Candela/Segesta

Wrocław

Opinie o Candela/Segesta

Candela i Segesta to jedna i ta sama firma, zarządzana przez prawie te same osoby, z tym, że Segesta jest zarządzana przez małżeństwo. [usunięte przez moderatora]do tego głupie teksty "prezesa"-dorobkiewicza, jak to określił jeden z kolegów. Oczywiście są osoby, które pracują po parę lat.Niestety nie mają zbyt dobrej opinii. To co jest mówione w pokoju/ach za 5 min przybiega szef[usunięte przez moderatora] i mówi, że będzie tak jak ja Panu (użyje słowa) każe. Przychodzi taki jeden z zaufanych szefa i wszystko mówi jak na spowiedzi Są plusy [usunięte przez moderatora] na koniec roku wspólna wigilia i tak wlicza sobie w koszty.

Zostaw opinię o Candela/Segesta - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Candela/Segesta