PCB SERVICE

Gdańsk

Opinie o PCB SERVICE

eddy

gdzie spotkałeś to ogłoszenie @tomek, ja szukam oferty z tej firmy, często wchodzę na ich stronę i nic nie mogę spotkać. Słyszałem same dobre opinie o pracy u nich

Mogłby ktoś napisać jakieś konkrety? Bo dzwoniła do mnie pani, że mam przyjść na rozmowę, i nie wiem czy jest sens się tam wybierać.

nie lubię R.

Wszystko jest do bani, ja również odradzam

wiseman

Pisać nie bo nie potrafi każdy. Pytanie pada konkretne Niezadowolony ? Dlaczego takie właśnie masz zdanie ? Jakieś konkrety ? Kasa ? Atmosfera w pracy ? Przełożony

niezadowolony

Jak dla mnie,praca w tej firmie to był błąd. Unikać jak ognia.

Ciekawy

Możesz coś więcej napisać o PCB idę niedługo na rozmowę ale niewiem czy jest sens jak tak piszesz

Tio.

Ja. Rownież zdecydowanie odradzam !!!!!! Zastanów sie 4 razy zanim nawet wyślesz cv. A jak już pomyślisz ze czemu nie to jeszcze puknij sie w głowę lub idź z psem na spacer. Jeżeli ktoś zainteresowany o tematatyce pracy w PCB proszę o kontakt x-x12@wp.pl. Powiem tylko ze dało mi do myślenia jak dowiedziałem sie ze już było 5 przedemna.

dlaczego odradzasz??

Zdecydowanie odradzam

Zostaw opinię o PCB SERVICE - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PCB SERVICE