Zakład Optyczny Piotr Jurko

Tczew

Opinie o Zakład Optyczny Piotr Jurko

Daria_D.

Na co dzień noszę okulary, ale na imprezach wolę nosić szkła kontaktowe i od;owiedni model pomógł mi dobrać optyk. Przy okazji dowiedziałam się wszystko na temat ich sposobu noszenia i pielęgnacji. Fachowa firma!

Joanna

Urodziłam dziecko i poród plus nie przespane noce spowodowały, że wzrok mi się mocno pogorszył. Wybrałam się do Pana Jurko, bo widziałem, że z moim oczami jest coś nie tak. W istocie tak było. Pan Piotr określił moją wadę, a potem dobraliśmy ładne oprawki. Bardzo fajny optyk!

Liliana

W Tczewie jest kilku specjalistów optometrii, ale nie do końca przypadła mi do gustu cała otoczka wizyt, bo wyglądały jak na mój gust na maszynową robotę. Dla tego teraz jestm u pana jurko, który ma dobre podejście do klienta i widać, że podchodzi do każdej osoby indywidualnie. Jak jest potrzeba, to potrafi dłużej zajmować się badaniami, żeby potem klient miał satysfakcję, ze jest w dobrych rękach. Teraz noszę szkła progresywne, które mi pan jurko polecił i musze powiedzieć, ze są świetne i bardzo wygodne w życiu codziennym. Ogólnie bardzo polecam jego usługi.

Agata

Nie lubię nikomu wystawiać złych opinii, bo ktoś mi dobierał przez lata okulary, ale zawsze miałam problemy potem z korzystaniem z nich i bólem głowy. Jak dopiero trafiłam do pana Jurko, to od podstaw zbadał wadę mojego wzroku i rewelacyjnie dopasował właściwe szkła. Nawet przeszłam na okulary progresywne, w których się bardzo dobrze czuję, a bóle głowy poszły w niebyt. Prawdziwy profesjonalista w swoim zawodzie.

Dagmara.D.

Przez długi czas miałam silne bóle głowy i nie wiedziałam co jest przyczyną tego problemu. Prawda wyszła całkiem przypadkowo, bo teraz badałam wzrok u pana Jurko i dopasował idealnie szkła a wcześniej miałam po prostu za silne. W innej przychodni dali plamę. Już po problemach i w nowych okularach dobrze się chodzi a bule zniknęły praktycznie z miejsca. Polecam tego lekarza!

Joasia

Mogę śmiało nazwać, ze to jest optyk rodzinny, bo nie tylko ja jestem stałą klientką, z,e także moja mama, tata i mąż. Zawsze mają na stanie fajne i nie drogie modele oprawek, a po zrobieniu okularów cala konstrukcja jst stabilna i się dobrze trzyma. Wyjątkowo dobry i fachowy optyk!

martyna

Optyk mnie przyciągnął ze swoją estetyką i bogactwem asortymentu optycznego. Wszystko jest od wyboru do koloru i zawsze mogę dobrać stosowne okulary do mojej aparycji jak i trybu wykonywanego zawodu. Jeszcze podoba mi się wysoka kultura jaka tu panuje.

Dorota

Jestem młodą mamusią i potrzebowałam naprawdę mocnych okularów do noszenia, bo dziecko uwielbia z zaskoczenia je zdejmować mi z nosa i nie jest trudno o połamanie lub wygięcie. Zaproponowali mi plastikowe, może troszkę grube, ale za to w modnym wyglądzie i doskonale się sprawdzają w praktyce. Jak to się mówi nie ma mocnych.

Anna Kornatka

Zaglądam do tego optyka z dziećmi, który co jakiś czas trzeba zmienić okulary, bo mają wahania z ostrością ze względu na dojrzewanie. Posiada nie zły asortyment w cenach przystępnych, a okulary są zrobione mocno i w związku z tym nie ma żadnej reklamacji.

,Maksym

Z racji wykonywanego zawodu potrzebowałem estetyczne okulary przy których wzrok nie będzie się tak męczył przy komputerze. Bez większego problemu mogłem taki model dobrać i po miesiącu użytkowania mogł,em stwierdzić jedno. Idealnie się sprawują, a oczy się tak nie męczą.

Malwina K

W tym optyku zaopatruję się w okulary i szkła kontaktowe, bo przy uprawianiu aktywnego trybu życia prościej jest mi używać soczewki, a na co dzień wolę okulary. Kolejnym pozytywem tego optyka jest różnorodny segment cenowy i miła obsługa. Bardzo polecam!

Agnieszka N

Podczas doboru okularów mogłam liczyć na życzliwą i fachową pomoc dzięki której wybrałam model najbardziej właściwy do mojego wyglądu i stylu życia. Pełen profesjonalizm!

POMORZANKA

Dla mnie to najlepszy optyk w Tczewie. Mają najlepszy wybór oprawek dobrych firm i w przystępnych cenach. Także szkła bardzo dobrze trzymają się oprawek i nie wypadają. Dobry optyk!

Renia

Bardzo jestem zadowolona z wyjątkowo miłej, fachowej obsługi w tym salonie. Oprawki są super i na czasie. Polecam!

alexis1981

Trafiłam kiedyś do tego zakładu przypadkiem i od tego momentu jestem już stałą klientką. Bardzo mi się podoba duży wybór oprawek jak i całkiem przystępne ceny. Przyjemnie jest tu zajrzeć!

brygidkaS

Teraz mam bardzo fajne plastykowe oprawki ze szkłami również z plastyku. Są bardzo lekkie, wygodne i twarzowe. Jestem z nich bardzo zadowolona i to dzięki firmie pana Jurko.

Karolina

Mam małego bzika na punkcie okularów. Lunię mieć kilka par na różne okazje. W realizacji moich wymagań wspiera mnie salon Pana Jurko, który jest na bieżąco z panującymi trendami na świecie. Produkty od niego są wysokiej jakości, a ceny przystępne jak na polską kieszeń. Polecam!

Kamil

Mam wadę genetyczną po moim ojcu. Od małego leczę się u pana Piotra. Serdecznie go polecam!

Wawa

Od urodzenia mam duże problemy z oczyma ze względu na wcześniactwo. Przeszedłem już wieku okulistów, ale bajbardziej odpowiada mi Piotr Jurko. Bardzo profesjonalny optyk!

Anna

Polecam tego specjalistę. Byłam ostatnio na wizycie i jestem nim zachwycona. Duża dbałość o klienta;

Adam

Polecam bardzo serdecznie.

Anna

Od kat się leczę w tym zakładzie. Polecam!

Dorota

Polecam!!!

Hela

Szybko,sprawnie i tanio.Polecam

Jola

Tak właśnie powinien wyglądać gabinet okulistyczny. Bardzo miła atmosfera już na samym wejściu. Naprawdę polecam.

Bartek

Zaoferowali mi soczewki kontaktowej dobrego producenta. Bardzo jestem zadowolony, wcale nie czuję, że je w ogóle noszę. Wiedziałem, do kogo powinienem się zwrócić.Polecam jak najbardziej

Halina

To jest naprawde super specjalista poszlam do niego z oczyma ,a on poznał się ,że moje oczy sa chore od tarczycy i wyslal mnie do endokrynologa , okazalo sie ze mam nadczynnosc tarczycy i teraz mam leczenie endokrynologiczne.

Kinga

Bardzo miła obsługa, profesjonalne wykonanie oprawek:)

Mania

Bardzo dobry specjalista okulistyki i bardzo dobry, wrażliwy człowiek. POLECAM

Olga

Polecam jak najbardziej!

Zostaw opinię o Zakład Optyczny Piotr Jurko - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Optyczny Piotr Jurko