PanLink Poland

Opinie o PanLink Poland

Agata

lee
@Agata 02.10.2017 12:33
@Marker jeżeli piszesz prawdę to nie powinno nic się złego stać. A i dlaczego pracujesz w miejscu, które Ci nie odpowiada?...

@Agata A mnie się wydaje, że jesteś wynajętą osobą, która niucha jak jakiś szczur i wypytuje się o sprawy, które cię nie powinny interesować. W KAŻDEJ podobnej firmie są takie osoby, Agata, Iwona, Katarzyna (zawsze kobiece imiona), które wścibsko wypytują się o takie sprawy. Kto wam za to płaci? I nie kłamcie pisząc, że chodzi tylko o to aby inni się dowiedzieli...jest w tym coś innego.

Marker

Konkrety podać ryzykując, że ktoś kogoś rozpozna? Ktoś tu na głowę upadł chyba..

Pracownik_biurowy

Nie polecam. Pracowałem przez dwa lata, niekompetentni przełożeni, współpracownicy wulgarni, brak wsparcia, nikt Cię nie docenia i marna kasa.

Agata

@Filek Na czym polegają sytuacje stresowe? Jak ogólnie oceniasz charakter pracy w PanLink Poland? @Internet Rozumiem, że źle oceniasz atmosferę i stosunki międzyludzkie w firmie. A co możesz więcej powiedzieć o współpracy z PanLink Poland, co mogłoby pomóc przyszłym pracownikom tej firmy?

Internet

Ja tez tam pracowalem nie polecam ludzie sa okropni tam kazdy na kazdego skarży falszywy premia grosze do 50 zl masakra !!!!

Hehehe

Na pierwszy rzut oka firma w porządku, praca nie jest ciezka ale teraz gdy jest NOWA wielka dyrektorka... porazka zwalniaja ludzi masowo, chce Zrobic wraz ze swoja nowo przyjeta psiapsiołka flexa

Filek

nie polecam, szczególnie teraz kiedy nastały rządy nowej pani prezes.,.... stres, stres , stres....uciekać jeśli ktoś ma gdzie

Szukam

Dla inżyniera telekomunikacji coś ciekawego się znajdzie w tej firmie ?

Wram

A jak Zarząd firmy ? Czy da się z nimi pracować?

miki

praktyki to nic zlego, zawsze mozna pojsc i sprawdzic i dowiedziec sie a nawet na wlasnej skorze przkoanc sie jak wglada praca, to nawet nie glupi pomysl dla osob ktore nie maja dosiwadczenia, tylko pytanie czy pozniej jest taka mozliwosc po odbyciu praktyk by zatrudnili?

bron
@miki 10.10.2016 21:33

Nie ma opcji żeby być zatrudnionym. To jest kwestia czasu kiedy firma padnie. Dużo osób odchodzi i nie zatrudniają nowych. To koniec, ale to dobrze bo samo buractwo tam pracowało

byly pracownik

Witam,pracowałem w PanLinku tylko 3 miesiące ale przez zaklad na okres próbny, zarobki jak dla mnie czyli mlodszego magazyniera byly calkiem ok co miesiac spokojnie 1700 d tego premia i mozliwosc nadgodzin czyli spokojnie ponad 2200 mozna bylo miec bez wiekszego wysilku. Władza magazynu jednak tragiczna.. przyszedlem tam do pracy za nowego kierownika który byl bardzo w porzadku ale niestety zrobili z niego kozla ofiarnego po inwentaryzacji, a ze zle ona wyszla( głownie straty z przeniesienia zakladu z gdyni) za ktore on nie powinien odpowiadac gdyz tam nie pracowal. Władze przejal szanowyny Pan Jareczek i jakas tam baba z gdyni, na niczym sie nie znali a ze mi i kilku innym osobom konczyla sie umowa na probny okres to nam jej nie przedluzyli nie podajac konkretnego powodu oczywiscie, reasumujac bylo tam dobrze ale ludzie z gdyni niszcza ten zaklad.

też były
@byly pracownik 02.08.2016 12:41

Ludzie z Gdyni niszczą....hehe...Ciekawym trafem to fabryka w Gdyni przed przeprowadzką generowała zyski.

Anna

Czyli co proponują?????

Bron

Firma jest najgorszą firmą w jakiej kiedykolwiek pracowałem. Tragedia pod każdym względem !! Produkcja: Ciągłe zwolnienia osób zatrudnionych bezpośrednio przez Panlinka a w zamian biorą osoby przez agencje na zazwyczaj 1 miesiąc i znowu nowe osoby... Oczywiście za najniższą krajową. Ciągła rotacja ludzi oraz bałagan pod każdym względem. Nie masz pewnoności czy jutro Cie nie zwolnią. Jeśli chodzi o biuro.. kierownictwo wybrane z przypadku, tak samo jak reszta pracowników biura. 3/4 osób to ludzie po wyższych szkołach w Wąchocku po Włókiennictwie, jeszcze zaocznie, pochodzący z obszaru produkcji przed przeprowadzką z Gdyni. Jeżeli mieliby zmienić pracę to nie poradziliby sobie w innych warunkach. Firma nie przynosi zysków, nie ma nowych wakatów, w firmie jest TRAGICZNA atmosfera i każdy co miał troche oleju w głowie dawno już odszedł i wiadomo kto został... Pensje sa najniższe w Tczewie, hierarchia stanowisk jest również inna niż wszędzie. Ludzie po studiach technicznych zostają technikami za kase mniejszą niż osoby z produkcji. NIE POLECAM

tcz
@Bron 26.05.2016 13:24

kolego bredzisz, ja pracuje prawie rok i nie narzekam, idź do flexa porobić zobaczysz co to kołchoz , tu jest luźna atmosfera nawet na produkcji ( oczywiście są wyjątki), na moje cie po prostu wyj.......bali za nieróbstwo lub za kradzież bo jakoś nie zauważyłem aby zwalniali dobrych ludzi i nie ważne czy robisz przez agencje czy przez firmę

aga

Jasne ptaku. Wiesz tylko ile osób odeszło jak przenieśli się do Tczewa? Cały dział inżynieryjny odszedł. W innych też pogrom. Zresztą to Twoja decyzja, mnie już tam nie ma i nie żałuję.

Zwalniają doświadczonych. Miesiąc temu około 30 ludzi się pożegnało podobno. Teraz jakieś 20. Zastępowani są pracownikami z agencji, których w łatwy sposób można się pozbyć, nie przedłużając umowy..

aga

Nie licz że wszyscy na te benefity liczyć mogą, tylko wybrani. Firma chyli się ku upadkowi ale jak chcesz chwilę jeszcze popracujesz w kołchozie.

zly

tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!! uciekac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MIKA
@zly 03.02.2016 05:55
tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!! uciekac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

masz racje ze tragedia malo powiedziane

lukasz

Witam. Słyszalem ze przyjmują do PANLINK. Ile może zarobić magazynier w tej firmie

Pan co znikł

Zapomniano dodać iż przy zatrudnianiu gł zarządzeniem jest że "pracownik ma wyglądać tanio". Plus iż kierownik uwarza że "dobry pracownik to taki który pracuje tylko 2 lata. Bo puźniej myśli o pieniądzach a nie pracy".

Master

Hej. Pracuje już w tej firmie jakiś czas(krótki) i zostałem wystrychnięty na dutka: - Są różnice w tym co mówią, a co "później" dostajesz na umowie. - O BHP to nie wspomnę. - Jak próbujesz dojść swych praw to najpierw się naradzą, a następnie zaszczują człowieka. Jedynym plusem są ludzie, którzy mają równie przej*bane co wszyscy w tej firmie ( oprócz pupili zarządu ).

gość76

fel,na rozmowie rekrutacyjnej kwota wynagrodzenia+co miesięczna premia umowa do podpisu ale po paru dniach jak się okazało w trakcie podpisania kwota wynagrodzenia była ale bez zapisu o premii,po rozmowie z pracownikami okazuje się że owej premii wcale nie ma...do tego sama atmosfera jeden wielki kwas.Może przesadzam ale jeżeli na samym początku zaczyna się pracę od obiecanek(kłamstw) to czego można spodziewać się później.....?Nikomu nie zabraniam iść tu do pracy,tylko dziele się swoimi doświadczeniami,każdy zrobi jak uważa.Pozdrawiam

gość76

Nie polecam pracy w PanLinku obiecują na rekrutacji wiele a w rzeczywistości to jedna wielka ściema byle zwerbować tanią siłę roboczą są tam mili ludzie na produkcji i magazynie nawet kierowniczka magazynu równa kobieta ale to już koniec pozytywów.Firma nie ogarnięta jeden wielki bałagan a zarządzający szkoda słów......Mam nadzieję że znajdę nową pracę a z tego szamba uda się wyrwać.Kariery zawodowej i ekonomicznej nie da zrobić!!!!!!!!

nikolas

Jak pracodawca nie zacznie doceniać pracowników i normalnie traktować to się zdziwi bo np. w Tczewskim Huberze pracownicy w takim tępię odchodzą że firmie grozi widmo braku rąk do pracy a możliwości naboru pracowników nie widać kto chce pracować na śmieciówce przez wiele miesięcy i być traktowany jak niewolnik,mniemam iż jeżeli nie zmieni się sytuacja w Panlinku to czeka ich to samo co Hubera,Flexa czy Doviste.Niech więc Zarząd Panlinku działa i wyjdzie do ludzi z dobrymi wiadomościami bo Polacy nie dają się już w d....e pchać za minimalną krajową a czas niewolnictwa i obozów już dawno miną!!!!!!!

dziewuszka

Mam doświadczenie w jakości w elektronice, ile moge zarobic tam? opaca sie skladac cv?

X

@ktosik 2000-2200 (jedno zero za dużo w poście powyżej:)) na stanowisku PM w tej firmie? pracowałaś/eś tam?

X

@ktosik 2000-22000 na stanowisku PM w tej firmie? pracowałaś/eś tam?

ktosik

aska jak nie umiesz takich rzeczy znalezc to daj sobie spokoj :) a zarobki ? jakies 2000-2200 na reke ?

X

@aśka jesteś nieogarnięta. jeden wpis w google i już jest np na pracuj.pl!!! i Ty chcesz pracować jako project manager?.

2015

Witam, rekrutują na project managera, orientuje się ktoś jakie zarobki i charakterystyka pracy jest w zakładzie na tym stanowisku. Z góry dzięki i pozdrawiam

Demo

@Rogaś z Doliny Roztoki możesz napisać na jakim stanowisku pracowałeś.

Rogaś z Doliny Roztoki

Nie polecam pracy w Firmie Panlink. Jest to największe dno do którego wpadłem i koniecznie muszę się wydostać. Pracuję na stanowisku wydawało by się wysokim ( biurowym)ale tylko z nazwy, płaca jest mizerna a wręcz uwłaczająca. Co chwila przychodzi ktoś na rozmowy i zderza się z rzeczywistością Panlinku. Nie zatrudniajcie się tu, bo po ludzku szkoda czasu dla fachowca. Oczywiście chyba, że znasz perfekt angielski, jesteś po studiach, masz staż kierunkowy kilka lat i interesuje cię praca za 3100 brutto. Mega oferta

JA :D

firma jest fajna ludzie też ale gdyby w tej firmie było by widac jak naprawde cie (usunięte przez moderatora)( mowa o pracownikach w dolnej czesci piramidy płac ) to wyglądalibyśmy jak jeże od tych (usunięte przez moderatora) i jeszcze jedno JA CHCE KAWY nie jestem robotem co na olej działa 8 godz dziennie (usunięte przez moderatora)w biurach siedzą i piją 20 dziennie bo (usunięte przez moderatora) tak sie męczą na tych laptopach ze im można pic a my bedziemy za niedługo do wiadra lac pod stołem ( WSZYSTKO DZIEKI NASZEMY KOLEDZE NA SYNTHOLU wszyscy wiedza o kogo chodzi ) DZIEKI PAPA -Ps.pozdro dla ziomali z hali i tylko z hali szacun

synthol
@JA :D 26.01.2012 22:10

niedługo kawkę będziesz spijał w Tczewie :)

kalkulatorek

A co powiecie na STRAJK !!!!! Jedno jest pewne , konieczna jest zmiana całego kierownictwa , czyli tych co maja ciepłe posadki , biorą duuuzą kaske i odpychają robote od siebie. Czekaja tylko na kolejny kwitek , a nam zostają ochłapy ! Szwedzi musza koniecznie dowiedziec sie o sytuacji osob bedacych na samym dole piramidy. Ps. ktos zastanawiał sie nad obrotami i zyskiem firmy? Jesli firma ma zysku X i na wypłaty ma 1/4 X a faktycznie zapłaci mniej to gdzie i kto zabiera kase , wydano na wypłaty niby 1/4 dochodu wg. ustaleń, ale nikt nie wnika ile dostaje pracownik, a ile kierownik . Kazdemu niech da mniej o 100zł to w skali produkcji daje .... Przeciez nikt sie nie doliczy :) Nikt z pracowników nie wie ile faktycznie firma zarobiła i jaki powinien byc doliczony procent do wypłaty !

Zostaw opinię o PanLink Poland - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PanLink Poland