Insurance Service Sp. z o.o.

Kęty

Opinie o Insurance Service Sp. z o.o.

xxx

Witam Czy Państwo piszecie o firmie KET SERVICE o Numerze identyfikacji podatkowej 8971831506 ?

xxx
@Oszukany 02.08.2017, 15:34
Tak tutaj piszemy o tej firmie z Wrocławia na ul. Tęczowej obecnie na grabiszyńskiej o nr 8971831506 . To są dziady i złodzi...

Podziękować Panowie za informacje na temat firmy KET SERVICE NIP: 8971831506. Wraz z chłopakami chcieliśmy podjąć współprace z tą firmą lecz z uwagi na wasze ostrzeżenia zrywamy z nią rozmowy.

@xxx 02.08.2017, 17:25

Przecież jak dzwoniliśmy do nich 3 dni temu o wypłatę zaległych wynagrodzeń , to powiedzieli nam, że już do nich syndyk wpadł i oni już nie istnieją.

Okradziony i oszukany

Właśnie oddałem sprawę do sądu. Ja i moich paru kolegów którzy byli ze mną w Koll zostaliśmy oszukani. Pracowaliśmy ponad miesiąc czasu za darmo. Za swoje pieniądze dojeżdżaliśmy do pracy. Mówili że oddadzą. Niestety nie oddali, nie wypłacili wynagrodzenia i nie wypłacą. Zadłużyłem się po to aby dla nich pracować za darmo. Nie odbierają telefonów . Potraktowali nas jak śmieci. Uważżżżżżaaaaajjjjjccccie. Nie zatrudniajcie się u nich. Ostrzegam

@Okradziony i oszukany 17.07.2017, 12:45

Tu oczywiście chodzi o firmę KET SERVICE z WROCŁAWIA

@Okradziony i oszukany 17.07.2017, 12:47
Tu oczywiście chodzi o firmę KET SERVICE z WROCŁAWIA

Witam również pracowałem za darmo z kolegami w Koln pisać panowie nie trzeba sie dawać nas oszukali ale żeby inni nie dali sie człowiek charował żeby zarobić na chleb rodzinie a firma olewa to jest firma nie poważna jak można kogos werbować do pracy wysyłać za granice bez zadnych perspektyw masakra

123456rt

w/w opinii chodzi o firme ketservice z Wroclawia

Szukasz pracy?

123456rt

ja również dalem się oszukać--pojechałem na umowę zlecenie--papiery przysłali bez pieczatki--zajechałem do Koll i nie miał mnie kto odebrać z dworca ,kazali mi se wziazc taxi--gdybym nawet wziol ta taksowke i przyjechal pod adres bez ulicy to w poniedziałek nie miał bym czym jechać do pracy--pięknie cukrowali ze transport będzie a tu .....lipa,stracilem 500 zl na podróż i zdrowia--odradzam to sa oszuści--oprócz mnie było tez 2 moich kolegow którzy tez zrezygnowali--warunki pod psem mieszkaniowe--sprawa pod sad

@123456rt 03.07.2017, 17:29

Witam chodzi też o firmę ket service z wrocławia?

oszukany

Witam proszę uważać na firmę Ketservice z Wrocławia ja i dwóch moich kolegów wyjechalismy wykonywać dla tej firmy pracę w Niemczech firma nie poważna nie wypłaciła wynagrodzenia tylko marne pare zaliczek i cisza poprostu odradzam tą firmę

nuk
użytkownik zarejestrowany

bjxklo, u nich akurat jest różnie. Warto samemu pójść na rozmowę rekrutacyjną i odpowiednie wnioski sobie wyciąnąć.

wojt

Ble ble ble, proszę o fakty

Kasia

z firmą Insurance współpracuje już ponad 1 rok i szczerze polecam współprace z tą firmą, w szczególności duży plus dla obsługi, w szczególności dla Pani Asi za cierpliwość do mnie :) Kasia z Krakowa

Zostaw opinię o Insurance Service Sp. z o.o. - Kęty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Insurance Service Sp. z o.o.