Opinie o Cetech w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cetech. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cetech o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cetech w Gdańsk

45 Nowy wpis

@Songo podjrzewam ze uzytkownik @on napisal to dlatego ze od dluzszego czasu nie bylo tutaj zadnych koemantrzy na temat firmy i pewnie sie zastanwial czy istnieja..chociaz ktos moglby cos o warunkach zatrudnienia napisac

on Nowy wpis

Cetech istnieje jeszcze?

hans Nowy wpis

Firma jak jest każdy widzi. Wypłaty w ratach ale są. Zobaczymy czy padna a może się odbija? To wie chyba tylko prezes.

k Nowy wpis

WŁAŚNIE FIRMA POZWALNIAŁA SWOICH NAJLEPSZYCH I DŁUGOLETNICH PRACOWNIKÓW. CHYBA BEDĄ ZAMYKAĆ FIRMĘ.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Cetech? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
tymek

Pewnie pewnie tylko ze ludzie od grudnia czekają na resztę pensji. Tzn robotnicy bo kierownicy dostają.

tomek

Ja zawsze powtarzam można zawsze zmienić pracę jak się nie podoba. Albo założyć firmę i tez być szefem. A nie obrażać jak było dobrze nikt nie napisał pochwały bo po chu... Byle do 10

wiceprezes

A co ci da bmw jak i tak ubezpieczone dwa nawet niewiesz gdzie mieszka a piszesz Chełm.

blaz

To wszystko co mieliście okazję przeczytać powyżej to prawda. Wiec zdecydowanie nie polecam.

wit stwosz

Czy cos się zmieniło w tej firmie czy dalej po staremu?

daja 10pln za 1godzine pracy,wyplaty z miesiecznym opuznieniem,nie polecam tam pracy.pracownik na ostatnim miejscu tam jest,(usunięte przez administratora)

mala

firma beznadziejna,wyplata miala byc 10 tego,dzus jest 19 marca a nadal nie wiadomo kiedy bedzie wyplata,,niedlugo swieta,ale kto sie przejmuje tym ze pracownicy maja rodziny,ze trzeba dac dziecku kanapki do szkoly lub obiad.

Zostaw merytoryczną opinię o Cetech - Gdańsk

Cetech