Flextronics

Tczew

Flextronics

Opinie o Flextronics

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

HockiKlocki

Firma się rozwija nowe projekty podwodne drony i stacje ładowania elektrycznych aut są przyszłościowe, jedynie produkcja czujek dymu moim zdaniem nie trafiona masa ludzi zaangażowana w projekt przynoszący znikomy/wątpliwy dochód. Tak czy siak jest ciekawie FLEX powoli wstaje z kolan ;)

Anna

Może w końcu ktoś wypowie się na temat kondycji firmy a nie chowa głowy w piasek...ponoć... - od 1 października zakład rezygnuje z 4 brygadówki - dodatku 300-700 netto ?? - 4ta hala to niewypał...kontrahent wycofał się z projektu ,,czujki dymu'' ?? - na ( usunięte przez administratora ) 80 osób poszło na L4 o tym jak się dowiedzieli, że zabierają 4brygadówkę ?? - na magazynie nie przedłużono 40 osobom agencyjnym ?? - firma rezygnuje z operatorów SMT ?? kilkaset osób do zwolnienia ?? - ma być zlikwidowana całkowicie premia kwartalna ?? - firma dąży do całkowitego wyeliminowania nadgodzin ?? Czegoś takiego chyba jeszcze nie było...każda inna firma w regionie ,,dowala'' już na start 2500 brutto..z premiami miesięcznymi, możliwością nadgodzin 4 setek w miesiącu ( dzięki czemu i ludzie mogą zarobić i 3 tys. netto). Mamy wrażenie, że firmie jest na rękę, że ludzie się sami pozwalniają...(lub jak to ,,fachowo'' mówią...nie zwolniła firma a agencja nie przedłużyła umowy). Prosimy o odpowiedź

ADS
@Anna 03.09.2017 23:51

Witam, jaka jest sytuacja w firmie ?? Przyjmuja bezposrednio przez Flexa czy tez przez agencje? Na jakie pensje mozna liczyc?? Jaka jest atmosfera?? Z góry dziękuje

Tomek Sawirski Recykling
@Tomek Sawirski KONFIDETN KING 29.07.2018 23:17

Ale donoszenie i sprzedawanie to nic złego ? Kapowanie na ojca, kolegów..to normalne ? No ludzie..

Kamil

@Viper Czy możesz przytoczyć jakieś konkretne sytuacje które potwierdzały by Twoje zarzuty wobec firmy? Takie nieuargumentowane stwierdzenia nie brzmią wiarygodnie, a na forum mogą być tylko prawdziwe, rzetelne informacje. @Sławomir L. Forum publiczne na jakim jesteśmy nie jest miejscem do obrażania i obmawiania innych osób. Jeżeli jednak chcesz podzielić się opinią na temat pracy w firmie Flextronics zachęcam do wypowiedzi. @Igor skąd tak słyszałeś? Tak ogólne stwierdzenie nie wnosi zbyt wiele użytecznych informacji.

Kuba

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Viper
@Kuba 08.06.2018 18:59

Flex i jego pracownicy a zwłaszcza w hr to taki tam bałagan jest że nie do wiary człowiek normalnie pracujący zostaje mu umowa nie przedłużona bo według mnie jest tam jeden z brygadzista co robi mobing wobec pracowników wiadomo o kim mówię

zibi

Narzekacie to czemu się nie zwolnicie ?

Lucha.

Na moje jest to zakład do pracy z braku laku jak ktoś jest bez wyjścia i musi przeżyć.Nie da się utrzymać i godnie żyć za te śmieszne pieniądze nie oszukujmy się. Mężczyzna który ma na głowie dom i dzieci,pracując w tym zakładzie to porażka.Nie wyobrażam sobie życia z tych pieniędzy bo to pieniądze aby przeżyć nie żyć!

Joe

Flex to glo...no, szkoda nerwow atmosfera w pracy podzielona zawsze komus sie cos nie spodoba.

Operator maszyn

Trzeba pomalu uciekać z tonącego okretu...

as
@SMT 07.07.2018 09:29

nie rozumiem ludzi co by chcieli 8 h i do domu i czegos sie dorobic...he..chcesz sie dorobic to podwijaj rękawy i zapier :)

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

DyroBoss

Dobra firma nie narzekać! Same płaczki i maruderzy się tu wypowiadają, śmiać się chcę czytając tę wypociny a prawda jest tylko jedna>> FLEX is the BEST!!!

XYZ

bo to k..wa z niego ? w średniowieczu by go spalono ? w obecnych czasach można się podcierać nim ? oklep na ryju za bramą ? Kawał urwy do spalenia ?

Witold

Myślę, że przesadzacie z tym narzekaniem!!!

Ciekawy

Ktos sie orientuje ile zarabia koordynator obszaru lancucha dostaw?

Spedytor
@Nick 27.05.2018 23:09

Szkoda, że młoda ale zapewne z musowym doświadczenie (no bo się wymaga) pewnie już wykształcona zarobi mniej niż w Biedronce, bądź jakimkoliwiek butiku w galerii. A po pewnym czasie o pracy 40h tygodniowo - można zapomnieć, chyba że portfolio Klientów się wypościło..

MietekBobii

Firma dobra na start, jako pierwsza praca po szkole. Zdobyć doświadczenie i szukać czegoś za lepsze pieniądze!

Ułożony
@MietekBobii 23.12.2017 17:28

Dobrze prawi - dostać dobry szlif ale nie siedzieć za długo, bo bez zmian stanowiskowych człowiek przylgnie, się rozleniwi - a to polityka firmy wykorzysta - oszczędzi na pracownikach. Otrzaskać się i potem powoli w miłej atmosferze poszukać innej opcji.

Robo

Firma na moje dość solidna. Ja pracuję tu 10 lat, mam umowę na stałe. Raz jest więcej zamówień (wtedy są nadgodziny) a raz mniej ale robota zawsze jest w tak dużym zakładzie jak ten. W najgorszym wypadku Cię przeniosą na inny dział. W innej firmie poszliby na łatwiznę i zwolnili. Dość bogaty socjal. Co do wypłaty to nie narzekam. Fakt, jeśli jedna osoba cały czas w tej firmie wykonuje jedną tą samą czynność i nie chce się kształcić to za co ma mieć duże pieniądze.

Ułożony
@Robo 08.10.2017 07:29

Ale i po 10 latach dadzą wypowiedzenie, by zredukować koszta i wziąć 2 praktykantów za grosz mamiąc obietnicami zatrudnienia. Poza tym bez skakania po stołkach po 10 latach kasa nieporównywalnie niższa niż w okolicy - patrząc na staż, przepracowane nadgodziny w czynie społecznym oraz (jak widać niepotrzebny) spuszczaizm, by przerobić robotę. Kuźnia talentów - owszem - pierwsze ostre szlify, ale nie można się zasiedzieć - bo zeżarte nerwy i korzystanie z przywiązania do firmy przez pracownika jest niezbyt miłe.

Chętny do pracy

Słyszalem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Adam
@Chętny do pracy 22.05.2018 10:55

Gdzie ? :) haha

Kamil

@Ania, a jakie zmiany są w tej firmie? Czy obecnie flextronic rekrutuje? Nie widziałem na stronie żadnych oferty? Czy okres próbny trwa trzy miesiące? Podzielcie się opinią, na pewno będą pomocne dla innych naszych użytkowników.

Adams
@Kamil 30.04.2018 16:09

Jaki okres próbny...rekrutują non stop przez gó...na typu work serwice,toolip...rząd powinien powy...ać te agencje pracy...w 2004 roku miało byc to na chwile, dla studentow..a do dzis robia ludzi w uja...umowa jak śmieciowi przedluzana lub nie co miesiac..nawet czajnija na raty ne kupisz...to jakis debilizm...praca dla kobiet...cyców co siedzą u mamy...i wyplata 2200 brutto jako op. prod. (1600 ne reke)..ten caly Flex (a nie flextronic dla red.)...to jakaś porazka BUHAHA

Kamil

@Zainteresowany, czy zdecydowałeś się złożyć CV? @Klaudyna, napisz proszę na jaką umowę można liczyć w Flextronics? @Flexiara, a jaka panuje atmosfera w pracy? Kto z Was jeszcze chcę się wypowiedzieć o firmie? Są obecnie prowadzone rekrutacje?

KlaudynaGorącaDziewczyna

Ktoś wie czy i kiedy w końcu będą w tym FLEX rozsądne podwyżki pensji??? Robię tu od 10lat i coraz częściej myślę że czas już się rozstać z firmą ;/

multimilioner
@KlaudynaGorącaDziewczyna 31.03.2018 20:38

Jeśli przez dziesięć lat nie dostałeś rozsądnej podwyżki to nie dostaniesz jej przez następne 10 lat.

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

AleJajaPL
@Zainteresowany 24.03.2018 11:31

Jak ruszy pełną parą kilka projektów/lini produkcyjnych jest w fazie rozbudowy tak czerwiec/lipiec będzie na bank brakować tu rąk do pracy. Nadgodziny do oporu i ogień w szopie hahahah...

Rambo

Witam. Jak wyglada u was sytuacja ? Podobno niedawno została otwarta nowa hala nr 4 i przymierzam się do pracy do was, najlepiej stanowisko magazynier - mam uprawnienia itp. Mam nadzieję, ze minimum 3tys brutto na start bym dostał. Jednakze z tego co widzę ofert pracy jakoś nie ma jak juz to tylko na halę mechaniczną. Interesuje mnie tylko praca poprzez firmę - w żadnym wypadku agencje pracy. Pozdrawiam

Flexiara
@toja 14.03.2018 21:20

Powiedzmy sobie szczerze, że dzisiaj bardziej ceni się specjalistów po szkole zawodowej, niż z maturą po liceum (chyba, że to matura po technikum). Liczy się doświadczenie, a nie samo wykształcenie. Co nie zmienia faktu, że po kilku latach pracy powinno się zarabiać więcej, niż świeżak po szkole. A jeśli chodzi o angielski, to jest on atutem, ale tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jest on dobry w praktyce, a nie tylko na świadectwie ze szkoły.

SzlachtaPany

Ponoć mają wyrównać flex pensje do tych z Lidla i Biedronki tera będziemy żyć jak szlachta pany ;)

Monia90

Robota w Flex wkońcu ruszyła, hala mechaniczna cała przeszła na system czterobrygadówki, na B2 jeszcze jest trzy brygady ale nadgodziny co weekend więc zamówienia są i jest coraz lepiej ;)

BummSiakaLakka
@toja 01.03.2018 15:46

To nie jest żydek z Izraela? Tymczasowy dyrektor od czystek personalnych ;)

eaton truck

Zapraszamy do Eaton Tczew, na poczatek 2500 brutto (a nie 2000 zl ochłapów), mamy czterobrygadowke z 10 proc dodatkiem..czyli 2 na reke i okolo cztery 12stki bankowe (jeszcze prosza uprzejmie az milo) moja pierwsza wyplata po ucieczce z tego g...na... 3040 na reke....podziekujcie swemu dyrowi...haha,,,nas tu nie maja za smieci...nie wyrabiamy sie z terminami..a tu nie wstydze sie swego dyrektora. Ponoc dostaliscie HAHA premie smiec 200 zł....u nas mamy BEKE z flexa....

łupaszko
@obecna i nie 19.02.2018 11:14

2500 brutto jest na max na tym stanowisku po 10 latach ale ZAKŁAMANIE

Znachor z lodzi

Czesc ! Mam 1 pytanie czy w tczewie tez tak wala w czlona ze swiezaki z agencji od 1 dnia pracy zarabiaja wiecej niz kilku letni pracownicy??

tczew
@Znachor z lodzi 31.01.2018 16:19

tak :(

On

Kiedy będą pity z flexa?

WitamSiema
@On 25.01.2018 21:30

O podwyżki hahahah chyba normy xD

Obecny pracownik

Myślę, że decyzja o podwyżkach zapadnie już niedługo.

Ania
@Ktoś 24.01.2018 10:56

Nie, 120

ZuziaZuzi

Ciekawe kiedy Ukraińców zatrudnią? Roboty od groma a ludzi do pracy brak, konkurencja flexa lepiej płaci i ludzie odchodzą eh.... Na wiosnę będzie trzeba ratować sytuację uchodźcami, Andrzej możę wkońcu da podwyżki tym co zasługują ludzie przestali by uciekać!

ToWinaTuska

Dobra firma niema co dyskutować, mimo licznych wzlotów są i upadki stąd obecne redukcję etatów. Na wiosnę wszystko wróci do normy i produkcja ruszy pełną parą! Pozdr Flex is THE BEST;)

Zostaw opinię o Flextronics - Tczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flextronics