Opinie o Conship Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Conship Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Conship Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conship Sp. z o.o. w Gdańsk

Marite stocznia Nowy wpis

Czy firma conship jeszcze funkcjonuje czy została ogłoszona upadłość. Telefon wykonywany do biura bądź prezesa spółki jest nagrywany na pocztę głosowa. Biuro otwarte od pon do pt ale od 3 tyg nikogo tam nie można było zastać? Proszę o pilny kontakt

Paweł Nowy wpis

Gdzie są wyjazdy?

Artur z mazur

Admin usuwa opinie negatywne i prawdziwe z racji tego strona nie jest wiarygodna i godna usunięcia... PREZES CONSHIPU (usunięte przez administratora) NA KASĘ !! KAROL K. jest (usunięte przez administratora) i oszustem.. okrada własnych pracownikow

Lidia Nowy wpis
@Artur z mazur

@Artur z mazur Muszę Cię rozczarować bo z forum usuwane są tylko i wyłącznie posty niezgodne z regulaminem Gowork.pl, jeśli masz jakies wątpliwości wklejam link https://www.gowork.pl/regulamin. Conship opóźnia się z wynagrodzeniem?

Agnieszka Wiśniewska Nowy wpis
@Artur z mazur

Zgadzam się w 100% z Pana opinią. Po 3 tygodniach wciskania nam kitu, że przelew wyszedł, w końcu pani sekretarka (córka szefa, niekompetentna, nieogarnieta, niemiła i bezczelna) po tym jak dostała przedsądowne wezwanie do zapłaty zadzwinila, że na fakturze brakuje 2cyfr w numerze konta. Pytam więc: jeżeli to prawda to ciężko było zadzwonić i o tym powiedzieć? Odpowiedz: nie będę z Panią rozmawiać. Miesiąc wcześniej ucięli bez poinformowania 2zl z każdej godziny, wtedy po otrzymaniu faktury, jeszcze tego samego dnia dzwoniła żeby zmienić kwotę. Żenada. A szef? Obciął pieniądze, ale stwierdzil, że odda to co uciął, ale najpierw przyjedzie sprawdzić jak mąż spawa. Nie raczył nawet telefonu odebrać, a co dopiero przyjechać. Banda złodzieju, dziwię sie, że takie firmy funkcjonują i nikt tego bajzlu nie kontroluje. Swoją drogą chyba gdzieś to zgłoszę.

Czy pracodawca Conship Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Abc

Nie

Firma Conship Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kola

Firma to dobry pracodawca więc ludzie są zadowoleni i nie korzystają z tego forum zbyt często.

Cola
@Kola

Tak, Jane huehue

Bobo i Robo

Ciekaw jestem kto tu piszę te negatywne opinie??? Myślę że to Ci co po prostu wyjechali i myśleli że się nie narobią a zarobią.

Ja. Wiem.

We Francji. Zjazdy różnie. Jedziesz i nie wiesz kiedy wrócisz. Pracowałem w tym roku. Miały być powrotu po 7 tyg a wracałem po 11 ponad. Pewnie ze potrzebują. Tylko mówię odrazu walczyć o swoje będziesz musiał. Urlop wliczony w stawkę godzinowa czyli jedziesz np na 11 tyg tam wracasz do pl na 10 dni i za te 10 dni w Polsce masz nie płacone.

Ja. Wiem.
@Ja. Wiem.

Np w sierpniu 3 tygodnie wakacji tam jest i wracasz do pl czyli siedzisz 3 tyg w domu za darmo. Ani 1 zł nie zapłacą. Dojazd do pracy miałby tam za darmo a co do czego trzeba było się składać na paliwo albo na pieszo. Warunki na hotelach różnie. Trafisz nie raz to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Najlepiej maja pijusy i ci co donoszą. A tamtych tam nie brakuje.

Przez

(usunięte przez administratora) Urlop wliczają w stawki godzinowe. Pieniądze nie na czas.(usunięte przez administratora)

Hanna

Na jakie warunki zatrudnienia w tym momencie swoim przyszłym pracownikom proponuje conship? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany, o których warto jest wspomnieć na tym forum? Wszystkie informacje, którymi się podzielicie będą cenne dla osób planujących rozpoczęcie współpracy z conship.

Bolo

Jak człowiek wykazuje się w pracy sumiennością i zaangażowaniem to będzie mu dobrze w każdej firmie. Marudzą osoby mniej pracowite!!!

LOLO
@Bolo

Zgadzam sie z toba,ale akurat nie w tej firmie.O swoje musisz sie upominac,jednym slowem żebrac(usunięte przez administratora)Wiele dobrych spawaczy i monterow odeszlo,a ci co zostali na tym skorzystali,aby cos wywalczyc, bo sam jak obiecal od siebie nie dał.Jeśli chodzi o prace we Francjii.Wiekszosc ludzi wie jak jest bo takie informacje sie roznosza jak swieze buleczki,a tam troche ludzi robi z innych firm,wiec twoj komentrz jest zbedny......

Obiektywny

Bylem juz we Francji, jak nie pijesz i chodzisz do praca to przez miesiac pracy okolo 12 tys. Na reke. Od kiedy na umowie masz stawki netto ?? A kontrakty po polsku daja od okolo pol roku.

Nie obiektywny

Objektywny Dlaczego do tej Francji nie pojedziesz??Czy ty widziałes rozliczenie chociaż??Ja widziałem,mój znajomy tam pracował.Dlaczego nie dają (niby kontraktu)po Polsku?(usunięte przez administratora)

Hanna

@obiektywny, dobrze to słyszeć. Czyli ogólnie polecasz firmę?

MONTER

MONTER Jakie stawki dają we Francji dla spawaczy, a jakie dla monterów,bo przy 48 godz tygodniowo i tak daleko to chyba dobre. Proszę o odpowiedż A jaka rotacja?

obiektywny

Jestem pracownikiem od 2 lat w tej firmie, rzeczywiście niezłe stawki dają, jeśli jestem uczciwym pracownikiem to dlaczego mieliby mnie nie docenić. Umowa o pracę mam po pierwszym miesiącu przepracowanym (wcześniej zlecenie). Wyjazdy do Francji organizują od ponad roku czasu, więc jest duże pole do popisu. Jak dla mnie są całkiem spoko.

hydro

sporo stawki... taaa... to znaczy jakiego konkretnie mam się spodziewać wynagrodzenia? wiesz umowę o pracę to już nienjeden pracodawca mi obiecywał, i różnie z tym niestety bywało, więc chcę wiedzieć po jakim okresie czasu ją tutaj dostanę i za jakie zasługi

Jager

Spoko stawki,daja umowe o prace generalnie jestem zadowolony

mlodzik

unikajcie och z daleka, jak wyzej jest napisane ucinaja stawki, przy wyplacie podstawiaja wam pod nos umowe o dzielo o ktorej nawet nie wiecie ze taka "niby" macie, a dalazego? dlatego zeby miec czyste raczki.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Conship Sp. z o.o. - Gdańsk

Conship Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Grunwaldzka 613
    80-337 Gdańsk