Opinie o Panlink w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Panlink. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panlink o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panlink w Tczew

Jaką umowę oferuje Panlink dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Lean Manager.

HR

Daruj sobie, czego się spodziewasz? Milionów?

Hanna
@HR

Pytanie było nieco inne... To jak to jest z tą umową ? I skoro nie można się spodziewać milionów to ile?

@Hanna

Najniższa krajowa

Doda

A na domino dziewczyny robią dla siebie jakaś zagrodę ? Hahahah zabudowane

@Doda

Masz problem to do Lidera zapraszamy

@Ktoś

A co lider da? Pójdę do kierownika hahah

@Wika

To co ciebie obchodzi linia Domino zajmij się lepiej pracą na swojej linii a nie 13:50 siedzisz w szatni i czekasz na wyjście.No tak masz ludzi do wylogowania o godzinie 14:00.

Oj

Leserstwo to jest na linii Alstom na cięciu tam Pani zupełnie nić nie robi no lidera i kierownika nie ma to można nic nie robić.

xx
@Oj

Co sie tak uczepiłas tej pani na cięciu na alstomie ciagle tylko na cięciu i cięciu a nie cała linia to że nie lubisz tej pani to nie znaczy ze masz sie jej czepiać Szkoda tylko ze każdy gada ze pracy nie ma i sie czepia a jak ludzi chcą na alstoma jak jest dużo pracy to nikt nie chce przyjść albo jak ma przyjść to zaraz na drugi dzień go nie ma a teraz wszyscy sie czepiają a szczególnie jedna pani

Xx
@xx

Wgl ten gowork i to co ludzie tu wypisują to jest jedna wielka dziecinada a przecież jesteśmy tacy dorośli

@Oj

To zgłoś się na ochotnika i idź robić na cięciu. Pamietam czasy jak któraś miała trafić na alstom to nie chciała żadna z was ale jak już były nadgodziny to i nawet na cięcie były chętne - cięcia to w ogóle żadna z was nie chciała wykonywać!

W peselach tylko ????

Praca na początek przez pośrednika a po dłuższym czasie przez firmę Przyjęcia za najniższą krajową Później niewiele więcej

@Anna

Dokładnie. Po 6 latach pracy mam stawkę 3200 ZART

@Wika

Ja pracuję 8 lat i mam tez 3200 brutto to jakiś żart... Opłacę rachunki i co mi zostaje?,NIC

Halina

A można spytać o jakim stanowisku mowa?

@Halina

Na profukcji...

Eee
@Wika

Ja po 7 latach mam 3050 ????

Stary
@Eee

Może poprostu jesteś przyspawany(a) do jednego stanowiska. To też biorą pod uwagę przy podwyżkach.

Eee
@Stary

Przez 7 lat pracowałam na 4 różnych liniach , nie pracuje tylko na jednym stanowisku, wystarczy 2-3 tyg chorobowego w roku i pozamiatane , oczywiście nie każdy tak ma bo są tacy co chorują więcej a zarabiają lepiej wiadomo czemu ...

@Stary

Co to ma do rzeczy? To oni decydują kto na jakie stanowisko idzie. Poza tym jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego

@Eee

Co wy z tym chorobowym? Każdy ma prawo zachorować nie powinno się tego brać pod uwagę, co mamy chorzy nie wydajni do pracy przychodzić i zarażać innych? Ogarnijcie sie ludzie. Co innego jakby ktoś co miesiąc chodził

@Xxx

Tak to dlaczego kierownik powiedział mi ostatnio przy podwyżce ze w zeszlym roku mialam 5 dni chorobowego i dlatego tak malo dostalam? To ty się ogarnij. Dlatego będę chodzic chora do pracy nawet z koroną na głowie

Stasia

Xxx mam nadzieję że jak będziesz bardzo obłożnie chora to też tego będziesz się trzymać i chodź wy nie wiadomo jaka choroba cię łamała To do pracy przybędziesz i dla tych 90 zł Nawet się przy czolgasz do pracy Ludzie miejcie trochę szacunku do siebie i swojego zdrowia Jak wy sami nie będziecie się szanować To nie liczcie na to ze ktoś to zrobi Praca jak nie ta to inna

Xxxx

Sory ale ja nie sprzedam skóry tanio! Troche honoru! Za 200zł więcej brutto wy się produkujecie i robicie z siebie multifunkcyjnych a zakład z was sie smieje ze tania siłe roboczą znalazł (góra). Pracownicy robiący nieraz na 1 stanowisku biją doświadczeniem pracowników rzucanych co chwile po hali bo wiedzą lepiej jak np szybko coś naprawić szybciej wychwycą błąd… a te premie za przychodzenie chorym to żul więcej dziennie za złom dostaje, kto ogarnięty ten wie że w tej firmie nie opłacają się krótkie l4, mając dłuższe 2tyg np wliczają się weekendy i dostaje sie prawie tyle samo kasy co chodząc.

Stasia
@Xxxx

Pewnie trzeba znać swoją wartość i oczywiście walczyć o jak największą kwotę Ale czy myślisz że to sprawiedliwe że jednego człowieka potrafią wysłać na kilka linii a drugi latami siedzi na jednej linii I moim zdaniem to nie jest dobre bo taka osoba robi projekty na pamięć nie zwracając uwagi często na szczegóły Niestety tak jest że ten kto ma lepsze chody siedzi na jednym miejscu nie ruszany Nie szkolą się nic nie robią tylko czekają aż minie 8 h Niektórzy nie mogło powiedzieć że nie chcą gdzieś iść Tylko muszą iść bo nie mają pleców Ten kto tam pracuje i pracował dobrze to wie Panie w błękitnych fartuchach dobrze kręcą

@Stasia

To jest właśnie trafne Panie w błękitnych fartuchach powinny zmieniać linie i zbierać doświadczenie i zmieniać otoczenie Może to by im coś dało bo co niektóre jak Panie na włościach się czują

@Stasia

Ja znam swoją wartość. Nikt nie jest w stanie zanizyc i podważyć moich umiejętności.Ale co to da?Możemy sobie pisać A i tak znowu przed podwyżkami,przepraszam wyrownaniami zostanie wymyślona niezgodna bezsensowna ocena i klasyfikacja pracownika.Dzis nikt nie chodzi i nie proponuję podniesienia kwalifikacji zawodowych A później znowu będzie można powiedzieć że pracownik niczym się nie wykazał.A jeszxze bardziej chorą decyzja jest przyznawanie i decydowanie o podwyżkach przez liderów. Kto głębiej wchodzi w (usunięte przez administratora) ten dostanie lepiej.

Niebieski?
@Katarzyna

Lepiej komentować niż znać ilości pracy które niebieskie fartuchy mają do wykonania co? Zapraszamy do eng, tam nie będziesz mial/a kiedy się wysrac tyle jest pracy.

Alos

No tak. A w ogóle jak do pozwyzek jest brane to pod uwagę że nie chodzi się na nadgodziny! Nie każdy może i nie każdy się nadaje

@Niebieski?

"Wysram się " jak na prawdziwego inżyniera przystało A tak ogólnie to zachecam do czytania wpisów ze zrozumieniem:)

Pracownik produkci

Ja chce tylko zapytać kiedy Pan Nowy kierownik produkcji wezmie się w końcu za pracę? Non stop przesiadywanie na linii i rozmowy z działem jakościowym Panu już weszły tak w nawyk ze praca zostaje na ostatnim miejscu. Że Panu nie wstyd przyjść (usunięte przez administratora) robic i brać za to duzy hajs zamiast dać pracownikom przykład rzetelnie wykonywanych obowiązków. To nam pot po plecach ocieka bo stoły do wysylki, ręce mamy starane od ciężkiej pracy wynagrodzenie do (usunięte przez administratora) a Pan rączki w kieszeni, hihi hahy, i ciągle nic nie robienie. Wstyd

@Pracownik produkci

Ale wstyd ze rozmawia czy ze ręce trzyma w kieszeni podczas rozmowy? z tego co wiem to w zakresie obowiązków kierowników raczej nie jest praca przy skręcaniu wiązek? Ciekawi mnie co masz na myśli pisząc weźmie za robotę hale ma zamiatać czy sprawdzić czy śnieg jest a dachu do osypania . Albo wiem !ma Tobie pomoc przy składania wiązek;) No przecież kierownik czy lider nie jest od zarządzania tylko od pomagania w tej firmie . Pozdrawiam

Slabo

Więcej pytań o życie prywatne , wścibskie baby,plotkary,poziom pytań na rekrutacji niski,praca ciężka,placa słaba, towarzystwo (usunięte przez administratora)

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Handlowiec
Tczew
Doeko Group Sp. z o.o.
Doda

Kiedy będzie kasa na święta?! Już jest 12 a kasy nie ma!!!!

Xxxxx

Już dawno zeszła, ludzie pracują bo muszą, bo w powiecie brak pracy, marna pensja, dziwne towarzystwo, i praca też nijaka

@Xxxxx

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w każdej chwili możesz odejść z tej firmy pracy jest wszędzie no i nie za taką kasę jak w PanLink.Socjal to jakaś masakra.

To czemu ty pracujesz?

Pingwin

Czemu tak zimno na hali? Czy my tam pracujemy za karę?

@Pingwin

Firma oszczędza haha

@Pingwin

Sory ale czy ty wiesz jakie są koszty ogrzewania? Poza tym nie rycz że jest tak zimno bo nie jest! Wystarczy się wziasc za robote

@Wika

Ale piszesz farmazony, bierz się za siebie, robota jest dla pachołków, należysz do nich... Czy nie wiesz od czego zacząć?

Lilijka
@Xxx

Oszczędności oszczędnościami, ale chyba żeby ciepłej wody nie było to już przesada, gruba!

@Lilijka

A po co ci ciepła woda w kranie ? Mycie rąk zimną wodą jest zdrowsze :)

@Lilijka

Ty zacofana(usunięte przez administratora) Pomyśl trochę o ekologii

Operator

Oo znowu wywalili jedną osobę z fpa

Operator

Na alstomie znowu podpierają stoły. Szkoda że z nimi nigdy nic nie robią, elita zostaje i podpiera stoły a jakość z nimi

Lila
@Operator

Nie ma pracy to na ABB zapraszamy u nas zobaczycie jak się pracuje nie będziecie miały czasu nowych obgadywac

Xxxxxx
@Lila

W życiu nie przyjdę na tą linie!!!! Tam są (usunięte przez administratora)ludzie

Kto
@Xxxxxx

Na jakiej linii?

Kto

Lider powie, że masz iść to pójdziesz, szkoda tylko, że każdy boi się naszego ABB, a panie z cięcia z ALSTOM, to jakieś wyjątki, czemu one nigdzie nie idą

@Kto

A czego tu sie bać ania?

@Kto

Panie z cięcia z linii Alstom nic nie potrafią dlatego mają względy u lidera.

Xyz

Ania to największa plotkara więc boi się o swoją (usunięte przez administratora) przynieś liderowi czekoladkę to ciebie nigdzie nie odda

@Xyz

Na abb są okropni ludzie. A na alstoma gadacie

@Lola

Tez wlasnie to slyszalam co na abb sie dzieje.tyle czasu to juz trwa i tez wszystko zamiatane pod dywan

Kolega
@Xyz

To raczej chodzilo o inna Anię.

Lula

3 panie o blond włosach za przyzwoleniem liderki są wulgarne a liderka żeby się wybielic że to nie ona .udaje że nic nie wie.szkoda młodych bo mówiąc otwarcie że się coś nie podoba liderka śmieje się w twarz.

Abb
@Lula

I wy na to pozwalacie?jak tak mozna sie zachowywać wzgledem drugiego czlowieka.zgłoście to wyżej bo liderka na to zezwala.a wy kolezanki nie myślcie sobie ze jesteście takie nieomylne.pani s,m,k zastanówcie się nad swoim zachowaniem.kiedys przyjdzie i na was czas ze to wy bedziecie w takiej sytuacji.zyczymy wam tego.nie pozdrawiam

Cicho bo się popłaczę

@Operator

Chodźcie powiedzcie nam to w prost a nie wszystko piszecie tu to się nazywa tchórzostwo boli was to ze niby nic nie robimy a wszystko się samo wysyła jak macie przyjść do nas to nikt nie chce tylko wiecznie opisujecie nas naprawdę tak wam się nudzi w życiu i szukacie sensacji jak by ktoś z was miał przyjść i robić to co my gdy jest dużo pracy to by się popłakał albo poszedł na l4 jak zawsze a co do premi mamy premie bo mimo wszystko staramy się wykonywać prace jak najlepiej zapraszamy na linie alstom wiec dajcie sobie spokój bo wasze pisanie nic nie zmieni my sie tym nie przejmujemy ale pośmiejemy sie chętnie z tego wszystkiego

@Xxx

A i zapomniałam dodać ze tak fajnie pracujecie ze macie czas obserwować nas i widzieć co dana osoba robi bo my mimo tego ze jest mniej pracy jakoś nie interesujemy się jak inne linie pracują i co robią musimy być bardzo sławni a to się nazywa po prostu zazdrość

Brawwwooo.

Misiek

No wypijcie szampana teraz, hihi, to wy byście płakały u nas bo u nas się pracuje a nie opiera stoły lokciami. Bo u was na stołach pracy nie ma, to co niektórzy idą do nas a reszta faworytek zostaje i sciemia

Cela
@Misiek

Lider swoich lizusów nie odda bo nic nie potrafią ale obgadywac to w tym są bober.

@Cela

A może ty nic nie potrafisz dlatego jestes na innej linii?nie pomyślałaś?

@Ktoś

Chodzi o panie z cięcia z linii Alstom one nic nie potrafią dlatego siedzą z (usunięte przez administratora) i mają czas na ploty.A ja wszystko potrafię dlatego jestem doceniona na innej linii.

Zz
@Misiek

My sie nie boimy chodzić na inne linie bo nie raz na nich byliśmy a wy nie chcecie jeśli was tak bardzo to boli to możemy sie zamienić my się pracy nie boimy na gowork jesteście tylko tacy Mądrzy i nie wysilajcie się bo my naprawdę mamy gdzies co wy myślicie o lini alstom śmiać się chce

@Zz

To może jakaś rotacja Pani z wąsem ty myślisz że jesteś lubiana na linii Alstom to się mylisz przejdzie na inną linię i pokaże ci potrafi.A nie ciągle te same osoby chodzą jak u nas nie ma pracy.

Ok tam

Wszystko jest jasne każdy wie o kogo chodzi

@Ok tam

I jeszcze pani z nak co się toczy też by mogła iść na inną linie

K
@Xxx

No ciebie to napewno wszyscy lubili wręcz uwielbiali

P
@Iza

Wiecie co naprawdę jesteśmy dorośli po co takie pisanie kogo to obchodzi komuś żal d ściska ze ktoś robi a ktoś robi mniej każdy pracuje a to ze panie z cięcia maja czasem krótkie kable do nacięcia to oznacza ze nie nie robią bo np siedzą tylem to was i tego nie widać ale ktoś tu poprostu lubi robić afery z niczego myśląc ze ktoś się tym przejmuje ale się mylisz

A

Po pierwsze to nie pisze osoba o której piszesz

A

Masz aż tak nudne życie ze opisujesz nas

L

Przepraszam czy pani ma jakieś kompleksy ze obrażanie kogoś daje ci ulgę proszę nie wyzywać nikogo bo to nie miłe

nnn
@L

Dajcie sobie spokój już naprawdę dorośli ludzie i takie problemy i robienie afer naprawdę to jest bez sensu nikogo nie obchodzi co myślicie o danej lini każdy ma to gdzies oprócz osób które robią aferę czy to ma jakiś sens wydaje mi się że nie jak komis coś nie pasuje niech idzie na skargę a nie pisze tu bez sensu

jadwiga

Niskie zarobki, pracownik to tylko sztuka, brak lojalności i uczciwości , pracownicy ze stażem nie są w żaden sposób doceniani, traktuje się ich na zasadzie:,,dzisiaj jesteś potrzebny, jutro Cię nie potrzebujemy", pensje nie adekwatne do zajmowanych stanowisk,kierownicy produkcji traktują wszystkich na wzór prywatnego folwarku,łamane są prawa pracownika

Zofia
@jadwiga

Wszystko prawda i Liderki nie obiektywne Mają swoich ulubieńców i trzymają ich przy sobie i robią wszystko żeby ulubieńcom włos z głowy nie spadł Układy i ukladziki Nie polecam

@jadwiga

Żałosne jest to ze wypowiadają się tu ludzie którzy już nie pracują w pan link z jakiś powodów hmm zastanówmy się

Poszukuję pracy w Tczew na stanowisku Supervisor. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Na to stanowisko trzeba mieć dobre układy lub znajomośći

@Karolina

To nie ma możliwości żeby wejść na to stanowisko "z ulicy"? Przecież jest oferta

Operator

Na alstomie same złodziejki. Powinni każda z nia brać na rewizję i szukać jak wynoszą kable i nie tylko

@Operator

Ej.ale to juz przesada.nie oczerniaj innych,zastanow się co piszesz.

Wika

Nie było to do nikogo personalnie więc kogo obraża? (usunięte przez administratora)

Nie bylo personalnie?a co na Alstomie pracują roboty,nie ludzie?po co wypisujesz takie oszczerstwa.plotkaro z lininii (usunięte przez administratora) kogoś kto kradnie?nie wiem czy się orientujesz ale takie oczernianie ludzi jest objęte paragrafami kodeksu karnego.

Wiking

Zachowujecie się skandalicznie, nawet moja sześcioletnia córka twierdzi że kłócicie się jak w przedszkolu, a nazywacie siebie DOROSLYMI... masakra, żal mi was

Xxxxxx

Naucz się czytać napisałam że nie jestem z delavala. Widać że inteligencji to ty nie masz

Aga
@Operator

Cała linia Alstom do wymiany włącznie z Liderem to co robią wobec nowych osób przekracza wszelkie granice.Gdzie jest kierownik i Pani Magda zróbcie coś z tymi pracownikami może jakoś ich ukarać .

Katarina

Zgadzam sie

@Katarina

I kapuste

@Aga

No ty juz na cale szczęście zostałaś wymieniona.

@Aga

Oj ewa ewa ty już zmądrzej i daj sobie spokój.

Niedługo do was wracam

@Ktoś

W koncu ,Ewa,będzie z kim normalnym pogadac,bo z tymi dzierlatkami się nie da

Operator

W kieszenie od fartucha nie zmieści się żeby wynieść kable, trochę myślenia bo przy tej pracy akurat jest potrzebne a jak widać niektórzy to mózgu nie używają

Xxxxxxxxx

Może troche powagi? Firma ustala kalendarz ludzie chcą urlopy nie wykorzystane wykorzystać pod koniec roku a tu wszystko ROZJE bo sobie zmieniają go, to na UJ go ustalacie? Naprawde ciężko pomyśleć tym zakutym łbem i zrobić inwentaryzacje po nowym roku?

Bacha
@Xxxxxxxxx

Oczywiście biurowi będą mieli wolne w tym czasie jak poprzednio

@Bacha

Bo to GÓRA... A co mają powiedzieć ludzie z agencji... Ani umowy konkretniej, ani wczasów pod grusza, ani zapomogi na święta, NIC, nawet butów co nie kturzy nie mają po iluś tam miesiącach pracy

@Xxxxxxxxx

Wrz L4????

Pan CI-Iuj spzoo
@Ccc

Góra może zejść sobie na dół i (usunięte przez administratora) w magazynie firma by sobie zaoszczędziła i nie musiała by nadgodzin ludziom płacić jak w zeszłym roku bo za dużo tam roboty było by magazyn sam sie wyrobił. Spokojnie my wszyscy tu przez agencje zaczynaliśmy

@Pan CI-Iuj spzoo

Ja mogę pracować na magazynie, pomimo, że jestem płcią piękną, hihi

To nie prawda.

Cgg

Mówisz o sobie nie mierz wszystkich swoją miarą

Iza

No i wszystkim się interesują plotkary tylko nie pracą.

@Iza

A skąd ty to wiesz?sama nie pracujesz skoro to widzisz!

Syl Ka

Drogie Koleżanki i Koledzy, chciałabym poinformować, że anonsy z dnia 19.11.2022 godz.9.10 i godz.10.01 oraz z dnia 21.11.2022 godz. 14.28 nie są mojego autorstwa. Ktoś perfidnie podszywa się pod moją osobę używając mojego nicku. Przykre, że dochodzi do takich sytuacji. Niemniej chciałabym przestrzec anonimowego ,, wielbiciela,, cudzych tożsamości, gdyż podszywanie się pod inną osobę, to udawanie innej osoby. Wprowadzanie otoczenia w błąd co do swojej tożsamości. Kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej dane, za pomocą których jest ona publicznie identyfikowana podlega karze pozbawienia wolności od 6 m-cy do 8 lat. Art.190a & 2 k.k. Pozdrawiam Sylwia

Syl Ka

Mój wpis to swego rodzaju przypominajka bądź doinformowanie, bynajmniej nie było moim zamiarem aby kogokolwiek i czymkolwiek straszyć, wszyscy są dorośli i sami powinni wiedzieć co można a czego nie. Poza tym platforma Gowork została stworzona do pewnych celów, niemniej jednak nie po to aby obrażać innych czy prac brudy.

@Syl Ka

Kogo to obchodzi

Nik
@Xxxx

Masz rację kogo to obchodzi

Doda

Dlaczego liderzy zdecaja się nad ludźmi? Jedna to zjadła już wszystkie zmysły.

Syl Ka

Zastanawiam się skąd tyle kwasu w pracownikach??? Wypisywanie takich ,, anonsów,, to chwyt poniżej pasa. Myślę, że zły ptak co we własne gniazdo s..a. Przykre ????Wszyscy krzyczą o podwyżki, zapominając o podstawowych prawach ekonomii. Już Salomon wiedział, że z próżnego nie naleje! Więc proponuję wziąść się uczciwie do pracy zamiast biadolić i zajmować się wszystkim oprócz obowiązków służbowych. Firma ma potencjał, wszystko zależy od pracowników. Zamiast kopać pod sobą dołki proponuję współpracę. Miłego weekendu. Sylwia

@Syl Ka

Firma potencjał straciła tracąc doświadczonych pracowników a tak się stało dzięki temu że zatrudniali ludzi po znajomościach w białych fartuchach którzy nie nadawali sie nigdzie dlatego tylko dzięki znajomościom dostali sie tu i zniszczyli tą firme

lech roch i drzyzga

witam , mieszkam od 15 lat we francji i alstom moim domem , ale takich zlodzieji ze szwecji i polski i patałachów jak w tczewie to jeszcze nie poznalem , a wydawalo mi sie , ze sporo widzialem :) - pozdrawiam i na pochybel

Syl Ka

Witam wszystkich zainteresowanych moim życiem osobistym i informuję, że rozpowszechniane informacje na temat wypadku i ucieczki z jego miejsca przeze mnie są nieprawdziwe. Uważam, że przekazywanie nieprawdziwych informacji, które są krzywdzące dla drugiej osoby mają swoje zastosowanie w kodeksie pod odpowiednim paragrafem. Pozdrawiam życząc wszystkim miłego weekendu. Sylwia S.

Operator

Niektórym liderom to się w (usunięte przez administratora) poprzewracało i mają się za bosa

Ok tam
@Operator

To prawda lider na linii Alstom myśli też że to jego firma ludzi traktuje okropnie.Dlaczego nikt nie zrobi z tym porządku.

@Operator

Prawda Liderzy się wożą jak by ta firma była ich Zapominają że ktoś jest nad nimi Niektóre Liderki mają jedną linię swoich ulubieńców których na żadną inną linię nie dadzą i same gwiazdy też nigdzie się nie wybierają Ludzie to widzą komentują i mam nadzieję że w końcu góra się zajmie tymi prywatami

Krzysztof
@Katarzyna

No i to samo jest na linii Alstom.

@Krzysztof

Ty się odw-l od Alstomu,weź sie za robotę. I nie (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo

Adam H.
@Ok tam

Droga odważna anonimowa osobo, nie traktuje tej firmy jak prywatnej, pracuje na podstawie umowy o pracę tak jak ty, czy traktuje cię okropnie? Podejdź do mnie powiedz mi to w twarz jeżeli masz odwagę, podaj konkrety które potwierdzą że traktuje kogokolwiek źle, no chyba że dla ciebie złe traktowanie to wymaganie od ciebie świadczenia pracy na rzecz pracodawcy. Czy wam to się nie znudzi ? Czy liczycie na to że się zwolnię? Czy liczycie na zmianę lidera bo nie rozumiem takiego zachowania .... Żal, naprawdę żal mi osób z takim podejściem do życia.

@Adam H.

Czekam na to aż liderzy zaczną krążyć po innych liniach

@Adam H.

Liczymy na to że się zwolnisz albo będzie nowy lider na linii Alstom Panie Adamie H

Ok Tam
@Xyz

Ty chyba masz za dużo czasu, zajmij się dziećmi, posprzątaj lub zwolnij miejsce pracy potrzebującej osobie, a nie wypisujesz jakieś swoje smrody na goworku, jesteś przykry człowieku. Idź być (usunięte przez administratora) gdzieś indziej.

Krzysztof
@Ok Tam

Sory ale jestem kawaler i bez dzieci

Zostaw merytoryczną opinię o Panlink - Tczew

• Jak się pracuje w Panlink?

Zobacz opinie na temat firmy Panlink tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panlink?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 203, z czego 85 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panlink?

Kandydaci do pracy w Panlink napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panlink