Flextronics - Łódź

Łódź, Malinowska 28

Flextronics - Łódź

Opinie o Flextronics - Łódź

Marzyciel

Hej ludzie dalej zyjecie w arturka obłudzie? Moi drodzy czy już wiecie że na nadgodzinkach wychuani zostaniecie? To już przechodzę do rzeczy tylko wam japka zaskrzeczy. Pewnie już slyszeliscie ze po 14 na piećdziesiątkach zostawaliście? Ze za dwunastego bedą tylko seteczki koleżanko i kolego? I za 1 listopada obiecana premia to kłamstwo i żenada? Nie, nie wierzycie? To sami niebawem zobaczycie. Jutro sie zjadą wszyscy kapłani i prezesi a wy bedziecie im usługiwac by arturek sie cieszyl. Dopiero przy niskiej premii się ockniecie że ktoś was stale w uja robi w tym flexowym swiecie.

Lysy
@Marzyciel 05.12.2018 15:07

Fajnie macie na tym philpsie, od samego początku było wiadomo ze to jedno wielkie G a nie normalny biznes

Hhhh
@Marzyciel 05.12.2018 15:07

Dla tego trzeba uciekać póki czas. Jestem ciekawy czy był ten audyt i co z niego wynikło

Tomek
@Marzyciel 05.12.2018 15:07

Nie uprawiaj tępej propagandy. Za 12 dostaliśmy 200%. Za 1 listopada obiecaną premie też dostaliśmy. Co do nadgodzin po godz 14 się nie wypowiadam bo nie zostawałem. Zjechali się i pojechali i nawet zadowoleni byli.

Artur
@Tomek 08.12.2018 10:44

Ja specjalnie poszlem do hr bo ja Chcem zdbyscie dostali te obiecane 100% za nadgodziny przed 22. Chcem tez zebyscie nie obwiniali bo chcem by nasza wspolpraca sie dobrze ukladala.

JonD
@Marzyciel 05.12.2018 15:07

Panie marzyciel wiara czyni cuda zapłacili za wszystko każdy zadowolony.

nowy ja

Siemka jak wygląda praca na Flex jako wózkowego bo złożyłem vc bo z tego co czytam to flex to jakiś montaż

@nowy ja 06.12.2018 10:00

Taaa flex tera łóżka szpitalne montuje. Składaj VC gdzie indziej.

Kolega rudego

Rudy co tak znów zgadasz z kobietami. Weź się za robotę. Jak nie ma fajnych dziewczyn to siedzisz znowu za biurkiem i nic nie zrobisz. Ty i te twoi leserzy niech się w końcu wezmą za robotę bo to ile czasu można czekać ma brakujące elementy to szok. A poza tym to weź im coś powiedz żeby dobrze towar szykowali bo albo nie ma komponentów wogole albo dajecie za mało. Pozdrowienia kolego

Karniak

W tej firmie szanuje się leserow.alkocholikow co przychodzą do pracy w kratkę... Ciemne dno tej firmy

buła
@Karniak 01.12.2018 19:25

Do której grupy Twoja szanowna osoba się zalicza ?

Tomas..

Zaciekawiony a ona teraz była od rana czy poobiedzie?

@Tomas.. 24.11.2018 22:22

Byla na nocy ale juz wiem ze jest wolna

Picker

Na przyjęciu nowy lider będzie, wreszcie zapanuje tam porządek!!! Artur oby więcej takich zmian

Ciekawy
@Picker 29.11.2018 22:52

miana? Z tego co znam tego Bartka co jest jeszcze tam liderem to pracowita osoba o bardzo dużej wiedzy, czemu to zastępują? Pamiętam Marczakowskiego jeszcze z marketu, system nie ogarniał a i do pracy miał dwie lewe ręce

@Ciekawy 29.11.2018 23:16

I to ponoc marczak ma go zastapic. To dopiero bedzie kabaret! O ile nie zamkna tego (usunięte przez administratora) po 6 grudnia, czego flexowi szczerze zycze. Zarzad sie nie zmieni to i ten (usunięte przez administratora) sie nie zmieni

Zadowolony że zmian
@Picker 29.11.2018 22:52

Bardzo Dobrze, do tamtego strach było podejsc, do klatki to wsadzić a nie na lidera

Przyszly pracownik

Witajcie! Zostalem zaproszony na rozmowe o prace w firmie Flextronics. Ktory dzial byscie mi polecili jako najlepszy na start ? Gdzie najlepiej mozna sie rozwijac, zdobywac wiedze, przyjaciol i prace ktora bedzie dawala poczucie spelnienia i satysfakcje ? Dziekuje za odpowiedzi.

xD

Inventory

Tomasz
@Przyszly pracownik 31.10.2018 23:41

Szuakasz w korpo przyjaciół, spełnienia i satysfakcji ? Daj sobie spokój :)

Przyszly pracownik
@Tomasz 01.11.2018 18:04

Naprawde? A jezeli chodzi o inventory to kolezanka tam pracowala i mi odradzala!!! Ponoc jest tam taka paniusia liderka ktora jest tylko zapatrzona w siebie i swojego faceta... Ponoc niezle rzeczy wyczyniaja na tym magazynie

Beatboxer
@Przyszly pracownik 01.11.2018 18:21

Może i jest zapatrzona w siebie, ale ma ogarniętą zmianę i normalnie pracującą, w przeciwieństwie do drugiej zmiany na inventory... Zresztą co to ma wspólnego z pracą jaka ona jest.

Ciekawski
@Beatboxer 01.11.2018 19:39

Ewelina ma bardzo ogarnietych ludzi. W przeciwieństwie do "lidera" Wiktora . Blondi i ten w dresie co wygląda jak by miał pidżamę na sobie ,ciągle jak satelity chodzą wokół biurka na operacjach a Wiktor udaje że nie widzi tego że nic nie robią.

@Ciekawski 01.11.2018 20:16

Co wy mu pie.... Za glupoty?! Przeciez inventura to dzial najwiekszych leserow w tej firmie!!! Snuja sie po tych regalach grupkami i tylko pie farmazony i swoje zyciowe melanze.. ewelinka jest ogarnieta? Ale w czym? W kopulowaniu po regalach ze swoja psinka piotrusiem? Jezeli chcesz sie czegos nauczyc to idz na della na wydanie. Jedyny dzial ktory sie nie upodlil we flexie. Tylko nie idz do paczka na zmiane.

@Koziolek 02.11.2018 14:43

Snują się po regałach bo sprzątają (usunięte przez administratora) który tworzy Philips. Jak mają go posrzpątać bez bycia w regale?

@Philips 02.11.2018 14:50

Ale od samego stania w regale porzadek sie nie zrobi.

@Koziolek 02.11.2018 15:18

A od chodzenia po całym magazynie tym bardziej. Dobrze wiecie jak wygląda każda lokacja, więc powinniście też wiedzieć, że ułożenie tego w logiczną konstrukcje nie zajmuje 2 minut. Do tego oni sprawdzają każdego skida na kartonie, zabierają kartony nieoznaczone. Zastanówcie się trochę jak wygląda taka praca a później coś zarzucajcie. Gdyby nie ten dział produkcja już dawno by stanęła, a my nie mielibyśmy co pickować, bo wszystko by zginęło.

@Philips 02.11.2018 15:52

Przejdz sie na della. Tam ludzie sie szanuja, sprzataja po sobie kazdy papierek, folie, puste palety ect. Na philipsie widac ze mama nie nauczyla za mlodu i wszedzie (usunięte przez administratora) z gilem. Czemu cala inventura jest na philipsie a na dellu czasem 1 czy 2 osoby???

@Koziolek 02.11.2018 21:44

No właśnie dlatego co napisałeś, bo jest (usunięte przez administratora),który sam sobie tworzymy, głównie przez brak miejsca na magazynie. I ktoś to musi sprzątać, w tym przypadku jest to inventory. Zresztą nie porównujmy Della do nas, bo my mamy minimum 3 razy więcej towaru niż jest na Dellu.

Łysy Jack
@Philips 03.11.2018 06:49

3 razy więcej towaru?! Chłopie nie ośmieszaj się. Nic z tych rzeczy. Wy nie macie miejsca, bo nie umiecie ogarniać swoich palet. Stoi paletą z jednym kartonem i się dziwicie. Dwa zobacz gdzie jest towar della. Teraz jest on od A18(p22) do a55. Poprostu Philps to wielki (usunięte przez administratora) którego nigdy nie powinien sie pojawiać.

@Philips 02.11.2018 14:50

Od kiedy i Ventura sprząta?!. Stoją między regałami i chrzanią głupoty.Do tego nie umieją liczyć.Wiem coś na ten temat,bo pracowałam 2 lata na pickingu.

@Philips 02.11.2018 14:50

Od kiedy to i Ventura sprząta.Stoją między regałami i chrzanią głupoty.Do tego nie potrafią liczyć.Wiem coś o tym,bo pracowałam na starym Phipsie na pickingu.

Iiii
@Przyszly pracownik 31.10.2018 23:41

Kochani jeśli naprawdę macie dość flexsa zapraszam do DHL tam są przyjęcia od razu na firmę. A praca jest 3 przystanki przed fleksem.

@Iiii 29.11.2018 18:08

Nie chciałbym z Toba muchy w kiblu ubić.

Travolting
@Beatboxer 01.11.2018 19:39

Wściekły nie podszywaj się juras

cool

Hej! Mam pytanko jak wygląda praca na pickerce we Flexie w Łodzi? chodzi mi głównie o atmosferę, zarobki ...możecie mi pomóc czy warto tam aplikować ?

@cool 16.11.2018 20:12

Warto bardzo. Wal na Philipsa, 4300 brutto + premie

cool
@Buła 16.11.2018 20:29

Mnie zaproponowali 15 zł brutto ale przez agencję .....na okres próbny ..może po okresie próbnym będzie więcej

@Buła 16.11.2018 20:29

Dobre, ale się uśmiałam.????????????

Mati

Mam mieć rozmowę na Magazyn picer ? Jakie zarobi i jak tam jest ?

Radek

Czemu nie widać liderki Star viu?

Porządny pracownik Flexa

Czyli jednak : o

@Porządny pracownik Flexa 27.11.2018 14:46

Oj Michal :D

randki srandki

do roboty sie weźcie a nie za randkowanie

Kolega rudego

Widzę rudy że znów podlatujesz do dziewczyn. Ciekawe co ta twoja młoda (za młoda) dla ciebie bo śmiesznie wygladacie , na to że ty tak szalejesz i podrywasz inne. Żadnej nie przepuscisz. Pozdrowienia

Zaciekawiony

Czy Ta Młoda Czarna Liderka jest wolna ? Hmm fajna (usunięte przez administratora)

Tomas..

A o którą ci chodzi?

Z hgm

Mariusz zgierz
@Zaciekawiony 24.11.2018 21:49

Tomas.. ona byla po obiedzie ale ponoc i tak sie nie najadla tym obiadem..

Nocki

Mariusz zgierz
@Zaciekawiony 24.11.2018 22:51

Czy to znow ty rudy?! Odpusc sobie kolejne dziewczyny! Nie wykorzystuj swojego stanowiska! Przypomnij sobie ze dostales juz PISEMNE UPOMNIENIE! Jeszcze raz ci sie nozka powinie i stracisz swoj stolek jak i robote!

Zirytowana

Weźcie się za pożądana pracę to i zwolnień nie będzie, niech każdy skupić się na porządnej pracy a nie na pisaniu tu lub rozsiewaniu plotek to i zwolnień nie będzie tylko kolejne zatrudnienia, to przez wasze lajtowe podejście to pracy powoduje to co teraz się zaczyna dziać. Pomyślcie trochę bo jesteście dorośli co zrobicie jak was zwołania, myślicie że w innych zakładach jest lepiej......... No to jest mylne wrażenie uwierzcie mi, pomyślmy może by wziąść się za pracę i by zrobić wszystko by było coraz lepiej a nie gorzej a nie gorzkie żale wylewacie na żałosnym forum

kaczor
@Zirytowana 22.11.2018 20:02

proponuje najpierw wytrzezwiec a potem wypowiadac sie na forum publicznym.

Yuras
@kaczor 22.11.2018 20:53

Nie mierz innych swoją miarą, bo trącisz patologią.

Kaczor
@Yuras 23.11.2018 01:43

Przestan cpac, a potem sie udzielaj na forum publicznym.

@Kaczor 23.11.2018 05:18

Niech piszą, to tylko pokazuje jaka tam śmietanka "yntelektualna" na tym całym philipsie pracuje.

iga

To od kiedy te zwolnienia?

Don Pedro

Flex niszczy kazdego.

Koko

Flex jest na poziomie disco polo. Tyle w temacie.

Koton
@Koko 22.02.2018 09:37

O co ci chodzi!? Ta muzyka jest sfietna!! Zawsze pszyjemnie sie przy niej pracuje! Nie jeden andzej o tym wie!

Lider p.kasia
@Koton 05.03.2018 11:41

Kto ci jedynki ukradł

Nikt

Ktos wie po co stolarz był za dnia w piatek w robocie???

Zamożony grubas
@Nikt 18.11.2018 19:16

Musiał sprawdzić czy krzesła nie zniknęły z LL 10.

Przyszłymilioner
@Nikt 18.11.2018 19:16

Przeheblował pare płaskich desek i poszedł do domu.

Mania

Czesc.Czy to prawda ze od grudnia szykuja sie zwolnienia?

Ratownik
@Mania 14.11.2018 05:43

To prawda, maciarewicz rowniez ma byc zwolniony i nowy kierownik tego dzialu stwierdzil ze przez zle wykorzystanie zasobow ludzkich przez artura prawie polowa osob jest niepotrzebna. Tak samo liderow.

@Mania 14.11.2018 05:43

Prawda prawda już poleciały 2 osoby co prawda nie wiadomo dokładnie kto ale poleciały

Obojętny

A skad masz takie informacje ze akurat 6 grudnia zniknie???

Ciekawa

Od kiedy mają być te 2 zmiany wie ktoś może?

Realista
@Ciekawa 15.11.2018 21:44

6 grudnia sie dowiesz ze dzial philips znika z powierzchni flexa, koniec tego kolchozu.

Bla bla bla
@Realista 15.11.2018 23:20

Oby to była prawda i żeby Artura w końcu wywalili

Z drugiej zmiany ja.

@Kamil mospajn 14.11.2018 13:22

Poka

Rudy
@Krzysiu gej 14.11.2018 14:13

Kamilu ja tez mam malego, nie ma sie co wstydzic!

Kamil Mospajn
@Rudy 14.11.2018 15:13

Ale koledzy sie ze mnie teraz smieja

CihyEmajl

Karzdy do zwolnienia. Artór, Woitek, Kóba i wszystkich. Marjuszuw terz. Wrzystkich w zduz pokoleij jak leci

Dejote

Tu slabi liza (usunięte przez administratora) a lapy myja lapy!

Ania

Lubię atmosferę w Flextronics - Łódź za: Ten chudy kolega

Zielona

Najlepsza jest P.Kasia z SV jak przed swoja zmiana nue zajmuje sie przejeciem lini tylko zaper...po firmie i szuka krzeselek bo to z "jej lini" z tego co wiem to sa to sprzety Flexa i sa ogólnie dostepne dla wszystkich pracownikow... no chyba że z domu sobie je przyniosla ... w takim razie zwracam honor

SV
@Zielona 08.11.2018 17:42

Uuu mocne słowa Olu. Pilnuj swego nosa bo na robocie się nie znasz i zjedz snikersa bo gwiazdorzysz a tu ani wyglądu ani rozumu.

Ola
@SV 08.11.2018 22:56

A ty pilnuj swojego stolka!

Sv
@Zielona 08.11.2018 17:42

Po prostu jako liderka dba o nasz komfort :) to chyba nic złego?

Zielona
@SV 08.11.2018 22:56

Ciekawa jestem ile P. Kasia, P. Justyna, P. Iza czy inne spedzily czasu na lini i czy zaliczyly wszyskie stanowiska zanim zostaly liderkami...

Bez mozgu i bez rozumu .
@Zielona 08.11.2018 17:42

Witam Cie Zielona . Nie wiem czy masz na imie Ola czy nie .. lecz dobrze by bylo bys chociaz podala z jakiej linii jestes lub litere twojego nazwiska .. ktos zaproponowal w odpowiedzi imie Ola a ty od razu zmienilas nazwe na powyższą.. zamiast od razu sie przedstawic . Czy to nie dziwne .. ? Wykorzystalas wątek zaistnialy ostatnio we flexie bo ktos sie wkoncu odezwal w tym temacie lecz ,chodzilo o troche inna sytuacje, bo krzeselka krzeselkami a zachowanie co do krzeselek to druga rzecz ,ktora jest poprostu do wyjaśnienia... lecz jak ty sama masz cos do Katarzyny to powiedz jej to prosto w oczy a nie posilkuj sie tym ze ktos inny wypowiedzial sie na zywo w tym temacie . A teraz przez to kazdy mysli ze to ta osoba ktora wypowiedziala sie na zywo (bo ten sam temat poruszylas , zaraz po tej sytuacji ) dobrze, ze ostatnio znajomy podal mi to "forum" lecz w innym celu bo inaczej nie wiedzialabym ze ktos potrafi wykorzytac sytuacje by podszyc sie pod kogos . Pamietaj ze to co w pracy to jest w pracy . A poza praca te osoby moga sie dobrze dogadywac . Takze Miej odwage przyznac sie chocby kim jestes dodajac literke swojego nazwiska czy tez z jakiej linii jestes . Bo to ,ze komuś zrobisz krzywde to pierwsza rzecz ,a to ,ze prawda predzej czy pozniej wyjdzie na jaw to druga . Pozdrawiam

Bez mozgu i bez rozumu .
@SV 08.11.2018 22:56

Pragne ustosunkowac sie do najnowszej odpowiedzi i najpierw przemyslec dwa razy zanim sie cos powie a przedewszystkim na kogos ..nie wiedzac czy to aby na pewno ta osoba . Pozdrawiam

Reporter
@Bez mozgu i bez rozumu . 11.11.2018 22:16

Mysle ze z ta sprawa to trzeba isc do TWNU!!!!

@Reporter 12.11.2018 12:48

Mysle ze to sprawa #tematdlauwagi ;) tak czy tak ja nie zamierzam dalej wypowiadac sie na forum bo wole na zywo załatwiać takie sprawy ..lecz nie pozwole by ktos podszywal sie pod moją osobe lub by ktoś obrażał mnie bez podstawnie i to jeszcze nie w oczy . To co do kogos miałam ,powiedziałam na żywo nie tutaj . Jeszcze przydało by sie poznac osobe ktora napisala "post" i pozniej zmienila nazwe na -Ola ,tez oczywiscie nie omieszkała bym wypowiedziec sie na żywo ,oraz konkretna osobe ktora stwierdziła ,ze to "Ola napisała" bo tak to nie stety, nie daja mi te osoby mozliwosci zkonfrontowania w oczy tej sytuacji . Jesli chodzi o krzesełka powiem tak : W zwiazku z tym ,ze flex nie zorganizował ilosci krzesełek co do osoby ,i na kilku liniach brakuje krzesełek ,choć wczesniej byly co do jednego[na co po niektorych liniach-powtórzę] ..a nagle dostały nóg i same sie porozchodzily ,krzesełka nie powinny miec innych podwłaścicieli niż flex . Krzesełka nawet gdy teraz sa oznaczone daną linią typu LL1,LL2,LL3,SV itp .itd. moga byc rownie dobrze w kazdej chwili zmienione na inna linie .. takze czy to ma znaczenie czyje krzesła ,gdy nie ma ich proporcjonalnie co do osoby ? Rownie dobrze też dana linia moze wziac tasme czy rozpuszczalnik badz naklejke i zmazac badz zakryc poprzedni napis na czesc swojej linii na ktorej sie znajduje .. to jedno i to samo .. krzesełek brakuje i tak i tak . Nie zaleznie do czyjej niby linii należą. Nie ma co sie wyglupiac z oklejaniem czy pisaniem nie wiadomo czego.. bo i tak kazdy zabiera krzesla ,co nie zmienia faktu ze poczatek pracy zaczyna sie 6,14,22 badz dla ukrainy czy studentów 18 ,6 i nie 5:55 nie 13:52 czy 21:57.... jesli ktos ma zyczenie moze sobie wejsc wczesniej jego godziny pracy nie moje .. lecz zaczynamy prace w teorii o (praktyce nie mówię) pelnej godzinie jak i kończymy wiec wiadomo ze krzesla po danej zmianie sie rozejdą . Morał moj z tego jest taki ze nie wazne jak oklejone sa krzesła I do ktorej linii niby należą ..te krzesła są wszystkich tych ktorzy mają na umowie napisane praca lekka siedząca, i kto pierwszy po prostu ten lepszy ,a ogólnie nie ma ludzi lepszych czy gorszych, ze jeden nie bedzie siedzial bo to krzeselko jest danej lini .. chyba ze ktos sobie sam kupi za swoje pieniazki i bedzie miał na paragonie czy na fakturce ,że to jego . We flexie krzeselka sa wspolne czy ktos je oklei czy nie . Chodzi bardziej o (usunięte przez administratora) gdzie niektórzy potrafia bez pytania gdy ktos nie zakonczyl jeszcze swoich godzin pracy ,nawet zrocic z krzesła i wyrwac z pod tylka bez zadnego słowa a co z tego ze ktos podejdzie i CZASEM powie -przepraszam i krzeselka nie ma . Nawet nie pytajac czy Już moze zabrac /lub ,czy ktos skończył juz pracę ,bo wiadomo nikt nie bedzie sie pytal czy ogólnie może ,gdyż te krzesla sa nie osoby a flexa ... Kazdy pracujący na linii ma napisane praca siedząca-powtórzę ,a jesli nie to i tak z jakiej paki jedna osoba ma prawo do krzesła druga nie ? ani ja ,ani nikt nie ma prawa tam mówić ,ze krzeselko jest "moje" bez okazania paragonu chocby . Takze poraz kolejny się powtórzę, kto pierwszy ten lepszy . Mówiłam to na żywo i powtarzam to tutaj ,zeby nie było jakiś tekstow typu powiedz to w oczy ,mówiłam ! ...powtarzac sie nie będę, ani łapała jakis obrazliwych słów z innych hmm przegladarek? bo z ust tego niestety nie usłyszałam ..bez podstaw .. gdyz ostatnia sytuacje , ktora poruszyla Zielona a linia SV zarzucila ze to "Ola" . Zostala skonfrontowana kilka dni temu na zywo i nie czulam potrzeby by poruszac ja na forum do momentu gdy ktos inny ja poruszył podajac sie za mnie . A jeszcze jak ktoś uwaza za gwiazdorzenie, powiedzenie prawdy jak jest[ bo kazdy gada o tym samym lecz glosno nie mowi] to gratuluje cieszy mnie to ..coz mogę dodac? a co do roboty i wygladu ..obawiam sie ze w pracy nie chodzi o wygląd . Chyba ze ktoś lubi wejść pod stół ..to juz inna kwestia ktora mnie nie obchodzi ..i z tego co mowicie nie dotyczy :) a co do wykonywania "roboty" zapraszamy na pokaz -sprawdzimy. Jesli ktos ma jakis komentarz do mojej wiadomosci rowniez zapraszam na zywo . Nie musze sie przedstawiac czyz nie ? . Pozdrawiam Ciepło .

Doktor
@Ta bez mozgu i ta bez wygladu 12.11.2018 17:29

Polecam wizyte u lekarza

@Doktor 12.11.2018 18:03

Też tak uważam . :)

@Ta bez mozgu i ta bez wygladu 12.11.2018 18:58

Skoro również tak uważasz to nie czekaj tylko do tego lekarza się udaj.

@Kolega Doktora 12.11.2018 23:23

Jak juz mówiłam prosze o komentarz na zywo . W internecie nie biore pod uwage kogos ,kogo nie slychac i nie widac . Gdyby tak było od razu zglosilabym sie do lekarza . A jesli wy tak robicie to rowniez zapraszam do lekarza..lecz specjalisty ,a tak serio nie chce mi sie juz tlumaczyc i odpisywac na te glupoty . Odwazni w internecie a na zywo juz hmm nie koniecznie ?! .. tutaj tym bardziej jakis psycholog sie kłania skoro jest tak niskie poczucie swojej wlasnej wartosci skoro na zywo strach nie pozwala by powiedziec w oczy tylko tutaj . Czesc wszystkim i milej pracy . Ja nie mam czasu by tutaj wiecej wchodzic. Mam swoje zycie i w ogóle je mam . :) pozdrawiam

@Ta bez mozgu i ta bez wygladu 13.11.2018 02:33

Dalej potwierdzasz tymi swoimi monologami, że jesteś jak to napisałaš "bez mozgu"

Klaudia
@Kolega Doktora 13.11.2018 16:39

Dziewczyna ma po prostu wiekszy zasob slow niz wy i ma wntym jakis logiczny przekaz co jak co ale ma racje Mi ostatnio tez polka ukradla krzeslo z pod dupska jak by to bylo jej z domu a szarpac sie nie bede z idiotami troche kultury

@Klaudia 13.11.2018 17:48

Widzę, że jesteś intelektualnie na poziomie swojej koleżanki co ją tak bronisz. Trudno

Mira

Hej i co sądzicie o nowej liderce P.Kasi???

Adi

Maciarewicz musi odejsc by ludziom zylo sie lepiej!

Glaca

Czy to prawda ze od grudnia beda tylko 2 zmiany?

Buła

I tak oto tworzy się nowa historia. Flex chyba po raz pierwszy nie wypłacił ludziom w terminie pieniędzy za premie i nadgodziny.

Dziekuje dobranoc
@Buła 09.11.2018 16:37

Poczytaj i sprawdz o ktorej w danym banku sa przychodzace sesje a potem placz ze nie masz sie za co uchlac czy nacpiec.

@Dziekuje dobranoc 09.11.2018 20:50

To, że ty chlejesz i ćpiesz za wszystko co zarobisz to nie znaczy, że każdy tak robi. Nie sądź wszystkich swoją miarą. Kto płodzi takich gamoni jak ty to ja niewiem. Ps. Co do kasy to zwracam honor.

Zostaw opinię o Flextronics - Łódź - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flextronics - Łódź