Gemalto Sp. z o.o.

@IVAN

Tak

Puskas24
@Azam

Tylko umowa, nic na czarno.

Tobi
@Puskas24

Jak to nic na czarno...? Gemalto wykorzystywać czarny człowiek! Dużo wymagać i mało płacić, (usunięte przez administratora)

gadula Nowy wpis
@Tobi

Zarobki afrykańskie, wymagania szwajcarskie

Zły i głodny Nowy wpis

Pozdrawiam miłośnika darmowego kateringu z lodówki. Za tydzień na nockach spodziewam się waniliowego serka Santino z bitą śmietaną i jogurt twist, który ktoś uznał sobie za swoją kolacje. To nie era jaskiniowców. Dodaj karteczkę z przeprosinami to nie pójdę na kamery. Starałem się pisać łagodnie żeby cenzura nie wskoczyła. Serdecznie nie pozdrawiam.

Martin Nowy wpis
@Zły i głodny

Raczej tego nie odzyskasz. W Gemalto mało jest uczciwych ludzi. Mi zjedli podgardle, musiałem się z tym pogodzić i do końca zmiany być głodny.

Bad Girl Nowy wpis
@Martin

A mi ktoś wyjadł serniczek! Deser z Hacjendy trzeba zjesc od razu bo jakas hiena grasuje po kantynie.

Zdumiony
Nazwa działu: Produkcja

Siemka, bez wstępu zapytam co ma wspólnego polityka firmy do planowanych zmian na druku. Skoro szanowna miłośniczka koni nie ogarnia

Memory 5
@Zdumiony

Taa, a co ma się zmienić? Fikcyjna rotacja która ma na celu wylizanie wpadek koleżanki od piwka. Stawianie prywatnych stosunków ponad kwestie służbowe jest żałosne i uświadamia jak bardzo przełożony potrafi być stronniczy.

Lucjan
@Zdumiony

A może ten wasz kierownik ma jakieś kompleksy? Niech sobie sprawi qada jak ten drugi to będzie miał czym się zająć. Albo niech się doszkoli u szefa M co piszą podręczniki o takim podejściu.

Koniuszy
@Zdumiony

Miłośniczka koni.... dobre sobie, nawet dwuznaczne ;-) o tym kto ogarnia, a kto nie -nie wy decydujecie -tylko pewna klika, która skutecznie ustawia na stanowiskach wszystkich Januszów i wszystkie Grażyny....

Tak4Nie1

Miki
Nazwa działu: Produkcja

Paluszek i główka to głupich wymówka

Tak1Nie3
starsza
@Miki

Oczywiście ty kolego nie chorujesz i jesteś idealnym pracownikiem... Co zatem powiesz o takim głodku, który jest nieszczęśnikiem, ofiarą losu i ciągle choruje? Chłopak ma zaawansowana cukrzycę i inne schorzenia i urodził się z wadą genetyczną. dla ciebie to są wymówki, a on jest głupi...??? Odpowiedz MIKI jak jesteś kozak.

Al
@starsza

Ten miki jest wieksza ofiara losu niż glodek

Oooo
Nazwa działu: Produkcja

Miki pewnie robi na Was siki

Prince
@starsza

Każds zmiana ma swojego głodka...

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
op.produkcyjny
Nazwa działu: Produkcja

Czy już wiadomo jakie będą podwyżki na przyszły rok?

Rysiu
@op.produkcyjny

Pewnie zlikwidują premie albo jakieś dodatki żeby podnieść podstawę wypłaty która jest bardzo niska

Pietrek
@Rysiu

Dokładnie, taki jest główny perfidny plan. Podwyżki rzędu 300-500zł otrzyma kadra kierownicza. Dla operatorów produkcji będzie to średnio ok. 100zł brutto i to kosztem premiowania.

op.produkcyjny
@Pietrek

Czarny scenariusz, ale jak najbardziej prawdopodobny.

Janusz
Nazwa działu: Produkcja

Czy są informacje o podwyżkach na produkcji wobec wzrostu najniższej krajowej o 350 zł brutto?

Aga
@Janusz

Hihi pewnie że są. Dostaniesz góra 180brutto i dalej będziesz musiał chorować żeby dorabiać w innej pracy bo ta firma ma ludzi z produkcji za nic i uważa że potrzebujesz tylko na chleb a na coś do chleba niekoniecznie.

gosc
@Janusz

powinno byc najmniej 350 dla kazdego operatora a szacuje ze bedzie polowa z tego. Thales z duetem endrzejem i lukasem zadbaja o to zeby tak bylo.

Tato
@gosc

Powinno być po 500 zl netto conajmniej uwzględniając dzisiejsze czasy

Marta
@Aga

Pracowałam w Gemalto pół roku. Była to pomostówka. Płace skrajnie niskie na produkcji -ok. 2100zł -żenada. Obecnie pracuję w sklepie rybnym i mam na rękę 2800zł. Szkoda życia na tą firmę. Nie doceniają pracowników produkcji.

Tak9Nie
Hi
@Tato

Pracowałem 2 miesiące temu kierownictwo wykańcza psychiczne a płacą to śmiech na sali wszędzie już lepiej zarabiają pracy nie polecam

x

X

obserwator
Nazwa działu: PRODUKCJA zak. 2

Ludziska zajmijcie sie pracą, obowiązkami swoim zyciem!!!! a nie Krzysztofa lub króla ze Sztumu, innymi Osobami kazdy wie co robi i to jest jego życie!!!! CO MOZECIE WIEDZIEC O JEGO LUB INNYCH CHOROBACH PYTAM??????

Tak5Nie4
Pat
@obserwator

Szczera prawda. Nikt normalny nie pisze takich idiotycznych komentarzy bez pokrycia z rzeczywistością. Po pierwsze jest to miejsce do wypowiedzi na temat pracodawcy i pracy, a nie pisania o innych pracownikach. Po drugie, jeśli już ktoś coś ma do kolegi lub koleżanki z pracy to powinien to rozwiązywać osobiście lub za pośrednictwem kierownika. Po trzecie zarówno Krzychu jak i Artur są osobami sumiennymi i pracowitymi, więc to wszystko są niedorzeczne informacje i oszczerstwa za które grozi odpowiedzialność karna. Jak znam Krzycha, to nie odpuści temu co to nawypisywał te bzdury i sam sobie odpowiadał. A wszystko kiedyś wychodzi na jaw, poza tym IP. można sprawdzić na wniosek prokuratora, więc niech ta osoba nie czuje się anonimowa. Pracuję w firmie prawie ponad 10 lat i kiedyś takiej patologii i fałszu nie było. Poprzyjmowali niedość, że nierobów to jeszcze miernoty intelektualne i wiejskich cwaniaczków, którzy myślą, że w taki perfidny sposób zrobią karierę. Żal, że trzeba z takimi "ludźmi" razem pracować.

Tak5Nie2
IKA
@obserwator

Miałam przyjemność pracować przez agencję pracy na zmianie blue - u Michała. Ogólnie sobie chwaliłam, jak wszędzie są sympatie i antypatie, ale z wszystkimi dogadywałam się dobrze. Sam Michał bardzo w porządku, inteligentny i z poczuciem humoru. Rzadko trafia się taki kierownik. Oczywiście zawsze musi się też trafić jakaś czarna owca i taka też jest na zmianie blue. Nie raz było mi dane słyszeć na palarni i stołówce wulgarne obgadywanie Michała, Krzycha, Daniela, a nawet Wieśka czy Przemka. Tak się jednocześnie składało, że była to osoba bardzo niechętna do pracy na laminacji, a odnosiłam wrażenie, że niechętna do pracy w ogóle. Chodzący i marudzący malkontent -jakby do pracy przychodził za karę. Pozdrawiam cały zespół z wyjątkiem jednego cepa, który ma żałosne życie i swoje żale wylewa na goworku.

Tak6Nie2
gitman

jak topór sie dowie to go zabije

vesti
Nazwa działu: PRODUKCJA zak. 2

Dachowy...? domniemam, że mieszka na poddaszu ten skunx...

synek

Ja nie wiem

Makrela i whisky
@IKA

Bardziej pasujesz do starej bezambintnej marudzocej na wszystko i wszystkich oraz próbującej wejść w cztery litery wszystkim do okoła od palarni przez stołówkę na autobusie kończąc. Jesteś obłudna i fałszywa. Podła i godna pogardy. Zaszyj się w swoim kącie i nie wychodź.

Tak7Nie3
Yyyy
Nazwa działu: Produkcja

No nie wiem. Może jakaś podpowiedź

Toporek
Nazwa działu: Produkcja

A ja mam kolege kierownika, i nic nie muszę robić, ani mieć szkoleń. A teraz jestem na zwolnieniu i proszę pracować na moje składki.

Tak13Nie9
Miki
@Toporek

Tylko u jadzi to możliwe. Parę chińskich tandetnych marionetek powinno być bez pracy. Polecam sciemniactwo może zostaniesz beckpem.

Tak7Nie5
Marzena
@Toporek

Co ty zrobisz biedaku ? jak sie gemalto skonczy albo cie zwolnia.Gdzie ambicje, gdzie rozwoj osobisty?

Tak6Nie6
operatorzy
@Toporek

Szkoda że tacy jak topór mają przywileje. Dlaczego tak jest?

Tak6Nie5
Zen

To ten bez szkoleń?

Tak4Nie6
Elcia
@Toporek

No u nas na zmianie takich nie ma. Albo pracujesz albo znikasz. A widocznie inni to tolerują

Tak6Nie6
Inlays
@Zen

Głąb i leser jakich mało ale cóż kiedyś i Jadzia się od niego odwróci jak się za niego wezmą.

Tak5Nie6
Won
@Zen

Tak to ten bez szkoleń pracował na zmianie Red to musiał robić normalnie a na blue ma kolegę kierownika to już nic nie musi robić

Tak5Nie6
XXX
@Toporek

Jakim trzeba być kretynem, aby wypisywać takie kłamstwa na forum...? Jeśli masz coś personalnie do Krzycha to miej odwagę powiedzieć mu to prosto w oczy, zakompleksiona zawistna polska (usunięte przez administratora) Nie chce Ci się pracować, stać cię tylko na robienie zamętu i powielanie bzdur wynikających z twojego zakompleksienia i nieudacznictwa życiowego? Zero ambicji, zero chęci do pracy i jeszcze tupet, aby szkalować starych pracowników, którzy mają dwa razy tyle szkoleń (usunięte przez administratora)! Zazdrościsz, że nie masz kolegi kierownika...? (usunięte przez administratora)

Kandydat
Nazwa działu: Produkcja

Moja opinia dotyczy rozmowy rekrutacyjnej bo tylko na ten temat się mogę wypowiedzieć. Opinia jest negatywna. Rozmowa trwała 2,5 godziny i składała się z testu do rozwiązania oraz typowej rozmowy rekrutacyjnej. Ogólnie nic trudnego i wszystko na rozmowie przebiegło ok. Panowie przeprowadzający rozmowę zadeklarowali się że poinformują o jej rezultacie w ciągu jakiegoś określonego czas. Czas ten już dawno minął i firma nie dała odpowiedzi ani negatywnej ani pozytywnej. To wg. mnie jest wysoce nieprofesjonalne z jednej strony dlatego że padła taka obietnica z drugiej natomiast ze względu nawet na poświęcony czas. Moje uwagi po samej rozmowie to: - jeśli masz doświadczenie i wiedzę to kokosów tam nie zarobisz się zatrudniając. Dostaniasz pensję poniżej rynkowej. - jeśli jesteś osobą ambitną i z bogatym doświadczeniem to pracy tam nie dostaniesz bo w przyszłości możesz być lepszy od kogoś i go zastąpić. - najlepiej być szarym zwyczajnym człowiekiem który tylko chce pracować no ale który również ma jakieś niezbyt wysokie doświadczenie.

Tak11Nie
Malwinka
@Kandydat

Wynagrodzenie to największy minus thalesa, tak źle to chyba w żadnym takim dużym zakładzie nie jest w regionie.

Tak14Nie
Stefan
@Kandydat

Jak na stanowisko wyzsze niz operator to tylko swoich plecakow biorą.Na inzyniera goscia bez wyzszego wyksztalcenia np.

@Kandydat

T a k najlepiej napisać ze ma się średnie. Testy to rekrutacja 100 lat temu wymyśliła. Generacja myśliwca nie używa już takiej rekrutacji a wystarczy psychologiczna rozmowa. Co z tych testów wychodzi ze przyjęty młody po dwóch dniach maximum tygodniu rezygnuje a osoba która z różnych powodów test obleje nie jest rekrutowana. Bywało już tak ze starsze osoby pracujące przez agencje jakiś czas na maszynach i wzorowo. Nie zostali przyjęci na umowę G. przez test. A dwie lewe do pracy zostali przyjęci i po tygodniu rezygnowali. Ale tak trzymać trzeba robić testy i będzie spoko loko.

Tak5Nie1
Marzena
@AGNIESZKA

Czemu piszesz jak połamana ?polskiego uczyłaś się w afryce czy gdzie?

Tak3Nie1
Inna
@Marzena

Ważny konsensus a nie forma przekazania. Ciebie wyszczekania to pewnie w domu publicznym nauczyli.

Tak10Nie
marzena
@Inna

Ciebie robił konsensus

Tak4Nie4
Pepe
@Stefan

A kogo wzięli bez wyższego?

@Inna

@Marzena nie przejmuj się tym komentarzem. To próba rozbicia wątku :)

Robert Mdic

Robotana chwile albo przezimowanie, za duzo chca a za malo daja od siebie. Ludzie chca wyzszych wyplat a nie obiadkow. Bedzie kasa to sobie sami kupia co chca

Tak7Nie
Luis
Nazwa działu: Produkcja

Renoma firmy znikoma, wstyd przy znajomych sie przyznać że się tam pracuje. Można się lekko zirytować ilością kamer, bzdurnych procedur tzw. działu bezpieczeństwa. Można sie troche poczuć jak więzień w pracy :) Dodatkowo wynagrodzenie oceniam na ŻENUJĄCO NISKIE oraz brak możliwości rozwoju. Zdecydowanie odradzam przygodę z tą firmą.

Tak15Nie1
Ewa
Nazwa działu: Produkcja

Zlikwidować pracowników tymczasowych. Albo się nadajesz do talesa albo nie. A tak całą karierę bez odpowiedzialności i za ta sama kasę zabierają pracę normalnym pracownikom

Tak23Nie
Michał
@Ewa

Przychodzą zamiast wiejskiego dorobku. Tak wygodniej ciepło i plotkowac można a robić niewiele zabierając prace nam

Tak22Nie
@Michał

Ale chyba pracownicy tymczasowi też mają swoją pracę do zrobienia. Poza tym są zatrudniani z jakiegoś powodu, może jest za mało pracowników stałych w pewnych okresach. A wiesz, na jaki okres Gemalto daje umowę o pracę nowym osobom?

@Ewa

To nie wina firmy Thales że są pracownicy tymczasowi tylko Państwa Polskiego które stworzyło ten system umów . A skoro jest taka możliwość to czemu firma nie ma skorzystać .Domyślam się że chodzi o to że musisz iść do domu a pracownicy tymczasowi przychodzą do pracy . Polecam zapoznać się z kodeksem pracy - a nikt Ci pracy nie zabierze.

Ciocia
@Ewa

Starsze babki na laminacji mają wygrane bo wypłata taka sama jak operator z L2, a odpowiedzialności brak i urlop kiedy chcą.

Tak15Nie1
Tom
@Ciocia

A na vizualu oprócz tego mają dodatek i też odpowiedzialność grupowa czyli wszystko maja głęboko (usunięte przez administratora)

Tak17Nie
@Ewa

Co to znaczy normalny pracownik. Jak by byli sami normalni to by nie było problemu ze tyle normalnych pracowników choruje. Firma potrzebuje pracowników a prace przydziela kierownik lub koordynator do tego co jest w planie. Kiedyś połowa pracowników to z agencji pracy jest, ciężko było dostać umowę stała. A teraz problem ze istnieją pracownicy tymczasowo. Czujesz się przez to kimś lepszym niż oni bo masz umowę. Pracy jest tyle że na brak pracy nie powinno się martwić a bardziej że brakuje pracowników. Firma ma mały zakres aby zatrudniać kogoś lepszego niż podwyższone ego nie których ludzi.

Carlos
Nazwa działu: PRODUKCJA zak. 2

Cóż to za trenerstwo jak nie zna się na linijce i po raz kolejny a kasę najważniejsza ma...

Tak8Nie1
ronni
@Carlos

a kto jest tym wielkim trenerem ??

obiektywna opinia
@Carlos

Potwierdzam. Weryfikacja umiejetnosci trenerskich jest potrzebna. Jesli taka osoba ktora jest odpowiedzialna za przekazywanie wiedzy z procesu ma problem z przedzialka cm,mm oznacza to male nieporozumienie....

Małgo sia
@Carlos

Może ta osoba sciągała na rekrutacji ? I ktoś zatrudnił.

2+2=5
@Carlos

robisz buble czy nie to i tak placa dodatek trenerski hihi. Kasa sie zgadza. Zrobic szkolenie z obslugi linijki i jednostki miar i po problemie.

Hr
@obiektywna opinia

To nie jest pierwsza wpadka trener. Powinien być zdjęty z funkcji trenera jak niezna się na linijce szkoda gadać same problemy z tym czlowiekiem

Bbbb
@obiektywna opinia

Jak płacicie za trenera takiego macie. Niektórzy są trenerami tylko dlatego że nie ma kogo innego do wybrania w danym momencie

Wawrzyniec
@Carlos

(usunięte przez administratora) klócą sie o okruchy z pańskiego stołu.Te dodatki trenerskie to jest taka kasa ze lepiej glosno nie mowic bo sufit spadnie.

Olek
@ronni

Jak to kto Koza.

Nazwa działu: Produkcja

???????????? a trenerzy którzy są trenerami tylko w trakcie szkolenia, które i tak jest pic na wodę a jak później prosisz o pomoc to powie do Ciebie " szkolenie sie skończyło, radz sobie" . Dodatkowo jeśli nie przyjdziesz po pomoc to sprawdza po kryjomu po Tobie zlecenie. Paranoja. A zmieniając temat trenerów... Jeśli chodzi o levele a co za tym idzie znajomość maszyn. Jak mozna nie weryfikować znajomosci maszyn. Skoro szanowne osoby mają prawie wszystkie maszyny a w rzeczywistości pracują tylko na jednej to jak to sie przekłada na praktyke. Totalne nieporozumienie.

kandy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Mam pytanie do osób ,które były w ubiegłym tygodniu na rekrutacji , czy dostaliście już informację o wyniku rozmowy ?

klika
Nazwa działu: Produkcja

Dość dziwne podejście odnośnie BHP. Pani odpowiedzialna za ten dział prawdziwe wypadki określa mianem "zdarzenia potencjalnie wypadkowe", jednocześnie szuka problemu tam gdzie go niema. Czy tak powinien działac dział BHP w poważnej i próbującej szanować sie firmie? Jeśli ta osoba ma być DLA pracownika pomocna to chyba jakaś kpina...

Zenek
Nazwa działu: Marketing
@klika

BHP to tylko mały pryszcz. U mnie w biurze tylko pozorna cisza spokoj zrozumienie i super atmosfera a tak poza tym jeden drugiemu wilkiem i chętnie oczy by wydlubal bo ty masz 6 a ten 8

klika 2
@klika

Potwierdzam przedstawiciel BHP powinien częściej rozmawiać z pracownikami i uświadamiać ich o zagrożeniach , a to przypomina co mi zrobisz jak mnie złapiesz ... a premie zabiorę za kolczyk w nosie .

Ula
@Zenek

To i tak za wiele bo na produkcji nawet nie 3

Arek

Ale za to jest ładna

Nazwa działu: Produkcja

Hej. Niedługo mam być zatrudniona na stanowisku operator produkcji, chciałam zapytać Was czy praca jest ciężka? Pracowałam kiedyś na ploterze laserowym (5 maszyn) więc do leserów raczej nie należę :) Jaka atmosfera panuje w firmie? I jak wygląda ten system pracy dokładnie? (Tzn ile dni w tygodniu się pracuje?) Znam liczbę godzin, tyle że tam weekendy są wolne więc nie dostałam informacji jak działa czterobrygadowy system (domyślam się że każdy ma grafik) Będę wdzięczna za konkretne informacje :)

A na jaki dział?

@Gość

A to jest pytanie bo nie dostałam informacji, stanowisko operator i tyle (obsługa maszyn i kontrola jakości) właśnie jestem w trakcie badań :)

@Anonim

Praca jest lekka ,ludzie ok , oczywiście jak w każdej pracy są czarne owce , męczący jest brak okien jest kilka działów i trudno powiedzieć jaki grafik skoro weekend wolny to przeważnie jest praca od 3 dni do 4 dni w tygodniu po 12 godzin .

@gośc

Po przeczytaniu ponizszych opini trudno o obiektywną ocenę firmy, wszędzie trzeba pracować wiadomo, w każdym zakładzie są minusy jak i plusy dlatego bardzo dziękuję za informację ????

@Anonim

To prawda , mało osób wypowiada się o pracy na tym forum tylko wypowiadają swoje prywatne opinie na temat innych osób oraz ich życiu prywatnym . Ale Gemalto to był dobry pracodawca trudno przewidzieć jakie zmiany nastąpią po przejęciu przez firmę Thales .To prawda zdarzają się osoby niewłaściwe na niewłaściwym stanowisku ale tak jest wszędzie na świecie można zacząć od np Donalda Trump , Władimir Putin itd.. :). Dobra rada nie polecam zapraszania pracowników Gemalto do swoich znajomych na facebooka .

Ronia
@gośc

Praca ciężka psychicznie bo same oszołomy dookoła

ja
@gośc

Pozytywne opinie o tej firmie pisze chyba tylko osoba która siedzi w dziale HR a nie na produkcji. Pozdrawiam

kadry
@ja

Przykro nam że masz takie zdanie , chcemy zaproponować Ci odpowiednie stanowisko (usunięte przez administratora)

@gośc

Właśnie to dla mnie dość dziwne, mam byc jeszcze zatrudniona przez firmę Gemalto, kiedy ma więc nastąpić ta zmiana? Dostałam się do niejednej firmy, nie pochodzę stąd a to mój początek, na dobrą sprawę nie orientuje się jak jest w firmach w tej okolicy a wybrałam tą, skusiło mnie bardziej to, że dla mnie to dobre godziny pracy i weekendy wolne. W sumie jeśli nie spróbuję to się nie dowiem, zawsze po 3 miesiącach mogę zrezygnować :)

@Ronia

Jak widzę chyba nie bez powodu w czynnikach do zrobienia badań widnieje stres :)

@Anonim

Thales kupił firmę gemalto w. Maju lub kwietniu, obecnie trwa wprowadzanie zmian, na razie oprócz zmiany nazwy żadne istotne zmiany na produkcji nie nastąpiły. Z powodu zarządzania więcej osób odchodzi niż przychodzi. Gemalto lubi zmieniać zasady wynagradzania więc jeżeli otrzymasz np 2800 brutto to może się okazać że po roku pracy obniżą ci do 2700 brutto jest to częstą praktyką w Gemalto dlatego są tak słabe opinie. Po za tym firma bogata a niektóre technologie jak ze średniowiecza, mnóstwo papierologi i zbędnych zapisów.

@Gość

A no to teraz już rozumiem, chociaż nie ukrywam że kiedy przyjechałam na rozmowę to nie do końca wiedziałam czy znajduje się we właściwym miejscu :) To słabo z ich strony jak na dzisiejszy rynek pracy. Ofert jest dużo, szczególnie jeśli wchodzi w grę pensja zbliżona do najniższej krajowej . Teraz się zastanawiam czy mnie przyjęli dlatego że pracowałam już na produkcji czy dlatego że ludzie odchodzą.. Cóż kończę już badania więc będę mogła sama doświadczyć pracy w tej firmie ;)

@Anonim

Daj znać, jak Twoje pierwsze wrażenia. Poza tym pisałaś gdzieś wyżej, że jak coś to po 3 miechach możesz zrezygnować. Czyli przyjmują w Gemalto nowe osoby na okres próbny 3 miesięcy, tak?

Mirek
@Karolina

Wszystkich przyjmują jak leci bo mało kto przy tych płacach i ludziach wytrzymuje 3 miesiące raczej tylko 3 dni a wybitnie mądre jednostki tylko 3 godziny

@Karolina

Na pewno dam znać :) Tak na 3 miesiące tak jak w każdym zakładzie, dodam że nie jestem przez agencję :) A tak na marginesie to ogólnie ciężko znaleźć pracę z umową o pracę. Większość zakładów teraz daje zlecenie, to jest kolejny powód który zaważył na tym, że wybrałam ten zakład :)

@Mirek

Mam nadzieję, że dam radę wytrzymać chociaż te 3 dni :) 3 godziny już wytrzymałam bo rekrutacja tyle trwała :)

@Anonim

Ha ha, tak, dokładnie trwała 3,5 godz... i do tego niezbyt przyjemna rozmowa z Panią z HR, jakby za karę tam była!

cyk
Nazwa działu: Produkcja

Dają dodatek funkcyjny dumnie nazwany TRENERSKIM. Panie i Panowie, to 110zł brutto. Zakład typowo prywaciarski, nastawiony na zysk Andrzejka i jego świty. Podwyżki po przejęciu przez inną firme: sobie po 10-15%, pracownik z hali produkcyjnej: 200zł brutto (bo o tyle wzrosła najniższa krajowa).

Tak22Nie
Alicja
@cyk

Cwaniactwo kolesiostwo i nierobstwo na pierwszym planie. Atmosfera fatalna. Zmienilam pracę bo żal było na to patrzeć. Kasa beznadziejna na dzisiejsze standardy. Poprostu nie polecam.

Tak15Nie
dank dank
@Alicja

Da sie tam zarobić 3500 netto? ( produkcja?

Tak1Nie2
Gronek
@dank dank

OCZYWIŚCIE ... ŻE NIE HAHA, CZŁOWIEKU OSZALAŁEŚ? MOŻE 2500 PRZY DOBRYCH WIATRACH PO KILKU LATACH. NA POCZĄTEK NAJNIŻSZA KRAJOWA, I TO NIE NA 100%

kurka_wodna

Uszanowanko. Ile w Gemalto na start wyciąga się średnio na rękę na maszynach? Mam około 5 letnie doświadczenie w pracy na maszynach, utrzymaniu ruchu i w serwisie maszyn - biorą takie rzeczy pod uwagę ustalając stawkę? Jaka jest szansa rozwoju i awansu w kierunku maintenance/UTR na stanowisku operatora produkcji?

Krystyna
@kurka_wodna

Masz już spore doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w takim charakterze. Pracodawca powinien wziąć to zatem pod uwagę, ustalać Twoją stawkę, ale poczekamy, aż ktoś to zweryfikuje. Wiem jednak, iż ze strony Gemalto na pewno będziesz mógł liczyć na wiele dogodności, takich jak na przykład: umowa o pracę, pakiet medyczny, szkolenia, dopłatę do dojazdów do pracy oraz benefity ze środków ZFS. Może jednak zechcesz spróbować swoich sił w strukturach tej firmy? Daj nam znać!

DD
@kurka_wodna

Jak taki jestes kocur to skladaj kwity , Piotruś czeka.

WTF
@Krystyna

Umowa o pracę to jest element zaliczany do dogodności? Normalni jesteście tam za murem?

Arab
@kurka_wodna

Dostaniesz 15 z grosze na start więc daruj sobie i szukaj dalej tu nie zarobisz oczekiwanej kwoty a godziny wytłuczesz

Były
@DD

Widzę ze Piotruś jeszcze szaleje????

Kandydat
Nazwa działu: Produkcja

Czy jest obecnie wakat na operatora? I czy chociaż 3 tysiące brutto na początek oferują?

Lidzia
@Kandydat

na starcie 2500 brutto. Dodam że w pocie czoła i maskach na ustach + wszechobecne kamery i szukanie pretekstu do ukarania bo " takie mamy wymogi ISO".

@Kandydat

2600 brutto plus jakaś niby premia, do tego fatalny (usunięte przez administratora) system czterobrygadowy, cztery dni z rzędu 12tek...i ponieważ jest dużo pracy będą weekendy pracujące....

Wiki
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak wygląda ten system czterobrygadowy z wolnymi wekendami?

Nazwa działu: Produkcja

Ludzie jak Wam sie nic nie podoba to po co pracujecie w Thales ? Dlaczego nie zmienicie pracy skoro gdzie indziej płacą więcej ? Może poprostu zasiedzieliscie się w firmie i zamiast cos zmienic wolicie narzekać... Jak zwykle zresztą...

Kazik
@...

Tylko dlatego że pół roku można być co roku na zwolnieniu lekarskim i cie nie zwolnią a pieniądze za nic płacą. Jedyny plus tej firmy.

Tak2Nie3
@Kazik

Nie sądzę żeby ktoś bez powodu był na zwolnieniu...

leser
@...

A ja sądze ze można, skoro firma pozwala to lepiej odpoczywać i zarabiać niż pracować :)

Tak2Nie2
Krzyś
@...

Uwierz można.Jeśli można wnosić pleyki i zostać kierownikiem, to można chorować. Firma dobrze o tym wie,nie pomogą skargi ,czy też inne uwagi, bo już nie raz były. Osoby które uczciwie pracują i potrzebują wolnego ,to mają z tym problem, a tacy co się odbijają, to wystarczy ,że zakomunikują że paluszek boli ,lub meczyk jest ,to dostają bez problemu.Więc uczciwa praca nie opłacalna.

Tak3Nie5
Teściowa
@Kazik

Patrz na siebie, nie oceniaj innych. Pisz o pracodawcy i pracy a nie o kolegach i koleżankach z którymi pracujesz.

Tak7Nie
Dante
Użytkownicy czekają na odpowiedź 61 dni.

Widziałem że Gemalto rekrutuje na R&D Technical Support Engineer/Technician - czy jest to praca/zakład zajmujący się R&D czy to tylko stanowisko techniczne?

Kasia
Nazwa działu: Produkcja

Mniej niż mało co. Najmniej w mieście. Wystarczy spojrzeć na ogłoszenia. Minimum 3200brutto na początek plus premia w innych firmach a tu ile pytam?

Opek
Nazwa działu: Produkcja

Ile dają za tego operatora? Chyba mało bo cicho sza

Piotr
Nazwa działu: PRODUKCJA zak. 2

Czy orientuje sie ktoś czy na bałdowie po zmianach będzie wakat na koordynatora i do kogo aplikować?

Mirka
@Piotr

Jeszcze jest trzech kierowników dwóch z nich na pewno nie potrzebnych więc jest szansa że coś się pojawi

@Mirka

O co chodzi z tym badldowem wie ktoś?

Danek
@1234

Skoro u nas są koordynatorzy to pewnie w baldowie też będą

Tak1Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Ile jest zmian w Gemalto Sp. z o.o.?

Sylwesterr
Nazwa działu: Produkcja

Rekrutacja z tego co wiem trwa cały czas. Wymagań brak, wystarczy skończyć szkołe podstawową. Płacą marnie, w koralu przy rybach już więcej zarobisz. Na produkcji są 4 poziomy - P1 to okolice najniższej krajowej a pozostałe odpowiednio 100zł na reke wiecej. Premia czesto jest zabierana z byle powodów. Pozdrawiam

Tak14Nie
Grzegorz
@Sylwesterr

Jesteś w stanie wymienić powody, które wpływają najczęściej na to, że pracodawca ma podstawy do tego, aby zabrać pracownikowi premie? Fajnie by było, gdybyś przedstawił odpowiedź na moje pytanie. Myślę, że pomoże ona osobom zastanawiającym się nad pracą w tej firmie.

Yeti
@Grzegorz

Nie wyrabianie norm gdyż brakuje operatorów i każą robić za dwóch. A premia jest smieszna. Bardziej skupił bym się na marnej podstawie brutto niż na premi. Na najwyższym poziomie masz tyle co na dzień dobry w innej firmie oglaszajacej się na tcz. Żenada i tyle

Tak9Nie
marzena
@Sylwesterr

no nie 100zl nie przesadzaj roznica miedzy l1 a l4 to 1000 zl

TakNie4
Michał
@marzena

1000 zł brutto czyli trochę ponad 600zł na rękę i zaznaczyć trzeba że zwykły pracownik nie dostanie l4 nawet po 10 latach pracy bo trzeba być pseudo trenerem bądź ekspertem.

Tak13Nie
@Grzegorz

Zabierania jest premia za czas dostawy. Transport nawali premia mniejsza. Planowanie da ciała premia mniejsza itd. Reklamacja jednej sztuki dostają cała produkcja gdzie było yo robione. Sprawiedliwe

@Yeti

No tak bez przesady bo w innych firmach masz podobne albo mniejsze stawki. Nie wiem skąd masz taką wiedzę o ofertach i zarobkach

Pracownik przewodniczący
Nazwa działu: Produkcja

W firmie pracuję już ponad 5 lat. Szczerze nie polecam wysokie stanowiska zajmują osoby bez wykształcenia które nie mają żadnego pojęcia o zarządzaniu czy kontaktach interpersonalnych z ludźmi, aby nimi w odpowiedni sposób zarządzać. W firmie panuje szeroko pojmowane kolesiostwo wyższe posady zajmują ludzie nie mający pojęcia o pracy o tym co dzieje się na produkcji. Co do zarobków to śmieszna sprawa zero docenienia pracownika tego co potrafi, czego nauczył się z biegiem lat. Nowa osoba nie mająca żadnej wiedzy ma wyższą pensję od kogoś kto jest doświadczony i zna doskonale proces produkcji. Dodatkowo cala świta pana andrzejka który nie potrafi sie dobrze wysłowic, wyzyskuje ludzi. Kierownicy nie maja jaj i słuchają sie jak małpki dyrektorstwa, za nic maja ludzi, ciekawe jak czują się przychodząc do domu kładąc się obok swojej żony, ale jestem żałosny aby mieć lepiej sprzedałem parę osób, żalosne ehh.

Tak8Nie
Polo
@Pracownik przewodniczący

NIE mowia że są zalosni tylko uważają się za wspaniałych. Byli sponiewierani od podstawówki i teraz sprzedawaniem podwyzszaja swoje ego.

@Polo

Trochę niefajnie tak pisać o innych pracownikach, w końcu to forum publiczne i też mogą to przeczytać. Widzę, że nie jesteś zadowolony z zarządzania w Gemalto. A czy pracownicy są jakoś motywowani do pracy?

Franek
@Karolina

Pracownicy nie są motywowani a już bynajmniej nie Ci do dobrze pracują.Lepiej jest się (usunięte przez administratora),chodzić na chorobowe, robić różne wtopy na dużą kwotę i zostaniesz kierownikiem lub koordynatorem,jak to zwą.

Tak13Nie

Zostaw opinię o Gemalto Sp. z o.o. - Tczew

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie