Opinie o Flextronics - Łódź w Łódź

Flextronics - Łódź
2 238 1001 5 1
Harry

Jak oceniacie atmosferę w pracy ??

Kris Nowy wpis
@Harry

Atmosfera w pracy jest (usunięte przez administratora).

Kris Nowy wpis
@Kris

Dlaczego adminie wygumkowałeś mój komentarz ? Które słowo było tak niecenzuralne, że trzeba było je usunać ? A może ktoś z zarządu flexa zobaczyłi was zmusił do usuniecia ? A może adminie podpowiesz jakich słów używać zamiennie do konfident i lizus ?

abc Nowy wpis

Kiedy będą przyjęcia do firmy?

Paulina Nowy wpis
@abc

W necie nie widać żadnych otwartych rekrutacji do Flextronics. Ciekawe w ogóle, jak u nich z zarobkami. Ktoś podpowie, czy w razie rekrutacji warto aplikować?

S M.

Do S M A co to kogo obchodzi z kim romansuje twój jeszcze mąż . Jeżeli jemu jest dobrze to na zdrowie :)

S.M
@S M.

Są osoby,które to inters9uje jednak :) Ale popieram- jak Mu dobrze to na zdrowie :)

Mała
@S M.

Racja nikogo to nie interesuje. Nie masz za grosz klasy pisząc o takich sprawach

Wesołych świąt
@Mała

Za grosz klasy nie ma ktoś kto zgadza się na bycie drugą.Miłości Amant ma dwie-dzieci i to do grobowej deski,a ten "przecinek"to taka męska odskocznia i póki w ukryciu to było ekscytująco,a jak już wypłynęło to się znudzi.Swoją drogą firma sprzyja love story.Ile tu już akcji sercowych było i dlatego najlepiej jest kiedy związki "pracowe" są eliminowane z zakładu-jest zdrowiej.Bliscy będą dumni z prezentu pod choinką.

Ona
@Wesołych świąt

Z prezentu pod choinke.. Ewelina tobie tez powiedziala ze jest w ciazy?

Wesołych świąt
@Ona

:-)

Osoba

Dwoje dzieci

Liberal
@S M.

Ale ze taka ladna zonke na takiego babochlopa zamienil to sie dziwie troche

On
@Liberal

Nie tylko ładna. To jest bardzo mądra kobieta, świetna matka. Będzie żałował tego przelotnego romansu bo nic innego z tego nie będzie. Będzie skamlał żeby wrócić do żony ale dziewczyna do tego czasu się podniesie i kopnie go w (usunięte przez administratora) Szkoda dzieci, są małe i potrzebują ojca. Ale w sumie- ojca a nie ci*y która poleciała na takiego babochłopa.

Tak8Nie

@Liberal

Nieee no moze chociaz eve zalatwi mu karnet na te trampolily i grubasek zrzuci bandzioch. Bo w robocie to pieszo nawet nie umie chodzic tylko jezdzi wszedzie wozkiem.

On
@Ono

Jakoś musi tego pustaka w regałach ganiać

I.K
@S M.

A ja powiem tak. Wszyscy którzy znają go w życiu prywatnym nie mogą w to uwierzyć. Bardzo kochał żonę, z tego co pamiętam to ostatnio dostała od niego złoty pierścionek na dowód miłości. Był szczęśliwy. Gó***o wiecie mówiąc że nie był szczęśliwy. Po prostu miał dwie twarze, grał na dwa fronty. Chodził i się chwalił swoją rodziną zawsze. Trafiła się taka pierwsza lepsza która zawróciła mu we łbie a na osiedlu ma tak wyrobioną opinie że wow. Żeby zrobić dzieciom taki prezent na święta trzeba być...zerem. W pracy jak się go widzi to zbiera się ma wymioty. Rozmawiałam z jego żoną i mimo,że jest mega załamana bo została sama z dziećmi, jeszcze w święta to pokazuje jakim dobrym jest człowiekiem, chce dziewczyna zapomnieć i w spokoju wychowywać dzieci. Sandra! Nie był Ciebie wart, wiesz o tym. Romansik długo nie potrwa a przez ten czas może szczęście uśmiechnie się do Was i jakiś normalny facet poprowadzi Ciebie i dzieci przez życie. Da Wam wszystko. Jesteś bardzo wartościowa, pamiętaj!!

@I.K

W tym problem ze pewnie za dobra byla i sie mu w upie poprzewracalo... W robocie trzeba za niego wszystko robic to i w domu na pewno bylo to samo!

Hola
@Liberal

Ewelina, Bartek trzymam mocno kciuki!! Ludzie będą gadać bo nie mają swojego życia. Ważne, że wy wiecie jak to jest między wami a innych macie gdzieś.

Hola
@I.K

Jakby kochał żonę to nigdy by jej nie zdradził. Tyle w temacie.

@Hola

A jak by znal eweline to chociaz by lepiej wybral, sredni czas "kursanta" w jej norze to max miesiac. Czesc i czapka.

Tak9Nie
Mała
@Ono

Ludzie widzę że nie macie własnego życia, dajcie sobie już spokój z Bartkiem i Ewelina. To ich sprawa co rabia z kim i kiedy a nie wasza.!!!

żałośni ludzie...

potwierdzam!!!!!

Oko
@żałośni ludzie...

No dobrze dajmy juz spokoj! Skupmy sie lepiej na pracy! Tylko nie popisal sie zbytnio 1 dnia na nowym stanowisku. Zamiast wypelniac swoje obowiazki, angazowac sie w swoja prace co robil? Spedzal czas na innym dziale, chyba sami wiecie na ktorym i z kim. Jak sie tak kochaja to niech idzie na starego philipsa, moze tam bedzie im odpowiadal jego wspanialy styl pracy.

Onn
@Oko

Tylko czekać jak go (usunięte przez administratora) I dobrze. Jednego lesera mniej. Tylko tą swoją tlenioną niech zabierze ze sobą, może załatwi mu robotę na trampolinach :D

Hmmm
@Onn

Jedyne kogo szkoda to tego Bartka co to wygryzl,jedna z nielicznych normalnych osób co znala się na robocie.

Fotelik
@Hmmm

Wygryzl? Nie rozsmieszaj ludzi. Sam sie wygryzl bo jako nieliczny nie latal jak piesek za kierownictwem philipsa, nie lizal im niczego, mial swoje zdanie, swoje(sluszne) poglady co do pracy, pomysly itp. niestety maciory sa swietymi krowami i tylko ich pomysly sa dobre wiec B sobie odpuscil i zmienil dzial by nie musiec miec juz do czynienia z arturkiem i jego wymionami w roznych ludzkich postaciach.

GR
@S.M

Sandra! Nie znam Cię osobiście, ale słyszałam, że Jesteś super kobietą. Na pewno bardzo teraz cierpisz , ale pamiętaj- karma wraca. Usiądź i poczekaj spokojnie. On, naobiecywał jej złotych gór a Ciebie zmieszał pewnie z błotem bo to typowe zachowanie. Ona - do pięt Ci nie dorasta. Wierz mi. Pamiętaj Kochana, że finansowo możesz mu bardzo zaszkodzić. Alimenty nie tylko dla dzieci ale i dla siebie. Mieszkanie musi wam opłacać aż do rozprawy sądowej. Chyba nie będzie go stać na swoją panienke. Tak wiele zależy teraz od Ciebie... Walcz o to co Ci się należy. Bardzo współczuję świąt Tobie i dzieciom, mogę sobie tylko wyobrazić jak będą wyglądały. Trzymaj się dziewczyno !

Ha
@GR

Widać że nie macie własnego życia, wszyscy świeci ????????????

Osoba
@GR

W sumie to on może zabrać jej dzieci bo ma stałe dochody a ona nie hahahah a i do tego nie należą się jej alimenty bo jest zdolna do pracy więc słabo trochę hahaha mieszkanie też musi opłacić ale tylko połowę.

Xx
@Osoba

Hahahahah....jakie Ty masz pojęcie to aż głowa boli. Od kiedy alimenty są zależne od zdolności do pracy ? Nie udzielaj się bo g****o wiesz.

Ewa
@GR

No tak bardzo Pani S.M cierpiała ze teraz ona rozwaliła rodzinę też z dwójką dzieci i karma teraz wróci do niej

Becia
@Ewa

Taka załamana była. Taka sierote z siebie zrobiła a perfidnie zrobiła to samo swojej koleżance???????? Pani Sandro wstyd.

Maria
@Becia

Przypominam, że forum GoWork.pl ma na celu wymianę opinii na temat warunków zatrudnienia w firmie, nie opisywaniu życia prywatnego jej pracowników.. Dlatego proszę abyście zatrzymali takie komentarze dla siebie. Zachęcam Was jednak do podzielenia się swoimi doświadczeniami w pracy w firmie Flextronics - Łódź.

Aga
@Ewa

Jakie Wy macie pojęcie ludzie to aż głowa boli. Usłyszycie jakąś plotkę i podajecie dalej. Nie macie swojego życia ? Czy macie ale zbyt nudne? Dziewczyna nikomu rodziny nie rozbiła, tamto małżeństwo od jakiegoś czasu nie było już razem ! S nie zrobiła by tego innej kobiecie, zastanówcie się bo słowa potrafią zranić bardziej niż czyny !!

Tak8Nie
Monia
@Aga

Zgadzam się, oni spotykają się od nie dawna a małżeństwo tamtego chłopaka nie istnieje od kilku miesięcy. Ale zawsze najchętniej wypowiadają się Ci, którzy albo mają grubo za uszami, albo g***o wiedzą.

Ulubiona
@Aga

Każdy wie jak było. Pani Sandra rozwaliła ich małżeństwo. Szukała pocieszenia i znalazła... Bez wstydu i krepacji. I patrzyła jej bezczelnie w oczy i pocieszala jak ja mąż zostawił. Nie mieści się to w głowie. Jak tak można...

Zdegustowany Czarek
Nazwa działu: Finanse
@S M.

Chciałem tu aplikować na stanowisko analityka. Posiadam stosowne doświadczenie i papiery na to stanowisko, ale po tym co ja tu przeczytałem i zobaczyłem, to się nieodzobaczy i ... to nie dla mnie. Co tam za Sodoma i Gomora jest na waszych "integracjach", to ja dziękuję. Pozdrawiam z korpoświata, Zdegustowany Czarek

Szymon
@Zdegustowany Czarek

Jak sam wiesz opinie są ważne i należy je czytać, ale wnioski trzeba wyciągać samemu. Jeśli umówiłbyś się na rozmowę kwalifikacyjną, wiedziałbyś jakie warunki pracy przedstawiają rekruterzy i czy Ci one odpowiadają. Napisz jeśli jednak się zdecydujesz.

Onn

Czy powie mi ktoś jak jest na" przyjęciu" ?

Pracownik przyjecia philipsa
@Onn

Na przyjęciu philipsa lc jest dobra atmosfera ale roboty zawsze jest sporo co za tym idzie nie bedziesz sie nudzil a co za tym idzie szybko czas minie.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
operator

(usunięte przez administratora) praca fchuj, (usunięte przez administratora) hyh

Pracownik jak każdy
Nazwa działu: Produkcja

Pracuje juz tu prawie dwa lata i roznie bywało w tym zakladze, lecz jednak jak ktos tu siedzi to raczej z wlasnej woli. Mi tez pewne rzeczy sie nie podobaja tak jak liderow ktorzy mobinguja ludzi na lini a wszytkim sie usprawiedliwiaja ze nie moga sobie pozwolic wejsc na glowe. Jednak mam totalnie w tyle co sie dzieje w zakladzie i przychodze zarobic na siebie zrobic co swoje i isc do domu. Pozdrawiam was ciule xddd

Chaos
Nazwa działu: Produkcja

Widzę, że karma wróciła do pożal się Boże pani kierownik Philips LC. (usunięte przez administratora) zrobiła nam Gwiazdkę we wrześniu, bo jej odejście to kurczę jak prezent. I choć nikomu źle się nie życzy, ja jej życzę szerokiej drogi i żylaków odbytu. A szkoda tylko ludzi których zwolniła, bo mogliby pracować nadal bez niej. Ale może teraz bez niej choć trochę się poprawi.

Widzisz i nie grzmisz
@Chaos

Prawda jest taka że była jedną z najbardziej kompetentnych osób do kierowania tym balaganem. I tak szkoda że większych czystek nie zrobiła,przydałoby się patrząc na liderów którzy tu pracują.

Adaś

Biedny philips, znow operatorow wozkow brakuje? Nie ma kto jezdzic? Az trzeba dzwonic do bylych pracownikow i sie prosic zeby wrocili do pracy??? Hahahahah, smiech na sali!

Tak15Nie2
Brak kompetencji
@Adaś

Niech wezmą z jednego działu tam plaża i robią co chcą. Hehehe

Ffm
@Brak kompetencji

Na którym dziale jest plaża bo nie wiem

Tomasz
@Ffm

Na Dellu

Ffm
@Tomasz

Znaczy się na przyjęciu i na wydaniu

Tomasz
@Ffm

No tak

Robert
@Tomasz

Obecnie pracodawca boryka się z problemami kadrowymi? Jeżeli rzeczywiście tak jest, to może będziecie tak uprzejmi i napiszecie, dlaczego brakuje pracowników? Myślę, że na taką sytuację na pewno wpływają jakieś konkretne czynniki.

HR do zmiany
@Robert

Żal się wypowiadać w HR powinny zasiadać ludzie którzy są obiektywni .

Ziomek

A mnie tam się podoba, trzeba pracować na zasadach jakie obowiązują, jak ktoś nie chce to niech zmieni pracę a nie psuje atmosferę.

Tak6Nie1
@Ziomek

No Ziomek takie podejście mi się podoba.

TakNie

Taki ten Flex jest zły taki nie dobry , tak źle traktują ludzi i że mobbing , że kierownik na Philips LC taki straszny że oni odchodzą z tej firmy bo nie da się pracować a jak tylko dostali większą kasę to od razu chcę im się pracować i już nikt nie odchodzi ze względu na mobbing i złe traktowanie.

baca
@Pracownik

kolego, nie mierz wszystkich swoja miara... Ci lepsi i madrzejsi odeszli.. Pi zdy wrocily do flexa z usmiechem na mordzie... takze tego.

Nazwa działu: Produkcja

O boże odezwał sie ten co ortografię zna przez dwa rr. No jak byś wiedzieć to tam tego nie uczą. Tylko uczą jak pozbawić ludzi zgodności by sie poczuli nikim w tym zakładzie. Wielkie flex bez żadnych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oczywiście Mobig na każdym kroku.????

@Kasia

Jeden (usunięte przez administratora) wymagań multo jakbyśmy tam nie wiadomo co produkował ten dział Philips. Każde firmy z boku jakiś obiad daje jakiś socjal a tu jeden wielki (usunięte przez administratora)

Nazwa działu: Produkcja

No tak najpierw sie uczy ludzi a puzniej sa nie potrzebni tak ten zakład działa od kad Pan Pieczonko wlazł z butami do tego zakładu.

Bolek
@Kasia

Szkoda ze nikt was nie uczy orrografii....

Pracownicy Philips

Fraanca myśli, że jak założy rękawiczki i dwa razy coś zrobi na linii to zmienimy zdanie i przestaniemy widzieć jak nas traktuje?!?!?! Szanowna PANI Kierownik, NIE ZMIENIMY I NIE ZAPOMNIMY JAK POTRAKTOWALAS CHOCIAŻ BY KINGĘ I WIELU INNYCH. Mogą ci wchodzić w zad. My nie będziemy i wierzymy całymi sercami, że szybko cie wyj**** tak jak ty innych.

Tak5Nie4
@Pracownicy Philips

Bardzo proszę o kulturalne i rzeczowe wypowiedzi na forum! Jesteśmy tu po to, aby wymieniać się się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą na temat pracy w danym miejscu, a nie obrażać się wzajemnie i inne, trzecie osoby. Nie taki jest cel forum GoWork.pl. Może, jeśli macie jakieś uwagi co do pracy i zachowania konkretnych osób, które mają na Was wpływ, warto to zgłosić odpowiednim osobom w firmie?

Tak1Nie2

Zuza
@Joanna

Jakim osobom w firmie jak tam każda ręka, rękę myje.??

@Zuza

Ważne jest jednak, by - mimo wszystko - zawsze starać się zachowywać pełen spokój. Skoro zgłaszanie problemów osobom wyżej postawionym w firmie Flextronics - Łódź nie przynosi odpowiedniego skutku, to może należałoby zwrócić się z nimi do po prostu konkretnych instytucji. Nie myśleliście o takim wyjściu z tej sytuacji?

Cytrynka
@Joanna

Sami liderzy z philipsa z produkcji odchodzą ostatnio nawet ci najlepsi co znali się na robocie i szanowali ludzi

@Cytrynka

A kogo masz na myśli bo mi nikt nie przychodzi do głowy kto konkretny szanowal tam ludzi z liderów hahaha

Zbigniew
@Cytrynka

Znasz może powody, które wpłynęły na to, iż liderzy z produkcji zdecydowali się na odejście z firmy? Sądzę, że na pewno jest jakiś konkretny powód, który wpłynął na taką decyzję. Chciałbym go poznać. Pomożesz?

Znajoma flex
@Cytrynka

Kto z liderów odchodzi? Chodzi mi o tych, jak mówisz, którzy znali się na robocie. Myślę że byli to nieliczni

Zigi
Nazwa działu: Produkcja

Brawa dla osobnika co panu maciarewiczowi "wydrapal" na karoserii w samochodzie smutna buzke i probowal jeszcze wydrapac pindola! Kolego przedstaw sie! Postawimy Ci pomnik!

Ciekawy

ile można zarobić na stanowisku magazynier ?

Magazynier
@Ciekawy

16 brutto za godzinę

@Ciekawy

Mam nadzieję, że odpowiedź @Magazynier Cię usatysfakcjonowała. Oprócz takiego wynagrodzenie, w Flextronics - Łódź, będziesz mógł liczyć na: umowę o pracę, merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji, udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami, dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej, prywatną opiekę medyczną oraz, co bardzo ważne, jasne kryteria awansu. Czy takie warunki spełniają Twoje oczekiwania?

TakNie11
Michał
@Joanna

Co to znaczy merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji ? Jakie to międzynarodowe projekty ?

Tak3Nie
Czarna za podwyżkę się stara
@Joanna

A Pani tam pracuje ? I widzi co się dzieje na każdym dziale i kompetencje kierowników ? Bo ,ze lekarze ,karta to już prawie wszędzie dają . Jasne kryteria awansu ?! tutaj jest jakaś jasność ,jak tak to jaka ? Jakie umiejętności są brane pod uwagę żeby zostać kierownikiem jak się nic nie umie liczyć ,ze samo się zrobi czy ludzie zrobią to za niego ? Macie jakieś komisje niezależne co sprawdzają czy dany kierownik zna cały proces na dziale i każdy umie wykonać żeby kontrolowac co się na dziale dzieje ?

Szashasz
@Joanna

Jakie jasne kryteria awansu? Jakie projekty? Zapomniał pani o mobingu na każdym kroku

Kościelny
@Joanna

Hahahahhahahahahahahaahhahahahahahahhahahahhahahaahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahaha. Widac ze wypowiedziala sie jakas madra pani z agencji albo z hru... Coraz wiecej ludzi stad odchodzi a nikt nie chce przychodzic. Gdyby ludzi bylo stac na dobrych prawnikow to juz dawno byscie mieli wiele spraw o (usunięte przez administratora)

Kościelny
@Kościelny

Czy (usunięte przez administratora) to niecenzuralne slowo ze zostalo usuniete?!? Tak sie gowork reklamuje ze pomaga gdy w pracy jest stosowany (usunięte przez administratora) a sami usuwacie te slowa z komentarzy? Zenada

Jedi

To nie ta... Ta jest cicha i spokojna. Taka duża, gruba... A ta co darła r. Yja to za co wyleciała?

Jedi

Żartujesz sobie? Przecież to nie jest powód do zwolnienia kogoś.

TakNie

Witam Wszystkich Niestety w zyciu jest tak ze wszystkim nie dogodzisz ( no chyba ze byl to Bartek : ) Rozumiem Wasze uwagi , slowa krytyki jezeli jest ona konstruktywna,niestety manna sama z nieba nie spadnie.Moze trzeba isc do kierownika i porozmawiac o problemach jakie w nas narastaja i flustruja bo oni nie sa jasnowidzami , nie czytaja w myslach nie wierze ze wsparcia nie otrzymacie.Kazdy z nas ma ciezkie dni , czasem zachowa sie glupio ,popelni blad.jestesmy tylko ludzmi- wiec moze warto rozmawiac o problemach w oczy niz na tym forum.po co wszystko i wszystkich hejtowac. Rozejrzyjcie sie - przeciez mamy w pracy fajnych ludzi , nie wszystko jest zle Milego

Iza
@123

Bartek? Jaki bartek? Jezeli chodzi o liderow bartkow na philipsie to zaden nie wniosl nic dobrego, a wrecz przeciwnie.

@Iza

Tego Bartka juz nie ma.po temacie

Kompetencje
@123

Super pozytywna wizja ,ale niestety są mściwi i chciwi i zniszczą drugiego człowieka . Pozdrawiam pozytywnych kierowników z pozytywną energią . Nie dla wszystkich. Jak Kuba Bogu tak ....

@Kompetencje

Mam taka wizje bo na mojego kierownika zawsze moge liczyc. Wczesniej byl inny i nie bylo za fajnie ale po rozmowie troche sie zmienilo.fakt ze niektorzy maja niespelnione ambicje i trudno jest im zaakceptowac inny punkt widzenia, ale mysle sobie ze warto rozmawiac na glos, nie dac sie stlamsic,i przedstawiac swoje racje. Bo lepiej jest wejsc komus w slowo niz w (usunięte przez administratora) W praktyce jest tak ze wyzej postawiony ma wieksza władze - to błędne myślenie. Bo trudno bedzie radzic jeśli zostanie się samemu.rotacja ludzi jest spora. I trudno o dobrego pracownika. Mnie boli tylko to ze starych pracowników się nie docenia jak powinno - bo lepiej dac nowemu niz docenić to co się ma. Niestety w pracy motywacja sa bonusy pieniężne - bo za dobre słowa - o ile one sa - nic nie kupisz

Zadowolony pracownik

Wszystkim maruderom i obibokom co myślą że kasa leci z nieba już podziękujemy. Nie chcecie pracować to po prostu przestańcie przychodzić i zatruwać atmosferę. Wiecznie źle a przychodzą i udają zadowolonych . Dajcie spokój wiecie gdzie HR i kołowrotek. Bez waszychego użalania i wypisywania takich rzeczy będzie lepiej.

Tak3Nie2
ADHD24H
@Zadowolony pracownik

Idź umoralniać za kołowrotek a jeszcze lepiej za szlaban.

Zadowolony pracownik
@ADHD24H

Ja jestem tutaj nikt nie znaczący i dobrze mi tutaj. A może to kwestia działu

Ktoś

Bo to jest tak jak coś nie tak to krzyczą jacy oni nie są i jaki zrobią porządek ale jak już strach do (usunięte przez administratora) Zagląda to cicho siedzą jak myszy pod miotla bo im się umowy kończą to siedzą cicho i od razu widać komu się umowa kończy bo jak tak to nie wiadomo kim są a jak strach o umowę to malutcy się robią jak np. Pani lider z SV od razu widać że umowa się kończy i chodzi i się podlizuje jak tak to obgaduje nowa Panią kierownik a teraz to jak by mogła to by lizala podłogę po której pani kierownik chodzi hahaha a jak pójdzie na magazyn to mówi o niej najgorsze rzeczy tak wygląda lizistwo właśnie w tej firmie

Tak17Nie
ADHD24H
@Ktoś

Umiesz w kropki i przecinki, czy zbyt wiele wymagam ?

Lider SV

Wzruszylam się twoją wypowiedzią

Tak3Nie2
Myśliciel

Jak to jest, ze wszystkie problemy i najgorsze opinie są z philipsa? Na dellu, lenowo czy Va jest tak dobrze? Czy tylko na php sa tak genialni kierownictwo, ze nikt nie chce tam pracować?

Osa
@Myśliciel

Najciekawsze jest to ze na php jest typ co terroryzuje pracownikow od dobrych paru lat i nikt z tym nic nie robi.. to jest dopiero ciekawostka. Tym bardziej jak teraz jego koles to menager hru.

Ciekawski
@Myśliciel

Kto?

Sebastian
@Osa

Zachowanie, o którym piszesz nie powinno być tolerowane. Wykorzystywanie swojej pozycji zawodowej do gorszego taktowania pracowników niższego szczebla jest niewłaściwe. Prócz atmosfery jakie jeszcze aspekty zatrudnienia chciałbyś poprawić lub zmienić, a co według Ciebie jest godne polecenia? Czekam na Twoja odpowiedź.

Sama prawda
@Sebastian

I co to da? (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) maja takie plecy u góry, ze nikt ich nie ruszy. A jak ktoś się z nimi nie zgadza to dostaje wypowiedzenie. (usunięte przez administratora)pamiętamy! Wiec jak chcecie to zmienić? Na php mobing jest na porządku dzienny. To taka sama oczywistość jak zimny lodczy słońce na zachodzie

Pracuś
@Sama prawda

W korpo każdego można ruszyć. Ilu dyrków poleciał. To nie firma rodzinna gdzie szef Edziu jest nie do ruszenia.

Tak1Nie1
Malinka
@Pracuś

mowisz ? to pokaz co potrafisz, ludzie co probowali sie im przeciwstawic albo zostali juz wyebani, albo sami odeszli... Juz nawet byla super komisja z flexa z tczewa i robila "dochodzenie" w sprawie mobingu, tylko szkoda ze z nikim kto to zglaszal nie chcieli rozmawiac a jedynie z przy du pa sami kierownictwa. Smiech na sali.

Ten teges

To ludzie ludziom gotują ten los :D Zero zasad i kultury,a już o samej krytyce nie wspomnę, bo wszyscy najmądrzejsi i tacy wspaniali ,że aż nóż w kieszeni się otwiera . Ale pozdrawiam ,bo jest parę osób na palcach można by zliczyć:) ale cóż świat staje się gorszy z każdym dniem ,a ludzie z tymi sztucznymi maskami gonią ten chaos . Pozdr

Tak4Nie

Skoro praca jest tak okropnie zła a wy tak super fajnie to po co tam pracujecie? Ja jestem zadowolona, wypłata zawsze na czas podzielona na postawę i nadgodziny i bonusy, darmowa kwa, herbata, mleko cukier bez limitu 30 minut płatnej przerwy można wyjść na papierosa. Można wychodzić w trakcie pracy i odpracować jak jest coś pilnego, 3 rodzaje bonusów. Prezenty dla dzieci, karta na siłkę dofinansowana, darmowy Medicover. Ludzie w każdej pracy trzeba pracować za stanie i pier*enie głupot nigdzie nie płacą jak chcecie zarabiać jak kierownicy i "nic nie robić" to trzeba było się uczyć, albo chociaż zgłaszać się na rekrutację wewnętrzne jak były.

Tak9Nie1
Ja
@Pracownik

Jeżeli dla Ciebie żeby było dobrze w pracy wystarczy wypłata na czas, darmowa kawa, herbata, mleko i cukier bez limitu to pozdro ????

Tak6Nie3
Pati
@Ja

Czytaj ze zrozumieniem. Jeżeli uważasz, że źle zarabiasz inni zarabiają wiecej a do tego źle Cię traktują to zmień pracę. Przecież sam się tam zgłosiłeś, na siłę Cię nie wzięli. Pracujesz tam z własnej woli. Po co się tak okropnie męczysz ?

zerwis
@Pati

Gdyby nie wolno było krytykować tylko nic nie mówić i zmienić pracę to takie strony jak gowork i inne nie miały by sensu bytu.To tak samo jak z ludźmi mało inteligentnymi ,którzy piszą na forach filmowych komentarze typu " jak ci się nie podobał film to po co oglądałeś" nonsens

Konan barbarzyńca
@Ja

We Flexie jest fajnie jak na kombajnie

Jerzy Zawierucha

We Flexie jest dobrze

Oko

Zayebala... PAMIĘTAMY!!!

Tak9Nie
Armando

A ogólnie to na philipsie to same pedały są i konfidenci! Buractwo się szerzy w firmie. BHP naszego magazynu to już wogole jest jebniete wymyślają głupoty pierdoly i inne rzeczy. Niektórym się w (usunięte przez administratora) poprzewracalo od rządzenia szczególnie Pani głównej BHP. DEBILE

Tak4Nie3
ciepło bardzo

dzięki kolego z wydania z wygodę jaką nam zafundowaleś. Jest nam niezmiernie miło w takich temperaturach chodzić w długich spodniach. Artur widać godnie wychował swoich następców, należysz do śmietanki najbardziej wyrafinowanych liderów w tej firmie.

mały szary człowiek

Cała ta firma śmierdzi (usunięte przez administratora)

Mała Mi

Odechciewa się kompletnie przychodzić do tego bu.delu!!! Z dnia na dzień jest coraz gorzej! Najpierw były wojny o krzesła - więc je zapie*dolili. Teraz zakaz wiatraków. Poustawiali coś co wieje jak porypane - zaraz pół Philipsa będzie na L4. I jak zwykle wojna - gdzie mają stać. Ludzie - ogarnijcie się! Rozumiem że każdemu jest gorąco ale chyba można się dogadać i np godzinę masz ty a godzinę ja... Ale oczywiście lepiej zwyzywać chodzić co chwilę odwracać w swoją stronę byle by tylko tamta/ten nie miała/ł. Chore! Wychodzi z ludzi jacy naprawdę są.

Bazyli

Kocham te firmę ! love is in the air!!! Pozdro dla kumatych !

Glaca

To co sie dzieje w tej firmie to jakas masakra !Za co zwolniliscie Kinie ?!

Tak1Nie1
Krzyś
@Glaca

ZA NIC. NIE MIELI ŻADNEJ PODSTAWY DO TEGO. MAM NADZIEJĘ, ŻE DZIEWCZYNA BĘDZIE WALCZYĆ, BO BYŁA ŚWIETNA.!!!!!

Tak1Nie2
Ktoś

Witam was wszystkich pracujących w tym.......... Hmmmmm nie ma słowa które określi to miejsce. Na wstępie mam do was wszystkich zasadnicze pytanie ci wszyscy którzy tu piszą i się bardzo żalą na tą firmę a więc odpowiedzcie proszę po jaki gwiazd tam jeszcze pracujecie? Ja osobiście cieszę się że już mnie tam nie ma i szczerze czytają wasze wpisy bardzo wam współczuję bo jak ja tam pracowałem to już było masakrycznie (rok temu) ale teraz czytają to wszystko to jest................. Więc zastanawiam się czy na prawdę jesteście wszyscy aż tak zdesperowani by tam siedzieć i dawać sobą pomiatac!!!!!! Ja doszedłem w odpowiednim czasie i teraz pracuje może nie bez stresu bo on jest wszędzie ale bez pomiatania mną. A jedno wiem póki tam kierownictwo i zarząd się nie zmieni to będzie coraz większy kołchoz i jeszcze ci śmieszni obszarów którzy wchodzą w du...... Każdemu kierownikowi i menadzerowi śmieszne to wszystko jedno jest pewne kiedyś było trochę lepjej bo byli Liderzy którzy umieli się buntowac i wstawiać za swoimi ludźmi i dla tego to rozbili po tylko dla tego zrobili to co zrobili że zmianami bo bali się o własne du... A teraz każdy siedzi cicho i boi się odezwać zabawne to ja tylko cały czas mam w głowie to pytanie do was PO CO pytam PO CO TAM JESZCZE PRACUJECIE?! Szczęśliwi ci co odeszli :)

Tak5Nie1
X
@Ktoś

Jezeli chodzi o mnie to juz tez tam niedlugo nie bede pracowal. Boje sie odezwac? Uwierz mi ze nie ale metoda maciory i kopalusa jest taka ze co bys im nie powiedzial, to i tak ci napluja w twarz, zbesztaja z blotem i bedzie po ich stronie... Jak to mowia... Z ku... nie wygrasz... Managerowie hr, bhp liderzy mimo licznych zgloszen ( nie tylko mnie) nic z tym nie robia, wrecz pozwalaja na to wmawiajac ze to twoja wina i ze to ty masz do nich zle podejscie.. Zostaja tam tylko ameby umyslowe ktorym sie podoba taki rezim (mowie o dziale philips) na dellu tego nie ma, bynajmniej nie w takim stopniu jak tam. Nie raz w hrze obiecywano ze te sutuacje nie zostana zamiecione pod dywan. Nawet pewnego razu rzekomo przyjechala ekipa z tczewa i wypytywala pracownikow jak im sie pracuje, jaka panuje atmosfera.. Tylko wiadomo nie chcieli rozmawiac z nikim kto zglaszam problemy z mobbingiem, rozmawiali jedynie z pupilkami arturka itp. Jedyna nadzieja jest zglosic sprawe do global flexa i z nimi porozmawiac. W polskim flexie reka reke myje. Pojscie do sadu mysle ze tez moze nic niedac gdyz ludzie beda sie bali zeznawac, a po drugie nikogo nie stac na takiego prawnika jakiego sobie wezmie flex.

Tak5Nie1
@X

No więc tak też myślę że tam są ludzie którzy lubią być tak traktowani tylko teraz kolejne pytanie po co piszą tu swoje żale mnie było źle i po prostu doszedłem bo nie mogłem patrzeć na to że zaczynają źle traktować i jeszcze kazali mi to robić źle traktować tak zwanych moich ludzi, nie rozumiem tego bo jeśli chce wyniki to muszę dobrze traktować ludzi którzy tak na prawdę to oni robią dla mnie jako lidera wyniki a teraz to wszystko jest zabawne pamiętam niektórych liderów jak mówili nigdy nie pozwolę źle traktować ludzi z mojej Lini a teraz hahaha siedzą cicho i sami jeszcze źle traktują własnych ludzi no śmiech jednym słowem wszyscy są DESPERATAMI którzy dają sobą pomiatac i nie szanują sami swojej wartości przepraszam jeśli kogoś urazilem ale ludzie usuadzcie i zastanówcie się czy nie warto zmienić miejsca gdzie będziecie szanowni igdzies gdzie zauważa wasza wartość i ambicje!!!

Tak3Nie1
lucekk
@Ktoś

na własne oczy widziałem jak kierownik uczy lidera, że ma traktować ludzi z kija ,żeby poczuli strach bo jak nie będzie ich tak traktował to ludzie nie będą go szanować i mu na głowę wlezą,że nie wolno być miękkim.Później taki lider nawet gdy nie ma predyspozycji do agresji próbuje takim być i uczy się, żeby kierownik był z niego zadowolony,mega żałosne.

Tak6Nie2
@lucekk

Życzę wszystkim powodzenia w tym czymś bo to nawet nie jest firma i dalej traktowania was jak ZREO gdyż sami ambicji nie macie i tkwicie tam jak by was mieli ukarać za to że odchidzicie, potraficie się tylko tu wypowiadać a zmienić nic w swoim życiu nie umiecie:/ pozdrawiam wazeliniazy (liderzy obszaru). SZCZĘŚLIWI CI KTÓRZY ODESZLI bo mają godność i szacunek w innych firmach! :)

Kot filemon
@Ktoś

Jutro do flexa hurra hip hip

Zostaw opinię o Flextronics - Łódź - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie