Opinie o Omnioxy S.A. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Omnioxy S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Omnioxy S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omnioxy S.A. w Gdynia

Marcin Zych Nowy wpis

Pracowałem w OMNIOXY prawie od samego początku. Szefowie są uczciwymi ludźmi, bardzo angażują się w problemy pracowników, z którymi ci chcą się podzielić. Z pewnością nie jest to praca dla osób, które są niezorganizowane i skupione na celu, jakim jest wynik całej spółki. Bardzo doceniana jest inicjatywa i kreatywność. Polecam każdemu bo: - może zagrzać miejsce na dłużej - szefowie są uczciwi i bardzo przyjaźni - praca daje szanse rozwoju i realizacji - elastyczne godziny pracy i dobra lokalizacja biura - wrażenie, że jest się istotną częścią firmy i poczucie kolektywnego sukcesu.

Adam Nowy wpis

Pozdrawiam konkurencję, widać bardzo płodnie się tutaj Państwo produkujecie :) Zachęcam po prostu abyście zaczęli uczciwie oferować porządne usługi i produkty, to nie musielibyście tworzyć tutaj ściemnianych opinii aby się utrzymać. Pamiętajcie, Karma wróci. PS: Kandydatów do pracy w naszej firmie zapraszam do rozmowy na żywo. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania osobiście. Wystarczy zadzwonić na centralkę i poprosić panie z administracji o rozmowę z Panem Adamem.

Specjalista

Dzień dobry Państwu, Na (usunięte przez administratora) jest kolejna rekrutacja na handlowca w tej firmie - już kolejna lub dłuższy czas ta sama. Masie info jakie warunki, co proponują dot. kasy? Narzędzi, profitów? Proszę o info - chce aplikować ale po opiniach nie wiem czy nie szkoda zachodu...

Filip
@Specjalista

Dzień dobry, Jeśli chodzi o formę zatrudnienia to samozatrudnienie B2B lub umowa zlecenie - więc jeśli komuś zależy na umowie o pracę, urlopach itd - nie ma szans. Handlowiec w tej firmie to telemarketer - dzwonienie, dzwonienie i dzwonienie, odpowiadanie systematyczne na maile i tyle. Narzędzia? Biurko e biurze. Plusy - młodzi ludzie dość fajny zespół ale nie do końca obeznany w branży- więc dużo trzeba samemu ogarniać. Próbuj może Tobie podpasuje bo mi nie

Były
@Specjalista

Dzień dobry, Zacząć od minusów czy plusów? Ok. Minusy - brak jasnego wynagrodzenia - brak umowy o pracę wszystko B2B lub o dzieło hmmmm - brak benefitów - dzwonienie, dzwonienie i drzwonienie - to nie jest stanowisko specjalisty a telemarketera Plusy: Nawet fajni ludzie ale jak tam dłużej posiedzą już nie będą fajni zmienią się zgodnie z polityką firmy - wciskanie na siłę, niedopowiadanie wszystkiego a nawet lekkie krętactwo Na całe szczęście był to dla mnie tylko krótki epizod.

Michu Nowy wpis
@Były

Lekkie krętactwo? Dobre sobie. To jest ściema jak lewoskrętna witamina C. Oni dobrze o tym wiedzą i meandrują pomiedzy prawami i ustawami. Ta firma to jest jakaś masakra. Najlepsze jest to, że tam pracuje jakieś 15 osób z tego 7 to stanowiska "dyrektorskie". Hahahahahahaha

Teresa Nowy wpis
@Michu

Ale o czym w zasadzie mówisz konkretnie? Bo nie rozumiem do czego pijesz i co jest nie tak według ciebie. Możesz wyjaśnić?

Specjalista ds. sprzedaży

Czy to producent czy nie w końcu? Bo takich już jest producent w Polsce https://hipermedico.pl/ Ale to chyba wszystko worki gamowa - nie komory hiperbaryczne !

Firma Omnioxy S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Michal

Jedna z gorzej zarządzanych firm w jakich pracowałem. Prezes to duże dziecko i marzyciel który nie wie nic o zarządzaniu firmą.

@Michal

Owszem :(

Ilona
@Michal

czyli nie ma w firmie żadnego nowoczesnego stylu zarządzania? nikt prezesowi nie zwraca na to uwagi, nawet odchodzac, by powiedziec swoje co sie o tym mysli ?

@Ilona

Niestety nie A jeszcze próby naciagania rzeczywistości.

Teresa

A w jaki sposób?

Brak umów o pracę - liczy się tylko dzwonineie i wciskanie - a w dodatku namawiają na gadnie ludziom głupot... A zarząd jak wspomieli przedmówcy - hmmm szkoda "tekstu"

Teresa

No chyba nie tak bardzo szkoda, bo w sumie to nie wiadomo o co chodzi? Podasz więcej konkretów? Skoro uop nie ma to zlecenie czy b2b? I jak z kasą?

@Teresa

Witam, Dadzą zlecenie lub B2B - z kasą poniżej raźniej al na taką robotę- ale robota handlowca to bardziej telemarketer niż poważne stanowisko - wszystko na schematy. A co do głupot- ściskanie kitu klientom to przymus.

Niepoważna firma zarządzana przez szalonych i (usunięte przez administratora)braci. Brak jakiegokolwiek planu rozwoju. Wszyscy zatrudnieni na samozatrudnieniu i wyśmiewają jak przychodzi się po uop. Przy pierwszych problemach rozwiązują umowy z pracownikami bo problemy a chwalili się ze rok 2021 zakończyli z 2,5mln zysku. Szefowa sprzedaży to były handlowiec książek telefonicznych i tylko nawinęła makaron na uszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Omnioxy S.A. - Gdynia

• Jak się pracuje w Omnioxy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Omnioxy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omnioxy S.A.?

Omnioxy S.A.
1.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Al. Zwycięstwa 96/98
    81-451 Gdynia