dla których prawda i szczerość to tylko wtedy występuje, gdy tobie to pasuje. Nie rozumiesz że opinia pozytywna może być kłamliwa, a opinia prawdziwa będzie odebrana negatywnie przez takich typków jak ty, negatywna może być prawdziwa, jesteś żałosna bez moralnego kręgosłupa. Dla ciebie prawda to taka, jak tobie pasuje.Gdyby te dwa typy napisały szczera prawdę, to nie byłoby takiego negatywnego oddźwięku. A ten jeden bezczelny typ, który napisał tak wspaniałą pozytywną opinię o OP GW, obraził w tej trollowatej opini pracowników OP GW, tego trollu już nie zauważyłaś. Jesteś żałosnym oszołomem. Nie masz pojęcia o regulaminie pracy. 12 godzin pracy i 15 minut przerwy, głupota do potęgi en-tej. Nasłany trollu, tu nikt nikogo nie zniechęca, wyraźnie napisałem że brakuje pracowników na stanowisko magazynier. Niech nawet zatrudnia 20, to dla nas pracowników tym lepiej. Karmić ręką to może cię karmią.. Nam płacą za wykonywanie określonych obowiązków. To my zrobiliśmy uprzejmość firmie godząc się na pracę po 10. godz. dziennie. Tak samo jak praca w niedzielę za wolny piątek. Zgoda to tylko uprzejmość z naszej strony w stronę firmy, żaden przepis prawny kodeksy pracy nas do tego nie zmusi. więc niewyjezdzaj mi z tekstem że firma robi dla nas wszystko a my dla firmy nic. Jeżeli nie pracujesz w OP to jesteś zwykłym trollem internetowym, który zabiera głos na temat o którym nic nie wie. I do tego tchórzliwym który podpisuje się pseudonimem. Ja swoje teksty podpisałem imieniem i każ z OP GW wie o kogo chodzi.A czy ty złożysz podanie czy nie, to spływa to po mnie jak ryba po wodzie, a jeżeli chodzi o team magazynierów z którym mam przyjemność pracować to klaruje się całkiem fajna zgraną, ekipa w której fajnie pracuje się razem i współpracuje, nie odmawiamy sobie pomocy, ale może to niektórym przeszkadzać. I tak głupkowaty trooll który wypisuje takie głupoty, " zrzuca mi paletę na głowę" do naszego teamu nie jest nam potrzebny.

Darek głąb
@Darek

Lecz się człowieku. Lepiej weź się za robotę zamiast wypisywać durne komentarze. Siejesz ferment od 1 dnia jak tutaj jesteś, a rzucasz się do innych... Nie wiem co ty chcesz osiągnąć.

@Darek głąb

Facet ma przynajmniej odwagę napisać prawdę tchórzu, ferment to ty masz w pustym łbie. Pracowałem w OPGW i to wszystko prawda

@Darek głąb

I następny tchórz obrońca OPGW, to co facet napisał to prawda pustaku, sam przez to przeszedłem.

Krystian

Po przeczytaniu tych obrzydliwych komentarzy skierowanych od zleniwiałych pracowników żyjących z mops +500 +300 i innych zasiłków, którzy zamiast wziąć się za robotę siedzą po toaletach albo na telefonach, narzekają jakie to życie ciężkie bo musieli się schylić po kartonik i myślą że za spacerowanie należą im się pieniądze, ujawnię teraz jaka jest prawda dla osób zastanawiających się czy podjąć z firmą Omnipack Gorzów współprace jako magazynier, zacznijmy od zalet - posiadamy płatne 30 minutowe przerwy (nie tak jak w innych firmach po 15) które możemy spędzać w rozbudowanej, klimatyzowanej stołówce lub przed halą. Dla osób palących, mamy specjalne sympatyczne miejsca z fotelami nakrytymi przyjemnymi i wygodnymi okryciami, do dyspozycji każdego jest ekspres z dobrej jakości kawą (darmową) którą możemy dosypywać (bez limitu), pełne szafki różnego rodzaju herbat i lodówka wyposażona zawsze w świeże mleko codziennie uzupełniane przez osoby zewnętrzne (sprzątające). Automat ze smakołykami ( typu - snickers, twix ) ceny mniejsze niż kupicie w sklepach. Korzystamy ze specjalistycznych mat masujących pod nogi na stanowiskach przeznaczonych do pakowania zamówień. Cechuje nas szybka droga awansu, gdy ktoś robi coś wartościowego, jest ambitny i zależy mu na rozwoju firmy nawet z miesiąca na miesiąc może liczyć na kolejne podwyżki do wypłaty wraz z nowymi obowiązkami i stanowiskiem. Jestem przykładem że jest to możliwe, trzeba zaznaczyć że 80 % zarządu i kadry firmy Omnipack zaczynało z pozycji magazyniera. Bardzo ważna i smutna wiadomość jest taka = Dla nierobów, leni żerujących na pracy innych kolegów , koleżanek spacerujących wokoło magazynu z kolektorami, udającymi że pracują, niewyrabiających norm które wykonało by 12 letnie dziecko, chowających się po toaletach nie ma niestety szans awansu i zostaje narzekanie na forum że się nie dostało nic za darmo. Pamiętajcie że za lenistwo nie płacą !! Wracając do nowych chętnych osób - Praca jest lekka, niczego nie dźwigamy. Zbieramy zamówienia do wygodnych, nowych plastikowych wózków na kółkach, produkty takie jak (tabletki lub koszulki) po czym przekazujemy je osobą pakującym. Aktualnie mamy pracy więcej, przez ciągły rozwój firmy i wchodzenie na magazyn kolejnych klientów, dzięki czemu szefostwo daje nam pracownikom, możliwość robienia nadgodzin dla chętnych, które możemy albo odebrać w wybrany przez nas dzień lub zadecydować o pieniądzach EXTRA z których można nazbierać drugą wypłatę. Jednocześnie szukamy nowych osób chcących dołączyć do naszego zgranego teamu. Marcel w innym komentarzu zapomniał dodać o częstych integracjach i zabawach po za pracą w prestiżowych lokalach na koszt firmy, Przykłady - Restauracja pod łosiem z darmowym alkoholem jedzeniem i prywatnym Dj, wynajęta cała kręgielnia wraz open barem i wiele wiele innych. Mógłbym wymieniać zalety dla pracowników bez końca ale nie starczy tu miejsca. Wad na tą chwile nie dostrzegam i polecam każdemu nasz oddział ! Ostatnio firma zatrudniła sporo osób z pobliskich wsi (baczyna itd) a tam jak wiadomo praca jest dla większości ludzi obca, po pierwszym zetknięciu z realnym życiemi zobaczeniem miastowych denerwują się choć to nie nasza wina. Zapraszam wszystkich do przetestowania i własnej oceny sytuacji po złożeniu cv :)

@Krystian

Trochę pokory kolego, firmy wchodzą i wychodzą, dlaczego nie napiszesz prawdy, że w obecnym stanie osobowym magazynierów, jest ich zbyt mało, ( niedobór pracowników to nie tylko problem Omnipacka a także innych firm w obecnej dość trudnej sytuacji rynkowej- popyt : podaż, pracodawca : pracownik) trudno nam spełnić wymagania klientów, co do ilości zleceń ,wykonywanych na ich rzecz. (Pominę nazwy klientów, bo nie o to tu chodzi) Dlaczego nie napiszesz z jakiego powodu wymagana jest praca w niedzielę, to proste bo firma, przy obecnym stanie osobowym pracowników na stanowisku magazynier- ma trudności , z wywiązaniem się z wymagań dotyczących ilości zrealizowanych zadań dla klientów ( każdy pracownik Omnipacka zrozumie o co chodzi)Takie są realia dzisiejszego Omnipacka. Takie problemy mają także inne firmy. A twój wpis to taki cukierek w papierku, tylko że pod papierkiem nie ma cukierka. Jak już coś piszesz to bądź rzetelny i uczciwy, a nierób tutaj dymu przed oczami. Na pewno 12 letnie dziecko nie zrobiłoby nawet 10 procent normy. A co do kuwet, to produkty są źle zwymiarowane, niektóre produkty "Comclicka" trudno włożyć do kuwet (plastikowy wózek), kolektor wskazuje "M", a dużo łatwiej byłoby taki produkt włożyć na wózek "E", takie są realia. Uczciwość i rzetelność to coś dla ciebie obcego, a kultura to dla ciebie tylko znajomość kultury bakterii. Obraziłeś pracowników, osoby mieszkające na wsi, miastowy pracuś, któremu sama słoma z butów wystaje. Sam jestem z miasta a nawet ukończyłem studia, jestem po akademii, absolwentem wydziału ekonomicznego i wcale nie uważam się za kogoś lepszego od kogoś, kto mieszka na wsi. A dla twojej wiadomości normę wyrabiam. Temat zakończony, bo już niemal ochoty komuś takiemu więcej odpisywać.

@Darek

Gdybyś miał wątpliwości, magazynier, Darek zm A OP GW, bo ja nie wiem kim ty jesteś.

@Krystian

Po przeczytaniu tego mam stuprocentową pewność że nie chcę pracować w tym miejscu. Dlaczego pracownik się skarży? Bo jest leniwy albo z wiochy. Dzięki, teraz już wiem że opinie które są na tym portalu oraz te zasłyszane od znajomych są prawdziwe. Sami sobie strzelacie w stopę takimi komentarzami. Ja podziękuję za taką pracę. Innym czytającym proponuję zrobienie screenshota i puszczenie tego obrzydliwego komentarza w eter. Niech ludzie wiedzą jak się omnipack pięknie o swoich pracownikach wypowiada.

Puk.
@Krystian

Dlaczego w okresie styczeń : sierpień zrezygnowało z pracy w OP GW 8 osób, dotyczy to tylko zm. A, magazynierów, (nie liczę zmiany B shipboba i biura) a przybyło 5 osób. Nie jesteście nawet w stanie wyrównać strat. To znaczy że coś jest nie halo w oddziale OP GW. I na pewno nie chodzi tu o warunki pracy. Tak to jest gdy robi się prywatę w firmie.W najbliższych miesiącach OP GW dostanie jeszcze kilka rezygnacji.

Ty
@Krystian

Jakie 80%???? Kto oprócz ciebie i jeszcze 1 liderki został awansowany? Kierownicy????? Na magazynie jest 40 osób, 2 osoby z 40 to jest 5%. Lepiej wróć do szkoły, bo matematyka się kłania... Nie ma dźwigania? Nienkompromituj się

@Krystian

Od pracownik którzy mieszkają lub mieszkali na wsi, niektórzy miastowi mogliby uczyć się pracy, a i tak im nie dorównają.

Nikt ważny
@Krystian

Ten co najwiecej robi na magazynie pracuś z ciebie śmieszne jest to jak kłamiesz względem tego ze ty tez za dużo nie robisz w tej firmie ciagle błędy lub źle wysłane paczki nie tam gdzie powinny chodzenie sobie na papieroska mówienie ludzia jak nie ma pracy żeby sobie poudawali chociaż ze coś robią i ty masz czelność mówić coś o wydajności skoro sam robisz błędy i sam mowisz pracowniką ze mają udawać ze chociaż coś robią przerwy na papieroska spouchwalac się z pracownikami i wpisywanie im specjalnie więcej prac dodatkowych żeby mieli większa wydajność i kto tu się zachowuje jak burak z wioski śmieszne jest to ze masz czelność jeszcze coś gadac i się wypowiadać

Magazyn
@Kandydat

Wypowiada się pracownik, a jak wiadomo każdy ma prawo głosu i nie możemy tego zakazać. Dopiero co ktoś pisał że komentarze nie powinny być usuwane to czemu teraz tego oczekujecie ?

@Darek

Cześć, dziękujemy, że tak licznie dzielicie się swoimi opiniami. Zachęcamy do informowania Działu HR na bieżąco o sprawach, które uważacie za nieprawidłowe czy godzące w wasze dobre imię. Odpowiednio wcześniej zgłoszona sprawa pozwoli nam jak najszybciej na nią zareagować. Takie zgłoszenia możecie dokonywać poprzez wiadomość email na skrzynkę notifications@omnipack.com. Pozdrawiamy Dział HR

Na szczęście były pracownik
@Ty

Tutaj warto się pochylić nad tym awansem moi drodzy, w OP Gorzów nie ma znaczenia jak pracujesz - możesz robić (usunięte przez administratora) błędów, nie umieć wypowiedzieć się na poziomie, drzeć się na ludzi i nie mieć do nich za grosz szacunku jak wyżej wspomniana „liderka” ale czego oczekiwać od osoby która ledwo co gimnazjum skończyła. Ja już tam nie pracuje bo dłużej znosić się tego nie dało, od kogoś po gimnazjum nie oczekuje ze nagle będzie się mógł poszczycić etykietą z salonów tylko dlatego ze dostał awans ale już ktoś kto taką osobę awansował i nie reaguje na jej chamskie zachowanie i odzywki rodem z rynsztoka to jest niedopuszczalne!!!!!! Słowem podsumowania - tak to wyglada jak masz prywatne kontakty z babą kierownika magazynu który ma wpływ na awanse.

Dzida
@Krystian

Obrażanie pracowników to codzienność w OP , nie dziwi mnie ten wpis. Z czasem będzie więcej odejść pracowników którzy jakieś wartości mają i znają ich znaczenie. To dzięki nam zwykłym pracownikom firma zarabia. @Krystian brak słów aby komentować ten wpis , poziom wypowiedzi poniżej 0

@Krystian

Mam wrażenie że Krystian stoi komuś na drodze, kto ma określony cel i podpis Krystian wcale nie musi dotyczyć Krystiana. Ktoś może próbować wykorzystywać zaistniałą emocjonalna sytuację na forum, żeby go dyskredytowac i pojechać na jego plech, dążąc do celu jaki sobie obrał. Ktoś fałszywy mógłby to zrobić widząc w tym swój zysk.

AAA
@Na szczęście były pracownik

Jak trollu nie pracujesz to nie(usunięte przez administratora) się do zmiany A, dotyczy to także trolli że zmiany B

Xm.
@Darek

Też także sądzę, ktoś brobuje usunąć go ze swojej drogi.

Mk
@Na szczęście były pracownik

Byly pracownik
@Dzida

Ja nie wiem jaki macie problem obrażanie pracownika nie do za akceptowania mobinng druga sprawa złóżcie pismo do sądu pracy ooo zachowanie się kierownictwa i innych podobnych i się naucza bo oni na to mają wyj..... więc wasze pisanie nic nie da nie macie co do biura zgłaszać bo wasze kartki czy słowa lecą do kosza więc ja wam tylko polecam zebrać się w (usunięte przez administratora) i zgłosić sprawę do sądu pracy.

A.
@Byly pracownik

To prawda, nic sobie nie robią ze skarg pracowników, już byli tacy co wysyłali donosy anonimowe i nic firma z tym nie zrobiła do dnia dzisiejszego. Potrafią tylko usuwać niewygodne komentarze i wstawiać przygotowane formułki o tym żeby nieprawidłowości zgłaszać na maila żeby w sieci stwarzać minimalne pozory jakiegokolwiek działania w tej sprawie.Ludzie jak to ludzie do sądu nie pójdą i tam nigdy nic się nie zmieni, to po prostu firma wydmuszka.

Nieco
@A.

Słuchaj do sądu to trzeba iść w parę osób które miały z takim zachowaniem do czynienia da radę wygrać ta sprawę bo w omnipack nie ważne czy nadarzyn czy Gorzów jest istny mobbing kierownictwo jest fatalne nic nie umieją wszystko zlewają odzywki do pracowników bezcenne No po prostu ta firma to jest śmiech na sali ☺️

Darek ten prawdziwy

Zauważyłem na tym forum że jest dużo postów podpisanych Darek. Hm? Jak komuś odpisałem na post z którym nie zgadzam się, to na pewno ta osoba o tym wie. P ponieważ powiedziałem to głośno. Ale są posty które nie wyszły z pod mojej klawiatury. Jeżeli ktoś tak bardzo lubi mnie i chciałby być moim rzecznikiem, to fajnie by było gdyby takie wpisy konsultował że mną, ja osobiście nie potrzebuje rzecznika i jeżeli mam coś do powiedzenia to powiem albo czasem milczę. Jeżeli ktoś taki chciałby zaistnieć w mediach to gazeta lubuska poszukuje stażysty. To chyba wszystko.

@Darek ten prawdziwy

Nie ty pierwszy, masz z kimś takim do czynienia i nie ostatni, krecik z norki od czasu do czasu wychodzi.

M.

Czy zarząd firmy widzi co się dzieje w Gorzowie? Planujecie w końcu się zainteresować tematem? Wysyłanie odpowiedzi o tej samej treści żeby zgłaszać nieprawidłowości do niczego nie prowadzi, wydaje mi się ze dość już zostało napisane.. zacznijcie reagować bo niedługo nikt tu już nie będzie chciał pracować..

Obecny

Wrzucacie do jednego wora wszystkich. Taki cyrk jak koledzy opisują jest na zmianie A. Tam jest właśnie kolesiostwo, młodzi ludzie- magazynierzy, a kadra bez doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. Z-ca kierownika magazynu, to leszcz, boi się liderki P., która podejmuje decyzje wbrew polityki firmy, a on ją popiera. Kierownik całego magazynu - Ł jakby nic nie widział, co się dzieje, może dlatego, że się znają? Czy udaje, że nie widzi, tak jak z poprzednią kierowniczka K.G Przerwa 30minut to rzeczywistość. Kuchnia wyposażona. Nasze wzburzenie ma przyczynę, pracy my się nie boimy, my boimy się stacić tą firmę. Nam się dobrze pracuje, tylko i wyłącznie na zmianie B. Ne pracowałabym z kierowniczką P. Łukasz! Zrób coś z tym, bo stracimy pracę przez takich ludzi. Jesteś odpowiedzialny za cały magazyn.

Magazynier z A
@Obecny

Ty (usunięte przez administratora)że zmiany B, do pięt nam nie dorastacie, u nas jest team spiryt, jest jeden oszołom ale on ma linkę i nikogo nie obchodzi, a reszta teamu jest coraz bardziej zgraną zgredy.a nie zlepek nurków,(usunięte przez administratora) to u was jest clownie, pasujecie do siebie razem z różową M. Nikt z teamu A niechciałby pracować z wami. Wiek na zmianie A jest mieszany i i nasz team coraz lepiej fajnie funkcjonuje i dogadujemy się fajnie wszyscy. Przeciwieństwie do zmiany B gdzie istnieją grupki. My na pewno nie pracowalibyśmy z M.

Motherload
@Magazynier z A

Soo true

AAA
@Obecny

to wiadomość z dołu ale podpisuje sie pod tym cała zmiana ,,od zm A możecie się uczyć pracy zgredy. Poprzednia kierowniczka była ogarnięta i potrafiła zarządzać wami, to było wam w niesmak, a Łukasz dał się jak dziecko nabrać na wasze gierki lesery,, Kamila jako jedna z niewielu wiedziała co robi ale kierownictwo nie doceniło, teraz rozpuścili ich tak, że wszystkich wokoło atakują . Zmiana A jest zadowolona z pracy w przeciwieństwie do Was którym wiecznie się coś nie podoba

@AAA

To prawda, zgadzam się z tym, w całości. I jeszcze coś, jest na zm. B fałszywy typek, co najmniej jeden? Hm, który napisał zawistny post, zero merytoryki, do tego tchórz używając w podpisie aliansa. Zainteresuj się typku z zm B swój nieogarnięty łeb swoją zmianą, a najazd na P. ze zm A z którą nie pracuje się, świadczy tylko o kompleksie niższości i zawści. Jaka jakoś nie czuje zawiści ani niechęci do P. tylko dlatego że ja jestem magazynierem a ona moim przełożonym, pomimo że mam wykształcenie i kompetencje, nie świadczy to także o braku ambicji, gdyż mam je i określony najbliższy cel, nie czuje się ani lepszy ani gorszy od żadnego pracownika zm A. Tutaj jest znak równości i tutaj jest różnica między wami zm B a nami zm. A

Chan

당신의 메시지를 읽은 후, 나는 폴란드 노동자들에게 불평이 인기가 있다는 것을 알게 되었습니다. 그들은 고용하고 불평하고 있습니다. 내 제안은 해외에서 먹는 돈이 너무 적습니다. 독일은 다른 이웃 국가(벨기에, 네덜란드 등)와 마찬가지로 필요합니다.

Zostaw merytoryczną opinię o Omnipack Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Omnipack Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omnipack Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omnipack Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 10 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omnipack Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Omnipack Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omnipack Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa