Tczew

Opinie o Panlink

PaniLinka

Co tu mówić, na niektórych liniach mobbing - jedni są faworyzowani a inni muszą za nich robić za zwyczaj za starszych wiekowo ludzi

Panlink

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Zwalniają wieloletnich pracownikow z dnia na dzień. Wszystko oczywiście robione jest "po cichu". Atmosfera w w biurze jest napięta i coraz więcej osób myśli o odejściu. Lepiej trzymać się z daleka.

@PL 11.04.2018 20:20

Raczej nie powiesz, że po ostatniej sytuacji atmosfera się nie zmieniła. Nikt nie lubi się bac o swoją pracę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Panlink? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonimka

kiedyś około 2 lata temu była dobra atmosfera, przychodziłam do pracy z uśmiechem na twarzy, pełna chęci. Teraz jest to zwykły (usunięte przez administratora) To co teraz się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. Praca jest w sumie pół roku na liniach, potem jest przezucanie z jednej lini na drugą - tam gdzie jest robota, i tak jest ze wszystkimi liniami - cud że ten zakład na siebie zarabia. Jak jedna linia ma pracę to druga niema. Materiał jest zamawiany na styk - wystarczy że klient zwiększy zamówienie i następuje zastój spowodowany brakiem materiału... Ludzie z biur wolą zajmować się napisami na kuwetkach niż interesować tym co zrobić by był materiał i zamówienia, szukają wszędzie oszczędności bo zakład nie zarabia oraz jak zgnoić pracownika. Zamówienia są "genialnie" rozdzielane - zawalają linie tak że bez pomocy ludzi z innych liń nie da się wyrobić, po czym następują spadki takie że dla ludzi jest mało roboty - i nastepuje przezucanie. jak szukacie spokojnej pracy to nie tu, zarobki do 1900. nadgodziny jak są to dadzą za nie kase a obetną premie.

ABC

100lat i wszystkiego dobrego dla najlepszego kierownika w PanLinku

hahaha
@ABC 15.02.2018 08:15

(usunięte przez administratora) tam a nie najlepszego, ten żandarm co ludzi do kibla nie puszcza?

zainteresowany

A jest tutaj ktoś z biura? Jak się pracuje np w HR lub kadrach? Pamiętam, że była tam taka (usunięte przez administratora), bardzo miła kobieta, bardzo przyjemna w kontakcie. Teraz została Pani (usunięte przez administratora)i chyba mają nową osobę w HR. Jak się tam pracuje w biurach?

Konik

Kiedy przenosicie się do Żywca?

CanbusABb

Czytam dziś te opinie o firmie i łezka się w oku kręci. Dawniej budowałem podstawy tej firmy i jeszcze jako Gargnas na Hutniczej bardzo cieszyliśmy sie z nowej Hali w Gdyni. A dziś w Tczewie jakiś (usunięte przez administratora) z tego zrobili. Wracajcie do Gdyni- tam byli ludzie młodzi którzy starali się by firma miała prestiż. RAZEM zbudowaliśmy cale linie ABB z Panem Grzegorzem - nie było kokosów ale byli ludzie. Z płaczem żegnałem Canbus. Pozdrawiam stara ekipę

panlinkowiec

omijajcie ten zakład, odkąd są dwie panie dyrektorka i jej koleżanka z delphi kierowniczka (pochodząca z Lęborka) atmosfera obozu pracy, za byle co zwolnienia. agencyjni podwyzek nie dostali, a Ci przez firmę zatrudnieni tak - nie równe traktowanie.

alice in wonderland
@panlinkowiec 23.05.2017 16:10

Ty mówisz o podwyżkach, a na lini na której ja robię to nawet na nadgodziny sobotnie biorą tylko zatrudnionych przez panlinka. agencyjnych mają gdzieś. g. zarabiamy 1700 z premia i nie dadzą dorobić, jeszcze trochę i spadam z tego bajzlu.

...

Zarobić się nie da.. Na stanowisku kontlorela lub operatora produkcji 2 tyś z premią i nadgodzinami (dwie soboty oczywiście jeśli nowa Pani dyrektor wyrazi zgodzę na nagodziny ) to max trzeba uważać do kogo co się mówi co niektórzy ludzie potrafią wbić przysłowiowy nóż w plecy zgrywając przy tym najlepszych przyjaciół choć bywają też osoby które pomogą i nie kapują ogólnie praca dobra żeby zachaczyc się na chwilę kierownictwo zmienia się jak rękawiczki inżynierowie i technicy jakości jak i kontrolerzy bez żadnego wykształcenia lub w trakcie robienia większość to tluki którzy zachaczyli się po znajomości (np bo wujek załatwił a że mam zerowe doświadczenie to będę siedział i zgrywal inzyniera bo gdzie mnie wezmą starsi pracownicy mówią że też co niektórzy załapali się za czasów LRZ bo nie mieli kogo wziąć i tak zostali do dziś ) Ps: Najlepysz tekst kierowników- za miesiąc dostaniesz podwyżkę :) Ps2: Możesz być idiotą bez szkoły ale jak wiesz do kogo się podlizać to szybko awansujesz :)

ten

Przez jaką agencję pośrednictwa tam przyjmują

panlink
@ten 06.01.2017 15:38

work i trenkwalder

andy

umowy przedluzane co 2 tyg przez posrednika, masakra

...
@andy 22.02.2016 18:38

( usunięte przez administratora )prawda pracownicy agencyjni mają umowę przedluzaną co miesiąc nie wiem po co wypisujesz takie kłamstwa ...

Zostaw opinię o Panlink - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panlink