Flextronics

Venray

Opinie o Flextronics

hp outband

Pracowalem tam 1,5 roku i musze powiedziec ze bylo calkiem spoko. Po tygodniu moze dwoch wyslali mnie na kurs operatora widlaka, reachtracka itp. Praca lekka w towarzystwie kobiet.. Czasmi zdarzaly sie ciezkie dni ale i tak bylo lzej niz jaka kolwiek praca np w pl.. Fajni ludzie i zarobki tez spoko.. Minus: Pracowalem przez startpoeple i czasami zapomnieli poinformowac o dniu wolnym od pracy, o czym dowiadywalem sie na miejscu i trza bylo wracac do domu.

daniel

a dla mnie @hobi interesujące jest stanowisko spawacza metodą laserową. Styczność z nowoczesnymi technologiami.Jeżeli chodzi o socjal to przebijają wszystkich. Karty sportowe, opieka medyczna, dofinansowanie studiów. Rozwijają pracownika. A spawacz wszędzie dobrze zarabia

anonim - 2009-03-10 10:42:03 niezłe miejsce pracy, atmosfera trudna, gdyż pracuje tam dużo Niemców, którzy nie lubią Polaków Przepracowalem tam rok czasu. Najlepsze miejsce pracy dla ludzi aktywnych. Nie wszyscy Niemcy są Niemcami. Lepiej mi się z nimi pracowało niż z wiecznie niezadowolonumi Polakami.

Szukasz pracy?

Słowa kojarzące się z Flextronics (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako marną... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są może być... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Flextronics: Najbardziej nie podobało mi się w Flextronics:nie interesowanie się pracownikami

Zostaw opinię o Flextronics - Venray

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flextronics