Opinie o Admirał Dystrybucja Sp. z o.o. w Żagań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Admirał Dystrybucja Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Admirał Dystrybucja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admirał Dystrybucja Sp. z o.o. w Żagań

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Admirał Dystrybucja Sp. z o.o.?

incognito Nowy wpis

Myślę, że mają. Zależy od nastawienia i pracowitości :) jak wszędzie

Elżbieta Nowy wpis
@incognito

Dziękuję za informację na temat tego, czy kandydaci bez doświadczenia mają szanse na zatrudnienie w Admirał Dystrybucja. A powiedz, czy pracodawca oferuje jakieś kursy poszerzające kompetencje?

incognito Nowy wpis
@Elżbieta

Z pewnością zadba o to, by pracownik był jak najbardziej samodzielny i kompetentny :) czy kursy, nie wiem?

Fioł

To po co tam wciąż siedzicie? Cudu oczekujecie? Polecam zwolnienie z winy pracodawcy w takim wypadku i jeszcze odszkodowanie wyciągnąć.

@Fioł

zostali tylko nieudacznicy,wierzacy w cuda i czekajacy na stworce ktory zstapi z nieba na teren stoczni tczew i spelni ich chore wizje i marzenia--ale jak juz zstapi to szypko sie zawinie-rozlozy rece i on podziekuje--hehehhe

starygargamela
@gargamel

poki jest placone to siedza a to ze tys cpunie yebany w (usunięte przez administratora) nie potrafil nic zrobic z dwoma lewymi to nikogo wina tylko twojego ojca i matki imbecylu

Czy w Admirał Dystrybucja Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

gargamel

tak dostaniesz jeszcze wyplate w 3 ratach i jeszcze bedziesz musia sie o to wyklacac dopytywac i prosic i jeszcze dostaniesz informacje z zusu ze skladki nie oplacone--hehhehe

gargamel

ta firma to zombie --lezy i kwiczy a raczej robi pod siebie--nie idzcie tam bo szkoda waszego zdrowia czasu i nerwow to fikcyjna firma tak samo jak admiral boats-nic sie nie rozwija a zwija--strata czasu

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Admirał Dystrybucja Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
stary pracownik

wy narzekacie---chyba wam sie w (usunięte przez administratora) poprzewracalo---zapraszam na budowe-do betonow to zaraz wam sie zachce pracowac.pracowalem w tym zakladzie-pierdz.ielilem od zeczy jak wy... teraz dymam za te same pieniadze--ale dymam w admiralu byl lajt dla mnie teraz zapraszam cwaniakow do mnie--wys.rac sie wam nie dadza...taki zap..ierdol....obudzcie sie nie.roby skonczone...przemek wam nie pasuje????? bo pilnuje roboty i widzi jak kiche walisz?? heheheh to dobrze od tego on jest

Gtf
@stary pracownik

Nie każdy jest takim frajerem jak ty. Dymaj sobie na tej budowie i od nas się odwal. Ps. Napisz jeszcze prawdę dla czego cię zwolnili złodzieju żywicy

Zimna Skwara

Jak byście szukali zatrudnienia to polecam brygadę Przemka z laminatówprzy nim można się dużo nauczyć chłop ma pracę w małym palcu

Miszelinek

Robimy zbiórkę na budzik dla Pana Skiety, pieniążki proszę wpłacać do Irokeza

Pożelowana mata 450

Warto wspomnieć o dziura-menie z czwartku, ciągle jakieś pretensje, dogryzanie oraz wymyślanie... Tyle dobrze że potrafi ruszt w miarę dobrze nawoskować. Druga sprawa to pewna osoba z tzw. Maciarni - w skrócie mówiąc istny obibok, ściemniacz i machlojkarz... Ps: Majster chowa kawę za radiem to już kompletna przesada...

Kolendra
@Pożelowana mata 450

Coś w tym jest.

Warmianin

Nie polecam pracy z "dlugim" laminiarzem obibok i (usunięte przez administratora) Jest wampirem energetycznym, po pracy człowiek cały dzień jest zmeczony. Ciągle mu coś nie pasuje. Dobrze że już z nim nie robie. Pozdrawiam Potężny warmianin.

Szczupły Kaszub

Ja chciałem tylko wszystkich przestrzec przed baraniarzem że środy. Układanie maty mu nie wychodzi, wszystko zalane żywicą no i najgorsze mata mu się nie łączy

Szczupły kaszub
@Szczupły Kaszub

Dodam tylko że wyżej wymieniony baraniarz potrafi tak narzucic tempo ze cały pokład wykłada w 7,5minuty bo go na grepolis atakuja i musi odpierać ataki wrogów

Baraniarz ze środy

Chciałem poruszyć sprawę Niewiadomego Snajpera jest to jednostka aspołeczna, nie stawia się na spotkania pracownicze. Umawia się z towarzyszami broni na granie w LOL'a, ale wystarczy że jego kobieta nie wyda mu na to zgody i pantoflarz struga kartofle do końca dnia

Klapsznyt 6x6

Ostrzegam przed tzw. „Grubym z żelkociarni” nie jestem pewien czy dalej tam pracuje lecz bardzo dużo zacieków robił przez co cieżko się pracuje później ehh...

Ziutek

Świadczenia dodatkowe?! :-D żartujesz chyba , nawet ZUS jest opłacany tylko w niewielkim procencie. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie .

Padło już takie pytanie, ale nikt nie odpisał, więc zapytam ponownie. Jakie dodatki do wynagrodzenia zapewnia Admirał Dystrybucja? Mam tutaj na myśli czy funkcjonuje premia i czy są benefity pozapłacowe. Będę wdzięczny za te informacje.

Były laminiarz
@Adam

Nie ma zadnych dodatków, a premia jest wliczona w podstawę czyli to nie premia tylko kara na twojej stawce bo zabierana często i gęsto, milej pracy

hansen

Wiecie może czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Sama prawda
@hansen

Nawet nie pytaj i nie zatrudniaj sie...szkoda Twojego zdrowia i nerwów.

@hansen

Podejdź, zapytaj, firma jak każda zapytać nie szkodzi.

Walikoń
@Sama prawda

Co ci nie pasuje??? Hahaha

Inteligentny gość

Czytając te wypociny niektórych osób zastanawiam się, czy pisze to osoba dorosla?? Zdania bez ładu i składu, błąd na błędzie, obrażania wszystkich dookola i jedno wielkie wieczne narzekanie... -A kto Ci każe pracować tam? -Kto Cię zmusza pracować za tą kwotę???NIKT!!!! Nie podoba się, zmień pracę na lepszą, lepiej płatna itp.. . Ale po co?lepiej siedzieć i narzekac Hahaha ....nie napiszę chłopaczki co o Was myślą osoby czytając te płaskie teksty.... Powiem jedno... Na szczęście już tam nie pracuję...Ale zwolnilem się sam bo wiedziałem że pewnych rzeczy nie przeskocze... Nie żale się bo daje sobie radę i nie muszę na nikim wieszać psów aby się dowartosciowac . Każdy ma to na co pracuje.... Piszecie jaka płaca taka praca.... Patrząc na wasze podejscie i wypowiedzi napisalbym JAKA PRACA TAKA PŁACA i pewnie zaraz odezwa się Ci Najbardziej INTELIGENTNI INACZEJ Pozdrawiam. Montażysta.

Walikoń
@Inteligentny gość

Sam jesteś inteligentem z miodem w uszach,przestań p.i.ź.d.z.i.ć tutaj tymi wypocinami bo zapewne siedzisz i w.p.i.e.r.d.a.l.a.s.z makowca z prezesem i się teraz pucujesz bez sensu,taki z ciebie montażysta jak z Koziej d.u.p.y trąba. G.ò.w.n.o widziałeś w d.u.p.i.e byłeś i h.u.j.a wiesz

Inteligentny gość
@Walikoń

Twój Nick mówi sam za siebie.... Co umiesz najlepiej robić w życiu.... No cóż...Może daleko tym zajdziesz.... Cieszę się że nie mam tak niskiego poziomu inteligencji.....ŻAL mi Ciebie trochę.... Żegnam.

Nerd
@Inteligentny gość

Przestań (usunięte przez administratora)takie farmazony wypisywać .inteligencja jak z twojej instalacji klimatyzacyjnej w golfie co nim jeździsz.(usunięte przez administratora)

Kozojepca
@Inteligentny gość

Frendzlu kaszubski przestań się tutaj udzielać,to że upośledzenie.ony jesteś to widzimy. Jakim (usunięte przez administratora)rzeba być żeby samemu nazwać się inteligentem??tylko ja.szubem rodem z golfa????????????????

Dziadek
@Inteligentny gość

Jesteś inteligentny jak ś.w.i.n.i.a na wsi u mojego wujka,niby to zwierzę najmądrzejszy ze znanych nam w otoczeniu ale zawsze to brudna,obleśna ś.w.i.n.i.a ktòra wali tam gdzie stoi i źre to co zrobi.gratuluje ilorazu albo raczej iloczynu inteligenludzie piszą prawdę i żaden przecinek czy kropka nie zmienia tutaj faktòw ktòrego tutaj się prezentuje.

rampampam
@Inteligentny gość

Inteligentny gość to może jesteś ale co najwyżej swojej D. Taka firma potrzebuje takie ciekłe galaretki jak Ty. Dlatego o czymś uświadomię. Żadna firma nie ma absolutnego prawa stosowania na pracownikach praktyk mobbingowych, a ta firma jest w tym mistrzem. To firma reprezentuje prawo względem swojego pracownika. I jeśli ktoś, wobec praktyk mobingowych się stamtąd zwalnia, nic z tym nie robi, do tego OBRAŻA POZOSTAŁYCH - którzy się mobbingowi sprzeciwiają - jakoby on sam widział, że odejście jest jedynym słusznym rozwiązaniem jest zwykłą p....ą. Twój aktualny pracodawca jest w porządku? To tylko dlatego, że zna prawo pracy, ma szacunek do prawa pracy i pracowników - ale to nie kwestia jego upodobań. Taki ma OBOWIĄZEK. Jeśli natomiast prawa pracy by nie było, to dalej byłbyś dymany i w końcu nie miałbyś gdzie pójść aby pracować bez wyzysku/mobbingu. Firmy zatrudniałby 'szumowiny' płacąc im "nic". W końcu sam będziesz musiał się zatrudnić jako... ;) Rób tak dalej w przyszłości. Dzięki takim jak Ty będzie lepiej Tobie i innym ;| Tu nie mowa tutaj o tym czy w pracy (usunięte przez administratora) się komuś podoba czy nie!!! Mowa tutaj o tym, że żaden pracodawca nie ma prawa go stosować!

PURCHEL

Co tutaj dodać co ująć???? Nic sama prawda,śmiech,płacz i tyle.dodał bym do tego jeszcze chłopôw z nadzoru -dać im zajęcie -grabie,wody jest dość-niech grabią

Srający na Prezesa

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła.pożal się Boże.co tam się wyczyniasz.ciekawi mnie kiedy zacznie się sezon.???zapewne po zatrudniają Ukraińców dadzą im wiaderka wpuszczą do lasu i każą żywice z drzew zbierać.tapicernie ma zaopatrywać najlepszy skład szmateksu w Pruszczu a montaż będzie montował wiaderka dla Ukraińców i segregował ten szmateksu.stolarz zacznie zbijać drewniane woziki do przewozu tych wiaderek a nierdzewna dorobi fajne metalowe kòłeczka.hehehe. Krzak-krzak-krzak +-oczywiscie firma.hahaha

Hfrhj
@Srający na Prezesa

Haha haha ha

Żywiczny Wampir

Mało tego dodam że pracując w tej firmie zaczynasz się zastanawiać-"co ja tu robię???" .normalna kpina.brak poszanowania pracowników np.wypłaty 20tego nie 10tego i nikt nic-jakby tak musiało być.Zastanawia nie jedna kwestia-wszyscy jesteśmy świadkami braku pracowników chętnych do czego kolwiek a tu prezes czy kto tam wie takie szopki odstawia-oni chyba w innym Realu żyją albo oczu nie mają.szczęście (usunięte przez administratora)że tutaj swòj swojego wciagnol czyli kolega kolegę itd.ale po tych akcjach i szopkach mogą zapomnieć.za kulisowo powiem wam że asz chuczy jak ludzie na wiosnę dadzą dyla i dobże.nikt ślepy i głupi nie jest o pracę łatwo na pstryk można powiedzieć.w końcu skończy się ich Eldorado bo ludzie mają dość ściemy.kłamst gruszek na wierzbach i wymagań bòg wie czego za najniższą krajową.(usunięte przez administratora)

Żubr

Admirał Dystrybucja, szczerze mówiąc to jest firma do której żałuję że się przyjąłem. Obiecywali złote góry, a w momencie gdy tylko zbliża się termin wypłaty zaczynają się schody. Mianowicie zawsze przed wypłata pan prezes stwierdza że za dużo bubli schodzi, próbuje zawsze zwalić winę na laminaty że ich wina, i nie docenia ludzi których ma. Co do samej wypłaty po raz drugi już została wypłacona w ratach. W sumie do teraz czekamy aż za styczeń wpłynie resztą wypłaty na konto. Takie poszanowanie pracowników, ludzie się starają a ze strony osób zarządzających takie podejście. Kolejnym argumentem jest fakt że co chwilę czegoś brakuje, a to kleju A to żywicy, a to pianki A to tkaniny. I zaś przestuj kilka dni A później nagonka żeby to nadrobić. Admirał Dystrybucja firma wymaga jakości i ilości A sama nie potrafi zapewnić warunków do tej że pracy. Kolejnym argumentem przemawiajacym przeciw jest brak poszanowania dla pracowników. Straszenie ludzi że zamkną dział laminatów, albo że mogą znaleźć podwykonawców nie jest dobre, bo ludzie którzy aktualnie pracują widza co się dzieje i szczerze mówiąc to skoro firma tak podchodzi to ludzie powoli też. Więc niech Pan prezes się zbyt późno nie obudzi, bo może się zdarzyć tak że nie będzie miał jak prowadzić tego (usunięte przez administratora) bo ludzie odejdą. Takze nie ma co liczyć na tą firmę i nie radzę się zatrudniać, bo ktoś kto ma rodzinę i zobowiązania nie ma pewności czy będzie miał jak się z tego wywiazac bo nigdy nie wiesz czy Wogole dostaniesz wypłatę.

Zostaw merytoryczną opinię o Admirał Dystrybucja Sp. z o.o. - Żagań

Admirał Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Dworcowa 45
    68-100 Żagań
  • NIP: 9241908786 REGON: 367068752 KRS: 0000673960

Admirał Dystrybucja Sp. z o.o.