Opinie o Etac Poland Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Etac Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Etac Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etac Poland Sp. z o.o. w Tczew

Zawisza Czarny

Firma z brakiem totalnej organizacji pracy . Mam wrażenie ,że kierownicy są totalnie bez wiedzy o danym dziale,jak funkcjonuje nie dadzą sobie pomóc Wysłuchują pracownika i tak nic z tym nie robią … Nie polecam !

Mońka
@Morrris

Masz teraz na myśli równolegle stanowiska oraz ten sam zakres obowiązków? a co z wynikami z pracy? każdy wyrabia własne normy? One tez są później jakkolwiek uwzględniane? Widziałam w ogóle, że była kiedyś oferta dla brygadzisty, czy na to stanowisko można awansować?

Hegemon

Zastanawia mnie sposób zarządzania "kierownika" S. Sz. Koleś metodę prześlizgiwania się ponad problemami opanował do perfekcji! Nie ma zielonego pojęcia, co się dzieje w firmie, za to ma zestaw gotowych odpowiedzi na trudne pytania i nadnaturalną moc spychania wszystkiego co trudne, poniżej siebie. Jakim cudem taki ściemniacz, tak długo trzyma się na takim stanowisku?!

@JwdM

A mi jest tak przykro że we mnie nie chcą zainwestować jestem taki smutny też chciałem na szkolenie jechać alenje mamusia by nie puściła jestem taki smutny

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Etac Poland Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko operator produkcji. Może ktoś planuje aplikować?

@Oczekujący.na…

Rozumiem Twoje obawy dotyczące obecnej sytuacji w firmie. Brak inwestycji i ograniczenia w rekrutacji mogą rzeczywiście być frustrujące. Jednakże, zamiast czekać na zmiany, warto rozważyć aktywne podejście do rozwoju zawodowego. Jedną z opcji może być podjęcie kursu lub szkolenia, które pozwoli Ci rozwinąć umiejętności i kompetencje, czyniąc Cię bardziej atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy. Wiele platform oferuje kursy online, które są dostępne w dogodnym czasie i miejscu, dzięki czemu możesz kontynuować pracę w obecnym miejscu, jednocześnie inwestując w swój rozwój zawodowy. Możesz również wykorzystać ten czas, aby się otworzyć na nowe możliwości i doświadczenia. Poszukaj okazji do uczestnictwa w konferencjach branżowych, warsztatach czy wydarzeniach networkingowych. Poznanie nowych ludzi i nawiązanie kontaktów zawodowych może otworzyć przed Tobą drzwi do nowych możliwości zawodowych i inspirujących projektów. Pamiętaj, że rozwój zawodowy jest procesem ciągłym, który wymaga zaangażowania i wysiłku. Inwestowanie w siebie i swoje umiejętności może przynieść długoterminowe korzyści oraz otworzyć przed Tobą nowe perspektywy zawodowe. Dlatego warto podjąć działania, które pomogą Ci osiągnąć sukces w pracy i rozwinąć się zawodowo.

Jw5
@Hegemon

3/4 firmy się nad tym zastanawia

@Hegemon

Z całym szacunkiem Ale czy nie poto jest pewna hierarchia w polityce zakładowej że to kierownik ma wszystkiego pilnować i załatwiać ? Są niższe szczeble które biorą za to pieniądze i powinny pewnych rzeczy dopilnować . Tak mi się przynajmniej wydaje

@Anonim

Kompensowanie własnej nieudolności poczuciem wyższości i (urojonej) niezbędności. Żałosne...

Wujek Etac Poland
@Anonim

Kierownik jest odpowiedzialny aby jego komórka organizacyjna, obszar, dział działały dobrze i robić wszystko aby to utrzymać. Angażować się w procesy, działać prężnie aby jak najlepiej wejść w proces za który się jest odpowiedzialnym. Osoby niższego szczebla, jak to ująłeś którzy biorą pieniądze nie zastąpią kierownika. Każda osoba ma przydzielony zakres obowiązków i musi się z tego wywiązać. A niestety pan S. widząc problemy w swoim obszarze, których nie potrafi rozwiązać spycha na inne osoby w firmie, na swoim poziomie lub niżej. A to nie jest profesjonalne podejście osoby zajmującej takie stanowisko. Udaje że jest OK, ale wszyscy już to widzę że tak nie jest.

@Wujek Etac Poland

Powinni się cieszyć co niektórzy ze niewie albo niechce wiedzieć W przeciwnym razie byłyby zwolnienia dyscyplinarne i to z hukiem co dla niektórych osób

Zyga

No i o to chodzi, cieszą się Ci co nie powinni ;) Czyli On i Ci co powinni wylecieć z hukiem.

@Zyga

To Smerfeta z górą a nie w stawie rybnym ma układy że z nią jeszcze nie pojechali tylko w nią inwestują przyklaskują a ona nadużywa tego poklasku i robi z siebie wielką pokrzywdzoną przez życie i wszystkich? A w duchu się z was śmieje

Ciekawska biurwa

Kto to Smerfeta?

@Ciekawska biurwa

W biurze siedzisz i niewiesz kto najszybsze awanse ma i szkolenia pozafirmowe wyjazdowe i kto się szybko po szczebelkach pnie? Aż dziwne

Ciekawa biurwa
@JwdM

A cóż to za awanse i szczebelki na kierowniczke awansowała czy sekretarkę dyrektora??

@JwdM

Z tego co mi wiadomo sporo osób było na szkoleniu i pnie się po szczebelkach ciekawe co oni robią że tak awansują???

Pracownik Nowy wpis
@Zyga

A ty taki super pracownik jesteś idealny nie do ruszenia jak ci źle to się zwolnij nikt cię nie trzyma na sile skoro tobie nie odpowiada kierownictwo i ludzie . załóż swoją firmę i tam bądź sobie panem a nie uzalasz się na golorku na wszystko i wszystkich

Anonim Nowy wpis
@Ciekawa biurwa

Babcia mówiła że jak chcesz mieć dobrą " konfiturę " to od dołu do samej guru musisz ciągnąć powoli i wtedy będzie najlepsza

Anonim Nowy wpis
@Anonim

A że babci nie słuchałem nawet fleta nie umiem obronić i jestem bardzo z tego powodu smutny

JwdM Nowy wpis

asdf

Dzień dobry. z jakiej podstawy może ruszyć dziś specjalista ds. zakupów? Miałam niedawno przed sobą jedna z ofert w której napisano, że 3 lata doświadczenia to minimum. ciekawa jestem porównana warunków. jak oceniacie ogólnie pracę na tym dziale?

Ja na przykład rozumiem przez to premie wynikową, albo za jakieś zaangażowanie. Z wynikiem chyba kiepsko, bo to, że więcej błędów wyłapiesz wcale nie powinno iść na plus. A podwyżki stawki? Co jaki okres czasu inspektor może je zaliczyć?

Inspektor

Premii dodatkowych tej firmie nie ma, podwyżki jak dla wszystkich raz w roku.

Zastanawiam się czy faktycznie Inspektor ds. jakości pracuje tylko na podstawie. Niby w opisie pojawiła się premia frekwencyjna ale ona jest za przychodzenie tylko, a co z jakąś pracą własną? Nie ma nacisku na wynik?

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Professor

Wskazując na konieczność stworzenia odpowiedniego środowiska pracy jako kluczowego czynnika sukcesu zawodowego, warto zauważyć, że rzeczywistość może być bardziej złożona niż sugeruje to prosta formuła. Mimo że wzajemny szacunek, wsparcie i zaufanie, odpowiednie warunki pracy czy promowanie rozwoju zawodowego są istotne, istnieje wiele innych czynników, które wpływają na efektywność i satysfakcję w pracy. Przykładowo, dobrym środowiskiem pracy nie zawsze można zapewnić jedynie poprzez promowanie rozwoju zawodowego czy skuteczną komunikację. Czasami konieczne jest również uwzględnienie indywidualnych potrzeb i preferencji pracowników, zapewnienie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, czy też eliminacja negatywnych czynników, takich jak nadmierne obciążenie pracą czy brak możliwości rozwoju. Ponadto, skuteczne zarządzanie środowiskiem pracy wymaga także uwzględnienia zmieniających się potrzeb i oczekiwań pracowników oraz reagowania na różnorodne sytuacje i wyzwania. Wprowadzanie nowych strategii, technologii czy polityk personalnych może być konieczne dla dostosowania się do zmieniającego się otoczenia biznesowego oraz dla zapewnienia odpowiednich warunków do efektywnej pracy. W związku z powyższym, chociaż wymienione elementy są istotne dla stworzenia dobrego środowiska pracy, konieczne jest elastyczne podejście oraz uwzględnienie szerokiego spektrum czynników, które mogą wpływać na efektywność, zaangażowanie i satysfakcję pracowników. Dopasowanie strategii i działań do konkretnych potrzeb i warunków firmy oraz jej pracowników może być kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w pracy.

Brawopolecamsuper
@Professor

Chyba HAERY zaczęły dbać o dobre imię firmy, bardzo dobrze! to się ceni, przecież to taka dobra firma jest ! Jak tak można się źle wypowiadać o chlebodawcy?! Wstydźcie się ! Widać że w końcu ktoś doświadczony w kopiowaniu w Google postanowił bronić dobre imię firmy :) ta firma jest super! polecam!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Jestem ciekawa jak się pracuje jako inspektor jakości . Jakieś szkolenie lub wprowadzenie jest? Jest oferta obecnie na to stanowisko. Można prosić o jakieś opinie?

Ofiara

To się nie sprawdza. Spróbuj coś zgłosić w tej firmie, to załatwią Cię tak że wyleciesz. I nie myśl że możesz mieć swoje zdanie. A jak masz obawy a szef za Tobą nie przepada to lepiej nie mów o nich. Dziś jesteś, jutro Cię nie ma. (usunięte przez administratora) w białych rękawiczkach za przyzwoleniem. Smutne

AP

Ciekawa opinia. Coś w tym jest. Szkoda że kierownictwo wraz z zarządem nie zagłębią się w Twoją opinię. Przydałaby im się odświeżyć te zasady. A z przykrością muszę napisać że już dawno zapomnieli o nich. Manipulacja, brak szacunku, empatii... Aktualnie rządzi.

Mikołaj Święty

Rozumiem Twoje obawy związane z zachowaniem osoby, o której wspominasz. W sytuacjach, gdy obserwujemy zachowania, które wydają się być negatywne lub szkodliwe dla innych, ważne jest podjęcie odpowiednich kroków w celu ich rozwiązania. Nagranie takich działań na video lub rozmowę dyktafonem może być jednym z kroków, który można podjąć w celu zebrania dowodów na takie zachowania. Następnie można rozważyć zgłoszenie sprawy przełożonym lub odpowiednim organom w firmie. W przypadku, gdy działania te naruszają przepisy lub regulacje dotyczące zachowania w miejscu pracy, zgłoszenie ich może być niezbędne dla ochrony interesów pracowników i zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy. Warto również pamiętać, że w przypadku poważnych naruszeń lub działań szkodliwych, można również skonsultować się z prawnikiem lub specjalistą ds. bezpieczeństwa w miejscu pracy, aby uzyskać poradę dotyczącą dalszych kroków do podjęcia. Niezależnie od tego, jakie kroki zostaną podjęte, ważne jest, aby działać zgodnie z zasadami etyki i przestrzegać obowiązujących przepisów, aby zapewnić sprawiedliwe i skuteczne rozwiązanie sytuacji. W przeciwnym razie, jak wspomniałeś, mogą wystąpić konsekwencje prawne dla wszystkich zaangażowanych stron.

Operator produkcji

Ale zapomniałeś dodać ze na metalshop :)

@Operator produkcji

Chyba w firmę jeszcze nie jestem wtajemniczona. O co chodzi?

@Operator produkcji

A jakie pieniądze proponują na początku na stanowisko operatora produkcji? Zatrudniają przez firmę czy agencję?

Ciekawska 635
@Gość

Koleżanka była na rozmowie w tej firmie, podobno dają 3'800 na start jest jeszcze jakaś premia w wysokości '4 za nie zachorowanie. Czyli 4200 na dzień dobry. Nie jest źle, choć zawsze może być lepiej. Zatrudnienie przez firmę z tego co wiem. Niestety nie zweryfikuje tego bo jej nie przyjęli. Pytanie czy pracownicy to potwierdzają?

@Ciekawska 635

Brak potwierdzenia do teraz troszkę zastanawia... Ta frekwencja faktycznie musi być 100 proc.? Jeden dzień w plecy i już jest Zero czy jakoś proporcjonalnie może to się zmniejsza?

Zyc
@Olga

Nie ma proporcjonalnie. Wystarczy 1 dzień l4 i premii za frekwencję brak.

@Zyc

Wystarczy dzień urlopu na żądanie i już po premii

@Gość

okej, ale to jasno tak czy siak jest wskazywane na rozmowie? cos jeszcze istotnego na niej mówią o czym warto wiedzieć przed złożeniem cv? sama rozmowa to jak teraz przebiega tak właściwie, kiedy feedback dają?

@Olga

Tego nie wiem.Najlepiej samemu zapytać na rozmowie o te wszystkie szczegóły

Pracownik Etac
@Olga

A gdzie chcesz aplikować? Do biura, czy na produkcję a może magazyn? Pytania dopasowane pod to gdzie chcesz pracować, jak wszędzie. Oficjalnie stawka też uzależniona od stanowiska na montażu są inne stawki , niż na produkcji na dziale metalowym tak jak na magazynie a w biurach to już zupełnie inna bajka. Fakt jest tylko taki że tylko na dziale metalowym są dwie zmiany reszta firmy pracuje na 1 zmianę. Jest premia za nie chorowanie oraz właśnie firma wprowadziła kartę Multisport, która zostanie uruchomiona w kwietniu. I to wszystko. Nie licząc że raz w tygodniu są jabłka i gruszki dla pracowników. Co do szczegółów to już wyjdzie na rozmowie.

@Pracownik Etac

jasne, dzięki. czyli raczej wszyscy chętni na multisporta? dopłata czy całość finansowana. i powiecie mi kiedy ostatnio było prowadzone nabory do biura? nie widziałam, żeby obecnie było zapotrzebowanie na kogoś. należy oczekiwać rotacji czy w nim też się rozwijają?

Oczekujący.na…
@Olga

Piszesz jakbyś wywiad wewnętrzny robił/a.. firma nie za bardzo godna polecenia… ostatnio inwestują tylko w oszczędności.. niestety. Do biura to tylko Ci co ‚pasują’. Jeżeli chodzi o rekrutacje na stanowiska biurowe, to powinni się dostosować do wyznaczonych ostatnio przepisów ale jak będzie to tylko czas pokaże, narazie wakatów brak.

@Oczekujący.na…

Professor

Awansowanie w firmie to proces wymagający zaangażowania, planowania i działania. Choć określenie celów, rozwijanie umiejętności, budowanie relacji oraz przejmowanie inicjatywy są kluczowymi elementami skutecznego awansu zawodowego, mogą pojawić się potencjalne problemy i przeszkody. Jednym z głównych problemów może być brak jasnej ścieżki awansu w firmie. Czasami organizacje nie mają klarownego systemu oceniania pracowników ani wyznaczonych kryteriów awansu, co może sprawić trudność w określeniu, jakie kroki należy podjąć, aby zdobyć awans. Rozwiązaniem może być otwarta rozmowa z przełożonym w celu uzyskania informacji na temat oczekiwań dotyczących postępów zawodowych oraz poszukiwanie mentorów w firmie, którzy mogą udzielić wsparcia i wskazówek dotyczących rozwoju kariery. Kolejną przeszkodą może być brak odpowiednich zasobów lub możliwości rozwoju w firmie. Jeśli firma nie oferuje szkoleń ani programów rozwojowych, pracownik może mieć trudności w rozwijaniu potrzebnych umiejętności. W takiej sytuacji warto poszukać alternatywnych źródeł rozwoju, takich jak kursy online, szkolenia zewnętrzne czy wolontariat, które mogą poszerzyć zakres kompetencji i poprawić atrakcyjność kandydata do awansu. Dodatkowym wyzwaniem może być rywalizacja z innymi pracownikami o awans. W niektórych firmach konkurencja o promocję może być bardzo silna, co może sprawić, że awansowanie stanie się trudne. Warto w takiej sytuacji skupić się na budowaniu unikalnych umiejętności i osiągnięciach, które wyróżnią nas spośród innych kandydatów. Ważne jest również pokazanie zaangażowania i inicjatywy poprzez podejmowanie dodatkowych zadań i projektów. Ostatecznie, aby pokonać te przeszkody, kluczowe jest zachowanie determinacji, elastyczności i pozytywnego podejścia. Niezależnie od napotkanych trudności warto trzymać się swoich celów i ciężko pracować na ich osiągnięcie. Dążenie do rozwoju osobistego i zawodowego powinno być kontynuowane, nawet w obliczu przeciwności. Zdecydowanie, samodyscyplina oraz elastyczność w podejściu do wyzwań mogą pomóc w pokonywaniu przeszkód i osiąganiu sukcesu w karierze zawodowej.

Witam w jakich godzinach pracuje produkcja i ile jest zmian? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Gość

W ogłoszeniu dla operatora produkcji zaznaczono, że praca jest zmianowa ale nie ma nocek, więc chyba dwie. Ale ja nie jestem pracownikiem, więc może niech ktoś inny to potwierdzi. Ty aplikowałes? Mnie martwi fakt, że wymagają dwóch lat doświadczenia, a ja tyle nie mam. Ktoś się orientuje czy mimo wszystko mam jakieś szanse na pracę?

Pomocny
@Gość

Dział montażu pracuję głównie 7-15, sporadycznie zdarzają się dwie zmiany (6-14,14-22).

@Pomocny

W jakich okresach można spodziewać się tych dwóch zmian? chodzi o konkretny czas w roku, gdzie pracy jest więcej? zastanawiam się czy wtedy wpada jeszcze jakiś dodatek zmianowy lub coś podobnego

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Etac Poland Sp. z o.o.?

Pomocny

Podejrzewam że jest to uzależnione od stanowiska. Pierwsza umowa jest na 3 miesiące.

Wczoraj wystawiono ofertę pracy dla inżyniera spawalnika. Czy jest tu może ktoś kto brał udział w procesie rekrutacyjnym już wcześniej na to stanowisko? Co proponują na rozmowie, na co zwracają uwagę, żeby można było sobie wynegocjować lepszą stawkę?

I ta premia frekwencyjna, o której wspomniano w kontekście magazynu to występuje na każdym stanowisku? specjalista ds. zamówień również ją dostanie? możecie przy okazji opisać sam dział? Atmosferę? poziom rotacji? jakby nie patrzeć kogoś szukają teraz i nie znam powodów

Tola

Poważnie z 9 stopni na magazynie jest? to jak wy się tam do niego ubieracie? I do biura tez maja teraz określony dresscode? Chce się upewnić, ponieważ oferta dla specjalisty ds. zakupów właśnie widnieje w internecie i mnie ciekawi. Posiadam doświadczenie wiec głownie zarobki oraz atmosfera mnie interesują. Omówicie je?

@Tola

Atmosfera jest taka jaki aktualnie jest poziom humorów i natłok pracy, raz tak, raz tak, czyli jak wszędzie. Zgodnie z ogłoszeniami dostępnymi w necie socjalu jako takiego nie ma, pakiet medyczny jest spoko, owoce są raz w tygodniu, jak są. Roboty jest sporo, wszechstronnie, nie ma nudy. Hybryda jest inna niż wszędzie, warto dopytać by się nie zdziwić... Zgodnie z porami roku w zimie jest zimno, a w lecie jest ciepło. Premia frekwencyjna obejmuje jak sama nazwa wskazuje frekwencje czytaj : 100% dni pracujących w miesiącu przepracowanych i tu także na rozmowie warto dopytać o warunki jej otrzymania.

Kalina

W jaki sposób premia frekwencyjna z oferty dla specjalisty ds. zakupów jest uznawana? Mam na myśli to, że dają również możliwość na prace zdalna. Jak wiec ona sama się odnosi do tej całej frekwencji? Przechodzi się może na system zadaniowy?

Panioo
@Kalina

Zdalne nie ma wpływu na premię. Premia jest regulaminowa. Nie ma tam punktu o pracy zdalnej.

BHP

Chodzą plotki, że będą kogoś szukać do BHPu, może wiecie czy muszę mieć skończone studia czy wystarczy mi policealne? Jak dużo BHPowiec ma roboty?

Siema

Czy polecacie magazyn jako nowa prace? Czy jest socjal? Ile jest tej premii frekwencyjnej?

Zzzz
@Siema

Jeśli lubisz pracować w zimowych warunkach, to polecam. Na magazynie zimą 6-9 stopni, brrr

@Zzzz

A socjal jest?

Ilr premia wynosi

Zawisza Czarny

Morrris
@Zawisza Czarny

Z każdym miesiącem coraz mniej, ale śmiało dawaj tutaj, na start będziesz miał więcej PLN niż stali pracownicy. Taka super polityka firmy, docenią jak odejdziesz....

Mońka
@Morrris

Zostaw merytoryczną opinię o Etac Poland Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Etac Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etac Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etac Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etac Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etac Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etac Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Obrońców Westerplatte 3
    83-110 Tczew