UWAGA UWAGA!

Uwaga do wszystkich obecnych i przyszłych pracowników firmy PanLink, dzisiaj firma ogłosiła oficjalne rozpoczęcie segregacji i dyskryminacji sanitarnej niezaszczepionych. Zaczyna się od masek a co będzie dalej? Będziecie zwalniać tych, którzy nie chcą brać udziału w eksperymencie medycznym??? Czego boi się zarząd???

ciekawy

Pytanie do Zarządu - kiedy oficjalnie zmieniacie nazwę firmy z PanLink na Delphi oddział Tczew?

Lula

Nie rozumiem was ludzie którzy wiecznie narzekacie.... Nie robicie nic... A oczekujecie aby pani Magdą wam dała nie dość że wyrównanie do najniższej krajowej to jeszcze podwyżki bóg wie ile...jak wam się tak nie podoba to czemu dalej tkwicie w tej firmie? Ja wam odpowiem siedzicie po to bo nikt was nie rozlicza z każdej minuty waszej pracy a powinien jakby przejrzeli kamery to połowa ludzi by zaczęła normalnie pracować. Pozdrawiam wszystkie marudy.

Haha

Już Koniu lata sobie na batonik.. może tych co podpiepsza niech ja pod. .....

UWAGA UWAGA!

@UWAGA UWAGA!

Trochę mnie to zabolało. Jestem osobą która że względu na choroby nie może się zaszczepić i właśnie w ten sposób będę segregowana jako gorsza i słuchała od innych ludzi o weź się zaszczep, przez ciebie to nigdy nie minie itd. Nie mam zamiaru każdemu tłumaczyć dlaczego się nie zaszczepie. Niby rozumiem że to ma być "wracanie do normalności" tylko kurcze osoby które się zaszczepiły mogą ponownie złapać covida i zaraz innych tylko będą go lepiej przechodzić. Więc przecież taka osoba zaszczepiona bez maski mimo wszystko może zarazić innych.

Miły pan
@Xxx

No wlasnie.to że ktoś jest zaszczepiony to nie znaczy ze nie moze sie zarazić.osoba zaszczepiona tez moze zarażać innych...

On
@UWAGA UWAGA!

Dokładnie. A Pani Dyrektor jako w pełni zaszczepiona czego się boi? Dlaczego dyskryminuje nas niezaszczepionych? Przecież w teorii nie może się już zarazić. No ale cóż, trzeba budować KL PanLink. (usunięte przez administratora)

@On

To nie pomysł Pani dyrektor. To pracownicy sami z takim pomysłem wyszli. Trochę pomyślcie i podpytajcie zanim zacznienie brednie pisać i wywoływać zamieszanie.

@Haha

Od kiedy w tej firmie pracownik ma coś do powiedzenia weź Ty się zastanów za nim takie głupoty piszesz a jak coś wiesz więcej to napisz dokładnie kogo spytać? Może HR-y ????

@Pracownik

Kolego lub koleżanko z pracy ależ proszę bardzo zapytać u samej "góry". Pani dyrektor ma drzwi otwarte dla wszystkich.

Ciekawy
@Haha

A może to Ty jesteś tą Panią Dyrektor, że piszesz jak jej adwokat? ????

@Haha

Ciekawe skąd wiesz o otwartych drzwiach pani dyrektor skoro zwykli pracownicy nie mają tam wstępu

@Pracownik

Przecież sama mówiła że do niej są "drzwi otwarte" i można przyjść w każdej sprawie.

@Ciekawy

Emotki tutaj zmienia na znaki zapytania. :)

@UWAGA UWAGA!

(usunięte przez administratora) W ostatniej wiadomości to zdanie ocenzurowali, ciekawe dlaczego i kto. Boją się prawdy czy nie lubią niemieckiego? Drogie HRy, co z wami? ;)

Kuba
@UWAGA UWAGA!

Obudź sie ty k*rwa młokosie i wyjdź z tego ciemnogrodu. Przez ludzi jak ty i reszta idiotów niżej, ludzie na produkcji dalej będą traktowani jak są. Zarząd i kierownictwo dalej będą woleli zatrudniać pracowników przez firmy pośredniczące i płacić te śmieszne pieniądze. I śmiać sie z takich idiotów jak wy, niż może dawać co drugiemu leniowi podwyżkę za świecenie gębą i zjadanie rozumów na hali(gdzie są kamery i liderzy słuchający;) ) a jak przyjdzie ktoś z kierownictwa to nagle kultura mobilizacja i praca pełną parą dopóki ów wyżej wymieniony nie pójdzie do "siebie". A wtedy są mieszani z błotem czy na hali czy na forum publicznym jak tu. Później durnie płaczcie że nie podnoszą płac albo wolą zatrudniać przez pośredników. (chodź sam odszedłem z tej firmy przez zatrudnienie przez pośrednika) Szanujcie się wzajemnie i rozmawiajcie "głośniej"- (większa ilość ludzi mówiących z sensem) o płacach w firmie będąc w pracy a nie w internecie "po robocie przy browarze" . A może kiedyś w tej firmie coś sie zmieni. Pozdrawiam

Kuba Nowy wpis

Hahah następny durniu. Pajacu to cie znajomi albo w domu wołają. Ujawnij się to cię nauczę kultury, ewentualnie wbije Ci trochę rozumu do tej pustej, ograniczonej głowy. Nie pozdrawiam

Konfederacja Nowy wpis
@UWAGA UWAGA!

Pracodawca nie ma podstawy prawnej do informacji o zaszczepieniu od was, chyba że sami dobrowolnie udzielicie czy jestescie zaszczepieni.

czas poczeka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Klient

kiedy ta firma opusci tczew ? jak ktos zna odpowiedz to pisac serio EPMD back to the buisness

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Panlink?

audyt obywatelskii

to jest aktualna oferta pracy do tej firmy : Grupa Progres to firma z polskim kapitałem oferująca bogaty wachlarz usług, począwszy od pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, doradztwa biznesowego i szkoleń. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy! Aktualnie prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta na stanowisko: OPERATOR MONTAŻU MANUALNEGO MIEJSCE PRACY: TCZEW ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - prace przy produkcji kabli, wiązek kablowych - obsługa maszyn i urządzeń na określonych etapach produkcji WYMAGANIA: - duża motywacja i zaangażowanie - chęci do pracy w systemie zmianowym - zdolności manualne - dyspozycyjność - pracowitość i sumienność OFERUJEMY: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową - pracę w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku - wynagrodzenie podstawowe + premię W przypadku zainteresowania ofertą: - wyślij swoje CV na adres: tczew@grupaprogres.pl, w tytule maila proszę o wpisanie nazwy stanowiska. nawet nie napisano , za ile i jaka premia i to stabilne zatrudnienie na umowe co miesiac - typowa praca w tczewie

@audyt obywatelskii

Hej @audyt obywatelski. Firma nie ma obowiązku informować o wysokości wynagrodzenia i premii w ogłoszeniu. Może ktoś z Was wziął udział w rekrutacji na to stanowisko w Panlink i może podać więcej szczegółów?

audyt obywatelskii

hey= wez+ prosze!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anna

Jakie stanowisko w Panlinku może objąć osoba bez doświadczenia i czym się zajmować? Jak w ogóle pracodawca podchodzi do takich osób? Chętnie ich zatrudnia i przyucza do pracy? Jakie warunki zatrudnienia są w takim przypadku oferowane? Jaka umowa?

zamknieta brama
@Anna

a to co najmniej dyrektora , albo kierownika produkcji , tylko znajomosci sobie zrob i kursy w teorii , cos tam sie znajdzie , bedzie dobrze :) - jakos to bedzie i glowka w piasek

Doda

Proszę o oddanie pilota do klimatyzacji na stołowke. Wiem kto ma go schowane więc niech do końca tyg pojawi się w szafce w której zawsze był ;)

@Doda

Pomogło :)

konstalstomanal
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

co tam u waldka ? moze cos ktos wie , mam nadzieje , ze ma sie dobrze , dajcie znac

francuski uklad klawiatury

ta firma , ktora oczywiscie tworza ludzie na stanowiskach - To czarna (usunięte przez administratora) i nie ma co się rozpisywać

alstomkonstal

ja dziekuje za prace w robieniu wiazek kablowych do aluminiowych pociagow dla holendrow dla alstom! , ogolnie dziekuje alstomowi i panlinkowi

@alstomkonstal

Cześć, nie do końca wiem co miałeś na myśli. Czy byłeś pracownikiem Panlink, czy po prostu nie chcesz pracować dla holendrów- proszę wyjaśnij.

@Ewelina

nie bylem pracownikiem panlink nawet , ale na zakladzie pracowalem - taka magia

@Ewelina

ogolnie pracowalem w panlink , tyle tylko , ze przez posrednika grupa progres i zostalem tak super potraktowany , ze szkoda sie wypowiadac , lubilem ta prace , ale na dzien dzisiejszy nie chce miec nic wspolnego z ta branza , ogolnie jak sobie przypomne to zbiera mi sie na wymioty! , ci przelozeni i inzyniering - smutek , zakonczylem na tym zakladzie swoja przygode z kablami , wiazkami i tego typu rzeczami , dziekuje bardzo firmo PANLINK

Xxx

Wie ktoś kiedy podwyżki? Bo jak narazie były wyrównania... Za takie ochłapy (najniższa krajowa) to nie opłaca mi się dojeżdżać. Firma wie że jest panika związana z covidem, ma kasę ale tylko na biurowych ( którzy specjalnie jakoś nie wykazują się umiejętnościami-jest kolesiostwo), wykorzystuje tą panikę jak tylko może by nie dawać pracownikom najniższego szczebla podwyżek. Covid się skończy a my was wtedy rozliczymy i będziecie sami robić na produkcji bo nie będzie ludzi. Pamiętajcie oko za oko.

@Xxx

najlepiej opuscic ten zaklad jak najszybciej mozna i sie nie spinac , jak ktos ma gdzie i inne perspektywy propnuje z nich skorzystac , tak pracownikow produkcji nie wypada traktowac , ale wiadomo jak to jest , ja zycze kierwonictwu tej firmy plajty totalnej i zamkniecia tego szmelcu na pseudo-strefie ekonomicznej , bo po to tu przyjechali - po ulgi i tania sile robocza --a my sobie kierownictwo bedziemy kawusie pić i wszystko bedzie dobrze , a jak cos nie halo to ludzi na smietnik - , chyba nie taki jest model tego biznesu , ale moze sie myle , ogolnie nie ma w tej firmie przyszlosci i nie polecam tam pracować

@Xxx

Zastanawiam się od jak dawna pracujesz w Panlink? Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej poruszyliście temat ewentualnych podwyżek- trzeba by było dopytać o sposoby jakie są wykorzystywane w ocenie efektywności pracowników. Zwracałeś się ze swoim pytaniem do przełożonych?

@tasma izolacyjna 3M i Plymouth

Napisałeś, "że jak coś nie halo to ludzi na śmietnik". Czy w dziale produkcji Panlink panuje duża rotacja pracowników? Napisz jeszcze, jeśli możesz, czy nadgodziny są płatne.

@Ewelina

jest na skale tego zakladu , cos nie tak i na smietnik , przynajmniej na alstom , no ale jest tam pan kierownik , ktorego specjalizacja jest zarzadzanie zasobami ludzkimi :) po co ci to?

Klient
@Ewelina

a nadgodziny sa platne , jak najbardziej - wszytko dostaniesz :) o to sie niemartw

xxx
@Ewelina

w jakim ty swiecie zyjesz? praca przez posrednika , przełozeni to smiech na sali i wszystko zalatwione w swoim k..dolku , szmacenie i kolesiostwo na alstomie , dramat , szkoda gadac , juz tam dawno nie pracuje i dziekuje bardzo - nie polecam nikomu , kto chce zaczac jakas przyszlosc w tej firmie , traktowanie pracownika jest na poziomie , ze sobie na waciki na chwile przyszedl dorobic i to wszystko , zadnej przyszlosci

Ewelina

Czy jest tutaj obecny ktoś z działu Technical Support w Panlink? Czy Waszym zdaniem wysokość zarobków jest proporcjonalna do zakresu obowiązków? Czekam na opinie.

audyt obywatelskii po dwakroć

no i ta jeszcze Inżynier ds. Wycen Twój zakres obowiązków Analiza zapytań ofertowych oraz wymagań klienta dotyczących projektu, Wstępna ocena wykonalności projektu, Analiza, współtworzenie założeń technologicznych, weryfikacja specyfikacji i wymagań klienta w odniesieniu do projektu w ścisłej współpracy z działem inżynieryjnym, Kontakt z klientem w zakresie technicznym na etapie ofertowym i wdrażania, Przygotowywanie i kalkulacja ofert w oparciu o wypracowane rozwiązania lub dokumentację techniczną w tym: sporządzanie specyfikacji materiałów, Opracowanie BOM-ów, przygotowywanie kosztorysu projektu w zakresie robocizny, materiałów i usług zewnętrznych, a zwykly pracownik w śmietnik pozdrawiam , bo lubie to robić i mam takie zainteresowania :)

zimny
 Rekomendacja

sporo ludzi z produkcji to poprostu zwykle prujdupy

Niunia
@zimny

Wiec wymieńcie operatorów których jest bardzo duzo w firmie. Niech się wykażą inni. Nikt nie jest przypisany do jednej linii. Niektórzy latami siedzą na jednym miejscu i chętnie krytykują prace na alstom. To może dac sie im wykazać!!!!

ciepły
@zimny

dejvid z alstom to prujdupa waldemara , pruje mu sie ze wszystkiego o innych pracownikach , nawet z tego , ze ktos mial problem z dokreceniem srubki -najwiekszy prujdup na alstom

taśma izolazyjna 3M
@ciepły

no i potem przychodzi Wald i ma pretensje i ustawia czlowieczka z produkcji , że tam cos rokręcać i zakręcać masz , bwedług jego widzimisie - pisał Łukasz Bułka z nowego niedźwiednika

dżay ZI 99 problems i rick rub

We are very proud to be the Production partner to OXE Marine! Here is one of the first fully assembled engines from our production line in Tczew… w tczewie w jednej z wielu zacnych firm typu Pan Link powstaja i sa w 100% skladane silniki do tych nowych kombajnow bizon , ktore beda kosic Malinowo koło flexa na tej naszej tczewskiej ziemi - coż to za zaszczyt dla tczewskiej ziemi - jestesmy wszyscy z tego dumni , do tego jeszcze te silniki beda w barkach plywajacych na wiśle przewożące różne towary , jak to swietnie , że wszystko odbywa się w tczewie mieście kolejarzy - jest to świetne tłumaczył : Stefan Jarzyński , Waldemar Barski , oraz Palicja Olszczak --sztywniutko--

blada dojpa

w tej firmie wyraznie widac za co ma sie ludzi z produkcji , ktorzy to wszystko kreca i nie maja z tego nic , oprocz wyplaty , a góra ma ich za mniej niz zero , zyjac sobie w swoim swiecie , swoimi szkoleniami i kursami z (usunięte przez administratora), czy z języków , czy ze srytyki , traktowanie pracownika przez personel tzw. --wyzszy jest skandaliczny , pracujac tam mozna to zobaczyc , no chyba , ze ktos jest uposledzony umyslowo , ogolnie won! - cwaniacy z kierownictwa itd. i itp. won !! wracajcie tam ! skąd przyszliście - z Tczewa won - miasta kolejarzy , wypad na smietnik (usunięte przez administratora)

Bodzio

Co nie którzy mają przywileje. Pracujemy do 13.50 A oczywiście jak codzień osobnik płci m .... już 13 .41 na parkingu. I czeka czeka .(usunięte przez administratora)

Matys
@Bodzio

A pomyślałeś może że może ten pan kończy o 13 pracę ponieważ ma grupę i czeka na transport do domku ponieważ innego nie ma?

Marian Statory
@Bodzio

Skoro tak każdego pilnujesz dlaczego się ukrywasz kolejny pacjent widać:)(usunięte przez administratora)

Lula

Ktoś
@Lula

Może ty nic nie robisz...gdyby ludzie nic nie robili to by produkcja stanęła. Także nie wypisuj tu bzdur.ciekawe czy ty bys chciał (a) pracowac za 2800 jak nowi i jeszcze musisz ich uczyc...ty pupilku pewnie dostałeś więcej za popijanie kawki w szatni rana.

Maly
@Lula

Ja robię tu bardzo długo masz rację młodzi którzy przychodzą do pracy wiecznie chodzą na papieroski . Mają przerwę za przerwa.

Hhh
@Lula

Piątek godzina 7.10 młodzież czyli nowi pracownicy z atlasa pospiesznie rusza na papieroska tego też nikt nie widzi pomimo że w pracy jest pani 5 s i kierownik?

Oko
@Lula

A szanowna pani to robi jako monitoring obserwuje i donoszę. Czy co . Proszę wziąć się za pracę.

Magic
@Ktoś

Uczyć nowych na linii powinien lider nie operator za najniższa krajowa ale w przypadku naszej linii jest to niemożliwe ponieważ ta pani nie potrafi nic z produkcji. Bardzo dobrze za to idą jej rozmowy przez kamerkę z mężem około 7 razy w ciągu dnia i donoszenie na swoich pracowników. No i pytanie :dostała podwyżkę?????? Odpowiedz : jedna z najwyższych bo tak oddanych pracowników poprostu się docenia

Asia
@Magic

Prawda.(usunięte przez administratora) Udaje że tego nie widzi. A liderka chodzi i gada z każdym, wiecznie wisi na telefonie. Nikomu nie zwraca uwagi o telefon i o to że część ludzi chodzi na 2 przerwę. Szkoda mi was zapraszam na inną linie będzie wam tam się lepiej pracować

Oko
@Magic

Radzenie sobie z pracownikami też tej pani nie wychodzi bo się boi co niektórych ???????? Może jakieś szkolenie na lidera trzeba tej pani ????????

Xxxx
@Oko

Nic tej pani nie pomoże!!!!!! Beznadziejny przypadek!!!!!!

Moje zdanie
@Ktoś

Pupilki mają więcej niż 2800 i pracują krócej od niektórych i są zadowoleni . Niektórzy tak pracują że jak to widzę to jestem w głębokim szoku bo oglądanie włosów to teraz jest nowa metoda pracy

@Lula

Jakby dali normalną stawkę to ludzie by inaczej podchodzili do pracy. W tym zakładzie kiedyś nie było najniższej krajowej i każdy plan wykonywał sumiennie dopuki zamiast Szweda dali Polską dyrektorkę, zmieniło się od tego czasu wszystko.

Lolita
@Oko

Dwie panie,nie jedna!

L
@Lolita

Prawda dwie nierozłączne panie. Mam nadzieję że każdy przejrzy na oczy że każdemu obrabiają(usunięte przez administratora) i kabluja do kierowników/liderów.

Lola
@L

Dwie blondyneczki. Jedna młoda druga starsza

Roman
@Lula

Wyrównanie do najniższej krajowej? To tam nawet podstawy 2800 brutto nie ma? Pytam poważnie

Dawny
@Lula

CZY linie ABB jeszcze są w PanLink Tczew?

Abc
@Dawny

Tak są i dobrze się mają

Bania

Pracowałem w tej firmie i ogółem nie polecam . Niektórzy pracownicy z góry nie są na odpowiednich stanowiskach nie potrafią uszanować pracownika z produkcji bo myślą że są " Bogiem" i że wszystko mogą ale tak nie jest jak kierownictwo się nie ogarnie to pracownicy będa sami stamtąd uciekać . Koleżanka która była liderka i była osadzoną o stalking zaczęła pracować na cieniu i później została awansowana bo zrobiła studia i została Technikiem produkcji i dostała projekt z którym sobie nie poradziła i jak widziała kogoś ważnego to od razu robiła z pracownika debila i stawiała go w najgorszym świetle Z tego co wiem to osoby same się z tamtą zwalniały masakra

Lolek
@Bania

Kierownicy nie wstydzę się dobrze na banie wpływa :)

@Bania

Znam jedną osobę która pracował i została źle potraktowana przez jedną osobę z góry pracownik bardzo dobrzy zgłaszała to kierownictwu i liderowi i nic z tym nie zrobili niestety szkoda pracownika ale tak się dzieje na Alstom

Joker
@Bania

A jej najlepsza przyjaciółka wielka pani planistka, nie lepsza po trupach do celu.

Roman
@Bania

Dokładnie tak jak piszesz, w tej firmie jest kolesiostwo i układziki. Kiedyś tam pracowałem, atmosfera była zupełnie inna, ludzie czasami mieli drobne spiny, ale potem wszystko wracało do normy i dalej ze sobą rozmawiali. Z tego co czytam to najgorsza atmosfera jest chyba na Alstom, sam fałsz i nieład, pozdrawiam dobrych ludzi, którzy już w większości w tej firmie nie pracują, a ci którzy jeszcze siedzą powodzenia i zmieniajcie na lepsze jak tylko nawinie się okazja.

Dawny
@Roman

Pozdro Roman. Wspominasz czasem BOMBARDEIRa? Pozdrawiam załogę z GDYNI - dawne całe odziały ABB. Czy to jeszcze zostało coś w TCZEWIE z tego?

Wojtek

A jest w firmie przerwa na papierosa czy nie wolno palić ?

@Wojtek

Masz 20 min. przerwę w czasie której masz zjeść i iść na papierosa. A dodatkowych przerw nie ma- nie wydaje mi się żeby osoby palące miały mieć teraz przywileje i miały dostać np 3 dodatkowe przerwy bo oni na papierosa muszą iść... Wyjdzie wam to wszystkim na zdrowe.

Kandydat

Pracuje Tu trochę 8 lat za najniższą krajową, bo byłam w ubiegłym roku na zwolnieniu lekarskim. Nowi przychodzą mają tyle samo. Trzyma mnie tu tylko umowa na stałe bo sama wychowuję dzieci, nie mogę stracić zarobków. Pani Magda czy Pani Alicja twierdzą że nowe osoby potrafią zastąpić stare, one o tym nie wiedzą że niektóre osoby na lini mają swoje sposoby na wykonywanie swojej pracy żeby było dobrze, ale muszą spróbować na produkcji żeby zobaczyć co to znaczy praca. Panie po 15 latach swojej pracy nie potrafią pikować, nie wiedzą jak się zaciskarke trzyma w ręku.. Ale o podwyżki usta otwierają. Były wyrównania a teraz powinny być podwyżki. Ale firmę nie stać. Inżynierowie od czego są??? Pracownik im pokazuje on zmienia instrukcję szok. I mają więcej kasy.. I ja pytam za co? Może naprawdę zainteresujecie się produkcją. Bo bez niej kasy by nie było.....

Zostaw merytoryczną opinię o Panlink - Tczew

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.