Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Krakowski w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Krakowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Krakowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Krakowski w Piła

baner wywiady
dyro1963 Nowy wpis
 Problem

Nie obawiam się konsekwencji- (usunięte przez administratora)! Jeśli strona przeciwna (u mnie Intermarche) zaoferuje więcej zrobi to co ze mną- wyroluje, oszuka. Dopuścił się rzeczy haniebnych dla adwokata, przez 3 lata procesu nie złożył żadnego formalnego pisma procesowego, zażalenia czy wniosku dowodowego. Nie wezwał na świadka biegłego sądowego, którego opinia była żenująca. Przez 3 lata ani razu nie przejrzał akt sądowych. Podczas procesu rozszerzyłem powództwo. Sąd wezwał adwokata do przedstawienia wyliczeń w ciągu 7 dni. Nie zrobił tego!!! Rozszerzenie odrzucone! Straciłem kolejne tysiące. I najgorsze- wystąpiłem o apelację, wskazałem wszystkie błędy sądu (a to były celowe błędy adwokata). Powód apelacji- rozszerzenie powództwa!!! Sąd Okręgowy odrzucił apelację, takich błędów nie robią studenci prawa. A tak naprawdę to adwokat przysłał mi emaila- "proszę o pismo w sprawie apelacji". To klient, powód, nie znający prawa miał napisać apelację!!! Napisałem, ale rozszerzenie powództwa dopisał adwokat. Odrzucenie apelacji było celowym zagraniem. Nie miałem się dowiedzieć, jak za pomocą prawnika przegrać wygrany proces i stracić tysiące złotych.

psz Nowy wpis

Mec. Robert Krakowski jest bardzo zaangażowanym adwokatem, który umie klientowi zaproponować najlepsze rozwianie. Mam doświadczenie z kilkoma, więc jestem przekonana do jakości usług świadczonych przez pana Roberta Krakowskiego. Doświadczyłam też efektów Jego porad. Jestem przekonana, że to adwokat z pasą, dlatego polecam!

Administrator

Jakie emocje budzi w tobie przedsiębiorstwo Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Krakowski w mieście Piła? Czy jesteś zadowolony z zatrudnienia w tej firmie? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Krakowski - Piła

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Krakowski
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kwiatowa 14 lok. 4
    64-920 Piła
  • NIP: 6731715165 REGON: 321313489
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Kancelaria Adwokacka Adwokat Robert Krakowski
Przejdź do nowych opinii