Risco Software Sp. z o.o.

Opinie o Risco Software Sp. z o.o.

adam89

Risco Software, rozumiem Wasze obawy o rozprzestrzenianie się negatywnych i fałszywych informacji na temat firmy, ale może jednak warto byłoby odblokować możliwość zamieszczania opinii? Ja osobiście w pierwszej kolejności odrzucam oferty od firm, które moderują opinie na GoWorku i innych tego typu stronach. Usuwanie negatywnych opinii świadczy często o tym, że firma nie dba o pracowników, łamie prawo lub ma coś innego do ukrycia.

jhgv
użytkownik zarejestrowany

a moze wlaśnie dobry znak @go on! ? nic sie złego nie dzieje

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Risco Software Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o Risco Software Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Risco Software Sp. z o.o.