Opinie o Agencja Ochrony Big Sp. z o.o. w Czernin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Big Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Agencja Ochrony Big Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Big Sp. z o.o. w Czernin

Czy firma Agencja Ochrony Big Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Jakie godziny pracy obowiązują w Agencja Ochrony Big Sp. z o.o.?

DAREK Nowy wpis

Nie polecam firmy, ja założyłem sprawę w sądzie pracy i niedługo będzie wyrok w którym firma musi zwrócić mi ponad 20 tys

DAREK Nowy wpis

Ponieważ firma zatrudniała Mnie na umowę o pracę,nie płaciła za nadgodziny które wynikają z kodeksu pracy.

Czy Agencja Ochrony Big Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nie ma rządnych umów tylko wybrańcy dostają

Ze wszystkimi opiniami się zgadzam. A id siebie dodam ze odciąga od marnej pensji składkę chorobową dobrowolną a za zwolnienie lekarskie nie płaci i za covida też nie płaci. (usunięte przez administratora). Nie polecam

Aneta

No a jaki masz typ umowy w takim razie, bo niżej widzę komentarz o pracy na czarno, ale skoro odciągają na składkę to raczej masz z nimi umowę podpisaną, co?

@Aneta

Umowa zlecenie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Agencja Ochrony Big Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Ola53gd

Jest to firma która nie wypłaca na czas a jak zadzwonisz kłamią że przelew poszedł do banku a kasy nie ma na koncie zdążyło się raz że 4 dni trzeba było czekać

Kazimierz
@Ola53gd

A w umowie jak jest zapisane ? Można walczyć o swoje jeśli pracodawca spóźnia się z wynagrodzeniem przecież ...

Justyna
@Ola53gd

A to cztery dni to nie jest tak dużo... A orientujesz się czy zdarzyło się komuś jeszcze więcej czekać na wypłatę?

zdegustowany

a ja chciałem napisać podanie o przyjęcie do pracy w tej firmie ochroniarskiej, nigdy bym nie pomyślał że jest tak źle, że ludzie pracują bez umów i nie płaci się za nadgodziny ani za nocne zmiany.

Bodzio.
@zdegustowany

Ale bzdury gadasz i tylko karmisz trola. Takie brednie może napisać tylko jakiś kołek albo #$@. Wszędzie pisze że biorą osoby z orzeczeniem gdzie muszą wypłacać nocne i to robią. Co do reszty się nie wypowiadam bo robię tylko etat.

Justyna
@Bodzio.

Ale to tylko przyjmują osoby z orzeczeniem? Czy bez orzeczenia też przyjmują ludzi?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Agencja Ochrony Big Sp. z o.o.?

Darek

Żadne tylko najlepiej pracować za darmo

Dar

Złożylem pozew do Sądu pracy w Malborku firma nie płaci podatków ani ubezpieczenia, na dodatek ani urlopu za nadgodziny winni są ponad 20 tys. Szef Krzysztof i firma telefonów nie odbiera odradzam pracę.

Dar

Gdy odejdziesz z pracy to nawet wypłaty ci nie dają szef zaraz cie blokują w firmie nie chcą gadać

Zgodze sie w 100% ze wszystkimi opiniami wszystko to co chcialem napisac juz tu jest

Byly pracownik

Oferuja prace bez umowy na czarno bez kwalifikacji oszukali mnostwo ludzi. Nie chca płacic. Wymyslaja jakies kary finasowe w wysokosci 200 zl za jedno przewinienie ktore sami sobie wymyslaja. Nie polecam pracowac tam nikomu

Pozwy byłych pracowników co do firmy na obecną chwilę braki kadrowe w patrolach teraz bez kwalifikacji. Firma oszukuję ludzie odchodzą, dajcie sobie spojuj szukajcie pracy gdzie indziej, szef wykorzystuje najlepiej bez umowy i za darmo

Byly pracownik

Zgadza się wszystko to co Panowie Piszą. Ta firma to jeden wielki przekręt. (usunięte przez administratora) Umowy śmieciowi a na dodatek niezarejestrowany w ZUS. Nie płaci tego co powinien.Pracownicy jeżdżą bez kwalifikacji.(usunięte przez administratora). NIE POLECAM BO SIĘ LUDZIE PRZEJEDZIECIE NA TEJ NIBY FIRMIE.

Zły

Co to za ochrona w patrolach jeżdżą bez kwalifikacji firma (usunięte przez administratora)sprawy trafiają do inspekcji pracy, bo brak wynagrodzeń za godziny nocne, nie płaci za nadgodziny (usunięte przez administratora)i tyle

Byly pracownik

Nie polecam Również tej firmy. Zgodzę się z kolegami że wypłaty nie na czas i dodam że trzeba się prosić o wypłatę bo szef nie poczowa się żeby ją dać. Omijać z daleka!!

.Również nie polecam.Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Wymagań mnóstwo a zarobki słabe. Do tego kary Finansowe.szef Kłamie w żywe oczy i opowiada Bajki jak jest wspaniałe,a tak nie jest.

Nie polecam. Firma (usunięte przez administratora) co do stawek godzinowych. Prawda że pracuje się dla kilku firm powiązanych z biegiem.Wyplaty nie na czas Najlepiej na czarno bez umowy. Dlatego nie polecam, jeżeli chcecie dodatkowego stresu Ta firma napewno wam go zapewni.

Firmy nie polecam, Szef za wszystko karze karami finansowymi, Zarobki słabe i co chwila inna umowa na inną firmę, a w patrolach pojedynczo - bezpieczeństwo najważniejsze widać nie w tej firmie odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Big Sp. z o.o. - Czernin

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Big Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Big Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Big Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Big Sp. z o.o.