Opinie o Polski Gaz S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polski Gaz S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polski Gaz S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Gaz S.A. w Warszawa

Ciekawy

Do byłych i obecnych pracowników PG O/Sosnowiec. Jakie czasy wspominacie najlepsze, a gdzie widzicie porażki?

***
@Ryszard

jak dostałem propozycje awansu na wyższe stanowisko i zapytałem się czy za awansem idzie podwyżka to zaczęli mi wciskać kit że powinieniem być zadowolony już z tego że moje stanowisko nazywa się lepiej- o podwyżce nie było mowy (no może w późniejszym terminie czyli nigdy). Ale o większej ilości obowiązków, większej odpowiedzialności i częstych nadgodzinach, które nie mogłem sobie wpisywać w kartę pracy bo jestem na stanowisku "kierowniczym" i mam "tak jakby nienormowany czas pracy" (tzn. - (usunięte przez administratora) od rana do nocy i ciesz się że twoje stanowisko ładnie się nazywa ale w aneksie oczywiście brak wzmianki o nienormowanym czasie pracy), wieczne pretensje ze wszystkich stron od osób z jeszcze wyższymi stanowiskami a na końcu brak przedłużenia umowy bo "spodziewano się ode mnie większego zaangażowania" (codzienna praca po 10-12 h a niekiedy i więcej bo terminy gonią a płatne za 8 h pracy to dla nich za mało). Nic dziwnego, że przynajmniej kilka razy w roku szukają nowych pracowników- praca za marne grosze z naprawdę bardzo dużą ilością obowiązków i odpowiedzialności- mało kto to wytrzymuje.

Ewa Nowy wpis

Trwa w sieci rekrutacja od nich i chodzi o stanowisko referent ds. sprzedaży i księgowości. Szukam dla siebie pracy, bo chciałabym dostawać więcej benefitów od firmy, a oni tu mają całkiem fajną listę. No i tam jeden z dodatków to jest pakiet świadczeń socjalnych. Wiecie, jakie to są konkretnie świadczenia? I jakie to sa stawki lub wysokość takich świadczeń?

Ciekawy

@Ciekawy

Cały okres "władzy " obecnego dyrektora w sosnowcu to pasmo niepowodzeń i złego zarządzania, brak kompetencji i doświadczenia w prowadzeniu oddziału a w szczególności działu sprzedaży /cały czas traci rynki zbytu/

Jacek
@wiem

a może chciał po prostu zacząć zarabiać a nie rozdawać do czego są w firmie wszyscy przyzwyczajeni. Cena , cena i jeszcze raz cena - musi być najniższa zawsze.. jak nie będzie odpowiedniej wartości przychodów to nie ma sensu mieć taką sprzedaż.

bucek
@wiem

ciekawe ile przytulono za tzw "inwestycje" ???

@Jacek

Bzdury opowiadasz człowieku , widocznie nie masz pojęcia o sytuacji w oddziale i o sposobie zarzadzania w nim / bardzo złego zarządzania/

Pytel
@Ciekawy

Wszystko zaczęło się kiedy układ wzioł sprawy w swoje ręce. Marek Ż jest cholerykiem, nerwusem i ma syndrom braku ojca. Ja pracowałem tam bardzo ładnych lat, ale z roku na rok było coraz gorzej. Ewa ta "podstarzała blondyna" swoim postępowaniem stanowi przeciwieństwo swojego stanowiska. Ja teraz jestem w innym miejscu i mam gdzieś tą firmę. Mieliście bardzo dobrych ludzi, a życzę wam żebyście byli w likwidacji za to co wyrządziliście pracowniką.

@Pytel

Ja najbardziej trafna opinia, aczkolwiek bardzo ale to bardzo delikatna na sytuację w tej firmie

@Pytel

brawo,brawo i jeszcze raz brawo!!!!!!.W końcu ktoś tu mądrze pisze.Ta firma to totalne dno!!!!!

Ryszard
@były pracownik

Serio jest aż tak źle? A jak inne aspekty poza kierownictwem, chociażby wysokość wynagrodzenia, jakieś premie, dodatki? Może tutaj jest lepiej?

@Ryszard

Wysokość wynagrodzenia.Patrzą tylko do siebie nachapać a pracownikowi kopa w (usunięte przez administratora)

ex klops
@były pracownik

wujaszek nerwusek i hipokryta. Oprocz tego jest: ........ reszte dopiszczie sobie sami :)

Były Gazuś
@były pracownik

Wysokość wynagrodzeń jest daleko w tyle pod względem innych firm. W 2022r oferują tyle co normalny pracodawca płacił w 2018r, o ile dobrze pójdzie.

*** Nowy wpis
@Ryszard

Czy w Polski Gaz S.A. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Wioleta Nowy wpis

Rekrutują właśnie nowego pracownika i chodzi o stanowisko referenta ds. gospodarki magazynowej. Ale szukam pracy na jedną zmianę pon - pt. A tu w ofercie chcą dyspozycyjności. O jaką dyspozycyjność chodzi? O prace weekendową lub nocki? Czy o jakieś częste robienie nadgodzin?

Pracownik Biurowy

Punktualnie, rzeczowo, pytania z kompetencji twardych, test excel (trudny, dla mnie trochę mało czasu).Dostałem odpowiedź.

Dużo, doświadczenie zawodowe, wiedza, umiejętności,pytania behawioralne, częściowo otwarte.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Polski Gaz S.A. chce zatrudnić na stanowisko Mechanik kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 9300 będą osiągalne?

Jurek

tak, tylko netto i nie w złotych a w rublach :-)

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Polski Gaz S.A. w przypadku pracy jako Kierownik?

X

Nie.

Jaka atmosfera panuje w firmie Polski Gaz S.A.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 13 listopada. Czy jest rotacja?

Nie polecam pracy w tej firmie.Kontakt z pracownikami jest ok ale Pan dyrektor z Sosnowca?.....nie chcę się wypowiadać.

Iza
@były pracownik

Czekaj, to jest profil PP w Warszawie. Pracowałeś tutaj i miałeś kontakt z dyrektorem z Sosnowca? Jakim cudem? Rozumiem, że może raz w roku na imprezie firmowej, ale chyba nie co dzień.

@były pracownik

Potwierdzam dyr. z Sosnowca jest "0" brak jakichkolwiek kompetencji do pełnienia tej funkcji najlepiej jak by go cofnąć do przetaczania wagonów

@wiem

Jakim cudem? Jak można pełnić taką funkcję i mieć 0 "jakichkolwiek kompetencji"? Przestańcie oczerniać i pisać głupoty. Nie wierze w wasze słowa.

pick
@Natalia

Nie musisz wierzyć. Nie musisz też robić sztucznie tłoku.

@Natalia

pamiętam jak Pan "dyrektor" z sosnowca którego prosiłem o pomoc przy rozładunku i załadunku butli na tira,powiedział mi że nie ma nikogo kto mógłby mi pomóc a na sam koniec naszej rozmowy podsumował że On sam kiedyś 3 tiry dziennie potrafił rozładować i załadować pełnymi butlami.Śmiech na sali ale takiego człowieka po prostu nie idzie lubić.

@pick

Może właśnie muszę, bo ludzie są zbyt odważni w necie i przeginają.

@były pracownik

Przecież Pan dyrektor nie będzie Ci tira rozładowywał :D postaw się na jego miejscu. Teraz rozładowujesz tiry, ciężko harujesz. Za 20 lat zostajesz dyrektorem - pomagałbyś komuś? Nie sądzę.

@Natalia

Widzę że klika w Sosnowcu jest potężna!!!!!!"Pozdrawiam"

letyp
@były pracownik

Na układy ni ma rady. PG Sosnowiec to taki "mini (usunięte przez administratora) Nikt ci tak nie obieca, nikt cię tak nie okłamie i nikt cię tak nie wykorzysta jak ta klika dwulicowców. Dobrzy i kompetentni ludzie nie są tam mile widziani bo przypadkiem mogliby zaszkodzić układowi.

@letyp

Skargi trzeba będzie pisać do prezesa bo inaczej ta klika się tak zakorzeni że będzie nie do usunięcia.

Pomógłbym
@Natalia

dlatego jesteś, tam gdzie jesteś

@Pomógłbym

To źle pisze? Czy ma rację wg Ciebie?

Iza

Ludzie, przecież Sosnowiec ma własne konto, po co tutaj piszecie, skoro to profil centrali w Warszawie? Chcę się coś dowiedzieć o pracy dla specjalisty ds. akcyzowych i celnych, bo taki jest nabór do centrali, a muszę się przebijać przez setki wpisów o Sosnowcu. No, darujcie...

Polski Gaz S.A. poszukuje osoby na stanowisko Elektryk w Sosnowiec. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Napisz, na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

wiem

Na to ze firma jest własnością ROSJAN

rosyjski kapitał a nazwali sobie firmę Polski Gaz .. trzeba mieć tupet

komarek
@wiem

Idioto....firma nie jest własnością Rosjan. Gaz owszem, jest z Rosji, ale właścicielem jest zupełnie inna grupa. Wszystko znajdziesz w sieci jeśli wiesz jak z niej korzystać ;)

OLO
@komarek

JAK DOBRZE POSZUKASZ TO DOJDZIESZ DO WLASCICIELI FUNDACJI KTORA JEST WLASCICIELEM HOLDINGU AUSTRIACKIEGO...WSZYSTKO JEST W INTERNECIE - TRZEBA POSZUKAC TYLKO...

@komarek

Człowieku o czym ty mówisz Ruski siedzą w Wiedniu i żyją ze sprzedaży i jakaś mała część w Amsterdamie Puknij się w czółko jak cię robią w bambuko

Maja

A niby skąd wiesz że oni tam siedzą? Pewnie ich znasz ? :D

Olo

no to mamy odpowiedz co i jak na pojawiające się opinie i pytania ... :-)

Małgorzata
@Olo

W sensie, że co? Bo nie widzę do czego się tu odnosisz. ;)

Klient

Kiedy Polski gaz wznowi dostawy gazu. Co się stało ktoś może odpowiedzieć co się dzieje z firmą?

@Klient

Ta firma to porażka!!!!!!

Dlaczego? Co masz na myśli

@Klient

Przecież właściciel jest RUSKI to jakim prawem może sprzedawać gaz

wiem

Jaka flota jakie 5 tys, PH to to samo co Meneger tylko bardziej w (usunięte przez administratora)dostaje . A bym zapomniał gratulacja dla dyr. z sosnowca nareszcie go "doceniono" i odsunięto od sprzedaży, chyba dla otarcia łez pozostawiono mu tytuł Dyr.

robo
@wiem

Czyżby dyr Marecki nie sprostał oczekiwaniom i zadaniom? A może zaczyna mieć w końcu własne zdanie i staje się powoli niewygodny? W każdym razie dla osób w sprzedaży to b. dobra wiadomość, hurrra:) bo gościu nie ma pojęcia, nie szanuje ludzi i nie ma poważania.

Winsko
@robo

On nigdy nie miał własnego zdania... Zawsze wystawała mu słoma z butów mimo tego że zawsze starał się chodzić dobrze ubranym. Faktem jest ze w końcu prezes przejrzał na oczy i zdegradował go oj... Odsunął go od rynku butlowego o którym wcale nie miał pojęcia może po za załadunkiem i rozładunkiem aut na Sosnowcu. Brak szacunku, brak kompetencji w zarządzaniu zespołem, ignorancja i buta, tego gościa doprowadziła go tego co teraz ma... Pan M. zapomniał o jednej ważnej zadasze... Dyrektorem się bywa, dyrektorem się nie jest... Gdyby miał resztki godności całkiem po tej akcji zrezygnował by z pracy, ale trzeba mieć Godność której jemu akurat brakuje.

Klient
@Winsko

Ale podobno awansował. Zajmuje się grubszymi sprawami. Ten jest dobry

Buły
@robo

Własne zdanie? Dla niektórych to strach. Bo co potem????

@Winsko

Mało powiedziane słoma, brak wiedzy na każdy temat a w szczególności wiedza /jej brak / na temat handlu

Udreka

Jakim samochodami poruszają się przedstawiciele handlowi?Czy auto służbowe można wykorzystywać również do pracy?

Atomiek
@Udreka

Fiat tipo w lpg z gps można używać prywatnie

To słabo...

@Atomiek

Lol jeszcze mi napisz ze1.4 ????.Jakies nowe te fury czy wyjezdzone?

Wanda
@Atomiek

I jak wtedy jest to paliwo rozliczane? Czy są jakieś limity kilometrów, które się prywatnie robi? Co firma to inna polityka wykorzystania sprzętu służbowego.

Bożena

Cześć, napiszecie mi jak wygląda cały pakiet świadczeń socjalnych dla przedstawicieli w Polskim Gazie? Czytałam o wczasach pod gruszą i kartach EDENRED. Co jeszcze wchodzi w skład pakietu? Czy każdemu taki pakiet się należy od pierwszych dni zatrudnienia?

Polnoc

Ktoś coś więcej o aferze na północy ? Słyszałem ze wyparował gaz i zwolnili kierownika rozlewni który otworzył swoją firmę i ofertuje klientów z polskiego gazu

Północ

Na polnocy podobno afera gaz wyparował ktoś coś wie więcej ? Zniknęło podobno sporo gazu ;)

Jurek
@Północ

też tak słyszałem ... i ponoć butli brakuje kilka tysięcy...Ponoć zwolnili kilka osób w związku z tą sprawą...w tym chyba kierownika jakiegoś i handlowca. według mnie za niedługo będą kończyć swój pobyt tam. Ta rozlewnia przecież jest wynajmowana... Podobno AmeriGas chce ją wynająć.

Hanna

Hej, opiszcie atmosferę panującą w zespole pracowników w Polskim Gazie. Zespół wspiera się wzajemnie, czy też może w firmie czuć konkurencję? najlepiej, gdyby wypowiedzieli się aktualni pracownicy firmy.

Covid -13

Siema Nieroby.Jezeli Tak to wam "Polecam" Orke w Warce w Tartaku hehehe tam to Byl Zapierdol.Pierdole Nie Robie.Bo do Roboty Jest Traktor Kon I CHAM.Hehehehe.

Rysiek

Pracowałem w PG od kąd zaistniałą na polskim rynku przed nią był DEC gaz i Saga lub odwrotnie w ostatnim roku odeszło dwóch moich kolegów z PG ja zostałem i popełniłem bardzo duży błąd teraz go naprawiłem za co zostałem oczerniony przez PG nie będę się rozpisywał powiem tylko że tam nie są szanowni pracownicy ten pan który teraz zażądza zastraszya wszystkich ps. Nie polecam nikomu pracy w PG

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Polski Gaz S.A.?

buc

wszystko na konto, chuć o wysokości premii w sosn. decyduje wujek

A ja słyszałem że na Pomorzu jest całkiem spoko. Cudów nie ma nigdzie ale chyba ważne żeby była fajna atmosfera i można było się tam dogadać.

amoniak

Może na północy lepiej ale południe czyli Sosnowiec radzę omijać z daleka.

Amoniakdwa
@amoniak

Kolego jak na polnocy jest lepiej to nie wiem co się dzieje na południu ;) resztę zostawię bez komentarza na polnocy jedynie dyrektor fajny gość który niestety otacza się złymi osobami.

@amoniak

I tak trzymać nie ma co robić w tym Sosnowcu lepiej omijać dalekim Łukiem skoro dalej jet ten dyrektor co ostatnio , a już myślałem że go wyleją po tym jak zwolnili koordynatora sprzedażny. Przecież nie jego wina że wszystko się sypało tylko dyrektora w sosnowcu.

Stary Wyga
@wiem

Jakby Koordynator miał jaja i był asertywny pewnie więcej miałby do powiedzenia. Okazało się że nie miał i był "prawą ręką" od wszystkiego ???????????? leser stracił pracę bo trzeba było pracować jak przyszła nowa miotła, a ciężko jest to robić jak się półtora roku nie robiło nic ???????????? pytanie kiedy zwolnią dyrektora bo on nie ma na tyle odwagi i godności żeby ze stołka zrezygnować ????????????

Q
@Stary Wyga

Wpadnij do Sosnowca, Zobaczymy czy będziesz miał tyle do powiedzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Gaz S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Gaz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Gaz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Gaz S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Gaz S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Gaz S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Gaz S.A.