counter
3 120 276 5 1
Hs

Jedna wielka katastrofa!! Jak najdalej stamtąd ( chyba że jesteś lizusem brygadzisty to masz inne prawa) Takie normy że musisz na przerwie się spinac żeby nadrobić! Pół roku tam wytrzymałam, zero szacunku i mobbing..

Tak34Nie

Nie rozumiem niektórych jakże mocno przesadzonych wpisów o firmie. Owszem pracy jest dużo z czego moim zdaniem trzeba się cieszyć. Widać firma się rozwija. Ludze nie są źle traktowani. Owszem nie zawsze jest dostatecznie dużo czasu aby całą zmianę wspierać nową osobę, ale zawsze jest zaopiekowana przez kogoś z zespołu. Szkolenia stanowiskowe są.Od nowy osób nie są oczekiwane normy stanowiskowe. Mówimy, że mają czas na naukę i mają zadawać pytania. Ludzie nie są zwalniani za to, że zachorowali i poszli na L4. Totalna bzdura. Nie przedłuża się umowy osobom, które nie wykazują chęci dalszej współpracy bądź nauki. Jeżeli chodzi o przeniesienie do Swarożyna. Myślę, że firma podjęła odpowiednie kroki, żeby każdemu z osobna dogodzić. Świadczy o tym szereg ankiet i rozmów z pracownikami. No niestety nie ma możliwości zabierania każdego spod domu. Nowo przyjmowane osoby są informowanie o szokujących się zmianach, już na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli chodzi o premię, jest do niej regulamin dostepny na każdej tablicy wystarczy przeczytać na jakiej podstawie jest przyznawana. Kierownictwo oraz brygadziści jak najbardziej są to kompetentne osoby, które zawsze są obiektywne. Na zadawane pytania odpowiadają rzeczowo i skrupulatnie. Także jak widzicie polecam pracę w firmie. Wiem co mówię pracuję w tej firmie już ponad 10 lat.

Tak11Nie29
Zwykłyrobok

Zastanawiające jest to, że widać Dział HR tutaj ( po komentarzach) i nikt nic dalej z tym nie robi? Na prawdę? Śmiech na sali. Odradzam z własnego doświadczenia podjęcie pracy w Huberze. Sztuczne stanowiska, liderzy którzy są niekompetentni to powinno być hasło tej firmy. Jedna wielka porażka, na rozmowie obiecują dużo, a w praktyce? Nie możesz liczyć na żadne wsparcie " góry " aż po jakimś czasie zostaje Ci wyłącznie wizyta u specjalisty z powodow mobbingu. NIE POLECAM.

Tak19Nie
Tuska

Uważam, że brygadzista zmiany A to najlepszy brygadzista jakiego ta firma kiedykolwiek miała , a „Pracownica” powinna zająć się pracą a nie spacerowaniem po firmie i rozsiewaniem nieprawdziwych informacji, widać Ci co nic nie potrafią i nic nie robią nigdy nie mają sobie nic do zarzucenia. Poza tym żyjemy w XXI wieku i jak komuś praca się nie podoba to droga wolna. Łatwo jest kogoś skrytykować, kto nigdy nie zarządzał ludzmi i nie wie jak ta praca wyglada. Proponuje poruszyc ambicje i sprobowac cos zmienic w zyciu a nie tylko leczyć kompleksy krytykując innych. Buja ????????

Tak5Nie3
Tak to ja Nowy wpis

Firma jest nie jest zła ma plusy i minusy jak każda.Niektóre opinie są przesadzone.Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii niektórzy myślą,że przyjdą do pracy nic nie będą robić i dostana 5000 na rękę.

TakNie4
Magazyn

Bardzo polecam prace na magazynie Kierownik oraz trzej brygadzisci sa bardzo w porzadku, pracownicy takze sa bardzo mili i pomocni. Praca po czasie staje się bardzo lekka a normy latwo jest wyrobić jesli się sumiennie pracuje. Firma ma oczywiscie swoje plusy i minusy ale nie rozumiem niektorych przesadzonych i klamliwych opinii. Najlepiej samemu sprawdzić jak jest bo niektorym nigdy nie dogodzi się nie wazne jakby było. Jesli ktos ma pytania odnosnie pracy na magazynie to chetnie szczerze odpowiem.

Tak1Nie2
Mag
@Magazyn

Tak, zgadzam się. Praca jest lekka, w zasadzie to połowę bym zwolniła, bo po co tyłu ludzi do tak lekkiej pracy i tu uwaga!!? lekka praca dla wybrańców, niestety nie dla wszystkich. Tryb pracy 3 zmianowy i tu uwaga !!! Nie chce Ci się, nie masz czasu, chcesz się wyspać kiedy inni pracują, możesz sama sobie ułożyć grafik i chodzić np. 6-14 lub 8-16 i co piątek urlop, wtedy weekend jest odpowiednio długi

Operacja 3 stopien
@Magazyn

Ja mam przyjść do Hubera na magazyn? Warto te 2800 na start dobija mnie trochę. Co to za 2 premia jest? I normy na magazynie serio są?

Operacja 3 stopien Nowy wpis

Odpowiedź kiedy ????

Co tam słychać. Nowy wpis
@Mag

Potwierdzam jest kilka osób co chodzą jak im się podoba,a tu sobie piątek szybciej wyjdę,bo muszę albo wolne weźmie.Gdzie tu sprawiedliwość gdzie inni nie mogą,bo robić trzeba i zlecenia dokończyć,a drudzy chodzą jak chcą?

Co tam słychać. Nowy wpis
@Operacja 3 stopien

Jak chcesz być dymany to tak.

K.S.

Od roku dzieje się naprawdę źle. Pracownicy powinni się w jakiś sposób zgrać, zbuntować przełożonym, albo założyć związki zawodowe. Wiele osób zarabia najniższa krajową za naprawdę wymagająca pracę. Kadra zarzadzajaca wprowadziła nieludzkie wręcz harmonogramy pracy w których za nadgodziny w sobotę otrzymujemy dzień wolny, niestety otrzymujemy go w chwili gdy jest to wygodne dla przełożonych. Praktycznie wszystkie soboty za darmo w pracy. Straszne to jest bo z dziećmi to niedługo będę się widywała tylko w niedzielę i na zdjęciach :( Ludzie zróbmy coś z tym!!!!!

Tak10Nie
Operator
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat

Czy warto zatrudnić sie w h+s na magazyn?

Tak1Nie4

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Żona mikołaja
Klient

Chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia cudownej parze z zakładu Huber+Suhner. Pani kierownik i Panu managerowi z dywizji rf. Nikt inny nie potrafi odebrać magii świąt jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Mam nadzieję że uda im się wypocząć podczas gdy wszyscy pracownicy będą w pocie czoła i bez chwili wypoczynku harować aby oni mogli pochwalić się słupkami. Mam nadzieję że świąteczne ciasto nie pójdzie im w boczki i kości nie zdrętwieja od nadmiaru wypoczynku. I życzę im aby świąteczna magia do nich wróciła :)

Tak13Nie
Poważna
Klient
@Żona mikołaja

Co do Pani kierownik to szkoda że nie widzi brygadzistki ze zmiany C jak sobie na nockach pali e-papierosy na hali i myśli że nikt jej nie widzi, albo jak tuszuje błędy swojej koleżaneczki z linii a innych się czepia o byle co. Tego pani kierownik nie chce widzieć, bo po co. Wystarczy że ma wiadomy krąg swoich ulubieńców. I niech się dzieje co chce, aby tylko im było dobrze. W tej pracy to robią z pracownikami co chcą, aż szkoda gadać. A czyja to wina? Może ktoś odpowie?

Tak4Nie3
Nick

Pracownicy firmy odczuli w bieżącym roku, czym jest kryzys wywołany pandemią. Pandemią, która została świetnie wykorzystana do odebrania pracownikom podwyżek, płatnych nadgodzin, godnego systemu premiowego oraz Czwartkowego owocu!!! Nie można mówić, że firma nie zainwestowała w infrastrukturę. Zrobiono mnóstwo rzeczy. Czy były potrzebne??? Możliwe, że tak. Ale napewno zarobione dzięki ciężko i rzetelnie pracującym pracownikom, którzy zostali pominięci w tej całej modernizacji zakładu... Nikt z kadry zarządzającej nie poinformował osobiście, nie napisał maila, co nas czeka. Przez cały rok unikano jakiegokolwiek kontaktu i nakreślenia sytuacji. Zostaliśmy potraktowani jak śmieci. Tylko praca!!! Której nie brakowało w tym roku. Dodam, że ten rok był równie pracowity, jak każdy poprzedni. Pozdrawiam MAG

Tak7Nie
PikPok
@Nick

To wszystko prawda. Natomiast interesuje mnie pewien proceder, który trwa w firmie właściwie od początku roku. Co pewien czas zwalnia się po paru pracowników z przyczyn ekonomicznych, także tych którzy byli zatrudnieni na czas nieokreślony i pracowali w firmie nawet więcej niż 10 lat. Powodem tych zwolnień jak się mówi i pisze takim pracownikom na wypowiedzeniu są przyczyny ekonomiczne. W porządku. Tylko jak to się ma do tego, że firma zatrudnia nowe osoby? W internecie można było znaleźć oferty pracy na młodszego operatora produkcji a także są werbowane do pracy w firmie Huber Suhner osoby przez firmę Exact. Chyba ktoś powinien wytłumaczyć tą sytuację a zwłaszcza osobom z wieloletnim stażem w tej firmie, które w tej sytuacji nie wiedzą czego się mają spodziewać. Poza tym nie wydaje mi się, żeby było to zgodne z prawem pracy. Niezrozumiałe też jest dlaczego firma pozbywa się ludzi którzy naprawdę dużo umieją i mogą pracować na różnych stanowiskach. Jeśli z powodów ekonomicznych firma zwalnia pracowników to dlaczego zaraz przyjmuje nowych. To kolejne kłamstwo jak wiele innych?

Tak6Nie
Qwerty
@PikPok

Bo super planiści tak wszystko organizują że nie ma pracy , ludzi zwalniają a potem jest ogrom pracy i nie ma komu robić ...

Gorgoroth
@Nick

W(usunięte przez administratora) z tymi podwyżkami i płatnymi nadgodzinami. Mi osobiście najbardziej brakuje czwartkowych owocków :(

Klaudia

Nadal jest kryzys w firmie ?

Filipek
@Klaudia

Tak. Zwalniają ludzi. Niektórzy widząc co się dzieje nie czekają aż im dadzą wypowiedzenie i szukają sobie nowej pracy. Niektórzy znaleźli i złożyli wypowiedzenie w Huberze bo widzą że nie jest to firma z którą warto wiązać swoją przyszłość.

TakNie

Każdy narzeka jak nie na pracę to brygadzistkę czy szefostwo.Nie zawsze są zlecenia takie jakbyśmy chcieli,mamy różnych klientów więc i różne zlecenia.Co mają powiedzieć brygadzisci jak ciągle słyszą nasze niezadowolenie,że dostaliśmy takie czy inne zlecenie.Zlecenia są przygotowywane przez pianistów a brygadzisci dostarczają je nam według raportu.Jesli chodzi o brygadzistkę z zmiany C,mimo że ma bardzo dużo pracy,(ba jak wiadomo mają teraz 2 działy)to potrafi jeszcze pomóc przy produkcji,rozwiązywaniu różnych problemów produkcyjnych i jeszcze się uśmiechać.Jesli widzi się takich ludzi,to zapomina się o zmęczeniu,nerwach na te nieszczęsne zlecenia????,nie zawsze dobry sprzęt itd

Tak3Nie2
Zorro
@Pracownik

Ale jak brygadzista puszcza nas na dodatkowego papierosa to wtedy jest wszystko wporzadku..... Ci pseudo "najlepsi" swoich brudów nie widzą haha tylko to co robią inni...

Tak5Nie1
Zorro
@Pracownik

Wszyscy brygadzisci tam są uśmiechnięci, jedni puszczają na papierosa inni sieją terror inni lub w zasadzie każdy z nich pomaga na linii.... Inni swiruja pawiana jak im sodówka do głowy uderzy inni to typowi karierowicze po trupach do celu, tak więc od wyboru do koloru :)

@Pracownik

Uśmiecha się? Haha Raczej się z Ciebie śmieje Widocznie chcesz brygadziscie wejść w d..e ze tak piszesz, brygadzistka jak każda inna, wyróżnia się jedynie brakiem wiedzy o produkcji

Tak2Nie1
Lusia
@Pracownik

Ten komentarz to chyba sama brygadzistka że zmiany C napisała o sobie bo nikt tak nie uważa.

Eldorado

Tutaj nie zarobisz, podwyzek nie dają od dawna, a nowy pracownik ma stawkę jak doświadczony pracownik

Tak5Nie
lolek
Kandydat

Witam jak wygląda praca na magazynie? jakiej stawki mozna sie spodziewac na start z Uprawnieniami na wozki widlowe wydane przez udt? Jakie premie są miesięczne?

Bulldog
@lolek

po okresie probnym 3000 brutto niezaleznie czy masz wozki czy nie O premii lepiej nie mowic bo to smiech na sali

lolek
@Bulldog

Czemu śmiech na sali?

ona ona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
Kandydat

Mam pytanie jak wygląda praca na produkcji ? Czy warto się pchać do tego zakładu ?

Buldog

Pracuje w tej firmie prawie 2 lata na magazynie. Na poczatku wszystko było znośnie. To co się wydarzyło na początku tego roku jak firma przeszła "na swoje" przechodzi ludzkie pojęcie. Firma zaczela traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) pracujemy na 3 zmiany z czego wpisują nam w grafik soboty, oczywiście za sobotę nikt już nie zapłaci tylko można za to wybrać dzień wolny. Niestety nie można wziąć wtedy kiedy my potrzebujemy, tylko zostaje nam to narzucone z góry. Podwyżek nie ma, kierownik magazynu to zakłamana gnida, tańczy tak jak zagra mu góra. Przełożeni nie liczą się z pracownikiem, potrafią chodzić za tobą i po cichu mówić że za wolno pracujesz, że norma jest większa. Normy są już i tak, tak mocno wyśrubowane, że ciężko jest je wyrobić nawet doświadczonym pracownikom. Elita siedzi w biurze i tylko dokłada obowiązków, a sami nie są skorzy do pomocy. Pracuje tutaj już troche jednak ten wyzysk człowieka przez drugiego człowieka jest nie do zniesienia. Szkoda tylko zwykłych ludzi, bo oni to są wspaniali. Nie polecam tego zakładu.

Tak8Nie1
to ja tylko
@Buldog

Pierwsze słyszę , że w magazynie są normy . Czego są te normy? Pewnie okres 2 lat mija i umowa się kończy ?

TakNie3
nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 70 dni.
Kandydat

czy do firmy na produkcje potrzebna jest duza ilosc pracownikow ? widze , ze ogloszenie jest juz sporo czasu , potrzebuja ludzi z doswiadczeniem przy wszelkich kablach i swiatlowodach , czy niekoniecznie?

Polska

W firmie pracownicy dostawali w kazdy czwartek jakis owoc z powodu koronowirusa zostały wszczęte oszczędności i pracownikom produkcyjny wstrzymano dzien owoc. Jak mają czuc się ludzie patrzac jak biurowi co miesiac dostaja do biur kawkę, ciasteczka i to kartonami.Gdzie równe traktowanie

Tak8Nie2
tojatylko
@Polska

Ja słyszałam że pracownicy mają stażowe a biurowi nie ? Może dlatego dostają kawę ?

Polska
@tojatylko

Ha ha nie mają stazowego, ale pensje większe

Tak1Nie4
Biurwa
@Polska

Trzeba było się uczyć.

Tak2Nie
Ala
 Problem
@Biurwa

Na produkcji jako operatorzy pracują też ludzie po studiach. I są często mądrzejsi od tych biurowy co chyba pracują po znajomości i od swoich przełożonych

Tak1Nie3

Tak11Nie29
Tablica
@Pracownik

Rzeczowo i obiektywnie - chyba nie pracujesz w Huberze, tylko w Amazon albo Toyota. Zartownis w rozowych okularach????Osobiscie znam osoby, ktore zostaly zwolnione, bedac pracowitymi , ale byly niewygodne dla "wysokiej klasy kadry zarzadzajacej" lub nie byly z " naszejn cudownej, spolegliwej paczki.Zaopiekowanie nowej osoby potem wychodzi na kolejnej reklamacji lub blokadzie jakosciowej.

Ala
@Pracownik

Ile Ci zapłacili żeby napisać taki nieprawdziwy komentarz. Ludzie nie liczą się w tej firmie. Są mniej warci niż meble które można przestawiać po kątach. Tylko układy się liczą w tej pracy , donoszenie i lizusostwo. Nie ważne że ktoś się stara,pracuje jak osioł, uczy się nowych rzeczy i nie chodzi na zwolnienia lekarskie. Brygadziści kompetentni? Ciekawe którzy to? U niektórych brak wiedzy i kompetencji po prostu aż zwala z nóg. Najgorsza firma w Tczewie. Niskie płace.

Hs

Tak34Nie
Pik
@Hs

Zgadzam sie w 100% jednak uwazam ze czas najwyzszy zgłaszac juz tamie sprawy mobingowe do korporacji głównej bo oni nie wiedza co tu sie wyprawia.

The Law
@Pik

Nie wiem czy to cokolwiek pomoze. Szwajcarzy sami obecnie narzucaja takie kryteria - kasa!!!! Etyka na dalszym planie. Oczywiscie w PL w to mi graj - wycisniemy cie jak cytrune.Wyniki sa dla nich najwazniejsze (finansowe). Na produkcji swiatliwodow totalny rozgardiasz i sie wciaz poglebia. Wszystkiego trzeba szukac i biegac za narzedziami.Wystarczy pojsc na linie i sprobowac wykonac produkt - koszmar i nerwy. Nie ma czym i nie ma jak a ty sobie radz..... Ciagle zmiany i szafowanie ludzmi - dzisiaj pracujesz tu a jutro tam (oczywiscie bez szkolen ). Pomysl na usprawnienie - zrobmy z 2 linii 1 linie, zamieszajmy ludzmi, 4 zwolnijmy.....buahahaha.....!!!!! Ten schemat kultywuja od lat i co? i pstro!!! Generalnie praca w Swarozynie tylko dla ludzi o mocnych nerwach i trzymajscych komentaze na wodzy ( jak sie widzi to zarzadzanie to czlowieka krew zalewa i latwo cos powiedziec. Tutaj niestety to pierwszy krok do wylotu...... ).

Tak7Nie2
Murzyn
@The Law

Nie tylko na swiatlowodach... . Jeestes i zaraz Cie nie ma... Prawda

Tak5Nie

Jaka jest kultura pracy w HUBER+SUHNER Sp. z o.o? Obowiązuje typowy dress code?

Gość
@Pytanie

Generalnie nie bardzo, pracownicy produkcyjni mają firmowe koszulki, niektórzy też spodnie ale poza tym nie funkcjonuje oficjalny dress code

Gość
@Pytanie

Kultura organizacji i atmosfera pracy jest OK jeśli chodzi o biura. Wszystko oczywiście zależy też do jakiego działu trafisz i z jakim kierownikiem/ osobami współpracujesz (jak to w każdej firmie). Natomiast jeśli chodzi o dress code, to nie ma żadnego obowiązującego standardu.

Szukam pracy

Witam chce się przyjąć do tej firmy jak tam płacą i jaka atmosfera

Była pracownica
@Szukam pracy

Na rozmowie będziesz miał/miała poczucie że firma jest wspaniała, super atmosfera, kierownictwo niesamowicie kontaktowe i uprzejme.... Po miesiącu pracy zaobserwujesz że to co Ci naopowiadali to nie odzwierciedla stanu faktycznego :) Natomiast najlepiej sprawdzić to na własnej skurze. Ja tam kiedyś pracowałam. Spotka cię tam masa nauki z instrukcjami, ze standardami pracy które musisz znać i szybko je wyszukać w zamulających monitorach, masa dokumentacji i papierkowej roboty, samo przygotowanie do tego żeby wystartować z robotą zajmie ci nie raz więcej czasu niż sama fizyczna produkcja, taki chory system poprostu, wszystko musi być opisane a że tego opisywania jest od zaj.ebania to i tak swoje musisz zrobić haha Praca ciekawa dla ludzi myślących którzy są w stanie przewijać wiele informacji na raz. Penja taka średnia raczej jak na wymogi, za to sporo dodatków różnych. Brygadzisci jak większość osób na tym stanowisku jest taka że jak nie podskakujesz i robisz to co oni chcą i nie ciskasz to masz wygrane :) Ogólnie brygadzisci są tam różni od wyboru do koloru, jedni są impulsywni i chamscy, inni to typowi karierowicze, po trupach do celu, na siłę prubujacy wchodzić w (usunięte przez administratora) swoim szefom inni są normalni i znający się na robocie z normalnym i profesjo alnym podejściem do pracownika lecz taki jest już tam mało. Inżynierowie to są raczej słabi (lecz też nie wszsytcy zależy jaki dział i obszar) , zero kompetencji i sposobu na rozwiązywanie problemów. Jako operatorka nie raz zgłaszałam że nie da się czegoś zrobić w takim czasie jaki jest podany to i tak dostawałam odpowiedź że się da bo czas się zgadza haha analiza problemu na 2 sztukach i po temacie haha Ogólnie spróbować warto może zaobserwujesz coś jeszcze bardziej pozytywnego niż ja parę lat temu :)

Zwykłyrobok

Tak19Nie

Pracodawca

@Zwykłyrobok

Witaj, Chcielibyśmy zapewnić, że czytamy treści pojawiające się na forum i wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki. Dzięki temu podjęliśmy już szereg działań, mających usprawnić zarówno komunikację, jak i funkcjonowanie naszej firmy. W ostatnim czasie dział HR przeprowadzał indywidualne rozmowy z nowo zatrudnianymi pracownikami jak i z pracownikami, którzy mają zmienić lokalizacje. Oprócz tego nasi kierownicy i liderzy mieli spotkania grupowe oraz indywidualne podczas, których każdy pracownik mógł wyrazić swoje zdanie. Zarzut mobbingu jest poważnym oskarżeniem, które niepoparte dowodami, stanowi pomówienie. Właśnie dlatego zapraszamy do działu HR na anonimową rozmowę, która pomoże nam zweryfikować, które działania lub zachowanie są dla Pana podstawą do zarzucania nam mobbingu. Tylko wtedy będziemy mogli dokładnie zbadać sprawę, by móc wrócić do Państwa z odpowiedzią. Prosimy pamiętać, że jesteśmy dla Państwa dostępni także pod adresem e-mail opinie@hubersuhner.com. Pozdrawiamy, Dział HR

Tak3Nie2
Lola
@HUBER+SUHNER Sp. z o.o

Były rozmowy ale oczywiście nic z nich nie wyszło, liderzy jak i kierownik mają swoje zdanie i my nie mamy nic do powiedzenia w sprawie dojazdów

Tak2Nie1
Ja
@HUBER+SUHNER Sp. z o.o

Niestety Wam nikt nie zaufa, jedynie do sądu pracy iść od razu, lub nagłaśniać żeby wszyscy wiedzieli, a nie tylko HR które zamiecie to pod dywanik.

@HUBER+SUHNER Sp. z o.o

@Pracodawca wszyscy wiedzą co się dzieje w firmie. Wiedzą HR o zachowaniach niektórych kierowników i jakoś nic Państwo z tym nie robili. Szkoda tylko, że na tej stronie udajecie super klimatyczna firmę, w której każdy czuje się wyśmienicie. Osoby,które pracują lub pracowały pewnie z uśmiechem czyta te komentarze jak i ja. Zastanówmy się ile jest zwolnień chorobowych w tej firmie od psychiatrów? To powinno Państwu dac coś do myślenia. Słabe zainteresowanie tym co się dzieje, a spójrzmy prawdzie w oczy że firma jest mała i ludzie nie chcą się odzywać,bo boja się że stracą swoje źródła dochodu,bądź tego że jak liderzy dowiedzą się o tym to będą bardziej się mścili.

@Zwyklyrobol

Zgadzam się z tobą w 100%. Ja sama osobiście pracowałam w tej firmie i mam tak zdrowie zniszczone przez pseudo brygadzistów! Poszłam na chorobowe i to od psychiatry, zaświadczenie też przedlozylam o stanie zdrowia i zostałam zdyskryminowana i zwolniona. Dział hr oczywiście poinformowałam o tym fakcie ale na tym się skończyło. Tam ręka rękę myje prawda jest taka że to trzeba nagłosbuc bo mają ludzi za nic.

@HUBER+SUHNER Sp. z o.o

Rozmowy w dziale hr nic nie dają, ręką rękę myje taka prawda,, przeszłam przez to samo.... Dobrze ze jest spora ilość osób która nie zostawi tego tak bo nie pozwolimy więcej na dyskryminację! Proszę się przyjrzeć brygadzistom na konektorach jak traktują ludzi, praca pod presją, tam jak nie trzymasz prosto palca w (usunięte przez administratora) To cie usuwają.

Bekaxd
@Dziun

Po prostu nie dajajesz sie masz slaba psyche nie zdziwil bym sie ze tak se piszesz zeby teraz wspolczucie otrzymac.Zostalas zdyskryminowana to tej wylacznie twoja wina jak sie dajesz to wykorzystaja,wiec miej pretensje do siebie.

TakNie3
@Bekaxd

Współczucie? Nie zartuj sobie, Tak w tej firmie na współczucie zasługują ludzie którzy sobie dają sobą pomiatac, pokazać że (usunięte przez administratora) tak jak im każą, że do toalety nawet maja wydzielone ile w ciagu dnia mogą wychodzić. Ja swoje wygrałam i to jest najważniejsze

@HUBER+SUHNER Sp. z o.o

Widać właśnie jak Państwo podjęli szereg działań, że nic w takim odstępie czasowym nie zmieniło się na plus. Wy macie w ogóle pojęcie co się dzieje w Waszej drugiej filli w Swarozynie? Sądzę,że powinniście się tym zainteresować, A szczególnie brygadzistami, którzy są nieodpowiednim ludźmi na nieodpowiednich stanowiskach. Ludzie w końcu będą się zwalniać sami, bo nikt nie będzie taki długi okres czasu robić za popychadło Waszych inteligentnych czytaj niekompetentnych ludzi rządzących.

Tak7Nie1
Kasjer covidu 19
@Zwyklyrobol

Jak Ci tak źle, to co tu jeszcze robisz? ???? W biedronce na kasę szukają. Staż w firmie pewnie 10 lat.. + kompetencje na jedno stanowisko bo więcej nie ogarniasz ???? Nikt cię na siłę nie trzyma. Składaj papiery i leć rozwijaj skrzydła wśród kompetentnych ludzi ???? Przykre że Polacy to kraj rozgoryczonych pesymistów z brakiem odwagi na zmiany, a z odwagą na anonimową krytykę wszystkich i wszystkiego. Puenta na koniec z tego taka, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.???????? Naprawdę bez czwartkowego owoca, w kryzysie covid 19 da się żyć ???????? Pozdro dla wszystkich optymistycznych pracowników H+S ????

@Kasjer covidu 19

Proszę Cię nie bądź smieszny/a. Skąd wnioskujesz że taki długi staż? Muszę Cię martwić,bo jesteś w błędzie. A jeśli nie znasz całej historii to proszę Cię nie wypowiadaj się,bo pokazujesz jaki jesteś inteligentny i wyuczony. Skoro twierdzisz,że HS jest tak wspaniała firma to życzę Ci w niej powodzenia na pewno 15 lat na tym samym stanowisku. Twój komentarz mówi o dnie totalnym, i z pewnością braku szacunku do własnej osoby. Pozdrawiam.

Tak1Nie1
Beduin

Firma jako firma jest oki tylko ludzie nią kierujący są nie kompetentni w Swarożnie brygadziści mają jak wszędzie swoich pupili mogą na papierosa wychodzić a kto nie pali a wyjdzie do toalety zaraz jest 100 pytań gdzie jest i gdzie tu jest sprawiedliwość ale komu można temu można gdyby rządzący byli inni to by była całkiem fajna firma .

Tak7Nie4

Zostaw merytoryczną opinię o HUBER+SUHNER Sp. z o.o - Tczew

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

HUBER+SUHNER Sp. z o.o
3/5 Na podstawie 120 ocen.