Opinie o K7 PV Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie K7 PV Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w K7 PV Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K7 PV Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

RYSZARD

POLECAM DOBRA FIRMA KONTAKT DOBRY

Niezadowolony klient
@RYSZARD

Bo to jest bardzo nierzetelna firma. Po montażu pompy przez tą firmę zalało nam dom. Ogólnie dużo problemów z nimi. Nie polecam. Dopiero inna firma zrobiła demontaż i zaczęło działać.

Doradca klienta nadal na zlecenie pracuje? Tak jak trzy lata temu proponowali, bo oglądałem jakieś ogłoszenia właśnie takie starsze. Jak coś to po czasie można przejść w ogóle na normalną umowę o pracę czy nie ma takiej szansy, wie ktoś?

@Barbara

Nie mowie ,ze im dłużej zostajesz to więcej zarabiasz tylko mam na myśli, że więcej sprzedajesz to więcej zarabiasz. Na procenty. Oni sami nic ci nie dają. Jak odejdziesz z firmy zanim dostaniesz kasę, to potem będziesz czekać miesiącami na przelew ,bo właśnie nie są skorzy do płacenia swoim byłym pracownikom

Stefek Nowy wpis

Mam pytanie dotyczące zarobków na stanowisku doradcy klienta (znalazłem taką ofertę, już nieaktywna). Proponowane zarobki były podane w zakresie od 3 do 9 tys., skąd tak duża różnica, od czego zależy to czy ktoś dostanie te 3 albo 9 (wiadomo, teraz pewnie już adekwatnie więcej po podwyżkach)? Ile w ogóle jest teraz na początek?

Tam nie ma czegoś takiego jak umowa o pracę.

Inga

Czyli jedynie b2b wchodzi w grę? Tak cię jeszcze podpytam, o co chodzi z tą niewypłacalnością? Ktoś tu dał kontakt do kancelarii, czy to jest spam, czy faktycznie jakiś problem z wynagrodzeniami jest? Długo tu pracowałeś w firmie? Zdradzisz ile zarobiłeś na czysto w najlepszym miesiącu, a ile w najgorszym?

@Inga

Nie mogę powiedzieć ile pracowałem ,bo mogą się zorientować kim jestem ,ale pwoem Ci ze nie długo, bo tam nie idzie się zasiedzieć. Walą cie na każdym kroku . Na poczęstunek jest super ekstra. Nawijają makaron na uszy i mówią o mega pieniądzach, ale to wszystko ściema. Na początku to zarobić można ok 3 tys a potem już w miarę. Ta niewyplacalnosc to pewnie dlatego że nie są skorzy do płatności. Przeciągają ile wlezie zebysbtylko nie dostała kasy. Serio jak chcesz pracować w foto ,to znajdź inna firmę bo tu stracisz czas i cały zapal. A klientów też walą, bo umowę podpiszesz a klient nic nie zobaczy a straci kasę.

Barbara Nowy wpis

To po jakim czasie otrzymuje się wyższe wynagrodzenie, skoro piszesz, że wraz ze stażem pracy jest ono w miarę? Jeśli chodzi o niewypłacalność, to jak długa ona jest?

Były pracownik Nowy wpis
@Barbara

RYSZARD

POLECAM DOBRA FIRMA KONTAKT DOBRY

Malgorzata
@RYSZARD

O cos nowego a dal im pan już pieniadze bo po wpłacie zero kontaktu pracy i pieniędzy

@GRU
@RYSZARD

Mam opinie o wykonaniu ich usługi . Montaż został zle wykonany i niedokonczony

@@GRU

Też mam opinie i szczególowy opis wszystko żle zrobione masakra ich zamontowanie i podłaczenie groziło pożarem!!!!!

Niezadowolony klient Nowy wpis
@RYSZARD

Czy w K7 PV Sp. z o.o. sp.k. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie K7 PV Sp. z o.o. sp.k., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kelner / Kelnerka - Barman / Barmanka? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Tutaj występują jakieś problemy z płatnościami w końcu czy nie? tez widziałam tamta dawniejsza ofertę dla doradcy o której na forum już pisali z parę miesięcy temu, chciałam zarobki poznać. Tylko ze ktoś odradzał właśnie współpracę. To teraz nie wiem. Jest tu w ogóle jakiś aktualny doradca który mógłby się po prostu odnieść? jak stoicie z zarobkami?

Henia

O co chodzi z tymi podpisanymi umowami i brakiem pieniędzy? Bo chcę aplikować na stanowisko doradca klienta, a to kluczowa kwestia :P Widełki w ofercie, którą znalazłam to 3 000–9 000 zł. Skąd ta rozbieżność, może ktoś mi wyjaśnić? I napisać średnie zarobki? ;) Naprawdę jedyny typ umowy, to zlecenie? Nie ma szans na nawet późniejsze przejście na UoP?

@Henia

O co chodzi z umową? A o to ,że Ty masz podpisać umowę na sprzedaż foto ,a oni jako firma skasują za to jakaś zaliczkę lub całość i na tym kontakt się urwie z kupującym. Zapewne nie zamontują nic jak widać po opiniach . Klient będzie wydzwaniał do ciebie, bo twój numer będzie mieć . Co do kasy ?? Hmm to różnie. Nie ma widełek. Możesz zarobić 0 ,albo dużo, dużo więcej. Jak w każdej takiej firmie masz jakiś procent od umowy . Im więcej podpiszesz ,to więcej zarobisz . Ogólnie jak masz chęć pracować w foto, to w innej sprawdzonej firmie. Nie tutaj. Umowa w k7 to b2b najpewniej, bo wtedy oni nic za ciebie nie płacą, a wszystkie składki płacisz sobie sam . Jako były pracownik odradzam współpracę z tą firmą każdemu. Kupującym także.

Czaro

Powiesz o jaką ugodę chodzi? Jesteś pracownikiem czy klientem? Bo zastanawiam się jak są takie problemy z płynnością finansową do klientów to co się dzieje z pracownikami? Czy nikogo już tu nie zatrudniają? Wiesz może czy zawiesili działalność?

Hanna

Co to za firma?

Grzesiek

Nie polecam. Wpłaciłem pieniądze na montaż a firma nic nie zrobiła, zmieniali tylko terminu. Mimo rozwiązania umowy i podpisania ugody nie chcieli zwrócić pieniędzy, dopiero z pomocą windykacji udało się je odzyskać. (usunięte przez administratora)

Chce podjąć tu pracę, ale czytam wpisy od klientów i no już nie wiem co robić?? O co chodzi z tym niewywiązywaniem się z umów przez firmę, opóźnieniami? Brakuje im rak do pracy i stąd takie checa? Może dla odmiany pracownicy się wypowiedzą i przy okazji zdradza, jak wygląda robota, stawka i czy ogólnie ciężko??

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w K7 PV Sp. z o.o. sp.k.?

Damian

Uwaga! Stanowczo odradzam współpracę z firmą K7 PV. Jest to zorganizowana grupa przestępcza! Nie wywiązują się z umów. Nie oddają pieniędzy wpłaconych na zaliczki. Nie odbierają telefonów, nie odpisują ma maile. Działają na skalę całego kraju! Oraz na grupach na (usunięte przez administratora) na temat pomp i paneli - głównie tam wyszukują ludzi do (usunięte przez administratora) Pan Karol ("prezes", Dorota - jego sekretarka to dwie główne osoby kierujące tą grupą. Firma ma ogromne problemy finansowe potwierdzone przez dystrybutorów pomp, które próbują wciskać ludziom. UWAŻAĆ NA TYCH (usunięte przez administratora)

Niezarejestrowani jako płatnik VAT, to co to znaczy?Taki zapis w KRS znalazłam, do tego strona nie działa, ofert pracy brak. Czyżby firma się likwidowała? Co wtedy z Waszymi pieniędzmi?

Natalia

Hej, pojawiły się wątki niewypłacalności tutaj, chciałabym się upewnić, czy wypłata jest aktualnie na 100% wypłacana. A skoro już przy tych zarobkach jesteśmy, to jeszcze może można byłoby poznać konkretne info o ich stawkach dla pracowników? Jak płacą?

Karol
@Natalia

Ta firma to (usunięte przez administratora) Nikomu nie oddaja pieniędzy, nie montują ani pomp i paneli. Firmom podwykonawczym są winni ponad 200tys zł. Kilkanaście osób w Polsce (usunięte przez administratora) na założenie instalacji PV oraz pomp ciepła. Nie oddają pieniędzy wpłaconych przez ludzi na zaliczki. Omijać!!

Kazimierz

Same opinie od niezadowolonych klientów a nic od pracowników. Widziałem że firma się zajmuje sprzedażą fotowoltaiki i pomp ciepła. To chyba zatrudnia jakichś PH albo monterów? Jak z płatnościami wobec pracowników? Czy wszyscy już zrezygnowali z pracy albo zostali zwolnieni, Napiszcie czy nadal funkcjonują na rynku.

Małgorzata

Uwaga na windykatora pod tym numerem telefonu. Nic mu nie wysyłać bo swoich pieniędzy nie zobaczycie. Bardzo nieuczciwy typ

Małgorzata

Firma którą sie nazywają to firma krzak nie dajcie sie wrobic na piekne słówka i obietnice bo to (usunięte przez administratora) po wplaceniu zaliczki kontakt zerowy oszukuja ludzi w całej Polsce !!! Niczego nie montują a jesli cos zaczna wszystko żle podłaczone i nic do konca nie zrobione zostajecie z problemem sami a oni raczki zacieraja ze nastepnego naiwniaka dorwali jak najdalej od nich!!!

Miki 18

Dzień dobry .Jaki jest czas oczekiwania na montaż pompy ciepła i jaką Państwo pobieranie zaliczkę.

@Miki 18

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia oferty : biuro@k7pv.pl

@K7 PV Sp. z o.o. sp.k.

Przedstawienia oferty dobre jak oszukać ludzi i wyłudzic od nich pieniądze a potem znikamy dirma krzak

@Miki 18

Czas na montaż zerowy ale zaliczka bardzo mile widziana zeby mogli pózniej olac klienta to (usunięte przez administratora)

Klientka

Firma nierzetelna, nie dotrzymuje terminów, wzięła pieniądze, a pompy nie mam zamontowane od prawie roku, brak kontaktu, nie polecam

Jula
@Klientka

Nie zgadzam się, u nas wszystko bez problemów pompa przed czasem. U teściów też montowali ostatnio i tylko 2 dni po umówionym terminie. Porządna robota!

Bob

Firma nierzetelna ,nie dotrzymała terminu montażu, kontakt zerowy , zaliczki brak.

Malgorzata
@Bob

Omijać z daleka firma krzak oszukują ludzi i wyłudzają pieniądze aa potem znikają!!!!!

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w K7 PV Sp. z o.o. sp.k.?

W żaden. Tam jest nie ważne czy coś umiesz czy nie . Ważne jest ze jest kolejny człowiek, którego można wykorzystać. Nie polerecam.

Bożena

nawet znajomośc angielskiego jesli była w ogloszeniu podana nie jest weryfikowana? mozna zaryzykowac ze sie czlowiek dostanie jak zna tak b1/b2 a w ogloszeniu ze c1?

@Bożena

Niech Pani zrozumie ,że tam nie jest nic weryfikowane . Chcesz pracować, zaczynasz. Nic więcej . Potem szkolenia i nawijanie makaronu na uszy ,aby wszystko ładnie wyglądało . Ciągle wplatanie słów kasa , aby zwiększyć twoja chęć do pracy. Myślisz, że to jest takie Super, ale prawda jest taka,że jak nie łapiesz umow ,to mają cie w (usunięte przez administratora) . Nie polecam żadnej współpracy z tymi ludźmi. (usunięte przez administratora). Nie wywiązują się z umow . Oszczedz sobie kobieto nerwów. Znajdź i na firmę jeśli tak bardzo chcesz pracować w foto.

Renata

Ale w jaki sposób firma nie wywiązuje się z umów? Jest problem z płatnościami? - bo o tym kiedyś wspominano i piszesz, że kładą duży nacisk na kasę, aby zmotywować do pracy. Czy są jakieś inne kwestie zawarte w umowie, których firma nie realizuje

@Renata

Mam na myśli umowy z klientami. Biorą zaliczki i na tym koniec. Nie montują sami od siebie w ustalonym terminie . Klienci wydzwaniają potem do przedstawicieli non stop, a my nic nie możemy zrobić. Są też ludzie ,którym wogole nic nie zamontowali . Wzięli kasę i zniknęli jak widać po innych komentarzach . Dla pracowników na początku są ok ,ale mówię kolejny raz ...dopóki przynosisz umowy . Potem mają cie w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o K7 PV Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

• Jak się pracuje w K7 PV Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy K7 PV Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K7 PV Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 19 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K7 PV Sp. z o.o. sp.k.
4.4/5 Na podstawie 57 ocen.

K7 PV Sp. z o.o. sp.k.