counter
2 94 122 5 1
Firma Krzak

Byłem pracownikiem BOW Infos ta firma to prawdziwa żenada . Wieczna umowa zlecenie jeżeli chcesz być każdego dnia zajechany jak koń na westernie to polecam - płaca 11.88 zł premia ok.200-300zł max Nie ma możliwości rozwoju tylko zmiana nazwy stanowiska nic więcej wciąż robisz to samo. Możesz się sprężać i starać a nie zawsze pójdzie Ci dobrze to od razu możesz liczyć na aferę. Stare komputery zawieszające się brzydkie meble . Atmosfera w pracy na początku była fajna później zrobiło się bardzo sztywno, osoby lepsze zaczęły być wywyższane a ja otrzymywałem e:maile ze mam się postarać i byłem porównywany to innych pracowników bardzo słaba postawa kierownictwa, zamiast pomóc podciągnąć wynik to jeszcze de motywowali do pracy. Mogłeś się spóźnić minutę to kazali Ci minutę odrabiać bardzo sztywno się tego trzymali ale jak kierownik się spóźniał każdego dnia to wszystko było ok i żadnego komentarza. Także jeżeli ktoś chce się zdecydować na tę pracę to 101 razy bym się zastanowił .Nikt nie chce przyjść tam do pracy wcale się nie dziwię. Bardzo dużo ludzi umówionych na rozmowy kwalifikacyjne rezygnuje to coś o tym świadczy. Osobiście NIE POLECAM !

Tak2Nie37
Zupa pomidorowa

Ta firma to kpina - wynagrodzenie poniżej krytyki, biuro wygląda jakby meble były wzięte spod śmietnika a kierownikiem jest Pani z wykształcenia podstawowym.. dziwne że takie firmy jeszcze funkcjonują. Nie polecam wręcz odradzam

Tak1Nie5
Alfons

Biuro windykacyjne nie potraficie nic straszycie sadem oraz egzekutorem terenowym nawet nie macie takiego dzialu do mnie dzwoniliscie tyle ile sie dalo dziennie a nawet noe wiedzieliscie po co dzwoniliscie smieszni jestescie

TakNie13
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy BOW INFOS?

Tak1Nie
Vanessa

Czy Bow Infos daje możliwość pracy zdalnej?

Vanessa
@Vanessa

Dzień dobry, ponawiam pytanie. Ponadto czy firma dba o czystość w biurze i czy są zapewnione środki ochrony osobistej? Czy jeśli nie ma takiej możliwości to jako matka z małym dzieckiem może liczyć na wyjątek?

Senioritta Nowy wpis
Kandydat
@Vanessa

Właśnie jak z praca zdalną? Firma udostepnia sprzęt czy każe przychodzić do biura?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 125 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie BOW INFOS?

Wiktoria Nowy wpis

Byłam pracownikiem firmy przez prawie rok i bardzo polecam :) Praca uczy kontaktu z niejednokrotnie trudnym klientem. Premie adekwatne do poświęcenia wkładanego w pracę i jej efektów. Poza tym dodatkowym plusem jest zgrany, młody zespół, który mimo trudnego charakteru pracy sprawiał, że przychodziło się do niej z uśmiechem. Kierownictwo bardzo wyrozumiałe - pracowałam tam jako studentka i nigdy nie było problemu ze zmianą grafiku w razie zaistnienia innych obowiązków. Co istotne, niektórzy pracownicy wracają do firmy po tym, jak zobaczą realia panujące w innych firmach windykacyjnych. Reasumując - baaardzo polecam :)

Tak12Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 226 dni.

Co jaki okres czasu w BOW INFOS można ubiegać się o podwyżkę?

Firma Krzak

Tak2Nie37
Korporator 2000
@Firma Krzak

Droga Dominiko (nie udawaj faceta, każdy kto pracuje w windykacji wie jak wygląda rozkład na płcie w dziale) jeśli miałaś 200-300zł premii to dobitnie świadczy o Twoim braku kompetencji - i tych oczywistych braków nie dałabyś rady zniwelować ciężką pracą - bo i z tym był u Ciebie problem - jak to jest - paluszek i główka to szkolna wymówka? Na umowie o pracę mogłabyś zapomnieć o tych wiecznych wakacjach bez L4 :) Wracając do premii - osoby które mają umiejętności i ciężko pracują mają po 700-1000zł na miesiąc a co kwartał dorzuć do tego kwartalną dla najlepszych - mówię to jako osoba która ma dużo większe od Ciebie doświadczenie i pracowała tam na tyle długo że wie o czym mówi. Za wszelkie afery możesz winić sama siebie - nie potrafisz nawet uszanować że ktoś inny jest akurat na przerwie i wbijasz się na (usunięte przez administratora) pomimo ustalonego grafiku. Co do możliwości awansu - czy zdajesz sobie sprawę że na awans trzeba zasłużyć i wykazać się wiedzą? Pamiętaj - ciężka praca popłaca. Roszczeniowe lekkoduchy sobie nie poradzą ale to już ich problem. Co w tym dziwnego że lepsze osoby są wywyższane, a Ty dostajesz pouczenia na mail? Sama wiesz dlaczego tak było prawda? Mieć kilka mscy na ogarnięcie kilku prostych procedur to bardzo dużo czasu. Poza tym - bardzo ciekawy nick - firmakrzak? A kto się lansował jako korpowoman jeszcze nie tak dawno? Na przyszłość radzę Ci więcej pokory, samokrytycyzmu i stosowania się do zasad które obowiązują - inaczej w każdej pracy będziesz borykać się z tymi samymi problemami, będącymi konsekwencją Twojego aktualnego podejścia. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz.

Tak44Nie2
Nitra
@Firma Krzak

Od razu widać że pisał to niedojrzały do życia dzieciak któremu kazali pracować zamiast gapić się w smartfona :D jak ci sie nie podoba zmien robotę idż do żabki albo zatrudnij sie na poczcie. Może tam se poradzisz

Tak13Nie
Praconik come back
@Firma Krzak

Mimo pensji, która wygląda tak jak w innych przedsiębiorstwach na umowę zlecenie, tutaj jest jeszcze możliwość premii, należy zaznaczyć, że NIGDY nie było problemu z grafikiem. Proszę pokazać mi firmę , gdzie możesz z dnia na dzień wziąć urlop. A osoby zatrudniające się na pełen etat, przepracowując trochę ponad 100h, są uważam nierzetelne i takie osoby nie powinny mieć pretensji co do premii, czy ogólnej wypłaty. Ile przepracujesz tyle zarobisz. Proste. Wszystkim życzę więcej POKORY! Wiele o osobie mówi komentarz, który został napisany przez byłego pracownika, który sam się zwolnił, nigdy nie został oszukany,wypłata zawsze na czas, wszystkie warunki były na umowie. Każdy wie za ile pracuje ( premia zależy od wyniku). Uczciwości i sprawiedliwości, nie życzę żadnej firmie takiego pracownika, który zna warunki pracy i umowy, a mimo to po zakończeniu stosunku pracy obsmarowuje przedsiębiorstwo, które dało mu prace !!!! Dużo zdrowia !!!

Tak8Nie
Olga

@Zupa pomidorowa czyli 500zł to jest max premii jaki można tu wyciągnąć? A to na miesiąc czy kwartał?

Tak1Nie5
Edward
@Zupa pomidorowa

Dość mocne słowa krytyki pod adresem firmy. Czy niskie wynagrodzenie, o którym piszesz można było podwyższyć jakimiś dodatkami jak premie lub ekstra płatne nadgodziny?

@Edward

Wynagrodzenie podstawowe 11 zł netto za godzinę, premia ok 300 zł , jeśli zainwaniasz ile sił tak max 500. 2100 zł jeśli wyciągniesz to wszystko. Pensja głodowa. Kierownictwo to cyrk . Można kręcić trudne sprawy

Tak2Nie4
Tomek
@Zupa pomidorowa

Dżoanna weź sie do pracy heheh

Tak3Nie1
Aleksander
@Zupa pomidorowa

Rzeczywiście sytuacja pracownika w tej firmie jest aż tak zła? Nie widzisz żadnych plusów wynikających z pracy w BOW INFOS? Dobrze rozumiem, że wynagrodzenie w wysokości 2100 zł zawiera w sobie już tę premię?

@mimi
@Zupa pomidorowa

Cześć, nie 11 tylko 11,88 dla pracownika, który pracuje kilka miesięcy. Dla starszego stażem 12,5 NETTO To daje nieco ponad 2000 podstawy + premie od 200 do ponad 1000 zł dla najlepszych. Z premii spokojnie można "wyciągnąć" 500-600 zł.

Tak2Nie3
Aleksander
@@mimi

Dzięki, że tak szczegółowo napisałeś o wysokości zarobków. Interesuje mnie, czy są także inne benefity takie jak bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Napisz jaki jest zakres benefitów.

Mavoth

Skoro daje więcej, to znaczy, że miałeś zerowe premie, nic tylko pogratulować Twojej skuteczności :) Miło słyszeć że się rozwijasz w swojej nowej firmie. Nic tylko czekać aż dostaniesz zapasowy uniform na zmianę w zamian za "osiągnięcia" przy cieciowaniu :)

Tak9Nie1
były
@Mavoth

"Nic tylko pogratulować" twoich kulturalnych i rzeczowych odpowiedzi. Po co te opinie dot. cieciowania i uniformów. Lżej na duchu się robi ?

@były

Nie wiesz czego dotyczy moja odpowiedź to niepotrzebnie się nie ośmieszaj. Komentarz na który odpisywałem został skasowany, odniosłem się tylko do słów autora tegoż postu, który sam na temat cieciowania wzmiankował. Zatem zapoznaj się wpierw z faktami, a jak czegoś nie wiesz, nie jesteś pewny - siedź cicho lub dopytaj. To nie boli.

Tak3Nie
były
@Mavoth

"odniosłem się tylko do słów autora tegoż postu, który sam na temat cieciowania wzmiankował". Gratuluję wyczucia i komentarzy.

@były

To ja Tobie gratuluję uporczywego komentowania gdzie nie masz pojęcia o co chodzi. Widzę, że należysz do tych, którym trzeba dwa razy powtarzać, bo mają problemy ze zrozumieniem - nie znasz kontekstu - nie wypowiadaj się. Chyba, że lubisz się ośmieszać - w takim wypadku tylko współczuję i życzę udanej kariery w polityce.

PMO

Może nie na temat pracy w tej firmie ale niestety nie ma strony, na której można się na ten temat wypowiedzieć. Pani która nęka telefonami chociaż tłumaczę, że proszę o telefon w innej godzinie. Nie daje dojść do słowa, nie rozpoczyna rozmowy jak czlowiek z człowiekiem tylko odrazu ,, atak''. Pomimo tego, że z mojej strony rozmowa chciała skończyć sie polubownie Pani wykazała się całkowitym brakiem kultury osobistej. Ja rozumiem, że praca gdzie trzeba dzwonić do osób zadłużonych nie jest jedną z najłatwiejszych ale bądźmy ludźmi.. Syttuacja z dziś. Pani dzwoni i mówi, że do dziś mają wpłynąć zaległe pieniądze. Tłumaczę grzecznie, że na tą chwilę nie dysponuję taką kwotą i czy mogłabym spłacić to w ratach. Za to przemiła Pani atakuje mnie pytaniami ,,To z czego Pani żyje?!'' ,,Kto Panią utrzymuje?!'' ,,Ile zarabia partner''. Myślę, że nie powinno ją interesować kto mnie utrzymuje i ile zarabia moja rodzina. Jednym słowem dramat!

TakNie4
Mavoth

Wodnik, wyłącz caps locka i napisz jeszcze raz po polsku poprawnie. To, że nikt Ciebie nie nauczył nie jest w tym wypadku wytłumaczeniem - widać, nudzi Ci się podczas cieciowania :) Sporo wiesz na temat sądów i windykacji, czyżbyś cieciował w jakiejś kancelarii/sądzie? @PMO - Jak zauważyłeś, to forum dla opinii pracowniczych, miejsc gdzie się wylewa żale za swoje błędy na innych jest bardzo dużo w internecie, wystarczy nie być leniwym i poszukać. Poza tym to bardzo ciekawe - odbierasz telefon jak nie możesz rozmawiać? Ps. Pieniądze, które zalegasz, NIE są Twoje - zatem pytanie o sytuację finansową jest absolutnie normalne. Więcej pokory i świadomości na przyszłość.

PMO
@Mavoth

Pytania o zarobki moje może jeszcze okej ale nie mojej rodziny.

Alfons

TakNie13
Pedro
@Alfons

Najpierw naucz się stosować interpunkcję zanim cokolwiek napiszesz. No i więcej pokory na przyszłość.

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 334 dni.

Czy w firmie BOW INFOS praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Pracownik Biurowy, na które poszukują na Nuzle.pl to dość istotna kwestia.

EnEn

Miałem kontakt z tą firmą inko... Napiszę tak, ludzie nie znający się na prawie cywilnym, działają na próbach zastraszania.... Nawet nie wiedzą że jeśli ktoś zrobił połowę wpłaty to oni mogą czekać na zobowiązany termin. Niestety Pani chamsko zastrasza że odsprzedadzą dług... Nawet miałem sytuację w pracy odbieram telefon, informuję że jestem w pracy, Pan niemiły straszy że jak się rozłączę to sprawa trafi do sądu. Mail polubownej ugody i dania 2,5 tygodnia czasu, lecz za kilkanaście minut sms z ich wyssanym z palca terminem 3dni na wpłatę reszty zobowiązania. Niestety nie dam sobie dmuchać w kaszę i dalsze wypisywanie sms i kontakty przed terminem mojego pisma spowoduje że pofatyguje się na prokuraturę i zgłoszę to jako nękanie zakończy się sprawą założoną w sądzie wiem że wygram mój prawnik czeka... Dobrze mieć przyjaciela który wię jak takie natrętne działania pseudo windykatorów się załatwia. Ludzie nie dajcie się zastraszyć , wystarczyć znać PRAWO

Tak2Nie14
Lisowczyk
@EnEn

Chłopie, nie ośmieszaj się - po pierwsze to serwis dla opinii pracowników, po drugie masz problem aby nawet zapamiętać nazwę firmy (gdybyś faktycznie był nękany - polecam sprawdzić przesłanki nękania zanim się znowu ośmieszysz - to byś nie miał problemów z zapamiętaniem), po trzecie - skoro odbierasz telefon, to możesz rozmawiać, prawda? Wreszcie po czwarte - nie ma czegoś takiego jak "straszenie sądem" - jeśli faktycznie ktoś INFORMOWAŁ o sądzie - musiał mieć powód. Jak to jest - mając pracę i dlug obstawiam od 6-12 mscy dalej się nie rozliczyłeś? Polecam poszukać winnych u siebie, a nie naokoło. To, że jeszcze dali ci możliwość spłaty polubownej w dodatku w ratach to nic innego jak zwykłe cackanie się. Większość wierzycieli już dawno oddaje takie sprawy do sądu, tylko w Polsce dłużnik to biedna ofiara, który w dodatku ma czelność odwracać kota ogonem. Radzę zapoznać się z prawem, ogarnąć się życiowo i podszkolić z zakresu dobrych obyczajów :)

Tak19Nie3
Owocowaa
@Lisowczyk

Jeżeli chodzi o dobre obyczaje to powinniście zacząć od pracowników. Jedyne co potraficie to dzwonić i drzeć pyska nie dając dojść do słowa z bezradności. Zero profesjonalizmu. To, że nie udało Wam się w życiu i musicie siedzieć na słuchawce nie oznacza, że musicie karać za to ludzi :D

Tak2Nie12
Arch62OL
@Owocowaa

Cóż za wspaniały popis hipokryzji w tak krótkich wypcinach! Proszę pogardę dla ludzi, którzy cieżko pracują (w przeciwieństwie do bardzo wielu dłużników) zachować dla swojego otoczenia. Poza tym więcej pokory, bo nikt by do Ciebie nie dzwonił gdybyś nie miała moja droga zadłużenia. Dajesz dzięki temu ludziom którymi pogardzasz pracę - musisz się z tym czuć okropnie i pewnie stąd te negatywne emocje w Twojej wypowiedzi. Poza tym o pracy windykatora lepiej się wypowiadać jak ma się choć trochę pojęcia. Bo po co się ośmieszać? Tak długu nie spłacisz. Pozdrawiam!

Tak13Nie1
Małgorzata
@Owocowaa

Czy próbowałeś rozwiązać swój problem bezpośrednio z firmą ? "darcie pyska" czy "nieudacznictwo życiowe" to bardzo mocne słowa, do których trudno się nawet odnieść - nijak się mają do wspomnianych przez Ciebie dobrych obyczajów.

Tak8Nie

Jak jest z pakietem medycznym w BOW INFOS? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Jaka opieka medyczna... Tam na L4 iść nie możesz bo chorobowego nie odprowadzają w standardzie a ty chcesz rodzinę ubezpieczać xD

Tak2Nie2
L4
@Zupa pomidorowa

Nie siej fermentu, L4 jest, jedynie na umowę zlecenie zgodnie z: "Pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy zlecenie objęci są obowiązkowo ubezpieczeniom emerytalnym, rentowym, zdrowotnym i dobrowolnie ubezpieczeniem chorobowym. Oznacza to, że zleceniobiorca sam decyduje o tym, czy chce podlegać ubezpieczeniu chorobowemu, czy nie. Wyjątkiem są studenci i uczniowie w wieku do 26 lat, którzy nie mogą przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego."

Tak1Nie
@L4

Ferment ? Przecież piszę że w standardzie nie ma , można sobie opłacać ale w STANDARDZIE nie ma. Hah xD

Wnuk

Ciekawe, ale mnie interpretującej od twoich dziewczynek ???? wiecie panowie jak to powinno być :D co swoje nie ruszać czyjeć sprzedam!

Koala

Pracowałem tam jakiś czas temu. Praca dobra na moment, na zdobycie doświadczenia. Potem lepiej ruszyć dalej. Atmosfera - dobra, chyba najmocniejszy punkt firmy, cały dział współpracuje ze sobą, imprezy firmowe regularne. Wynagrodzenie - raczej słabe, póki się staradz i ostro pracujesz, coś tam zarobisz, chociaż premie, ich wysokość są przeliczane w dosyć tajemniczy i momentami absurdalny sposób. Całość jednak mogła być wyższa, jest dużo firm, które więcej oferują. Benefity - tutaj słabo, jedynie multisport, za który trzeba nieźle dopłacić. Cała reszta to raczej upominki. Nawet na święta nie ma co liczyć na więcej (chyba że wystarczy ci flaszka). Brak opieki medycznej. Warunki pracy - równie kiepsko co z benefitami - stare biuro, gdzie wszystko się sypie, nic nie jest wymieniane, sprzęt stary, co jakiś czas awarie. Kierownictwo - tutaj można by książkę napisać. Dopóki zapieprzasz, jesteś doceniany, ale nie przekłada się to zbytnio na nic więcej. Doświadczeni windykatorzy zarabią niewiele więcej od nowych, dlatego wolą w kółko rekrutować nowych niż docenić ludzi, którzy ciągną tę firmę do przodu. Na szczęście jest p. Justyna (gorąco pozdrawiam) która jest istną latarnią pośród mroków w tej dziedzinie,u której to zawsze można było liczyć na wsparcie i dobre słowo. Czas pracy - jest dobrze, elastyczny grafik, nie ma problemu aby dokonywać zmian, człowiek wie ile pracuje. Możliwości rozwoju - praktycznie ich nie ma, cały czas robisz to samo za te same prawie pieniądze. Polecam na początek, potem lepiej poszukać czegoś konkretniejszego.

Tak16Nie
@Koala

@Koala dziękujemy Ci za wyczerpującą opinię. Myślę, że pomogłeś wielu użytkownikom, którzy myślą o podjęciu pracy w firmie. Wspomniałeś, że praca jest raczej dobra wyłącznie do zdobycia doświadczenia. Czyli możemy rozumieć, że BOW INFOS daje możliwość pracy młodym i niedoświadczonym osobom? Czy nie uważasz, że niskie wynagrodzenie często oferowane jest właśnie dla osób nowych, bez doświadczenia?

Konrad

Macie jakieś info czy rekrutują aktualnie? Jaka atmosfera i jakie zasady wynagrodzenia?

@Konrad

Oczywiście - firma BOW INFOS aktualnie poszukuje Asystenta ds. windykacji, a także Przedstawicieli handlowych (na każde województwo. Ogłoszenia znajdziesz na tych stronach: http://infos.org.pl/praca/ https://pracodawcy.pracuj.pl/biuro-obslugi-wierzytelnosci-infos-sp-z-o-o,5337 Jak będziesz mógł zauważyć, pracodawca wybranym osobom zaoferuje ciekawe wyzwania o, co bardzo ważne, możliwość awansów w strukturze firmy. Która z tych propozycji Ci bardziej odpowiada?

Niki

Nie miła atmosfera .Zadzwoniłam w sprawie długu i chciałam spłacać w ratach A ona bezszczelnie do mnie zero szacunku ... fakt mój błąd że niesplacilam ale chce w ratach to spłacić bo dużo nie ma aż tak A ona że nie że całość że pod koniec tygodnia mam wpłacić 1/4 długu..Nie da się dogadać z nimi masakra zero szacunku pani niezadowolona z życia chyba bo takiego traktowania to nie słyszałam jeszcze masakraaa.

Tak4Nie2

yeti

najpierw spłać pożyczkę (usunięte przez administratora)

AZ90

Rowniez mam poblem z firma. A mianowicie zapłaciłam cała nalezana kwotę w sobote. I caly tydzien dostawalam.sms abym sie skontaktowala mozemy sprawe rozwiązać polubownie. Napisalam na,stronie zecnie odbieram bo mam dosc dlugi czas parcy prosze o kontakt mailowy gdyz wplacilam cala nalezna kwote a dalej dostaje sms. OdNo tamtej pory cisza. Ani zadnego potwierdzenia. Co jest??

@AZ90

Wspomniałaś, że firma nie kontaktuje się z Tobą od tygodnia. A czy podjęłaś inicjatywę, by samej skontaktować się z BOW INFOSem? Jaki był rezultat tej sytuacji? Czy sytuacja została wyjaśniona?

Kaja

(usunięte przez administratora) smarkactwo i brak umiejętności, podstawowej, obsługi klienta. Dzwonią do mnie, zaskoczonej, bez wyjaśnień, bez jakiegokolwiek wstępu, z informacją, że mam zadłużenie i mam płacić. Na moje pytania bezczelna odpowiedź, że sama powinnam wiedzieć. W odpowiedzi na moje zrozumiałe wzburzenie info, że „księżniczka” nie będzie w takim tonie ze mną rozmawiać i trzask słuchawki. SKANDAL!!!!!! Banda smarkaczy traktująca ludzi jak śmieci. Za grosz podstaw właściwej obsługi klienta. Nie rozumiem, jak takie firmy istnieją i jeszcze mają klientów. Proponuję szkolenia za granicą - tam żadna firma windykacyjna nie pozwoliłaby sobie na takie chamskie zachowania, jak widać standardowe dla tej firmy. Życzę obsłudze żeby ktoś kiedyś potraktował ich dokładnie w taki sam sposób w jaki oni traktują „dłużników”!!!

Tak6Nie3
@Kaja

Rozumiem emocje, jednak zachowaj kulturę wypowiedzi na forum. Możesz poprosić o cofnięcie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, by firma nie kontaktowała się z Tobą telefonicznie. Czy próbowałaś to zrobić? A może zgłaszałaś swoje uwagi dotyczące nieprzyjemnego dla Ciebie zachowania pracownika BOW INFOS?

Zostaw merytoryczną opinię o BOW INFOS - Sopot

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BOW INFOS
2/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mikołaja Reja 13/15