Opinie o Omnipack Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Omnipack Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Omnipack Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omnipack Sp. z o.o. w Warszawa

Obecny

Wrzucacie wszystkich do jednego worka. W Omnipack są dwie zmiany. Całkiem różne. Kolega zapomniał wspomnieć, że cyrk jest tylko na zmianie "A". Kawki, śmiechy i podejmowanie decyzji, które powoli rujnują firmę. Szkoda, że sympatyczny i sprawiedliwy kierownik Ł.O nie przerwie tej lawiny porażek... tak jak to zrobił z K.G - były kierownik zm B. Wtedy wróciła spokojna i miła praca z trochę ytovje trochę yetsz

M. xm. A.
@Obecny

Isna N to lesery, , od zm A możecie się uczyć pracy zgredy. Poprzednia kierowniczka była ogarnięta i potrafiła zarządzać wami, to było wam w niesmak, a Łukasz dał się jak dziecko nabrać na wasze gierki lesery.

…..

Czy ktoś podoba nazwę tego filmiku?

Pracownik magazynier

To co sie dzieje od jakiegos czasu to przechodzi ludzkie pojecie. Na magazynie (usunięte przez administratora) i zaleglosci ze wszystkim a kierownictwo tylko hihihi hahaha. Magazynierom kaza robic po 10 godzin dziennie bo jest pelno roboty a sami chodza co chwile na kawusie. O ile nie mam zastrzezen do kierownika glownego to pozostala ekipa kompletnie nie nadaje sie do zarzadzania magazynem. Kierownik glowny na urlopie a pozostala kadra czuje sie w tym czasie jak na wakacjach. Niech ktos sie w koncu wezmie za tych ludzi...

Pracownik magazynier
@Pracownik magazynier

Musze dopisac ze chodzi o magazyn w gorzowie

Pracownik Gorzów
@Pracownik magazynier

Muszę dopisać, że chodzi o zmianę A

Marceloo

Współpracę z firmą Omnipack Gorzów oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do zadań zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach magazynowych. Zlecone zadania są realizowane sprawnie i terminowo. Comiesięczne meetingi z poczęstunkami / pizzami na których możemy przekazywać swoje pomysły ulepszające sprawność firmy, które są wdrażane w dniach następnych. Zarobki rynkowe, częste podwyżki inflacyjne po przepracowanym okresie. Rodzinna atmosferka, częste spotkania wraz z pracownikami po pracy. Polecam wszystkim ????

TikTak
@Marceloo

Kto dał 4 pozytywne lajki pod postem tego prostackiego oszołoma marcello, ten post to bezmyślne wypociny, jednak dla takiego gnoma zawsze znajdą się tacy, co dorównują mu poziomem sieczki w głowie.haha.

Bubu.

Kadra????

@Marceloo

Po pierwsze: meetingi z pizzą to żaden benefit. Jedynym słusznym benefitem są PIENIĄDZE. Po drugie: "atmosferka" faktycznie rodzinna (dokładnie taka jaka panuje w rodzinach patologicznych) Po trzecie: częste spotkania po pracy? Po pracy to się myśli o wszystkim tylko nie o pracy i nie o ludziach z pracy. Po czwarte: ja nie polecam. Dla ludzi takich jak Ty drogi Marcelu, Omnipack jest ziemią obiecaną. Dla ludzi którzy chcą zrobić to co do nich należy i mieć za to zapłacone taka praca to koszmar. To Omnipack z ich cudowną misją i odzieraniem z życia prywatnego. Tacy ludzie jak Ty są idealni do tego przybytku. Ludzie którzy mają zdrowe i normalne podejście do pracy zostaną albo zwolnieni albo sami odejdą. Bo nie poświęcą całego swojego życia na coś co ma być jedynie źródłem utrzymania. A nie jakąś ideologią życiową. I uwierz mi, medalu nikt Ci nie da za Twoje bohaterskie wystąpienie na tymże portalu. Także odpuść sobie.

Ktoś
@Marceloo

Bo ten co pisze jest pusty jak (usunięte przez administratora)

Ccc
@Bubu.

I malutka, młoda blądyneczka w pomarańczowej kamizele z literami.......r. Która nie jest w stanie przyznać się.

@Marceloo

Częste podwyżki inflacyjne? Jak i kiedy? Jak dotad była tylko jedna w całej historii tej firmy

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
Ccc

Czytając te wypowiedzi stwierdzam, ze źle wam tam i tutaj nasuwa mi się pytanie, czy ktoś was tam trzyma na siłe? Pytam bo zamierzam złożyć cv i mam obawy czy przypadkiem mnie do kaloryfera nie przypną …

Ktoś
@Ccc

Wal śmiało, jak nie spróbujesz sam, to się nie przekonasz, brakuje magazynierów, nikt na siłę nie trzyma, dlatego jak ktoś coś fajnego znajdzie, to rzuca podanie. Tylko pamiętaj że tam na stanowisku magazynier- jest wydajność procentowa. Ala akord. 100 procent normy jest premia. Nie 100 procent, nie ma premi ????

Puk

O to obraz oddziału Omnipack Gorzów Wielkopolski. Ludzie odchodzą i będą odchodzili z tego magazynu, nikt długo nie będzie brał udziału w tym cyrku, pozostaną takie bezmyślne jełopy jak ten marcello i jemu podobni, niestety nie jest to odosobniona jednostka.

@Puk

@Puk popieram wypowiedź oraz również jestem zdania że po wpisie kolegi M. Wstyd się przyznać że jestem pracownikiem OP.

Piotrek
@Dzida

Wstyd się przyznać że się pracuje w omnipacku bo ktoś napisał dobrą opinie ? Ale jakby złą napisał to już nie wstyd się przyznać ?

@Piotrek

Proponuję czytać z zrozumieniem a następnie komentować

Puk.
@Piotrek

Wstyd bo opinia jest nierzetelna, jeżeli kłamstwo po tobie spływa jak woda po rybie to nie mamy o czym mówić. Gdyby opinia marcello była rzetelna, uczciwa, nie byłoby takiego negatywnego oddźwięku, ale żeby to zrozumieć, powinno się rozumieć czym jest uczciwość i rzetelność, ty wyraźnie nie rozumiesz tych słów, tak wstydzę się jak inni za te słowa bez pokrycia, ponieważ nie mógłbym patrząc osobie w oczy która nie pracuje w Omnipack, potwierdzić że to co napisał marcello to prawda, a to zwykle banialuki. Tyle w temacie.

@Piotrek

A ile prawdy w tej opinii to każdy pracownik wie

żenua

Do Marcelo: Ty człowieku wypowiadasz się na temat profesjonalizmu? Ty który udawałeś psa podczas swojej zmiany w omnipacku - szczekałeś i na czworaka po ziemi latałeś? A koledzy nie mądrzejsi cię nagrywali, później film krążył po tiktokach. To jest prawdziwy obraz magazyniera z omnipacka dla którego 70 zł do wypłaty to podwyżka inflacyjna a pizza to wartość dodana i przy okazji prawdziwy obraz ludzi którzy tam „zarządzają” i podczas ich obecności takie cyrki się dzieją. Praca dla szczyli w sam raz którzy mieszkają z mamusią i nie muszą się martwić z czego za chałupę zapłacą a nie dla poważnych ludzi!!! Zero standardów o których potrafią tylko gadać a koło profesjonalizmu to ta firma nawet nie stała.

@żenua

Wszyscy chyba pamiętamy opisane przez Ciebie zdarzenie i filmik. Nie ma chyba osoby w OP która tego nie widziała.

@Dzida

Ja nie widziałem tego zdarzenia i nie widziałem tego filmiku, jak ten(usunięte przez administratora)udaje psa, ci co go nagrywali to takie same (usunięte przez administratora) jak on, nigdy z taką sytuacją niespotkalem się w życiu, jeszcze nie pracowałem tu, gdybym zobaczył taki filmik pracownika Omnipacka, to co bym pomyślał? "zakład pracy chronionej" dla osób z upośledzeniem umysłowym. Ten typ nie wie co wstyd i kultura.społeczna.

katarynka
@Darek

widocznie tam jeszcze nie pracowałeś, gościu za to nawet nie został zwolniony a pół Polski mu pisało pod filmem komentarze na zasadzie co to za firma że pracownikom płaci za robienie z siebie pośmiewiska. Takich się tam trzyma bo są wygodni, odpowiada im wychodzenie do domu po 2 godzinach pracy bo nie ma zamówień czy siedzenie po 10 godzin bo trzeba odrobić przecież te godziny, co by się nie działo to będą tam siedzieć bo na nic lepszego nie mają co liczyć będąc na takim poziomie.

Pracownik Omnipack nie imbecyl

Przez takie głupkowate wypowiedzi pisemne tego marcello, wstyd przyznać się że pracuje się w Omnipack. To nie jest cukrowanie, ani nie jest śmieszne. Jakim trzeba być pustakiem żeby wrzucić taki wpis. Nie sam pracujesz w Omnipacku trollu, wstyd robisz wszystkim innym pracownikom Omnipacka niezależnie od zajmowanego stanowiska pusty dzbanie dzbanie.

@Pracownik Omnipack nie imbecyl

Gdyby ktoś był bardzo zainteresowany kto ten ten post wrzucił to już piszę. To ja Darek zm. A

@Pracownik Omnipack nie imbecyl

I jak ja mogę komuś polecić pracę w tej firmie, po takim prostackim i mijającym się z prawdą tekstcie marcello. Średnio inteligentny szympans zrozumiałby, że to stek bzdur. Firma idealna nie istnieje. Takie wpisy jak marcello, odrzucją potencjalnego, inteligentnego kandydata na pracownika. Zasady są proste. Pisze się prawdę, albo milczy.

Dżoan

Odnosząc się do tematu głównego kierownika magazynu pragnę nadmienić, że ryba psuje się od głowy. To on zatrudnił i awansował !!! na stanowiska kierownicze i liderskie ludzi po znajomości bez minimum doświadczenia w logistyce, zarządzaniu ludźmi o kulturze osobistej nie wspominając. Kierownik magazynu sam nauczył kadrę zarządzającą siedzieć pół dnia na kawusi czy jeździć na wspólne obiadki w czasie pracy więc nic dziwnego że tak teraz to wygląda..

Pracuś, nie pracuś ?

Niejaki marcello, każdy w oddziale Omnipack GW wie co to za typek, pisze bzdury. Inni frustracji także piszą głupoty na tym forum. Wygląda to inaczej. Na temat kierowników zmian, liderów itp. nie wypowiadam się, ponieważ nie wiem jakimi kryteriami kieruje się kierownik magazynu, awansując określone osoby na konkretne stanowiska. Osobiście do żadnej z tych osób nie mam żadnego urazu i wypowiadając się tylko w moim imieniu, uważam że są ok, brakuje im tylko doświadczenia i wiedzy z zakresu zarządzanie, ale jedno przychodzi z czasem a drugiego można nauczyć się i na tym koniec. Jeżeli chodzi o firmę działa w dość trudnym okresie mikro/makroekonomicznym i nie jest tak wesoło jak ten typek marcello opisuje. Klienci przychodzą i odchodzą, prosty cykl gospodarczy. Głównym problemem Omnipacka ale także innych firm jest niedostateczny poziom zatrudnienia, zwłaszcza pracowników liniowych, w tym przypadku magazynierów. Każda firma podejmująca współpracę z Omnipack, ma określone wymagania dotyczące ilości i szybkości realizacji zleceń, tzn.dostarczenia swojego towaru poszczególnym klientom. Przy obecnym poziomie zatrudnienia bardzo trudno spełnić wymaganie dużych klientów.Dlatego zdarza się praca na stanowisku magazyniera po 10 godzin na zmianę. Praca w 1niedzielę w miesiącu, także występuje. A teraz odnośnie tego co ten typek marcello napisał. Płaca nie jest za wysoka, na początek dla magazyniera podstawa to 3600 brutto + 13 procent premii. Ale także trzeba zaznaczyć że praca nie jest tak ciężka, bardziej związana z wydajnością i jest to trochę wrustrujace a to z powodu braku magazynierów, co ma wpływ także na inne struktury firmy. Oczywiście są ciężkie tematy, zwłaszcza dla dziewczyn które w danym momencie są na przyjęciach, niektóre kartony z towarem klienta są ciężkie, Typku marcello teraz do twoich bzdur które wypisałeś, podwyżka inflacyjna, kiedy ty taką dostałeś, chciałbym zobaczyć taką podwyżkę przy obecnej stopie inflacyjnej. Haha, kto ci to da, haha, nie masz elementarnej wiedzy z zakresu ekonomi i finansach przedsiębiorstw. Spotkanie kadry z pracownikami głównie dotyczą przedstawienia wskaźników produktywności, których ty i tak nie rozumiesz. Pizza dla ciebie najważniejsza, haha. Szkoda tylko że nadal oszczędzają na owocach, na pewno owoce byłłby lepsze niż pizza. Następna bzdura, jesteś szeregowym pracowników a wypowiadasz się na temat CR (customer relations).których słów nie rozumiesz haha. Czym są relacje z klientami. Wersja bardzo uproszczona specjalnie dla marcello. "Relacje z klientami odnoszą się do metod stosowanych przez firmę do nawiązywania kontaktów z klientami i poprawy ich obsługi. Obejmuje to udzielanie odpowiedzi na występujące krótkoterminowe przeszkody, a także proaktywne tworzenie długoterminowych rozwiązań ukierunkowanych na sukces klienta." Wystarczy żeby każdy kto nie jest związany z Omnipack wiedział że twoje słowa to dźwięki z plastikowego bębenka. Konkluzja: zarobki dotyczące stanowiska magazyniera wiadomo 3600 plus premia, praca nie jest ciężka z wyjątkami sytuacji jw. opisałem, pizza jest na spotkaniach haha, podsumowujących dany okres pracy, to jedno co rzetelnie opisał marcello, przerwa 30 minutowa, na stołówce dostęp do kawy mleka, herbaty cukier, to zapewnia pracodawca, kiedy wrócą owoce!!! Pracownicy ok, ale zawsze jakiś oszołom znajdzie się, żeby nie było za słodko, firma ma problemy jak każda firma w obecnej sytuacji gospodarczej, zdarzają się dni pracy po 10 godzin na zmianę,(związane jest to z niedoborem pracowników zatrudnionych na stanowisku magazynier-) nikt nie przymusza ale......., praca w 1 niedzielę w miesiącu - dotyczy to pracowników na stanowisku magazynier- i na koniec ha jest tzw. szczęśliwy piątek gdzie losowana jest jedna osoba która dostaje bonusa, 1 godziny, co pozwala np. na wcześniejsze wyjście z pracy. A teraz przynajmniej potencjalny przyszły pracownik będzie wiedział mniej lub więcej jak "wygląda" organizacyjnie Omnipacg oddział GW.

Dzida

Czy ktoś z HR zainteresuje się sytuacja zwykłego pracownika w Gorzowie ? Firma która stawia na standardy a tu Państwo w Państwie.

Nie polecam pracy w tym miejscu. Komuś się pomyliła "luźna atmosfera" ze zwykłym chamstwem, bezczelnością i ingerowaniem w prywatne życie pracownika. Proponuję wbić sobie do głowy że pracownik jest pracownikiem a nie koleżką, ziomeczkiem któremu można się ładować w życie prywatne ze swoimi buciorami i zachowywać się w stosunku do niego po prostu obcesowo i wulgarnie.

Franciszek

Dzięki za komentarz, rozumiem, że atmosfera jest niestety trudna, a nie można zgłosić tego wyżej? Może coś by to pomogło?

Prezydent Gabonu
@Franciszek

Wyżej mój drogi przyjacielu jest tylko gorzej.

Zniesmaczony2000

Cyrk na kółkach, firma zamiast zająć się problemem z kadrą zarządzającą zajmuje się usuwaniem komentarzy z portalu i w ten sposób próbuje zatuszować to co się tam dzieje a na firmie dalej taki sam (usunięte przez administratora)

NieWysyłajCV
@Zniesmaczony2000

To prawda, usuwają komentarze!!! Wszystkim myślącym o przesłaniu cv do tej firmy stanowczo odradzam. Firma chwilę przed zatrudnieniem wycofuje ofertę pracy, gdzie człowiek już złożył wypowiedzenie. A to dobrze nie świadczy o firmie. Lepiej unikać tak niestabilnej w decyzjach organizacji.

pracownik111
@Zniesmaczony2000

To prawda, usuwanie komentarzy jest na 1 miejscu a wewnątrz firmy dzieje się totalny bałagan - i z pracownikami i z obsługą klientów.

Minister

Ludzie za chwilę zaczną odchodzić.Zostaną tutaj tylko Ci, którzy będą mieli nóż na gardle. Ja już szukam czegoś nowego, bo nie widzę żebym był doceniany w tej firmie. Jeśli czytać to będzie ktoś z HR, a na pewno bedzie :), to owoce nie są benefitem dzięki któremu pracownik bedzie zadowolony, pieniądze to słowo klucz. Bardzo mnie boli marnowanie potencjału magazynu w Gorzowie. Niezrozumiałe decyzje podejmowane przez osoby na wyższych stanowiskach doprowadzają czlowieka do szału i w końcu doprowadzą one do upadłości tej firmy. Na przyszłość chciałbym doradzić, ze powinno się przeprowadzić wywiad z pracownikami przed wprowadzaniem dużych zmian w procesach magazynowych, bo z tego co pamiętam, to za każdym razem gdy proces miał być ulepszony, wychodziło na odwrót i były ogromne problemy. Czasami mi się wydaje, że osoby na wyższych stanowiskach uważają magazynierów za półgłówków, a niejednokrotnie mi się wydaje, że to sami magazynierzy lepiej by zarządzali magazynem. Mimo wszystko miło wspominam czas spędzony tutaj, ale jedynie ze względu na poznanie kilku wspaniałych osób i za to dziękuję. Jeśli ktoś będzie się zastanawiać czy kandydować tutaj do pracy, to ani nie namawiam, ani nie odradzam. Jeśli nie masz niczego innego na oku i innych możliwości na ten moment, to na chwilę możesz się zahaczyć, ale w między czasie szukaj czegoś innego i bardziej ambitnego, bo tutaj nie masz co liczyć na rozwój.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Omnipack Sp. z o.o. na stanowisku Manager? 3 kwietnia pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Minister

Podstawa + premia w zależności od wyniku całego magazynu.

Helena
@Minister

To jaka była najwyższa w ostatnim czasie?

Blabla

Tak, bardzo często

Danuta
@Blabla

A z zewnątrz co jaki czas ktoś aplikuje?

Chciałbym ostrzec przed podjęciem pracy w firmie Omnipack w Gorzowie. Magazynem zarządzają ludzie bez żadnych kompetencji na czele z panem Ł. ktory na stanowiska kierownicze wciska znajomych bez odpowiednich kwalifikacji i minimum kultury osobistej ktora pozwalałaby pełnić taką funkcję, to co można usłyszeć z ust kierowników przerasta ludzkie pojęcie, co drugie słowo bluzgi i epitety, w życiu nie spotkałem się z takim chamstwem. Sam kierownik magazynu wypowiada się o swoich pracownikach w bardzo wulgarny sposób za plecami, niejednokrotnie wyśmiewając ubiór i wygląd. Sam byłem kiedyś świadkiem jak wyśmiewał mojego kolegę z powodu jego otyłości, komentował pracowników z biur że są "poje...", "niezrównoważeni psychiczne". Osoba bez jakiegokolwiek poziomu kultury i empatii, sytuacja na magazynie na codzień wygląda całkiem inaczej niż podczas delegacji jego szefostwa, farsa i pozory, tak jak ktoś niżej napisał zero zasad i liczenia się ze zdaniem zwykłego pracownika. Nie polecam pracy w tym miejscu i odradzam chyba że nie przeszkadza ci atmosfera kompletnego kołchozu.....

bylypracownik

Niestety - firma wydmuszka. Wielkie prezentacje i afiszowane "wartości" są niczym. Zatrudniają i po 3 miesiącach nawet umowy nie przedłużą, bo nie ma pieniędzy na dalsze wypłaty... Nie ma żadnej transparencji i nikt nie liczy się ze zgłaszanymi przez pracowników uwagami, wszystko zamiatane pod dywan. Warszawa i Gorzów - to samo (usunięte przez administratora) niestety. Zdecydowanie unikać tego miejsca!!!

@bylypracownik

a może nie przedłużają nie dlatego, że nie ma pieniędzy tylko dlatego, że pracownik się po prostu nie sprawdził ? zauważyłam że zawsze jest wina tylko pracodawcy, a pracownik jak zwykle poszkodowany....

centralanielepszanizmagazyny

Jeśli ktoś ma ochotę zniszczyć sobie zdrowie ciągłym stresem, zadaniami zawsze wykraczającymi poza normy godzinowe i lubi być traktowany jak "nikt", to jest to doskonałe miejsce. Niedawno odeszliśmy w kilka osób, najlepsze co mogło nas spotkać - inne, normalne firmy. Nigdzie nie jest idealnie, to jasne, ale Omnipack to najgorsze miejsce, do jakiego możecie trafić.

@centralanielepszanizmagazyny

Cześć, dziękuję za podzielenie się opinią na temat pracy w Omnipack. Przykro mi, że wyniosłeś/łas takie wspomnienia. Jako firma staramy się być transparentni oraz dbać o zdrowie fizyczne oraz psychiczne naszych pracowników zapewniając najlepsze jakie tylko możemy warunki pracy. Szacunek jest w wartościach firmy Omnipack dlatego zachęcamy do każdorazowego informowania o jakichkolwiek odstępstwach od przyjętych norm do lokalnego People Business Partnera lub pod adres: notifications@omnipack.com abyśmy mogli jak najszybciej zareagować.

Dawid

Pytali się Ciebie, dlaczego odchodzisz, proponowali przeniesienie, robili cokolwiek, by dowiedzieć się, co nie zagrało, by to naprawić lub zmienić?

Cześć, dzięki za Twoją opinię. Szanujemy Twoje odczucia i wiemy, że skoro o tym piszesz, musi to być dla Ciebie ważne. Dla nas również jest ważne, aby zapewnić jak najlepsze warunki pracy wszystkim naszym Pracownikom. Zachęcamy Cię do zgłaszania wszelkich uwag i problemów do lokalnego People Business Partnera lub na adres: notifications@omnipack.com, co pozwoli nam znaleźć najlepsze rozwiązanie problemu i odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Cieszymy się, że dostrzegasz pozytywne aspekty pracy w Omnipack i liczymy, że wspólnie będziemy zmieniać się na lepsze. Pozdrawiam Kasia – Omnipack

Zostaw merytoryczną opinię o Omnipack Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Omnipack Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omnipack Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omnipack Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 10 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omnipack Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Omnipack Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omnipack Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 81
    02-001 Warszawa