Opinie o Panlink w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Panlink. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panlink o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panlink w Tczew

Operator

Na jakości to aż miłość kwitnie z magazynierem

adam

@adam

Tam jedna dziewczyna jest taka plotkara że szok.

Szymon
@Operator

Co tam się dzieje? :D Może zgłoście to gdzieś jak jakieś akcje utrudniają wam pracę?

Wika
@Szymon

No jak widzę jak jedna z drugą najlepsze przyjaciółki siedzą na (usunięte przez administratora) i sobie plotkują i nie pracują to (usunięte przez administratora) mnie strzela. Jedna z nich tak wypowiada sie o swojej przełożonej jakby była to jej najlepszą przyjaciółka z piaskownicy. One sobie plotkują a dziewczyna musi ktoś zawsze pomoc bo nie wyrabiają się z pracą bo oczywiście plotki ploteczki plotunie muszą mieć pozostałe gwiazdy z działu . Tam powinni pracować same młody dziewczyny bo takim chce się pracować a nie jak pozostałym siedzieć na dupce i ploteczki Za co one biorą pieniądze? Za kłapanie jęzorem? Nie dziwię się że dziewczyny zaczynają się buntować i wolniej pracują. POWODZENIA

Ali
@Wika

Przecież tam są same mlode dziewczyny.o czym ty w ogóle gadasz? Wielkie panie. Cała jakość do wymiany. Nie tylko z tamtąd....

@Ali

Zapraszam jutro do M.B.B i zgłoś się na jakość!!

@Xxx

Nie dziękuję ja wolę pracować niż gadać i liczyć na innych

@Xyz

No właśnie tam byś popracowała a nie siedziała na (usunięte przez administratora) przez 8 h i mielila jęzorem

@Xxx

Już ja widze jak wy pracujecie

Alstom
@Xxx

Może zajmą się teraz jakością na alstomie? Przecież tam nie ma co robić a dalej we dwie siedzą

@Alstom

Przecież tam jest jedna osoba ;) Chociaż i tak nie wiem po co.... Szkoda słów na jej zachowanie

@Alstom

Czym ty się interesujesz?

Toba

Lola

Ludzie za mało pracy mają i obserwują wszystkich śmieszne

Ktos

Agnieszka?

Halina
@Ktos

A czemu palcem wskazujecie? :( Jeszcze ona to zobaczy i co wtedy

@Halina

Pewnie sie popłacze.

@Ktoś

Był taki spokój z wpisami a teraz znowu zaczynacie (usunięte przez administratora)

Kotś
@Lola

Jakby wzięła się za prace a nie obrzydliwe obgadywanie wszystkich ludzi w firmie to by nikt o niej nie pisał. Nie rozumiem dlaczego takich ludzi trzymają skoro ciągle są skargi na nią.

@Kotś

Niech każdy patrzy na siebie. Po rozmowach i skargach widać że już nie obgaduje i przeprosiła każdego z osobna.

@Lola

Dokładnie był spokój i znowu się zaczyna co za pojebani ludzie

Doda

Też bym chciała dostać jakaś nagrodę

Tensor
@Doda

Wyślij rozwiązanie krzyżówki do naj

Halina
@Tensor

A na jakąś inną można tu liczyć? ;p

Tensor

Ogólnie firma słaba całe te. I uguem chciałem powiedzieć całe te Że że w tej firmie nigdy nie będzie dobrze. I całe te, przepraszam że tak powiedziałem uguem

Szymon
@Tensor

Czemu ją tak źle oceniasz? Co ci najbardziej nie pasuje?

Grażyna_spod_biedronki

Dlaczego osoby które nie były na integracji zostały oszukane? Nie dostaną należnej im gotówki która była „na głowę” i poszła na integrację dodatkowo musiały zostać do 14 w pracy, a Ci co poszli mogli skończyć wcześniej? Przecież to niesprawiedliwe. Kiedy firma da jakiś wybór pracownikom a nie będzie zmuszać by sie zapisać, nie każdy może niektórzy mają obowiązki domowe w których nikt ich nie wyręczy

Matko boska
@Grażyna_spod_biedronki

Boże....czy ty to widzisz.... Przecież to będzie jakieś 160-180 zł za osobę.....brutto.

Grażyna_spod_biedronki
@Matko boska

Widocznie zarabiasz sporo bo ja dostaje ochłapy za to mam już jakiś rachunek opłacony/bilet… nie wiem cokolwiek ale mam

@Grażyna_spod_biedronki

Jak oszukane?przeciez tak zawsze było. Czy ktoś ci obiecywal ze skończysz wczesniej?a z jakiej racji chcesz pieniadze?. Poczytaj sobie kodeks pracy to może w końcu zrozumiesz ty i reszta, ze firma nie moze ci dac pieniedzy z tego tytułu. Ile razy bedziesz zadawać te glupie pytania?

@Ktoś

Jak w zeszłym roku nie było integracji to wszyscy dostaliśmy dodatkowe pieniądze.

Ale był covid.pomyśl. Tłumaczyć jak Abel krowie

Nie zwalajcie wszystkiego na covid .A może jeszcze na konflikt zbrojny ?.ŻAL. Jest wolność słowa i wyznania i podobno demokracja.Polega ona na tym że wszystkich zdanie powinno być brane pod uwage.Szkoda ze jeśli ktoś pisze że wolałby pieniążki niż zabawę to jest zaraz błotem obrzucony.Troszke powagi życzę. A może trzeba wziąć pod uwagę że niektórzy potrzebują pieniążków w dzisiejszych czasach i nie muszą wszystkim opowiadać że jest im trudno.Można teraz pomyśleć że lepiej poprosić o podwyżki bo nie były zbyt wysokie.A inflacja i ceny wszystkiego wszystkim są znane.SZkoda ze nie możemy pracować online jak biura bo drogie paliwo .HMmmm A my za co wlewamy .Pozdrawiam aby przyszły lepsze czasy dla nas wszystkich .

HH
@Grażyna_spod_biedronki

Przecież integracja jest z budżetu na integracje i po prostu nie mozna tych pieniedzy przeznaczyć na cokolwiek innego. Chyba ze w ogole nie ma integracji w danym roku to co innego bo wtedy budzetu na to nie ma zalozonego. Jak nie pijesz wody na produkcji albo kawy to tez sie domagasz zeby ci za to kase oddali? Albo za papier w toalecie jak rzadziej korzystasz niz inni? Przysluguje ci za pieniadze z budzetu integracja i jak chcesz to korzystasza jak nie chcesz to nie korzystasz. Proste

@HH

Biorę kawę w woreczek

Hegemon
@Ktoś

W mojej obecnej firmie też musiałem przyjść na nockę, w związku z czym odpuściłem sobie integrację, ale za to firma mi przelała 300 PLN na konto - czyli jednak można! ;)

@Hegemon

Ojejku a co to za wspaniała fikcyjna firma więc siedź w niej do usranej śmierci skoro tak fajnie masz co cię interesuje nasza firma

Lecz się człowieku!!!!

@Ktoś

Skoro Ci co jechali skończyli wcześniej to i ludzie nie jadący powinni tymbardziej że dzięki socjalowi osób nie jadących zwiększa się pula na integracje - no chyba że te pieniądze cudownie sobie wyparowały. Każda firma jakoś oprócz panlinka może dać bo socjal jest na osobę - jest wyznaczona pula roczna i tyle, co nagle kasa znika bo ktoś nie idzie? Dawaj dalej się w konia robić gratuluje!

Slabo

Więcej pytań o życie prywatne , wścibskie baby,plotkary,poziom pytań na rekrutacji niski,praca ciężka,placa słaba, towarzystwo (usunięte przez administratora)

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Opiekunka seniorki
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Financial Controller
Tczew
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Operator

Flex chyba trochę gorzej się czuje. Co wy tam odwalacie hahahaha

@Operator

Czy w końcu zrobi ktoś porzadek na tej lini czy nie?

@Operator

Może warto zobaczyć też na linie Alstom Pani na cięciu nić nie robi tylko siedzi na telefonie .

@Xyz

Na Alstomie nie ma pracy i niestety ale to nie ich wina.

Iza

Tak to jest jak lider przymyka oko na ich cyrki. Zachowują się jakby były w zoo haha

One chcą być niewidoczne bo tylko siedzą na 4 literach i klepią ozorem

@Iza

To trzeba ludzi przenieść na inne linie

@Xyz

Gdyby byla praca to by pracowała.

@Xyz

Ale zablysnęłaś ha ha ha

Opowiadajcie o integracji

@Operator

Tańce chulańce swawole taka impra że ja pieole

Fajnie bylo.

Damian

Napiszesz coś więcej? Impreza całą noc i kierownictwo też się wtedy integruje? Pytam bo chcę się tu przyjąć do pracy i takie imprezy byłyby dla mnie na plus. Są jeszcze inne benefity dla pracowników?

@Damian

Nie ciągnij za język i tak wiadomo że tutaj pracujesz który nowy pracownik interesowałby się integracją albo szefostwem hahaha słabo się postarałeś żeby coś więcej wyciągnąć po prostu trzeba było jechać i tyle w temacie pozdrawiam

Slo slo

Skoro wszyscy to czytają. To tu napisze. Dziękuję bardzo za wczorajszą super imprezę. Wszystko było na najwyższym poziomie....super jedzenie i zabawy... Dzięki

@Slo slo

Lepsza by była kasa

No nie wiem

waldek-smieciarski

waldek , byly lider lini alstom to zwykla ku..wa , ktora niszczyla ludzi z produkcji z premedytacja i co? jakies odpowiedzi poprosze

@waldek-smieciarski

Jak coś ci nie pasuje to udaj złożyć skargę

@Iza

Ten pan już u nas dawno nie pracuje. Wszyscy wiemy o kogo chodzi .niech sobie pisze .może mu ulży.

Pracownik2
@waldek-smieciarski

Sądząc po dacie i godzinie to kolega znowu wypił i wylewa żale w internet. Przestań żyć przeszłością to może w następnej pracy dostaniesz nagrodę za swoje klucze ;)

iza

juz bylam

Xxx

Spotkać się twarzą w twarz ? I ty to mówisz ? Żonę znowu wyślesz ? Przecież ty zawsze wysyłasz żonę jak trzeba coś załatwić

smieciownik

u nas :_) dobre sobie - to twoja firma rozumiem

@Xxx

nie miales odwagi , zesrales sie , czekam ty cw..elu , ty to pewnie nawet zony nie masz bo cie piz..nela i zmien podpaske , bo okrez ci sie zbliza , to jest twoj koniec jeba..u , karma wraca po latach , ale wraca , i szykuj sie padalcu , bo juz blisko

kapitan żbik
@Xxx

ty to nawet nie masz kogo wyslac niestety i jestes juz obsrany , to jest twoj numer telefonu ? 882022116 ? , chcesz sie spotkac to czekam i bede to ja (usunięte przez administratora)w dziurawym fartuszku

komedyja
@Xxx

i pamietaj , ze podstawa dobrej zabawy jest dobrze zagrana komedia , a z tymi twoimi marnymi wpisami to poplyniesz i za nie ciebie nalicze -zobaczysz , tonacy brzytwy sie chwyta i taka prawda , toniesz padalcu i won z tego miasta

Xxx

Ciągle piszesz i piszesz, że to i tamto zrobisz i tylko piszesz… Alkoholik gawędziarz z ciebie

Pracownik3
@kapitan żbik

Kolega Bartek musi mieć nudne życie skoro po latach nadal płaczę na forum że go tragicznie firma potraktowała. Wszystko było by pięknie, gdyby nie to że to nie firma tylko agencja pracy. Bartuś jesteśmy z Tobą duchem. Nie poddawaj się, a przede wszystkim przestań tu pisać bo robisz sobie fajną opinię na mieście. Ciao.

pracownik 4
@Pracownik3

ja tez jestem z wami duchem , mam bardzo ciekawe zycie i ledwo co wygenerowalem czas , zeby tu napisac poraz ostatni , bo do takich szmaciarzy nie warto , po latach , a wszystko pamietasz - to ciekawe , i nikt tutaj nie placze , tylko stwierdza fakty :) i niewiem jak ty masz na imie , ale sobie kpisz , wiec nazwe ciebie Walduś , albo moze tomuś - nie wiem kim jestes i g..no mnie to obchodzi , opinia na miescie ? ahahahahahahaha no to ciao

pracownik 3,5
@Pracownik3

aha agencja pracy , najlpeiej na nia zwalic , i to pokazuje jakim bagnem i kloaka jestescie - do widzenia panu

x2x
@Xxx

z toba to nawet muchy w kiblu nie zalatwisz

Xxx

Jesteś strasznie ograniczonym umysłowo człowiekiem, współczuje

pracownik 1.2
@Pracownik3

no i po tym wszystkim widac co to za cholota i jakie to sa łajzy - nic z nimi wspolnego

ex
@Xxx

o ja , szok! i moje hemorojdy ronia krwawe łzy - pozdrawiam serdecznie i z duchem twoim

do mozgu wkońcu
@Xxx

za takie tanie numery , ktore stosujesz - w innej firmie zostalbys wypie...lony na zbity pysk , a tu prosze wielki pan i wladca na skraju swiata i jeszcze nie byle hajs za to bierze i firma za to placi z pracy i plecow zwyklych ludzi z produkcji= skandal i zenada - szok :) ,chciales to masz

@do mozgu wkońcu

Mam nadzieję że zgłosisz się na kierownika!!

Urzekła mnie twoja historia

sryton'and boniaceranuk

wracam na produkcje za 1800 netto , a co mi tam -- i tak mnie jada w odbyt , a ja nie mam wyboru :) - rucha mnie lider w dupe, bez wazeliny , taki przyslowiowy walkrek! , ale ucieklem im z boroszewa i teraz trzymam dziure z dupy tak jak trzeba :) i boniakszuk wali mnie w dziure , tam katakumby widzialem spore, jaka zabawa dla dzieci moich to nawet walszmac nie ma ich moich i tak sie toczy produkcja spora , ja sama M krece mu wora , i tak mi zycie na klamstwie leci , ze nawet nie wiem skad sa te dzieci i w postołowie jadłem kanapke grając w golfa zaliczylem wpadkle :)

Operator

Kurde !! Albo ściągamy fartuchy albo elqczycie klimę!! Jest taki zaduch a nawet nie chcecie dać wiatraków !!!!! Pot mi po (usunięte przez administratora) spływa

Nie-nosze-majtek-ona
@Operator

Ta klima to szit co roku przecież popsuta jest oszczędzali nawet i na tym

Xxx999

Na hali gorąco a oni każą w fartuchach robić bo bhp-ani to higieniczne bo człowiek się poci ani bezpieczne bo kest się podwójnie zmęczonym od gorąca i rozkojarzonym

Wika
@Xxx999

A do tego jak przynosisz zwolnienie z fartucha bo jesteś uczulona to mówią że ich to nie obchodzi

Nie-nosze-majtek-ona
@Wika

Jak to nie obchodzi? Muszą się dostosować do papierów od lekarza, popytaj w PIP

W Panlink trwa proces rekrutacji na stanowisko Koordynator. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Niby jakiego koordynatora? Haha

Rekrutant
@Iza

Znów nikt nie będzie pasował mimo wielkiej rekrutacji jak ostatnio

Krzak_spzoo
@Rekrutant

Niech zgadne wezmą kogoś z 3city lub co robił w delphi

Ulepszacz

Ojjj teraz co niektorym to się przykróci.trzęsą portkami. I dobrzeee

@Ulepszacz

Rozwiń swoją wypowiedź

fitel

witam , mam doswiadczenie - jesli chodzi o branze zwiazana z kablami i swiatłowodami , ale doszly mnie sluchy , ze w tej firmie nie da sie pracowac i cos osiągnąc , mimo to sprobuje swoich sil , czy ta firma wogole kogos chce zatrudnic w obecnym czasie ? i wiem dobrze , ze firma zwalnia za to nawet , ze ktos chorował , strefa ekonomiczna :) , czy zamowienia sie kurcza ? , czy firma poprostu dazy do zamkniecia? , i co z alstom? tak dochodowym projektem , czy jak zwykle zarzad firmy przes.a dochodowy projekt? , z tego co wiem i widze to ta firma to amatorzy :( - jak co to dajcie mi znac

Pzpzpzpzpzpzpzpzpzp

Bo jak narazie do tad doszedłem

Mimoz to szczęściem jestem

Pzpzpzpzpzpzpzpzpzp

Dla niektórych ludzi życie to piekło dla drugich to wymarzony edem

Nie jest dobrze

Pzpzpzpzpzpzpzpzpzp

Nie jest tak łatwo jak mogłoby się wydawać

Pzpzpzpzpzpzpzpzpzp

Z biegiem czasu życie przestaje być proste

Zostaw merytoryczną opinię o Panlink - Tczew

• Jak się pracuje w Panlink?

Zobacz opinie na temat firmy Panlink tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panlink?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 203, z czego 85 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panlink?

Kandydaci do pracy w Panlink napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panlink