Cetech

Gdańsk

Opinie o Cetech

Maja

@PHU Dom a nie próbowaliście się skontaktować z firmą Cetech w sprawie tych zaległości pieniężnych? Czy komuś jeszcze się zdarzyła taka sytuacja? Może w Waszym przypadku to była jednorazowa pomyłka?

PHU Dom

Firma Cetech kupowała w naszej firmie towar i nie zapłaciła. Odradzam jakąkolwiek współpracę z Panami Lech Zapadka i Kapuściński.

Maja

Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników Cetech. Jakie zmiany zaszły w firmie w ostatnim czasie? Co uważacie za plusy i minusy swojego miejsca pracy? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad podjęciem zatrudnienia w Cetech.

OMEGA Gdynia

Firma nie płaci za dostarczony towar. My sprzedaliśmy im sączki do odwodnienia izolacji mostów i nie zapłacili. Żadne prośby i monity nie skutkują. Dobrze radzę niczego im nie sprzedawać.

@Songo podjrzewam ze uzytkownik @on napisal to dlatego ze od dluzszego czasu nie bylo tutaj zadnych koemantrzy na temat firmy i pewnie sie zastanwial czy istnieja..chociaz ktos moglby cos o warunkach zatrudnienia napisac

on

Cetech istnieje jeszcze?

hans

Firma jak jest każdy widzi. Wypłaty w ratach ale są. Zobaczymy czy padna a może się odbija? To wie chyba tylko prezes.

k

WŁAŚNIE FIRMA POZWALNIAŁA SWOICH NAJLEPSZYCH I DŁUGOLETNICH PRACOWNIKÓW. CHYBA BEDĄ ZAMYKAĆ FIRMĘ.

tymek

Pewnie pewnie tylko ze ludzie od grudnia czekają na resztę pensji. Tzn robotnicy bo kierownicy dostają.

tomek

Ja zawsze powtarzam można zawsze zmienić pracę jak się nie podoba. Albo założyć firmę i tez być szefem. A nie obrażać jak było dobrze nikt nie napisał pochwały bo po chu... Byle do 10

wiceprezes

A co ci da bmw jak i tak ubezpieczone dwa nawet niewiesz gdzie mieszka a piszesz Chełm.

gregor

Kasy dalej niema,koniec juz zapadl,i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi maja,

blaz

To wszystko co mieliście okazję przeczytać powyżej to prawda. Wiec zdecydowanie nie polecam.

gregor

Kasa miala byc 10,i tylko ze miala byc,cisza!!!,swoim ciciom dal a reszta normalnych ma warowac dzielnie i warowac na pana gest.chora firma.tylko kto pale mu robi ten ma kase na czas

robbin

Dalej kasa na raty,brak kasy na wszystko,szczególnie na pensje dla roboli,robia co chca,firma total zero.nawet na czarno pracujesz za zero,ukrainców maja za lepsxa stawke,

suty

zzlodzieje

wit stwosz

Czy cos się zmieniło w tej firmie czy dalej po staremu?

brylant

Nie robcie w tym .(usunięte przez administratora)bo i tak wam nie zaolaca! .(usunięte przez administratora)kupe dlugow maja a bmw i volvo kupili se za pieniadze pracownikow smiecie małe!

?

Ludzie nie pracujcie w Cetechu,daja ogloszenia ze potrzebują pracownikow a nie placa pieniedzy,obiecuja tylko ze zaplacą!Jedna wielka lipa.Do sadu ich podac!!!

daja 10pln za 1godzine pracy,wyplaty z miesiecznym opuznieniem,nie polecam tam pracy.pracownik na ostatnim miejscu tam jest,prezesi tylko chca sie nachapac.

mala

firma beznadziejna,wyplata miala byc 10 tego,dzus jest 19 marca a nadal nie wiadomo kiedy bedzie wyplata,,niedlugo swieta,ale kto sie przejmuje tym ze pracownicy maja rodziny,ze trzeba dac dziecku kanapki do szkoly lub obiad.

byly pracownik

jesli komus nie przeszkadza praca na czarno to polecam ta firme gdyz jest wyplacalna i kadra kierownicza jest do zniesienia a pana .(usunięte przez administratora)z rumii nie znam wiec sie nie wypowiem na jego temat

wojtek

Nie Polecam Pracy w tej firmie Złe warunki pracy brak umowy jedna wielka ściema a na dodatek Kierownik .(usunięte przez administratora)z Rumi w Ogóle sie nie zna na ludziach ani na Robocie zachowuje sie jak .(usunięte przez administratora) a takze poniza ludzi i sie nad nimi pastwi i Tyle!!!!!!!!!!

mariola

Nie Polecam Pracy w tej firmie Złe warunki pracy brak umowy jedna wielka ściema a na dodatek Kierownik.(usunięte przez administratora) z Rumi w Ogóle sie nie zna na ludziach ani na Robocie zachowuje sie jak .(usunięte przez administratora) a takze poniza ludzi i sie nad nimi pastwi i Tyle!!!!!!!!!!

Były Pracownik

Nie Polecam Pracy w tej firmie Złe warunki pracy brak umowy nie wyplacalność jedna wielka ściema a na dodatek Kierownik .(usunięte przez administratora) z Rumi w Ogóle sie nie zna na ludziach ani na Robocie zachowuje sie jak .(usunięte przez administratora) Tyle!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Cetech - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cetech