Flextronics

Opinie o Flextronics

Egon Kolwalski

Kiedy podwyzki ?

@Egon Kolwalski 04.11.2018 19:28

WCALE DAŁNY...TYLKO TU SIEDZICIE ZA 1600 NA RĘKĘ BO CO..LESERSTWO..TĘ FIRMĘ ZA POŁ ROKU PRZEJMIE UKRAINA I GRUZJA..CÓŻ ZA UPADEK... TCZEW SIĘ WSTYDZI I OPLUWA TĄ FIRMĘ.

Operator maszyn

Trzeba pomalu uciekać z tonącego okretu...

FlexTeamP
@Operator maszyn 02.07.2018 16:00

Jakiego tonącego? FLEX to okręt podwodny więc zanużanie jest standardem zawsze kiedyś się wynuży i wypłynie na szerokie wody biznesu ;)

Andzej
@Operator maszyn 02.07.2018 16:00

Popieram..zwolnilem sie z tego g..na w listopadzie 2017..po 5 latach pracy na maszynach 2450 brutto...odnalazlem sie w Doviscie ..3100 na reke z 30stoma nagdgodzinami...(po 3mies pracy )nie pozdrawiam

Monikasztos
@Andzej 03.07.2018 23:22

Za wciskanie guzika nikt więcej ci nieda w dovisce zapewne uczciwie pracujesz więc płacą odpowiednia do pracy :P

@Monikasztos 05.07.2018 18:02

dziękuję za mądrą wypowiedz. Tak, moja praca jest na 8 h 8 h efektywna, niezle muszę się napocic by spełnic normę dzienną...ale na 7mnego gęba się uśmiecha :)

SMT
@Nick 05.07.2018 23:07

Nie rozumiem ludzi, którzy cieszą się z nadgodzin. Ja we flexie mam może kilka stówek mniej, ale przynajmniej mam czas dla siebie, a nie tylko harówa i harówa.

as
@SMT 07.07.2018 09:29

nie rozumiem ludzi co by chcieli 8 h i do domu i czegos sie dorobic...he..chcesz sie dorobic to podwijaj rękawy i zapier :)

LwieSerducho
@as 13.07.2018 10:28

No to zapier :) ja np wolę mieć czas dla siebie

nick
@LwieSerducho 26.09.2018 21:08

to zarabiaj 1600 na rękę i poproś mamę by gacie wyprała :)

Xd
@nick 01.10.2018 00:02

To sobie zamieszkaj w firmie i pracuj 16/24 parobku bez żadnych zainteresowań i własnego zycia.

komunista 91
@SMT 07.07.2018 09:29

bo jestes zwyklym nieudacznikiem ktory nie potrzebuje pieniedzy na cebule starczy ;)

piotet
@Operator maszyn 02.07.2018 16:00

Kiedyś Flex trzymał fason nie było tego (usunięte przez administratora) z Ukrainy, ffakt zarobki słabe zero przyszłości praca dla singli.

LionHeart

Flesz czy kabel technik Poland co wybrać? Ktoś ma porownanie

aa

pracuje tu 40 proc ukraincow,,cyrk na kółkach..polacy pracuja za 1600 na reke...

dżon

Jestem operatorem smt od dwóch lat - ile zarobie u was na starcie? jaka premia i czy normy sa realne do wyrobienia?

Zabson
@dżon 03.10.2018 11:52

3900 brutto a normy sa naprawde niskie

Andrzej Paj Wyd Was
@Zabson 06.10.2018 02:15

2600 brutto na start..na SMT (oper prod 2200 na start HAHA) koles co pisał powyzej..albo po narkotykach, po alkoholu lub ktos z hr lub z 3 grupą inwalkidzką... firma zatrudnia juz 40 proc Ukrainców za 14 zł brutto (usunięte przez administratora)

Egon Kolwalski

Kiedy podwyzki?!

FlexParuwa
@Egon Kolwalski 06.10.2018 02:09

Od 1 będą grube podwyżki! (Normy) hahahahahaha

zapraszamy do DOVISTY

z tego co wiem , olano was ...zarabiacie tu 1500 na reke ... tyle to 10 lat temu chorzy umyslowo na miotle zarabiali.... Dyro was zlał... uciaklam stad... pierwsza wyplata w DOVISCIE 2700 na reke przy 200 godz...pozdrawiam nieudaczników...

Wersal
@zapraszamy do DOVISTY 25.07.2017 00:27

3500 NETTO przy 55 nadg. z mojej własnej nieprzymuszonej woli...jak tam Cyce po 30stce z Flexa u mamy się mieszka...mama majtki też wyprała ?? (za te 1550 też dajcie mamie z 500zł na życie). BUUHAHA

LwieSerducho
@Wersal 19.08.2018 23:25

niek azdy chce (usunięte przez administratora) nadgodziny istnieje cos takiego jak zycie prywatne poza pracą

Kokolino

Tak na inżynierów rekrutacje są przyjmują non stop, ale operatorzy produkcji ostatnio tylko z Ukrainy są przyjmowani więc jak masz odpowiedni obywatelstwo śmiało wbijaj ;)

pawel
@Kokolino 12.09.2018 14:40

A na jakie dokładnie stanowiska przyjmują najczęściej tych z Ukrainy operatorów produkcji?

Paweł

Ej wiecie jak jest z rekrutacją w flexie na stanowisko operator prasy krawędziowej złożyłem w dwuch agencjach pracy cv i odezwali się do mnie z fenixa ale na stanowisko szlifierz. Rekrytacja jeszcze trwa na operatora prasy krawędziowej czy wszystko miejsca są obstawione już

Ariel

ale piezda XD")

XYZ

bo to k..wa z niego ? w średniowieczu by go spalono ? w obecnych czasach można się podcierać nim ? oklep na ryju za bramą ? Kawał urwy do spalenia ?

he

?

Dla Flexowców Albert ;)

Flex co prawda miał i pewnie jeszcze chwilę będzie miał problemy z powodu odejścia kluczowych Klientów biznesowych, ale prawda jest taka że warto tam pracować. Ja niedawno zmieniłem pracodawcę i porównując z obecnym widzę jedną podstawową zaletę Flexa dla pracowników biurowych i wsparcia produkcji: organizację pracy i zaawansowane systemy produkcyjne. Tutaj wszystko jest ułożone i każdy wie co ma robić. Dużą wartością firmy są też ogarnięci ludzie na właściwych miejscach. Na prawdę widzę różnicę z perspektywy obecnego pracodawcy. Wiadomo- w tak dużej firmie znajdą się wyjątki od tej reguły, ale generalnie teraz z perspektywy czasu dobrze wspominam pracę w Flexie i profesjonalizm firmy, ludzi, zaawansowanie w planowaniu i monitorowaniu produkcji, systemów, zarządzania jakością i wielu innych aspektów. Oddzial w Tczewie jest uznawany jest za jeden z najlepszych w całej korporacji liczącej ich sobie lekko ponad 100. Ludzie z Tczewa jeżdżą po innych fabrykach Flexa uczyć ich jak mają produkować. To musi o czymś świadczyć. Obecnie odrobinę odstają w dół jeśli chodzi o zarobki, ale wynika to z ogólnej kondycji finansowej. Firma na pewno się odbije i wtedy zarobki powinny się poprawić. Ja sam chętnie tam kiedyś wrócę jeśli będzie okazja :)

BEKA

Tak z kolan ze przyjeła 200 Ukraińców złapanki pod biedronką hahaaaaa. I, ze oferuje 1550 na rękę HAHAAA

Kokolino
@BEKA 19.08.2018 23:17

Nawet Ukraina ma tu 2700brutto nie jest tak źle skoro dodatkowo opłacają im lokale i wyżywienie gratis, pozdro dla smutasow i maruderów hehehe...

Art

Jakie zarobki sa i czy przez agencje pracy ?

PingFfong
@Art 29.08.2018 07:37

Średnia pensja operatora na produkcji jakieś 2800, technicy 3500, inżynier 4500 czy przez agencję to nie wiem zadzwoń i się zapytaj xD

Anna

Może w końcu ktoś wypowie się na temat kondycji firmy a nie chowa głowy w piasek...ponoć... - od 1 października zakład rezygnuje z 4 brygadówki - dodatku 300-700 netto ?? - 4ta hala to niewypał...kontrahent wycofał się z projektu ,,czujki dymu'' ?? - na ( usunięte przez administratora ) 80 osób poszło na L4 o tym jak się dowiedzieli, że zabierają 4brygadówkę ?? - na magazynie nie przedłużono 40 osobom agencyjnym ?? - firma rezygnuje z operatorów SMT ?? kilkaset osób do zwolnienia ?? - ma być zlikwidowana całkowicie premia kwartalna ?? - firma dąży do całkowitego wyeliminowania nadgodzin ?? Czegoś takiego chyba jeszcze nie było...każda inna firma w regionie ,,dowala'' już na start 2500 brutto..z premiami miesięcznymi, możliwością nadgodzin 4 setek w miesiącu ( dzięki czemu i ludzie mogą zarobić i 3 tys. netto). Mamy wrażenie, że firmie jest na rękę, że ludzie się sami pozwalniają...(lub jak to ,,fachowo'' mówią...nie zwolniła firma a agencja nie przedłużyła umowy). Prosimy o odpowiedź

AndryuxD
@Anna 03.09.2017 23:51

To nie uzasadnione ploty, firma ma się dobrze! Trwa przebudowa i modernizację linii nowe projekty są trzeba tylko rozpakować i jedziemy z koksem... ;)

ja
@Anna 03.09.2017 23:51

co do agencyjnych to akurat nieprzedłużyli umowy typowym nierobom agencyjni którzy pracuja dobrze nadal są zatrudnieni na 4 hali nie ma zadnych projektów za to na miejscu( usunięte przez administratora ) mamy nowy projekt

Arti
@Anna 03.09.2017 23:51

I teraz widzimy z biegiem czasu kto miał rację... stagnacja ludzi w tym zakładzie nic dobrego nie wróży...a Tyle jest zakładów w Tczewie, tylko co dla niektórych jest problem w tym bo gdzie indziej ,,trzeba rzetelnie pracować''. W tym zakładzie zostają ludzie bez przyszłości..

Damian
@Anna 03.09.2017 23:51

Firma płaci najmniej w mieście... ogólnie obecnie panuje tu strach przed zwolnieniami. Nie znasz dnia ani godziny. Jeszcze kilka lat temu molwiono, ze ta firma jest stabilna...ale czar prysł...liczy się tu i teraz, czyli hajs a nie ludzie, Jedyne co to mozna polecic firme swiezakowi zaraz po szkole, by nabrał umiejetnosci a pozniej zachaczył sie gdzie indziej za lepsza kase i w innej stabilnej firmie.

@Damian 02.02.2018 07:38

A możesz mi podpowiedzieć, gdzie dostanę więcej niż 2800, bo chętnie zmienię pracę?

ase
@Ania 16.02.2018 17:56

Dovista...po 3...mies wyplaty 2900 netto ..Eaton 2800 netto...pres glas 4 netto..obidzcie sie NIUEUDACZNIKI ZA 1500 NETTO HAHA

@ase 17.02.2018 01:00

A kobieta bez nadgodzin też tam tyle zarobi? Bo jak mi w eatonie zaproponowali 2450 brutto jako operator maszyn to podziękowałam.

as
@Ania 16.02.2018 17:56

??? jakies studia dyplomy, ze tyle chcesz zarabiac na rękę...??? Za przykrecanie srubek płaca 1490 netto..2800 chcesz zarabiac jako kto ??? Opisz swe umiejetnosci i wykształcenie. Czekamy

@as 07.04.2018 23:56

W tej chwili jestem operatorem maszyn, mam szkolenia sep, wózki widłowe, bardzo dobry angielski. I ta biedna stawka, którą zaproponował mi Eaton jest żenujaca, nawet w stosunku do tego, co zarabiam we flecie, gdzie mam kilkaset złotych więcej. I to bez nadgodzin, bo za bardzo cenię swój wolny czas, żeby go spędzać w pracy.

niki
@Anna 03.09.2017 23:51

Po dostaniu nowego dyrektora firma stanela troche na nogi...ale najsmutniejsze jest to , ze dalej nic sie nie zmienilo..firma jako zaklad pracy jest najmniej stabilną w powiecie i najmniej placącą (2200 brutto to jakis smiech na sali)

sebix
@Anna 03.09.2017 23:51

firma kiedys dostawała nagrody ..ciekawe za co..moim zdaniem najmniej stabilna firma w powiecie..z ogloszen wynika ze 2300 brutto płacą czyli 170 na reke..smiech na sali...

arty
@Anna 03.09.2017 23:51

Te agencje pracy powinni pousuwać...w obecnych czasach ... przy tylu ofertach...moim zdaniem trzeba być całkowicie niezaradnym...by na coś takiego się godzić...

ADS
@Anna 03.09.2017 23:51

Witam, jaka jest sytuacja w firmie ?? Przyjmuja bezposrednio przez Flexa czy tez przez agencje? Na jakie pensje mozna liczyc?? Jaka jest atmosfera?? Z góry dziękuje

Kamil

@Viper Czy możesz przytoczyć jakieś konkretne sytuacje które potwierdzały by Twoje zarzuty wobec firmy? Takie nieuargumentowane stwierdzenia nie brzmią wiarygodnie, a na forum mogą być tylko prawdziwe, rzetelne informacje. @Sławomir L. Forum publiczne na jakim jesteśmy nie jest miejscem do obrażania i obmawiania innych osób. Jeżeli jednak chcesz podzielić się opinią na temat pracy w firmie Flextronics zachęcam do wypowiedzi. @Igor skąd tak słyszałeś? Tak ogólne stwierdzenie nie wnosi zbyt wiele użytecznych informacji.

Kuba

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Viper
@Kuba 08.06.2018 18:59

Flex i jego pracownicy a zwłaszcza w hr to taki tam bałagan jest że nie do wiary człowiek normalnie pracujący zostaje mu umowa nie przedłużona bo według mnie jest tam jeden z brygadzista co robi mobing wobec pracowników wiadomo o kim mówię

zibi

Narzekacie to czemu się nie zwolnicie ?

Lucha.

Na moje jest to zakład do pracy z braku laku jak ktoś jest bez wyjścia i musi przeżyć.Nie da się utrzymać i godnie żyć za te śmieszne pieniądze nie oszukujmy się. Mężczyzna który ma na głowie dom i dzieci,pracując w tym zakładzie to porażka.Nie wyobrażam sobie życia z tych pieniędzy bo to pieniądze aby przeżyć nie żyć!

Joe

Flex to glo...no, szkoda nerwow atmosfera w pracy podzielona zawsze komus sie cos nie spodoba.

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

DyroBoss

Dobra firma nie narzekać! Same płaczki i maruderzy się tu wypowiadają, śmiać się chcę czytając tę wypociny a prawda jest tylko jedna>> FLEX is the BEST!!!

Witold

Myślę, że przesadzacie z tym narzekaniem!!!

Ciekawy

Ktos sie orientuje ile zarabia koordynator obszaru lancucha dostaw?

@Ciekawy 25.05.2018 06:04

1790 netto...firma bankrutuje chyba

Spedytor
@Nick 27.05.2018 23:09

Szkoda, że młoda ale zapewne z musowym doświadczenie (no bo się wymaga) pewnie już wykształcona zarobi mniej niż w Biedronce, bądź jakimkoliwiek butiku w galerii. A po pewnym czasie o pracy 40h tygodniowo - można zapomnieć, chyba że portfolio Klientów się wypościło..

MietekBobii

Firma dobra na start, jako pierwsza praca po szkole. Zdobyć doświadczenie i szukać czegoś za lepsze pieniądze!

Ułożony
@MietekBobii 23.12.2017 17:28

Dobrze prawi - dostać dobry szlif ale nie siedzieć za długo, bo bez zmian stanowiskowych człowiek przylgnie, się rozleniwi - a to polityka firmy wykorzysta - oszczędzi na pracownikach. Otrzaskać się i potem powoli w miłej atmosferze poszukać innej opcji.

Robo

Firma na moje dość solidna. Ja pracuję tu 10 lat, mam umowę na stałe. Raz jest więcej zamówień (wtedy są nadgodziny) a raz mniej ale robota zawsze jest w tak dużym zakładzie jak ten. W najgorszym wypadku Cię przeniosą na inny dział. W innej firmie poszliby na łatwiznę i zwolnili. Dość bogaty socjal. Co do wypłaty to nie narzekam. Fakt, jeśli jedna osoba cały czas w tej firmie wykonuje jedną tą samą czynność i nie chce się kształcić to za co ma mieć duże pieniądze.

nick
@Robo 08.10.2017 07:29

bo masz umowe na stałe i by musieli ci dac odprawe..a tak jestes ich popychadłem...takie to własnie ich na łatwizne..

Ułożony
@Robo 08.10.2017 07:29

Ale i po 10 latach dadzą wypowiedzenie, by zredukować koszta i wziąć 2 praktykantów za grosz mamiąc obietnicami zatrudnienia. Poza tym bez skakania po stołkach po 10 latach kasa nieporównywalnie niższa niż w okolicy - patrząc na staż, przepracowane nadgodziny w czynie społecznym oraz (jak widać niepotrzebny) spuszczaizm, by przerobić robotę. Kuźnia talentów - owszem - pierwsze ostre szlify, ale nie można się zasiedzieć - bo zeżarte nerwy i korzystanie z przywiązania do firmy przez pracownika jest niezbyt miłe.

Chętny do pracy

Słyszalem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Adam
@Chętny do pracy 22.05.2018 10:55

Gdzie ? :) haha

Kamil

@Ania, a jakie zmiany są w tej firmie? Czy obecnie flextronic rekrutuje? Nie widziałem na stronie żadnych oferty? Czy okres próbny trwa trzy miesiące? Podzielcie się opinią, na pewno będą pomocne dla innych naszych użytkowników.

Adams
@Kamil 30.04.2018 16:09

Jaki okres próbny...rekrutują non stop przez gó...na typu work serwice,toolip...rząd powinien powy...ać te agencje pracy...w 2004 roku miało byc to na chwile, dla studentow..a do dzis robia ludzi w uja...umowa jak śmieciowi przedluzana lub nie co miesiac..nawet czajnija na raty ne kupisz...to jakis debilizm...praca dla kobiet...cyców co siedzą u mamy...i wyplata 2200 brutto jako op. prod. (1600 ne reke)..ten caly Flex (a nie flextronic dla red.)...to jakaś porazka BUHAHA

Kamil

@Zainteresowany, czy zdecydowałeś się złożyć CV? @Klaudyna, napisz proszę na jaką umowę można liczyć w Flextronics? @Flexiara, a jaka panuje atmosfera w pracy? Kto z Was jeszcze chcę się wypowiedzieć o firmie? Są obecnie prowadzone rekrutacje?

KlaudynaGorącaDziewczyna

Ktoś wie czy i kiedy w końcu będą w tym FLEX rozsądne podwyżki pensji??? Robię tu od 10lat i coraz częściej myślę że czas już się rozstać z firmą ;/

multimilioner
@KlaudynaGorącaDziewczyna 31.03.2018 20:38

Jeśli przez dziesięć lat nie dostałeś rozsądnej podwyżki to nie dostaniesz jej przez następne 10 lat.

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

WitamSiema
@Zainteresowany 24.03.2018 11:31

Cały czas zatrudniają na 4 halę magazynierów ale przez agencję i chętnych nie ma za wielu xD

AleJajaPL
@Zainteresowany 24.03.2018 11:31

Jak ruszy pełną parą kilka projektów/lini produkcyjnych jest w fazie rozbudowy tak czerwiec/lipiec będzie na bank brakować tu rąk do pracy. Nadgodziny do oporu i ogień w szopie hahahah...

Rambo

Witam. Jak wyglada u was sytuacja ? Podobno niedawno została otwarta nowa hala nr 4 i przymierzam się do pracy do was, najlepiej stanowisko magazynier - mam uprawnienia itp. Mam nadzieję, ze minimum 3tys brutto na start bym dostał. Jednakze z tego co widzę ofert pracy jakoś nie ma jak juz to tylko na halę mechaniczną. Interesuje mnie tylko praca poprzez firmę - w żadnym wypadku agencje pracy. Pozdrawiam

@Rambo 13.12.2017 09:42

Z tego co wiem, to w tej chwili nie ma zapotrzebowania na magazyn.

Stary pracownik
@Rambo 13.12.2017 09:42

3k na start XD każdy zaczyna od młodszego za 2400 i zapierdalasx jak (usunięte przez administratora) 3 tyś to moja pracownicy co po 5/10 lat pracują. A Hala nr 3 to jeden wielki śmietnik.

Stary pracownik
@Stary pracownik 24.02.2018 23:24

DupoWlaz
@Stary pracownik 24.02.2018 23:24

Ja mam na mięciutko 5k netto FLEX is THE BEST ;P

ty
@DupoWlaz 26.02.2018 15:00

dupowłazie..skończ pie..ć..prosze wpisac na OLX praca flex tczew..operator produkcji..2200 brutto czyli 1600 na reke,...zmien lekarza lub rozbiegnij sie i walnij głowa w mur..5 tys HAHA..no za 3 mies...

DupoWlaz
@ty 02.03.2018 08:59

Skąd wiesz że jestem operatorem? Może inż.Produktu i mam więcej niż 2200 ;)

@Rambo 13.12.2017 09:42

Operatorzy produkcji z manuala myślą, że zarobią kokosy za skręcanie śrubek. Najpierw trzeba coś umieć. Rozwijajcie się, róbcie szkolenia, uczcie się maszyn, to zarobicie więcej. Ale po co, jak się nie chce?

toja
@Flexiara 05.03.2018 14:19

Właśnie! Trza było skończyć studia i zostać inżynierem! Wszyscy powinniśmy być inżynierami żebyśmy mogli godnie zarabiać.

@toja 11.03.2018 21:34

Nie mówię o studiach, ale jakieś porządne, a nie pedagogikopodobne, by nie zaszkodziły. Przecież jest w firmie możliwość robienia szkoleń i podnoszenia kwalifikacji. Zapisałeś się na szkolenia z maszyn CNC albo akademię lidera? Albo angielski? Jak nie, to sam jesteś sobie winien, dalej zarabiaj najniższą krajową i narzekaj. ..

toja
@Flexiara 13.03.2018 16:51

I za samo ukończenie takich szkoleń dostanie się podwyżkę? Każdy kto zwiększy swoje kwalifikacje dostanie awans a operatorzy produkcji przestaną być w końcu potrzebni? A co z doświadczeniem? Pracujący kilka lat zarabia bardzo podobnie (jak nie mniej) do świeżaka po szkole. Albo jeżeli ktoś ma maturę a inna osoba tylko gimnazjum i obie dostają na początek to samo to jest to w porządku? W końcu matura (w tym angielski) to nie są wyższe kwalifikacje?

@toja 14.03.2018 21:20

Powiedzmy sobie szczerze, że dzisiaj bardziej ceni się specjalistów po szkole zawodowej, niż z maturą po liceum (chyba, że to matura po technikum). Liczy się doświadczenie, a nie samo wykształcenie. Co nie zmienia faktu, że po kilku latach pracy powinno się zarabiać więcej, niż świeżak po szkole. A jeśli chodzi o angielski, to jest on atutem, ale tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jest on dobry w praktyce, a nie tylko na świadectwie ze szkoły.

Zostaw opinię o Flextronics - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flextronics