BOW INFOS

Sopot

BOW INFOS

Opinie o BOW INFOS

Iga

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę i jaką umowę dostaje się?

Kaja

(usunięte przez administratora) smarkactwo i brak umiejętności, podstawowej, obsługi klienta. Dzwonią do mnie, zaskoczonej, bez wyjaśnień, bez jakiegokolwiek wstępu, z informacją, że mam zadłużenie i mam płacić. Na moje pytania bezczelna odpowiedź, że sama powinnam wiedzieć. W odpowiedzi na moje zrozumiałe wzburzenie info, że „księżniczka” nie będzie w takim tonie ze mną rozmawiać i trzask słuchawki. SKANDAL!!!!!! Banda smarkaczy traktująca ludzi jak śmieci. Za grosz podstaw właściwej obsługi klienta. Nie rozumiem, jak takie firmy istnieją i jeszcze mają klientów. Proponuję szkolenia za granicą - tam żadna firma windykacyjna nie pozwoliłaby sobie na takie chamskie zachowania, jak widać standardowe dla tej firmy. Życzę obsłudze żeby ktoś kiedyś potraktował ich dokładnie w taki sam sposób w jaki oni traktują „dłużników”!!!

Iza

@Ja, na czym polegają różnice, o których piszesz? Jaka atmosfera panuje w pracy w BOW INFOS? Można liczyć na pomoc kolegów? Wcześniej pisaliście, że problemem jest na przykład niezbyt nowy sprzęt. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? Widzę, że aktualnie firma prowadzi kilka rekrutacji - szczegóły na stronie internetowej: http://www.infos.org.pl/praca.html. Polecacie aplikować?

Ja

Przekazywane informacje na rozmowie kwalifikacyjnej trochę odbiegają od rzeczywistości. A jeśli masz dobre wyniki to jesteś lubiany przez szefostwo - jak wszędzie. Tylko sympatia do pracownika nie przekłada się na zarobki. Są one jedne z najniższych w branży a osoba doświadczona zarabia 80zł więcej od "świeżaka"

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o BOW INFOS? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Stella

Czy jest powód tej ciszy na forum? Tak dobrze się pracuje?

Inna

Nie polecam pracy w tym miejscu!!! Co prawda świetna ekipa w cc, ktora jest ze sobą zżyta, aczkolwiek juz się wykrusza. Ludzie mają dość współpracy z kierownikiem, ktory robi co chce. Premie z miesiąca na miesiąc niższe. Szkoda, że nie docenia się ludzi, którzy ciężko pracują, ponieważ moglo byc dobre miejsce do pracy.

Migotka

Pracuje w tej firmie od niecalego roku. Wszyscy narzekają na ' smieciowki ' ale jak chce się wolne i powie się szybciej - nie ma żadnego problemu,źle się czujesz - nie ma problemu. Na umowie o pracę już nie ma takiego pola manewru. PLUSY -Wypłata zawsze na czas i zawsze wiesz ile dostaniesz -Brak liderów, którzy stoją nad tobą i krzyczą wyniki wyniki WYNIKI -Atmosfera w pracy niesamowita. Dział cc że sobą cały zrzyty. -Kierowcy wporzadku, zawsze pomogą i służą rada MINUSY - Przestarzały sprzęt tj. Komp,słuchawki itd -Przestarzałe biuro w którym wszystko odpada lub się rozlatuje. PRACA 8 H W TYM 40 MIN PRZERWY od8-16 i raz w tygodniu zmiana popołudniowa od 12 do 20 Plus 1 obowiązkowa sobota :))

ja
@Migotka 29.12.2016 18:39

"Na umowie o pracę już nie ma takiego pola manewru" Przecież wystarczy L4 :)

elor

No w końcu może będziemy zarabiać jakieś godne pieniądze @12 zł brutto pracodawca się teraz nie wywinie i nie będzie mógł tego omijać. A powiedz w jakich godzinach w nas się pracuje, jest w miarę elastycznie np. w terenie na windykacji czy godziny raczej stałe?

12 zł brutto

hura , hura , hura ,hura , hura -od stycznia będzie mininalna stawka 12 zł na godzinę ,a za nieprzestrzeganie kwoty minimalnej na,, śmiecówce ''będą nakładane ostre kary! Co teraz zrobią ciągle narzekający pracowdawcy ? patrz na mnie:)

odp.

umowa śmieciówka na własnej działalności i za wała :)

CC

Pod względem atmosfery i podejścia do człowieka, współpracownika jest Jeśli chodzi o zarobki to są zawsze adekwatne do stanowiska i takie nawet dobre ale tylko dla handlowców , działu prawnego w windykatorów terenowych jeśli chodzi ogólnie o rynek. No i wypłaty są na czas, nie było jakiś drastycznych opóźnień, wiec o to też można być spokojnym problem w prezesie firmy - jego podejściu do konsultanta CC w biurze umów "śmieciowych " Nie polecam tej firmy na prezesa postawę

?

Zagadka - kto tak mówił? -,,Patrz na mnie''

zmiany!!!

Projekt nowej ustawy zakłada,że od połowy roku najniższa stawka na umowach śmieciowych wynosić będzie 12 zł brutto ,a pracownik Państwowej Inspekcji Pracy jeżeli stwierdzi,że umowa jaką wykonuje pracownik powinna być umową o pracę a nie ,,śmieciową" będzie miał obowiązek decyzją administracyjną zmienić umowę na umowę o pracę.Pracodawca będzie miał prawo odwołać się od takiej decyzji:) Tak trzymać Brawo Ustawodawca!!!

prawo - dotyczy call center

wnioskuję ,że wykonujecie w firmie pracę w określonym czasie i określonym miejscu .Pytanie czy jesteście zatrudnieni na umowie o pracę czy tzw. śmieciówce -umowa zlecenie??? Poniżej podstawa prawna wynikająca z polskiego prawa ,a więc Kodeksu Pracy dotycząca umów o pracę : Art. 22. § 1. Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca - do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem. § 11. Zatrudnienie w warunkach określonych w § 1 jest zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy, bez względu na nazwę zawartej przez strony umowy. § 12. Nie jest dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną przy zachowaniu warunków wykonywania pracy, określonych w § 1. Czy w tym przypadku jest naruszone prawo ? W tej kwestii powinna się wypowiedzieć Państwowa Inspekcja Pracy!!!

Lalka

Witam, może ktoś coś napisze o warunkach i płacach Bo słyszałam, że 1 300 zł to max co są w stanie zaproponować asystentowi ds. windykacji...

dawny pracownik

Ja pracowałam dla tej firmy ok. 9 miesięcy, szczerze to złego słowa na moich przełożonych nie mogę powiedzieć, nie miałam problemu z wzięciem wolnego czy jakimś nagłym wypadkiem, praca niewdzięczna, pieniądze też nie są duże, w każdym razie nieadekwatne do wykonywanych czynności.

Bytomiak

Jestem właścicielem firmy budowlanej z Bytomia Miałem kilku dłużników którzy zalegali mi od roku próbowałem odzyskać pieniądze moje - prośbą i grożbą ( straszyłem sądem) bezskutecznie do momentu kiedy młody z głosu człowiek zadzwonił do mnie z tej firmy oferując pomoc w odzyskaniu mojego długu podpisaliśmy umowę - firma Infos rozpoczeła windykację klienci wpłacili większą część pieniędzy prowizję z udaną usługę mam zapłacić im po spłacie długu super firma

Rzeczyn

To prawda, firma na terenie miasta na pewno się każdemu obiła o uszy w mniejszym albo większym stopniu. W pewnych przypadkach za jaje gdakę klient może dostanie czy tylko dostarczacoe l; które tak się nagle posypały wszystkie w codziennym życiu. Jeżeli to wszystko co firma jest w stanie zapropoowaćć to wacale się nie dziwieę.

gaal

Widze, że ktoś odkopał temat BOW infos, bo w sumie od lutego 2014 była tutaj cisza, wczesniej to już w ogóle w 2013 opinie. Ktoś moze w takim razie napisac, co takiego dzieje sie z nimi? Jak obecnie sie tutaj pracuje, w ogóle rekrutują nowe osoby? Pytam ,bo taka cisza tutaj nie wygląda zbyt dobrze. Pozdrawiam.

mały

praca wybitnie tymczasowa. na call center ze 2 osoby mają umowę o prace (dzwoni około 15). kto nie zostanie zwolniony ten sam prędzej czy później porzuca tą firmę. za godzinę lekko ponad 8zł. o premii 500zł nie ma co marzyć. taką kwotę dostaje 1 góra 2 osoby.

JONAS

Pracowałem w Infosie, było ok, fajna atmosfera kasa też niezła, nie wiem co teraz się tam dzieje, opinie są bardzo różne tak jak i tu. Nigdy nie zaszkodzi spróbować. Podobno szukają teraz pracowników do monitoringu należności i do windykacji zawsze możesz spróbować.

?

Mowa o stałej umowie o pracę, o tej zapomnij. Zlecenie, dzieło samozatrudnienie tak bo nic ich nie interesuje i nie martwią się o urlopy tylko tyrać musisz tak jak każą. ale ogólnie to może i jest fajnie jeśli nie zależy tobie na ZUSie

o umowie można zapomnieć ale ogolne warunki nie są złe. Gdybym powiedziała, że to praca marzeń to grubo bym przesadziła ale też nie należy do najgorszych. Średnia wypłata zdaje mi się, że oscyluje w granicach 1500zł - 1700zł Oczywiście są też osoby które zarabiają powyżej 2 k. Premii nie dostaje się tylko za pierwszy miesiąc. A teraz nawet po 3 miesiącach pracy można zdawać na młodszego specjalistę. Moim zdaniem masowa rotacja która była w ostatnich kilku miesiącach trochę potrząsnęła firmą i wierzę że teraz będzie lepiej.

hihihihi

naiwne pytanie to i odpowiedz naiwna od kilku do kilkunastu tysięcy tyle możesz zarobić w miesiąc dla firmy :P

Peresik

D - 2013-06-21 14:16:26 Sporo tutaj spamerów i ludzi zatrudnionych przez Infos do pisania pozytywnych komentarzy :P Proszę o jakieś inteligentne opinie na temat tego pracodawcy dla potencjalnych pracowników, naprawdę możecie tym pomóc zamiast wypisywać pierdoły. Czy w pierwszych miesiącach można liczyć na premie przynajmniej 500zł? Bo jeśli nie, to oferują żałosne wręcz stawki. Czy łatwo jest spełnić "oczekiwania" w pierwszych miesiącach? Mam na myśli skuteczność.Po pierwsze nie wyrobisz swojej normy w przeciagu pierwszych dwoch, trzech miesiecy. Premii nie zobaczysz do 3-miesiaca albo dostaniesz uznaniowa jak sie zarzont napnie,

Marek

W tej chwili Infos upada, zostało tylko 10 pracowników, kończy się już tzw piękna historia

D

Quboss

Z Infosem jest taki problem,że za dużo tam rodziny i znajomych Prezesa którzy z kolei wpychają swoich, a za mało jest tam ludzi kompetentnych i prawdziwych fachowców.Żeby było jasne urażać nikogo nie zamierzam i nie twierdze że wszyscy pracownicy są nic nie warci, zresztą w Polsce to normalne.Ale te proporcje są zaburzone w tej firmie jak mało gdzie.Po drugie sam Prezes nie jest bez winy, w czasie gdy tam pracowałem odnosiłem wrażenie że nie za bardzo już się firmą zajmował, rozumie to , po to ją ma by dobrze żyć,ale niestety firmę rozwijająca się a taką formalnie Infos jest, trzeba doglądać.I nikt nie mówi że 24 h na dobę, ale jednak.Tego tu zabrakło i za dużo w tej firmie prowizorium.

JONAS

Ale jazda, do niedawna też tam pracowałem, było całkiem fajnie, drogi się rozeszły i tyle,co do powodów każdy ma swoje zdanie i można się z nim nie zgadzać, ale Sztos to chyba ma jakieś większe pretensje. Chłopie jak masz problem to idź do sądu pracy. Były pracownik.

Zostaw opinię o BOW INFOS - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOW INFOS