Kancelaria prawna SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k.

Poznań

Kancelaria prawna SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k.

Opinie o Kancelaria prawna SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k.

Tomasz

Żadna firma nie oddzwania. Przecież wyraźnie zastrzegają , że będą się kontaktować z wybraną osobą!!

gość

Kancelaria nie daje wyników po rozmowie rekrutacyjnej - brak profesjonalizmu.

Justyna

Czy kancelaria potrzebuje może pracowników?

Aga

No cóż, firma na pierwszy rzut oka super, wysoki poziom kultury a jak przyszło co do czego to nawet nie odezwali się po dwóch rozmowach kwalifikacyjnych, tak jak obiecali..... szkoda na nich czasu

Jadwiga D
@Aga 02.06.2017 08:00

Kancelaria SSW . Czy to kancelaria ? Czy (usunięte przez administratora) ? SSW oczukuja , kłaniają i zalegają oplaceniami dla pracowników bardzo oszukują co innego mówią co innego robią . Prokurator powinien z tym się zająć .

Klient
@Aga 02.06.2017 08:00

Kancelaria SSW klienci proszę uważać

Zostaw opinię o Kancelaria prawna SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria prawna SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k.