Opinie o Space for All Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Space for All Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Space for All Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Space for All Sp. z o.o. w Katowice

Nigdy więcej Nowy wpis

Skrajna niekompetencja, totalny brak wiedzy, nieumiejętność zarządzania firmą oraz pracownikami. Ignorancja i chaos do potęgi... Przestrzegam już nie samych pracowników, bo Ci co do jednego zostaną zrobieni na szaro, chociaż pewnie jeszcze mają nadzieję. Przestrzegam ewentualnych przyszłych klientów, którzy być może skuszą się na wielką 'wyprzedaż' . Jeśli nie chcecie szukać później swoich pieniędzy na ukrainie, dajcie sobie spokój i zainwestujcie w innym miejscu. Chciałoby się napisać jeszcze wiele, ale Ci ludzie nie zasługują na marnowanie na nich czasu. Jednym słowem tak daremnej firmy jeszcze nie widziałem i cieszę się, za za niedługo nie będę musiał widzieć, bo pozostałe miasta podzielą los Katowic. Pozostanie ciemny zamknięty, pusty salon z zabawnym logo. Pozdrawiam

bonawentura

Przesadzacie z tym narzekaniem. Może nie jest idealnie ale praca jest spoko!

Pozdrawiam bonawentura Nowy wpis
@bonawentura

Gratuluję. Nie wiem czy jesteś w temacie, ale tej Twojej 'spoko' pracy już w zasadzie nie ma;)

Niewiemktotaloglupi Nowy wpis
@Pozdrawiam bonawentura

Pewnie znowu jakiś ukraiński poslaniec napisał treść, że praca jest spoko ???? A prawda jest taka że właśnie zawijaja się w popłochu z naszego kraju i (usunięte przez administratora) Do siebie na Ukrainę! Ciekawe czy będzie taka spoko jak nie dostaniesz wynagrodzenia albo prowizji ! Ciekawe czy będzie takie spoko jak znowu się wywina od kar i obowiązków! I dobrze im tak, nie wiem co się dzieje, ale coś mi się wydaje że za (usunięte przez administratora) wziął się urząd skarbowy i urząd celny. A może naprawdę w końcu splajtowali ???? jakkolwiek by nie było, dobrze się stało. Salony stoją puste, mebli nie ma, klienci zostali bez zamówień, brawo dla Ukraińców z kartami Polaka! Sprytnie przez 3 lata dzialaliscie ale na każdego przychodzi czas jak widać. Nie chcieliście uczciwie fiskalizowac sprzedaży i odprowadzać podatków pracownikom, nie chcieliście oddawać należnych prowizji i niesłusznie zwalnialiscie ludzi? Tak to już jest, karma wraca ❤

D Nowy wpis

W tedy musi się dzień dobry hehehe

Space Open

Polecam pracę tam, tylko ludziom o mocnych lub wyjątkowo odpornych na głupotę. Praca raczej lekka i mało wymagająca, więc osoby które oczekują od pracy czegoś więcej, będą rozczarowani. Zatrudniają tylko ludzi z doświadczeniem w meblach, licząc że Ci nadrobią zaniedbania firmy i obronią bardzo słaby produkt. Wynagrodzenie podstawowe na tym samym stanowisku może się różnić nawet o 500-600zl netto, więc warto negocjować. Na starcie zawsze każdemu zaproponują najmniej. Największym problemem jest dostępność produktu, magazyn świeci pustkami, a terminy realizacji wahają się nawet powyżej pół roku. Firma nie przyznaje się do swojego ukraińskiego pochodzenia oraz produkcji części mebli właśnie na ukrainie - aburd, ale sprzedawca musi z tego wybrąć przed klientem. A to nie jest największy z grzeszków :) Dużym problemem jest kwestia reklamacji. Firma nie dysponuje działem reklamacji, wszystkie kwestie spoczywają na kierownikach salonów. Zdarzały się sytuacje gdzie kierownik, własnym samochodem zawozil mebel do tapicera/stolarza. Mobbingu i jakiegoś wielkiego ciśnienia nie ma. Za to jest masa kłamst i obłudy, zarówno ze strony aktualnego biura jak i reszty 'góry', co calkowicie przekreśla dobre relacje. Sprzedawcy mogą otrzymywać dodatkową premie uznaniową, która przyznają kierownicy salonów. Dla nawet średnio zaangażowanych to dodatkowa kasa. Nie ma problemów z grafikami i urlopami - pod warunkiem, że w danym salonie jest aktualnie zatrudniona cała ekipa, a z tym bywa różnie, bo rotacja jak już ktoś wspomniał jest duża. Szkoleń nie ma. O produktach z uwagi na ich pochodzenie wiadomo mało albo nic. Brak reklamy, cały 'dział PR' to panna wrzucająca zdjęcia na insta i facebooka, przezucająca swoją pracę na sprzedawców bo 'niepanimaju' dobrze po polsku. Generalnie w pracy tam, najbardziej przeszkadzają absurdy dnia codziennego i brak stabilizacji. Działania firmy takie jak: oszukańcze podejście do klienta, brak pomysłu i doświadczenia w prowadzeniu biznesu i wiele innych, zaprowadziły firmę na skraj upadku. Wszystkie bardziej wartościowe meble zostały wartości na Ukrainę. W firmie od stycznia chodzi plotka, że już mieli się z końcem roku zamykać. Teraz w zasadzie scenariusz z grudnia się powtarza.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Space for All Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
D.W.

Ukraińska firma nie zdajaca sobie sprawy z praw i obowiązków. Ukraiński zarząd, brak jakiekolwiek socjalu. Zuchwałe traktowanie pracowników jak i ich praw.

D.W.2
@D.W.

Bzdura na kółkach

@
@D.W.2

Cyrk na kółkach bardziej pasuje:)

@
@@

Pfffff :)

Pffff
@@

Chyba nawet wiem, któż taki był na tyle mało ambitny żeby napisać tylko albo aż tyle...slawienny (usunięte przez administratora)handlowy tylko i wyłącznie taki komentarz miał i będzie miał na wszelkie złe sytuacje jak i te dobre. Kiedyś na Ciebie też ktoś na szczęście prychnie.

dziady

Jeśli ktoś będzie chciał współpracować z nimi to warto wszystko dokładnie omówić a najlepiej spisać to w umowie bo póżniej są problemy. Często zmieniają zdanie, obniżają koszty a robocizna i przygotowania do niej jaką włożył wykonawca to musi wziąć na siebie. Myślałem że firma która sprzedaje tak drobie meble będzie miała profesjonalne podejście do wykonawcy a tutaj można się zawieżć. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Poszanowanie do ludzi jest niektórym obce.

Szybkapiłka

Firma będąca chyba nie tyle co dystrybutorem marek premium..A jedynie wytworem czyjejś wyobraźni o tym jak zabawić się w sklep. Pracownicy muszą posiadać doświadczenie w meblach, natomiast na temat ich obecnego asortymentu nikt nie uchyla rombka tajemnicy, cóż. Dzięki doświadczeniu szereg sprzedawców może zatem puścić wodze wyobraźni, wykorzystując przy tym nieświadomość klientelii i na podstawie nabytej dotychczas wiedzy móc jakkolwiek ubrać temat w słowa, choć niejednokrotnie towar nie jest godzien obrony czy jakiejkolwiek reklamy. Prowizja z miesięcznym opóźnieniem, po zamknięciu sprzedaży, która jak już jest to dochodzi do skutku przez braki magazynowe po 5 miesiącach - O ile klient nie zapomni, że w salonie kiedykolwiek był . Wąski asortyment, brak jakiejkolwiek pokory ze strony ludzi, którzy najwidoczniej lubią marnować pieniądze na metraż i obsługę. Groteska, cyrk, nie warte zachodu. Niezależnie od sposobu rozwiązania współpracy, zawsze słyszy się, że to nie człowiek się zwolnil, zrezygnował, odszedł, to firma doszła do wniosku, że nie jest odpowiednia osobą na odpowiednim stanowisku. Liczę na to, że ( patrząc na to ile osób w przeciągu 2 lat poznalo od wewnątrz firmę) temat zyska więcej szczerych opinii. Lepiej uciekać nim motywacja i wiara w siebie całkowicie umra w sposób naturalny. Poznałem pracę dla firmy w większym mieście niż Poznań czy Katowice, ale niezależnie od lokalizacji, system leży i szybko się nie podniesie - bo nikt nie chce żeby się podniósł, no może poza niektórymi pracownikami.

@Szybkapiłka

Zaciekawiło mnie to, co napisałeś na temat prowizji, które były wypłacane pracownikom z tak dużym opóźnieniem. Czy firma Space for All zawsze uczciwie rozliczała się mimo tak długiego oczekiwania? Zdarzały się sytuacje, że były jakieś niejasności w rozliczeniu? Chciałbym, żebyś napisał również o plusach tego miejsca pracy, które na pewno dostrzegłeś. Zachęcam do wyrażenia swojej opinii.

Mimi
@Szybkapiłka

Nigdy nie było opóźnień. Są też premii, które zawsze są wypłacane. Сo miesiąc.

@Mimi

Możesz napisać, jakiego rzędu są to premie? Jakie warunki należy spełnić, aby móc co miesiąc otrzymywać ten dodatek do wynagrodzenia podstawowego? Poleciłbyś innym osobom pracę w firmie Space for All, patrząc pod kątem zarobków? Wypowiedz się proszę na ten temat.

Szybkapiłka.
@Piotr

Prowizję są odgórnie wypłacane z miesięcznym opóźnieniem, natomiast firma nie reguluje płatności po odejściu pracownika lub jego zwolnieniu- wtedy firma korzysta i zamiast wypłacić to na co człowiek zapracowal to wypłaca gołą pensję albo niewielka część prowizji. Niejasności w rozliczeniach tycza się raczej urlopów, praca w 2017 i wykorzystanie 15 dni urlopu skutkowaly rozliczeniem mnie od podstawy a nie od dwuskladnikowej wypłaty zgodnie ze zmienną i średnia z trzech miesięcy ???? - dziwne bo przecież to regulują przypisy kodeksu pracy, a zapewne wszyscy pracownicy są oszukiwani pod tym względem więc ciekawy jestem kiedy ktoś w końcu się o to upomni..uczciwość na pewno jest im OBCA ????

Prawda
@Szybkapiłka.

O tym, że firma źle wylicza urlopy, wie każdy kto chociaż trochę potrafi liczyć. Mnie natomiast zastanawia, dlaczego sam z tym nic nie zrobiłeś w tym 2017 roku, tak samo jak teraz, kilka lat do tyłu też istniały odpowiednie instytucje, które mogły Ci pomóc. Brudzić rączek się nie chciało? Z takim podejściem jakie masz Ty i dużo innych osób pracujących w firmie, nic dobrego Was nie czeka. Będziecie tylko narzekać, nadal pozwalać się oszukiwać jak nie w open space to w innej śmiesznej firmie, która tylko ręce zaciera na kolejnych naiwniaków na których dodatkowo zarobi.

Szybkapiłka.vol2.
@Prawda

Prawda jest taka, że zarząd i osoby za niego odpowiedzialne - choć być może w jakikolwiek uczciwy prawny sposób nie powiazane z firmą nadymają się jak paw duma i odwagą. Jestem pewien, że nastanie dzień, kiedy jedna, druga a może i piąta, dziesiąta osoba w końcu tupnie noga i przeciwstawi się licznym oszustwom jakie w firmie mają miejsce wobec prawa pracy i kto wie czego jeszcze. Rozkłada ręce może każdy, ale ten kto ma choć trochę szacunku dla samego siebie będzie chciał udowodnić swoją rację. Wynagrodzenie za urlopy - nieprawidłowo rozliczane, upomnienie się o listę plac - dwa tygodnie bez odpowiedzi ze strony firmy, brak kontaktu z pracodawcą i możliwości uzyskania informacji o swoich dochodach czarno na białym jeszcze wyraźniej podkreśla nieprawidłowości, których póki co mozna się jedynie domyślać, kazdy pracownik wlasciwie nie pojmuje co na pasku jest zawarte. komentarz napisany był przez pracownika, który jest wzburzony i nie wie jak zacząć działać albo jest to prowokacja ze strony pracodawcy- choć poprawność gramatyczna jest utrzymana na niezwykle dobrym poziomie jak na zarząd z Ukrainy. Złe dobrego początki.

Negatywnych opinii pojawiło się kilka, więc dla równowagi, ja pokaże co w Space For All może spotkać nas dobrego. System motywacyjny firmy moim zdaniem jest bardzo dobry. Pracownicy oprócz wynagrodzenia podstawowego mają prowizje od sprzedaży oraz możliwość uzyskania dodatkowych premii. Wszystko rozpisane jest w sposób przejrzysty i co ważniejsze osiągalny dla pracowników (Jeśli tylko chcą zarobić) Z okazji świąt, każdy z pracowników otrzymał dodatkowy prezent i życzenia od zarządu firmy. Relacje między salonami a biurem opierają się na współpracy, szacunku i kulturze. W firmie nie ma mobbingu. Osobiście uważam, że chociaż jeszcze dużo w firmie można zmienić, to Space For All nie zasługuje na tak niską notę ...

niedoróbki

UWAGA NA JAKOŚĆ MEBLI, AKCESORIÓW! Mimo że niektóre meble mają obniżoną cenę ze względu na wady, to warto obejrzeć dokładnie z każdej strony, bo tych ukrytych wad, niedoróbek, błędów może być więcej. Jeśli ktoś kupił mebel i zobaczył w domu wady fabryczne lub inne uszkodzenia to może zareklamować żądając naprawy lub wymiany na nowy. Warto pamiętać, że jeśli firma nie będzie w stanie wywiązać się z reklamacji w ciągu 30 dni to wtedy mamy prawo do zwrotu gotówki.

Mimi

Lubię atmosferę w Space for All Sp. z o.o. za: Bardzo miła atmosfera pracy

@R., dziękuję za odpowiedź. Możesz do swojej wypowiedzi dodać, jak wygląda kwestia możliwości rozwoju zawodowego w firmie Space for All? Zatrudniony pracownik ma szansę na udział w merytorycznych szkoleniach, które organizowane są przez firmę? Czy raczej firma nie organizuje szkoleń i każdy we własnym zakresie może podnosić swoje kwalifikacje? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Jacek

Jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście rozmawiać z szefostwem, może wpłynie na jakieś zmiany

Firma Space for All jest w tej chwili bardzo tajemniczą dla każdego zainteresowanego firmą ze względu na brak opinii. Każdy, kto z firmą współpracował, może to zmienić - wystarczy, że wypowiecie się na temat tego, jak ta współpraca przebiegała. Czy polecacie pracę w firmie Space for All? Czy pakiet socjalny, który firma oferuje, był dla Was wystarczający? Zachęcam do wypowiedzenia się. Ułatwmy każdemu zainteresowanemu wybór.

R.
@Karolina

Firma nie oferuje żadnego pakietu socjalnego. Praca lekka i przyjemna, ale trzeba wyzbyć się hamulców moralnych przed jawnym wprowadzaniem klienta w błąd.

@anonymous Pozwoliłam sobie wejść na stronę internetową firmy i faktycznie nie ma nic na temat rekrutacji. Czy brak ofert pracy ze strony firmy Space for All spowodowany jest tym, że ludzie tam pracujący są ze sobą zgrani i nie ma większej rotacji? Jeśli wiesz jak to wygląda od wewnątrz, to zachęcam Cię do odpowiedzi.

brak ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Space for All Sp. z o.o. - Katowice

Space for All Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Nowogrodzka 56A lok. 8
    00-695 Katowice