Flextronics

Tczew

Flextronics

Opinie o Flextronics

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Monia90

Robota w Flex wkońcu ruszyła, hala mechaniczna cała przeszła na system czterobrygadówki, na B2 jeszcze jest trzy brygady ale nadgodziny co weekend więc zamówienia są i jest coraz lepiej ;)

operator maszyn
@Monia90 28.02.2018 15:17

(usunięte przez administratora) nie robota na hali mechanicznej - czterobrygadówka już się skończyła bo Bednarczyk i Doroszkiewicz w ogóle nie nadają się na swoje stanowiska tak jak dyrektorka HR która tylko zwalnia pracowników

Kamil

@Ania, a jakie zmiany są w tej firmie? Czy obecnie flextronic rekrutuje? Nie widziałem na stronie żadnych oferty? Czy okres próbny trwa trzy miesiące? Podzielcie się opinią, na pewno będą pomocne dla innych naszych użytkowników.

Adams
@Kamil 30.04.2018 16:09

Jaki okres próbny...rekrutują non stop przez gó...na typu work serwice,toolip...rząd powinien powy...ać te agencje pracy...w 2004 roku miało byc to na chwile, dla studentow..a do dzis robia ludzi w uja...umowa jak śmieciowi przedluzana lub nie co miesiac..nawet czajnija na raty ne kupisz...to jakis debilizm...praca dla kobiet...cyców co siedzą u mamy...i wyplata 2200 brutto jako op. prod. (1600 ne reke)..ten caly Flex (a nie flextronic dla red.)...to jakaś porazka BUHAHA

Anna

Może w końcu ktoś wypowie się na temat kondycji firmy a nie chowa głowy w piasek...ponoć... - od 1 października zakład rezygnuje z 4 brygadówki - dodatku 300-700 netto ?? - 4ta hala to niewypał...kontrahent wycofał się z projektu ,,czujki dymu'' ?? - na ( usunięte przez administratora ) 80 osób poszło na L4 o tym jak się dowiedzieli, że zabierają 4brygadówkę ?? - na magazynie nie przedłużono 40 osobom agencyjnym ?? - firma rezygnuje z operatorów SMT ?? kilkaset osób do zwolnienia ?? - ma być zlikwidowana całkowicie premia kwartalna ?? - firma dąży do całkowitego wyeliminowania nadgodzin ?? Czegoś takiego chyba jeszcze nie było...każda inna firma w regionie ,,dowala'' już na start 2500 brutto..z premiami miesięcznymi, możliwością nadgodzin 4 setek w miesiącu ( dzięki czemu i ludzie mogą zarobić i 3 tys. netto). Mamy wrażenie, że firmie jest na rękę, że ludzie się sami pozwalniają...(lub jak to ,,fachowo'' mówią...nie zwolniła firma a agencja nie przedłużyła umowy). Prosimy o odpowiedź

Ania
@as 07.04.2018 23:56

W tej chwili jestem operatorem maszyn, mam szkolenia sep, wózki widłowe, bardzo dobry angielski. I ta biedna stawka, którą zaproponował mi Eaton jest żenujaca, nawet w stosunku do tego, co zarabiam we flecie, gdzie mam kilkaset złotych więcej. I to bez nadgodzin, bo za bardzo cenię swój wolny czas, żeby go spędzać w pracy.

Kamil

@Zainteresowany, czy zdecydowałeś się złożyć CV? @Klaudyna, napisz proszę na jaką umowę można liczyć w Flextronics? @Flexiara, a jaka panuje atmosfera w pracy? Kto z Was jeszcze chcę się wypowiedzieć o firmie? Są obecnie prowadzone rekrutacje?

KlaudynaGorącaDziewczyna

Ktoś wie czy i kiedy w końcu będą w tym FLEX rozsądne podwyżki pensji??? Robię tu od 10lat i coraz częściej myślę że czas już się rozstać z firmą ;/

multimilioner
@KlaudynaGorącaDziewczyna 31.03.2018 20:38

Jeśli przez dziesięć lat nie dostałeś rozsądnej podwyżki to nie dostaniesz jej przez następne 10 lat.

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

AleJajaPL
@Zainteresowany 24.03.2018 11:31

Jak ruszy pełną parą kilka projektów/lini produkcyjnych jest w fazie rozbudowy tak czerwiec/lipiec będzie na bank brakować tu rąk do pracy. Nadgodziny do oporu i ogień w szopie hahahah...

Rambo

Witam. Jak wyglada u was sytuacja ? Podobno niedawno została otwarta nowa hala nr 4 i przymierzam się do pracy do was, najlepiej stanowisko magazynier - mam uprawnienia itp. Mam nadzieję, ze minimum 3tys brutto na start bym dostał. Jednakze z tego co widzę ofert pracy jakoś nie ma jak juz to tylko na halę mechaniczną. Interesuje mnie tylko praca poprzez firmę - w żadnym wypadku agencje pracy. Pozdrawiam

Flexiara
@toja 14.03.2018 21:20

Powiedzmy sobie szczerze, że dzisiaj bardziej ceni się specjalistów po szkole zawodowej, niż z maturą po liceum (chyba, że to matura po technikum). Liczy się doświadczenie, a nie samo wykształcenie. Co nie zmienia faktu, że po kilku latach pracy powinno się zarabiać więcej, niż świeżak po szkole. A jeśli chodzi o angielski, to jest on atutem, ale tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jest on dobry w praktyce, a nie tylko na świadectwie ze szkoły.

SzlachtaPany

Ponoć mają wyrównać flex pensje do tych z Lidla i Biedronki tera będziemy żyć jak szlachta pany ;)

eaton truck

Zapraszamy do Eaton Tczew, na poczatek 2500 brutto (a nie 2000 zl ochłapów), mamy czterobrygadowke z 10 proc dodatkiem..czyli 2 na reke i okolo cztery 12stki bankowe (jeszcze prosza uprzejmie az milo) moja pierwsza wyplata po ucieczce z tego g...na... 3040 na reke....podziekujcie swemu dyrowi...haha,,,nas tu nie maja za smieci...nie wyrabiamy sie z terminami..a tu nie wstydze sie swego dyrektora. Ponoc dostaliscie HAHA premie smiec 200 zł....u nas mamy BEKE z flexa....

łupaszko
@obecna i nie 19.02.2018 11:14

2500 brutto jest na max na tym stanowisku po 10 latach ale ZAKŁAMANIE

Znachor z lodzi

Czesc ! Mam 1 pytanie czy w tczewie tez tak wala w czlona ze swiezaki z agencji od 1 dnia pracy zarabiaja wiecej niz kilku letni pracownicy??

On

Kiedy będą pity z flexa?

WitamSiema
@On 25.01.2018 21:30

O podwyżki hahahah chyba normy xD

Obecny pracownik

Myślę, że decyzja o podwyżkach zapadnie już niedługo.

Adam Szczajpjor

Bieda taka, że na mydło nie ma, na fryzjera...nie mówiąc już o szamponie... trzeba myć się śniegiem (dorabiać trzeba wynosząc szmatki sprzedawane kierowcom za 3 złote). No cóż, trza zbierać zgniłe owoce spod Polo w Gniewie...i tachać zdojony tapczan na grzbiecie na plecach...I dorabiać 2 etat na Ursusie w jabłkach...co za czasy...

ZuziaZuzi

Ciekawe kiedy Ukraińców zatrudnią? Roboty od groma a ludzi do pracy brak, konkurencja flexa lepiej płaci i ludzie odchodzą eh.... Na wiosnę będzie trzeba ratować sytuację uchodźcami, Andrzej możę wkońcu da podwyżki tym co zasługują ludzie przestali by uciekać!

MietekBobii

Firma dobra na start, jako pierwsza praca po szkole. Zdobyć doświadczenie i szukać czegoś za lepsze pieniądze!

ToWinaTuska

Dobra firma niema co dyskutować, mimo licznych wzlotów są i upadki stąd obecne redukcję etatów. Na wiosnę wszystko wróci do normy i produkcja ruszy pełną parą! Pozdr Flex is THE BEST;)

MaintenanceTechnican!

Ja z kolei pracuje tu od 7lat i mam mieszane uczucia. Praca fajna ciekawa sporo się nauczyłem przez te lata, jestem zadowolony z pracy jako takiej jednak pensje słabe, pieniądze jakie się tu zarabia nie odpowiadają realiom dzisiejszych czasów żyje od wypłat do wypłay bez pisowskiego "500+" skończył bym chyba pod mostem więc dzięki Jarku ratujesz mi życie ;) Pozdrawiam.

UuuLaaLaaLong

Pracuje tu od trzech lat i kokosów nie zarabiam ale firma spoko 9/10 jak dla mnie, zależy gdzie się trafi są działy że jest przej... ale są takie działy że robota miód malina ;)

DIABLO

DIABLO recycling sprzedawczyk - robil foty konkurencji by dostac kilka zl woecej

Łuki
@DIABLO 05.05.2016 23:28

No sprzedał Ryszarda niedzwiedzia , by zostać brygadzistą za 2600 brutto..,śmiech na sali jak można za kilkaset zł brutto zrobić z siebie k... Narobił mu zdjęć jak ten przysnął...no cóż rude to fałszywe...sam skończy kiedyś na dnie pała ruda..dwulicowa...k....

ElektronikoBoss

Bardzo dobra firma FLEX jest najlepszym zakładem pracy na Pomorzu to fakt, stabilna i solidna światowa renoma bije eatony srony i inne pseudo firmy na głowę. Ja pracowałem już prawie wszędzie w elektronicznej branży i wiem co piszę ;)

Xxx
@Buhahaaaa 10.12.2017 23:06

Z tego, co wiem, to flexowi mają co miesiąc potrącaną z wypłaty składkę na ZFŚS i dlatego dostają choinkowe i wczasy.

Morawiecko

Jak zwykle co roku pod koniec listopada/grudzień jest cienko z robotą ale FLEX jak co roku na wiosnę wstanie jak feniks z popiołu i zadziwi rynek znakomitymi wynikami, ta firma już tak ma ;)

HRmenagerosss

Firma dobra obecnie trzech klientów się wycofuje na tańsze fabryki Ukraina i Chiny zabrały zlecenia. Mamy nadzieję że złapiemy nowych klientów trzymam kciuki ;)

Tymoteush
@HRmenagerosss 17.11.2017 20:40

Tak dobrze, ze w rok pozwalniali 1000 ludzi HAHAAAAAA

Łupaszko ,,ala ulong'''

Mówiłem, że z firmą jest coś nie tak..Nawaliła góra a reszta na dole do zwolnienia...dziwna polityka...agencyjni, Flexowi...lepsi, gorsi...Szkoda, że zwolnienia w prymitywny sposób...tuż przed świętami...po to by choinkowego nie dać ...tylko, ze ta firma obudzi sie z ręką w nocniku...jak zamówienia wrócą...wtedy nikt normalny tu nie wróci i będzie pamiętał,że firma postąpiła jak z byle kim...

nik

Robcie strajk...ten człowiek..nie ufa sam samemu sobie...na spotkaniach sam oznajmiał, ze jak mu psycha siada to prosi o ,,szturchniecie'' HRopsa... teraz to bedzie tylko mobbing ?? i robota jak śmieć..za 1500 ?? A po 2gie jak mozna mianowac 32 letniego czlowieka na dyrektora ?? Trzeba byc chorym psychicznie by nie domyslec sie ..ze to whyskey rozlewana we wrocławskim akademiku zrobiła swoje..sam PIS....góra rozwaliła ok 2000 stanowisk..prosze im podziekowac...

Matheo

No w sumie malo placa bo ja mam 2200 netto na szafach(usunięte przez administratora)

Staszek
@Matheo 14.01.2017 13:24

To ta co prowadzi mobbing wiecznie ?

PINOKIO

,,PINOKIO'' znów kłamał...przez kolejne 9 mies maja być zwolnienia. Każdy mądry poucieka...bo trzeba być nieudacznikiem by bronić firmy za 1450 na rękę...kiedyś ta firma obudzi się z ręką w nocniku...bo ok ...rok 2009 był kryzysem (było wytłumaczenie) ale to co się dzieje teraz...zwalnianie fachowców...ludzi co nie trzymali palca w pupie pseudo TL..trzeba być idiotą by zwalniać za byle co fachowców...Słyszałem, że rodzice w powiecie straszą już nie ...,,,ucz się ucz bo na miotle skończysz...a ucz się ucz bo do Flexa trafisz..a ,,PINOKIO'' niech nauczy się szacunku do ludzi bo władza i kasa chyba zatraciły wrażliwość i wartości ludzkie...a jakbyś się poczuł jakby ,,Maknojmera'':) wywalił cię miesięc przed świętami...

MultiFizolxD

Dobrze że robią redukcję oby wyleciały trolle wiecznie na L4 paluszek i główka to dobra wymówka ale w przedszkolu, przez takich cwaniaków inni mają więcej roboty + straty dla firmy! Jak się niema już urlopu to się idzie na L4 w tej firmie to niestety nagminna praktyka. Oby wszystkie takie osoby szybko wyleciały i firma odrazu by odżyła!!! Andrzeja analizuj i ogarnij temat! Pozdrawiam..

Soundbar
@MultiFizolxD 02.11.2017 17:51

Widać, że nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz.

nick

Najbliższe 3 kwartały będą na tyle ciężkie, że w firmie od miesiąca trwa redukcja inżynierów i pracowników biurowych. Liczy się tylko hajs. Za te 3 kwartały będą intensywnie szukać pracowników i przyjdą same głąby.

Abc
@nick 31.10.2017 21:20

A PRODUKCYJNI ?? Firma pada ...w 2016 było 4000 ludzi...teraz zwalniają, redukują .... ktoś dał ciała... proszę napisać ile teraz wynosi zatrudnienie !!! Agencyjnych WSZYSTKICH wywalają.. a Flexowych w ,,białych rękawiczkach'' udu...iają byś sam się zwolnił...przenoszą na inny dział do brygadzistów co stosujśą mobbing. PROSZĘ napisać ile wyleciało z was tu od listopada...Zmarnowałem tu 3 lata swego życia..nie posłuchałem znajomych co mówili...że Flex to już jako ostatnia firma...

Młody

Nie polecam 2/10 :)

Aro

Chyba na palarni mi sie coś uroiło czy tez to jakis koszmar...słyszałem ukraiński bełkot...a jednak ? ta firma sięgnęła juz takiego dna by zatrudniac tych nieudacznikow ?? Polak chce podwyzki...za 2500 na reke bedzie sie starał a za najnizsza...no sory...lepiej sie zatrudnic np w sklepie rtv jedna zmiana bez nocek itp i zrytych beretów przelozonych tu...lub trzasnac se 2 dzieci i 500 plus...

@@@@
@Aro 18.10.2017 08:05

"Ukraincy to nieudacznicy" czytając taki post słabo mi się robi. Cała Europa usiana jest Polakami, którzy głównie wyjechali z powodów ekonomicznych, czy to też nieudacznicy? Tak się składa, że pracowałem z tymi "nieudacznikami" i jest zupełnie inaczej! Życzę powodzenia

Zostaw opinię o Flextronics - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flextronics