Opinie o Polski Gaz S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polski Gaz S.A., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polski Gaz S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Gaz S.A. w Warszawa

wiem

Jaka flota jakie 5 tys, PH to to samo co Meneger tylko bardziej w (usunięte przez administratora)dostaje . A bym zapomniał gratulacja dla dyr. z sosnowca nareszcie go "doceniono" i odsunięto od sprzedaży, chyba dla otarcia łez pozostawiono mu tytuł Dyr.

Udreka
Kandydat

Jakim samochodami poruszają się przedstawiciele handlowi?Czy auto służbowe można wykorzystywać również do pracy?

Ciekawy

Do byłych i obecnych pracowników PG O/Sosnowiec. Jakie czasy wspominacie najlepsze, a gdzie widzicie porażki?

Udreka

Atomiek
@Udreka

Fiat tipo w lpg z gps można używać prywatnie

Udreka Nowy wpis

To słabo...

Udreka Nowy wpis
@Atomiek

Lol jeszcze mi napisz ze1.4 ????.Jakies nowe te fury czy wyjezdzone?

Bożena Nowy wpis
@Atomiek

Czy do użytku prywatnego są w nieograniczonym stopniu? Czy może jest jakiś limit kilometrów? Czy pracownik w Polskim Gazie sam płaci za paliwo? Czy ponosi jakieś opłaty w związku z samochodem?

Bożena Nowy wpis

Cześć, napiszecie mi jak wygląda cały pakiet świadczeń socjalnych dla przedstawicieli w Polskim Gazie? Czytałam o wczasach pod gruszą i kartach EDENRED. Co jeszcze wchodzi w skład pakietu? Czy każdemu taki pakiet się należy od pierwszych dni zatrudnienia?

Polnoc

Ktoś coś więcej o aferze na północy ? Słyszałem ze wyparował gaz i zwolnili kierownika rozlewni który otworzył swoją firmę i ofertuje klientów z polskiego gazu

Północ

Na polnocy podobno afera gaz wyparował ktoś coś wie więcej ? Zniknęło podobno sporo gazu ;)

Jurek
@Północ

też tak słyszałem ... i ponoć butli brakuje kilka tysięcy...Ponoć zwolnili kilka osób w związku z tą sprawą...w tym chyba kierownika jakiegoś i handlowca. według mnie za niedługo będą kończyć swój pobyt tam. Ta rozlewnia przecież jest wynajmowana... Podobno AmeriGas chce ją wynająć.

Ref ds. Transport
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Dość miły

Pytania

Jakie są twije osiągnięcia zalety oraz pytali o swoje wady Jakie są oczekiwania zarobkowe?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hanna

Hej, opiszcie atmosferę panującą w zespole pracowników w Polskim Gazie. Zespół wspiera się wzajemnie, czy też może w firmie czuć konkurencję? najlepiej, gdyby wypowiedzieli się aktualni pracownicy firmy.

Czy w firmie Polski Gaz S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Covid -13

Siema Nieroby.Jezeli Tak to wam "Polecam" Orke w Warce w Tartaku hehehe tam to Byl Zapierdol.Pierdole Nie Robie.Bo do Roboty Jest Traktor Kon I CHAM.Hehehehe.

Ciekawy

@Ciekawy

Cały okres "władzy " obecnego dyrektora w sosnowcu to pasmo niepowodzeń i złego zarządzania, brak kompetencji i doświadczenia w prowadzeniu oddziału a w szczególności działu sprzedaży /cały czas traci rynki zbytu/

Jacek
@wiem

a może chciał po prostu zacząć zarabiać a nie rozdawać do czego są w firmie wszyscy przyzwyczajeni. Cena , cena i jeszcze raz cena - musi być najniższa zawsze.. jak nie będzie odpowiedniej wartości przychodów to nie ma sensu mieć taką sprzedaż.

bucek
@wiem

ciekawe ile przytulono za tzw "inwestycje" ???

@Jacek

Bzdury opowiadasz człowieku , widocznie nie masz pojęcia o sytuacji w oddziale i o sposobie zarzadzania w nim / bardzo złego zarządzania/

Rysiek

Pracowałem w PG od kąd zaistniałą na polskim rynku przed nią był DEC gaz i Saga lub odwrotnie w ostatnim roku odeszło dwóch moich kolegów z PG ja zostałem i popełniłem bardzo duży błąd teraz go naprawiłem za co zostałem oczerniony przez PG nie będę się rozpisywał powiem tylko że tam nie są szanowni pracownicy ten pan który teraz zażądza zastraszya wszystkich ps. Nie polecam nikomu pracy w PG

robo
@wiem

Czyżby dyr Marecki nie sprostał oczekiwaniom i zadaniom? A może zaczyna mieć w końcu własne zdanie i staje się powoli niewygodny? W każdym razie dla osób w sprzedaży to b. dobra wiadomość, hurrra:) bo gościu nie ma pojęcia, nie szanuje ludzi i nie ma poważania.

Winsko
@robo

On nigdy nie miał własnego zdania... Zawsze wystawała mu słoma z butów mimo tego że zawsze starał się chodzić dobrze ubranym. Faktem jest ze w końcu prezes przejrzał na oczy i zdegradował go oj... Odsunął go od rynku butlowego o którym wcale nie miał pojęcia może po za załadunkiem i rozładunkiem aut na Sosnowcu. Brak szacunku, brak kompetencji w zarządzaniu zespołem, ignorancja i buta, tego gościa doprowadziła go tego co teraz ma... Pan M. zapomniał o jednej ważnej zadasze... Dyrektorem się bywa, dyrektorem się nie jest... Gdyby miał resztki godności całkiem po tej akcji zrezygnował by z pracy, ale trzeba mieć Godność której jemu akurat brakuje.

Rekomendacja
@Winsko

Ale podobno awansował. Zajmuje się grubszymi sprawami. Ten jest dobry

Buły
@robo

Własne zdanie? Dla niektórych to strach. Bo co potem????

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Polski Gaz S.A.?

buc
@Pytanie

wszystko na konto, chuć o wysokości premii w sosn. decyduje wujek

Ja

A ja słyszałem że na Pomorzu jest całkiem spoko. Cudów nie ma nigdzie ale chyba ważne żeby była fajna atmosfera i można było się tam dogadać.

amoniak
@Ja

Może na północy lepiej ale południe czyli Sosnowiec radzę omijać z daleka.

Amoniakdwa
@amoniak

Kolego jak na polnocy jest lepiej to nie wiem co się dzieje na południu ;) resztę zostawię bez komentarza na polnocy jedynie dyrektor fajny gość który niestety otacza się złymi osobami.

@amoniak

I tak trzymać nie ma co robić w tym Sosnowcu lepiej omijać dalekim Łukiem skoro dalej jet ten dyrektor co ostatnio , a już myślałem że go wyleją po tym jak zwolnili koordynatora sprzedażny. Przecież nie jego wina że wszystko się sypało tylko dyrektora w sosnowcu.

Stary Wyga
@wiem

Jakby Koordynator miał jaja i był asertywny pewnie więcej miałby do powiedzenia. Okazało się że nie miał i był "prawą ręką" od wszystkiego ???????????? leser stracił pracę bo trzeba było pracować jak przyszła nowa miotła, a ciężko jest to robić jak się półtora roku nie robiło nic ???????????? pytanie kiedy zwolnią dyrektora bo on nie ma na tyle odwagi i godności żeby ze stołka zrezygnować ????????????

Q
@Stary Wyga

Wpadnij do Sosnowca, Zobaczymy czy będziesz miał tyle do powiedzenia :)

Jan

Dzień dobry, Czy to prawda, że Polski Gaz to spółka w której nie ma ani złotówki polskiego kapitału?

Nie

@Jan

nie znaczy, ze nie ma polskiego kapitału?

@Jan

Zadzwoń do firmy i zapytaj.

@Jan

Tak ' wszystko jest własnością firm z zagranicy

PH

Witam jakie sa aktualnie warunki na stanowisku przedstawiciela handlowego ? Średnie zarobki tereny narzędzia pracy itd ?

@PH

Przedstawiciel zarabia max.3 tys.na rękę z premią tylko na papierze gorzej niż osoba po podstawówce na produkcji...

Ania
@A

ja słyszałam, że poniżej 5 tys na rękę raczej się nie zdarza... koleżanka mi mówiła która tam ma znajomego...

@Ania

To nie jest prawdą...firma płaci grosze samą podstawę ....niektòrzy mają mniej niż 3 tys. Bo o premii mogą pomarzyć....nie polecam ....

PH
@A

a jakie narzędzia pracy ? auto komputer itd ?

@PH

Odradzam pracę w tej firmie....

Ph

Rozwiń proszę myśl

X
@PH

Przedstawiciele zmienią się częściej niż pory roku...to o czymś świadczy

Valvex

Również odradzam mimo zmian dyrektorskich niewiele się zmieniło. Krążą plotki że na północy jest w miarę Ok

Xyz

Firma łamiące przepisy kodeksu prawa pracy oraz płacąca grosze.Pracownicy działu handlowego nie mają premii I mają być zmotywowani za 2 tys.podstawy do ciśnięcia zawyżonych planów. Typowa polska firma Janusza biznesu wykorzystująca pracownika który pracuje 12 h za 2 tys.....

Młynarz
@Xyz

Nikt nikogo chyba nie trzyma na siłę. Jeśli Pani/Panu nie pasuje praca - proszę ją zmienić.

Rafi
@Xyz

podobno dużo butli jest napełnianych bez legalizacji i to się ukrywa... informacja od klienta :-( - tak chyba nie można robić..?

qaz

bez przesady chyba nikt z pracownikow terenowych nie ma 2tys podstawy

Lipton

Jaka flota samochodowa obowiązuje w firmie i jakie są zasady jej użytkowania ? W amerigaz widziałem chewrolett

Cześć mam pytanie czy regionalny menadzer sprzedaży to jest takie samo stanowisko jak przedstawiciel handlowy czy stanowisko wyżej? Pytam ponieważ na stronie polski gaz pojawiło się ogłoszenie na menadżera a na stronie Pracuj.pl ogłoszenie na przedstawiciela handlowego.. chodzi o woj pomorskie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Polski Gaz S.A.?

Fibi
@Pytanie

Wyjazdy- owszem za szlaban, ewentualnie z i do lasu. Imprezy- jasne że tak, np. codzienny kabaret w wykonaniu głównych aktorów, oddanych własnym ideą, czy pokazy władzy. Spotkania- jak najbardziej: na dywaniku u wielmożnego Pana dyrektora, u Pani z HR, która słucha i reżyseruje jak jej wygodnie. Polecam. W końcu wszystkiego trzeba spróbować:)

UUU
@Fibi

Arti odszedł i wpisy się skończyły :) , jaka szkoda, bo zawsze było coś ciekawego.

@UUU

W takim razie może Ty mógłbyś dodać wpis na temat warunków zatrudnienia w firmie. Ciekawi mnie na jakim poziomie jest wynagrodzenie i czy pracodawca oferuje system premiowy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Szymon

Rozumiem, że na premie nie ma za bardzo po co tu liczyć?

@Szymon

Tak jak wcześniej pisałem w Sosnowcu dyrektor swoje a regulamin pracy swoje , czas najwyższy żeby tym całym bałaganem zajęły się odpowiednie służby.

Piernik
@Szymon

Z takim językiem czego ty oczekujesz? :D

;/

Nie no premia będzie 30zl BRUTTO albo i mniej

INWRC
@;/

To weź się za robotę, a jak nie pasuje - odejdź.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Gaz S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Polski Gaz S.A.