Opinie o Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. w Rokitki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. w Rokitki

Lider ds. BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska z wymogiem „wykształcenia kierunkowego” w ogłoszeniu. Ktoś wie, jaki kierunek dokładnie chodzi, bo powiem szczerze że nie wiem i przeważnie pracowałem na stanowiskach liderskich po prostu po szkole średniej? Zdziwiło mnie to trochę, dlatego chciałbym wiedzieć.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o.?

chciałbym się zatrudnić tutaj jako pracownik produkcji. wiem, że wtedy nie było możliwości wprowadzenia prywatnej opieki medycznej. czy teraz się to zmieniło i można na nią liczyć? dajcie znać:) poza tym, jak sytuacja ze stabilnością zatrudnienia? na jak długo otrzymuje się umowę? :)

Anna Nowy wpis

Jest mozliwość przystąpienia do programu opieki medycznej w Medicover dla wszystkich pracowników.

Cześć, czytałem teraz te dawniejsze posty po tym jak Pan się tu spytał o prace na produkcji (z wieloletnim doświadczeniem). Teraz to się zastanawiam czy bez niego można się starać w ogóle o prace? jak na razie tylko forum przeglądam, mało tu cos wpisów i nie wiem czy byłby sen bym się interesował? od nowego roku mogę zacząć

Operator

Można prosić o jakiś namiar gdzie wysłać CV ?

Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Automotive Quality Engineer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Operator

Witam. Czy firma aktualnie szuka kogoś na produkcję ? Operator z wieloletnim doświadczeniem .

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o.?

xxx

myślałem o aplikacji do nich, ale na stronie brak wyszczególnionych ofert pracy. Niby można przesłać CV, ale pytanie ode mnie na jakie stanowiska zazwyczaj rekrutują? Czy coś się zmieniło dla pracowników produkcyjnych w zakresie pakietu medycznego lub zarobków? Pisaliście, że jedynie takie benefity w biurze, trochę to dla mnie niesprawiedliwe, no ale może od prawie roku coś w tej kwestii zmieniło się?

Orientuje się ktoś może jak aktualnie sytuacja tutaj wygląda na dziale handlowym? Mam na myśli przede wszystkim atmosferę i zarobki. Dodatkowo czego by wymagali, sporego doświadczenia? Pytam, bo w zakładce kariera zapraszają do wysyłania cv więc fajnie byłoby poznać najpierw warunki

@Anna

Po ostatnich ruchach kadrowych słabo. Ludzie jacyś zastraszeni, wypłoszeni, bez uśmiechu. Sporo osób z biur odeszło po wielu latach pracy, więc coś jest na rzeczy.

Dariusz

Chciałbym zapytać obecnych pracowników o warunki pracy, jakie oferuje Molex PN? Czy ciężko się do Was dostać?

@Dariusz

Jeśli masz niskie wymagania finansowe i bogate doświadczenie to owszem, dość łatwo. Warunki socjalne (herbaciano-kawowe i ubraniowe) dobre.

Ciekawy

Jaki jest obecnie stan rekrutacji na stanowisko operatora ? Jakie są stawki i ile zmian ? Gdzie ewentualnie składać CV ?

@Ciekawy

Jakiego operatora? Tam jest tylko stanowisko operatora wtryskarek, marnie płatne z resztą.

Jak jest z pakietem medycznym w Molex PN? Można dołączyć rodzinę?

Sterfan

Nie istnieje coś takiego jak pakiet medyczny, a przynajmniej dla pracowników produkcji.

Jerzy
@Sterfan

A w ogóle firma wspiera pracownika jakimiś benefitami, dodatkowymi premiami czy innymi pakietami ?

KKK
@Jerzy

tak jak napisałem poprzednikowi

@Jerzy

Z benefitów tylko tzw. bony na święta. Premii nie ma, żadnych dodatków. Ciuchy dają i piorą sami. Dobry socjal herbaciano-kawowy. Poza tym nic. Podobno pracownikom biurowym proponują jakieś pakiety medyczne, na produkcji tego nie ma.

Czy w Molex PN poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

KKK

Tak na święta wielkanocne i wigilijne jest kasa tak zwane bony uzależniona od zarobków czyli ci co zarabiają najmniej dostają najwięcej a ci co lepiej zarabiają to najmniej dostaje się od 200 zł do 1000 zł w grudniu a na Wielkanoc tak o 1/3 mniej po zatem nic więcej niema

Ryszard
@KKK

Wygląda to naprawdę dobrze. Szukają teraz elektronika i chcę składać papiery. Trudno się dostać? Daj znać, czy robi się na jedną zmianę i czy weekendy są wolne?

@Ryszard

Trudno nie jest się dostać, jeśli masz choć trochę oleju w głowie. Zarobki niezbyt wysokie. O akceptowalnych podwyżkach zapomnij. Normy wyśrubowane, wymagania zawodowe niskie.

Basia

Jaki jest adres internetowy firmy ?

ona

Normy bardzo wysokie na niektórych stanowiskach ale fajne panie tam pracują, nigdy w innym zakładzie nie zaznałam tak fajnej atmosfery w pracy.

Ktos

Płaca najniższa krajową, umowy przez pośredników na 2 tyg, co 2 tyg. - kpina! Najniższe wynagrodzenie, brak premii i nadgodzin. Nie przyjąłem oferty i wam tez to odradzam.

Mirek

Czy są tu możliwosci zatrudnienia?

czarna

bardzo dobrze się tam pracowało choć za najniższą krajową ale jedna zmiana od 8 do 16 tylko szkoda ze ten zakład przyjmuje przez pośrednictwo i zwalnia

Zostaw merytoryczną opinię o Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. - Rokitki

• Jak się pracuje w Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o.

Molex Connected Enterprise Solutions Sp. z o.o.