Opinie o Etac Poland Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Etac Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Etac Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Etac Poland Sp. z o.o. w Tczew

Siema

Czy polecacie magazyn jako nowa prace? Czy jest socjal? Ile jest tej premii frekwencyjnej?

Zzzz
@Siema

Jeśli lubisz pracować w zimowych warunkach, to polecam. Na magazynie zimą 6-9 stopni, brrr

@Zzzz

A socjal jest?

Ilr premia wynosi

Zawisza Czarny

Firma z brakiem totalnej organizacji pracy . Mam wrażenie ,że kierownicy są totalnie bez wiedzy o danym dziale,jak funkcjonuje nie dadzą sobie pomóc Wysłuchują pracownika i tak nic z tym nie robią … Nie polecam !

Morrris
@Zawisza Czarny

Z każdym miesiącem coraz mniej, ale śmiało dawaj tutaj, na start będziesz miał więcej PLN niż stali pracownicy. Taka super polityka firmy, docenią jak odejdziesz....

Mońka
@Morrris

Masz teraz na myśli równolegle stanowiska oraz ten sam zakres obowiązków? a co z wynikami z pracy? każdy wyrabia własne normy? One tez są później jakkolwiek uwzględniane? Widziałam w ogóle, że była kiedyś oferta dla brygadzisty, czy na to stanowisko można awansować?

Jak dużo osób pracuje w Etac Poland Sp. z o.o.?

Czy urlop w Etac Poland Sp. z o.o. jest płatny 100%?

A jak ma być płatny urlop skoro masz umowę o pracę? Ludzie gdzie Wy żyjecie? Kodeks pracy jasno mówi o wynagrodzeniu za urlop.

Olga

możliwe, że ktoś miał jakieś wątpliwości wynikające z poprzedniego miejsca zatrudnienia? pisząc to jako osoba obecnie zatrudniona wskazujesz przy tym na fakt, że nie może się dziać nic niezgodnego z kodeksem? jeszcze w kwietniu miała byc uruchamiana karta sportowa, jak się przyjęła? czy do teraz jeszcze coś wprowadzono i czy są planowane jakieś zmiany odnośnie warunków pracy?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Żywa legenda

Hey Hey ludziska pracując w firmie etac muszę powiedzieć ludzie uciekajcie z tej firmy jest jedna osoba w firmie która wykańcza ludzi psychicznie stosuje mobbing a pani kierownik ma wszystko w nosie tylko wieży jakiemuś burakowi który kłamie na dzień dobry jak mów nikogo nie szanują mają ludzi za zwykłych (usunięte przez administratora) ciekawi mnie czy pan dyrektor wie o wszystkim znając życie zamiata wszystko pod dywan jeżeli ktoś przyjdzie do tej firmy to niech się zastanowić jest straszny mobbing przez pana karpia.spolka z.o.o

Agnieszka
@Żywa legenda

Dość smutne spostrzeżenia, ale skoro ma tam byc tak fatalnie jak piszesz to z jakiego powodu ludzie wciąż tam pracują? Kasa jakaś dobra?

@Żywa legenda

To dlaczego wy pracownicy nie zgłosicie tego faktu do PIP. Info ze strony PIP:Skargi dotyczące naruszania praw pracowniczych mogą być zgłaszane do Państwowej Inspekcji Pracy pisemnie, telegraficznie lub za pomocą dalekopisu, telefaksu, poczty elektronicznej, formularza e-skargi, a także ustnie do protokołu. Przyjdą, sprawdzą. Kierowniczka nic nie pomoze skoro sama kumpla zatrudniła.

@Żywa legenda

Opisana osoba musi mieć kozła ofiarnego na którym będzie się wyżywać. Często bywa tak że taki kolega idzie na l4 bo psychicznie nie wytrzymuje, wtedy jest znajdywana nowa ofiara i tak się życie toczy w firmie. Trzeba mieć mocne nerwy i najlepiej mało się odzywać.

@...

Też się właśnie zastanawiałam, są chyba dwa warianty albo naprawdę się boją o posadę albo to nieprawda? Lub mocno podkoloryzowane? Chyba, że ktoś już jednak zgłaszał?

1 i 4

@Super szpon

Opisana osoba podobno byla na dywaniku u dyrka, z tego co wiadomo musial duzo lyknac do ust zeby zostac na stanowisku,takze szanowny sjp where are you??

To tylko ja
@Olga

Olga powiem ci tak każdy się boi jednej osoby tak zwany karp brygadzista zastrasza ludzi nie traktuje ich poważnie był ktoś już z tym u dyrektora ale dyrektor ma to w (usunięte przez administratora) Aneta tak zwana kierownik to koleżanka brygadzisty więc Aneta (usunięte przez administratora) broni a dyrektor jak dyrektora ma w ludzi (usunięte przez administratora) Ktoś napewno zgłosi kiedyś ten cyrk na kółkach.... Do pipu ludzie się boją odzywać tam bo brygadzista robi wszystko żeby zniszczyć człowieka... A drugi brygadzista Pan Jarek to totalny eh nie ma słów na niego... Karp Jarek to jak Teletubisie w torebkach... ????????

Żywa legenda
@...

witaj kazdy z pracowników jest zastraszony każdy sie boi Pana karpia bo ma plecy u dyrektora i u kierowniczki bo razem pracowali z kierowniczką co mozna opowiadac duzo ale szkoda czasu trzeba działac...

Pan
@Żywa legenda

To działajcie, a nie wasza odwaga kończy się na wypisywaniu na go work!!

www
@Pan

Wszyscy są zastraszeni boją się jednej osoby bo ma plecy i pod stołem ciągnie co zrobić ludzie pracują bo muszą ale nikt nie zrobi porządku 2 lata niby firma a takie rzeczy się dzieją

Obserwator
@Żywa legenda

Zasmucę Ciebie kolego, ponieważ dyrektor doskonale wie co się wyprawia w tej firmie. Ale najgorsze jest to że daje na to przyzwolenie i wszyscy dookoła o tym wiedzą i widzą co się dzieje. I tak będzie doputy, dopuki słupki będą wysoko, oraz kasa na plusie i przed góra w Szwecji można się wykazać. Długo już to obserwuję. Samo życie, jak wszędzie. Więc pracujesz i się musisz z tym pogodzić albo zmienić pracę.

Agnieszka

Firma szuka obecnie Inżyniera Procesu. Czy macie info o szkoleniach i kursach dla osób na tym stanowisku? Firma coś proponuje?

Jajko
@Agnieszka

Nic nie oferuje. Rzucą Cię psu na pożarcie i musisz sobie radzić.

@Jajko

Można dopytać jak wyglądają tu pierwsze dni na tym stanowisku? Piszesz to tak jakby to było z własnego doświadczenia i teraz to ciekawa jestem czy faktycznie tak trudno na nim jest. Dasz znać?

Jak oceniacie pracę na stanowisku Operator w firmie Etac Poland Sp. z o.o.?

Władca tablic

Praca operatora była super jak Sebastian był brygadzistą.

ZupełnieNiktWażny
@Władca tablic

Może rozwiniesz wypowiedz ?

@Władca tablic

Ład i porządek.Bardzo merytoryczne odprawy pracownicze.Bylo wiadomo od rana co ma kto robić.Każdą sprawę można było szybko załatwić.Do pracy szło się z przyjemnością.Żaden z operatorów nie usłyszał przykrego słowa pod swoim adresem.Duze zainteresowanie brygadzisty jak idzie praca,czy czegoś nie potrzeba.

Renata
@Władca tablic

A to praca sama w sobie nie jest ok? Nie wiem co ma do tego brygadzista

Arni
@Renata

Praca jak każda inna.. nie wiem co miał ktoś na myśli pisząc o brygadziście z krótkim i nie znaczącym epizodem w tej firmie

@Arni

To miał na myśli że atmosfera w pracy jest dużo gorsza.I każdy wie w czym jest problem.

Władca tablic

Widzę że ktoś tu mocno zawistny i zakompleksiony jest.Sebastian ma własne życie i nawet nie wnika co nowego w firmie. Pokaż mi gościu drugiego takiego brygadzistę w Etacu ,za którym ludzie się wstawiali i cieszył się takim uznaniem.Słucham?

ZupełnieNiktWazny
@Władca tablic

Takim się cieszył uznaniem, że go pogonili, nawet jako spawacza :)

@ZupełnieNiktWazny

Tylko na takie wypociny cię stać marny człowieczku.Bo na proste pytanie już nie masz odpowiedzi.Wsadź sobie czopka to ci przejdzie.

ramires
@Władca tablic

To prawda,potwierdzam.Naprawde super firma ze wywalili dyrektorka kadrowa zreszta slusznie oraz wielu innych fajnych pracownikow

Julia
@ramires

dyrektor za coś konkretnego został zwolniony ? wiecie takie informacje?

Dlaczego w firmie Etac nie ma funduszu socjalnego? Czy to da się jakoś zmienić tak aby pracownicy korzystali ze świadczeń socjalnych jak to ma miejsce w innych firmach?

Czopek
@Gość

Ponieważ cytując klasyka - socjal to wymysł komunistyczny ,ot taka ciekawostka

Ryba mlot
@Czopek

Sebus nie produkuj się . Już dawno cię (usunięte przez administratora)

Julia
@Czopek

mimo wszystko w wielu firmach jest wprowadzany i motywuje pracowikow do lepszej pracy, no nie ? czemu tutaj go nie ma ?

Oro

Garbusek ty tempa dzido weś się za jakimkolwiek robote na twoim poziomie np.sprzątanie kibelków i przestań gnębić ludzi ????????????

A to ta niedorobiona brygadzistka w okularach,Iza ,ona boi sie nowego kiero takze wiadomo dlaczego taka jest,ale kto to brodacz??

@Oro

*weź, skoro już tak świecisz inteligencją

Benedykt

Oni wszyscy odważni ale przy klawiaturze . Nic w twarz nie powie bo odwagi brak, z mama by musiał stać jeden z drugim!!

@Gość

Pracuję tu już jakiś czas i jakoś nie doświadczyłem gnębienia. I napewno nie od niej. Co ty wypisujesz za bzdury. Doczytaj inteligencie co znaczy to słowo. A potem go używaj. Widzę doskonale jaka zawiść panuje niby w tak zgranej grupie. Jeden na drugiego gada a przy stole na śniadaniu najlepsi kumple. Za poklepusa od kierownika co nie jedni wszystko zrobią. Aż chce się żygnąc.

Prezes
@Oro

Twoje wpisy są przepełnione jadem, wiecznie wyzywasz ludzi z którymi na co dzień pracujesz. A to kolejny wpis który to potwierdza. Wszyscy są według ciebie za głupi, za tępi żeby z tobą w tej firmie pracować. Następnym razem zanim zaczniesz tu te swoje wypociny umieszczać najzdolniejszy pracowniku Etaca to poczytaj słownik języka polskiego. Bo takimi wpisami z błędami pokazałeś swój poziom.

Franciszek
@Benedykt

Tak samo jak ty. Nikt nie chce stracić pracy a wygarnięcie prosto w twarz w efekcie równałoby się z opuszczeniem firmy.Tak ciężko to zrozumieć?

Benio
@Franciszek

No tak. Więc lepiej wylewać anonimowo swoje gorzkie żale na forum goworka. Słabe. Nic Ci to nie da. Ale jak masz z tego jakąś chorą satysfakcję to sobie pisz. Kiedy w końcu ktoś coś o firmie napisze? Czy na produkcję przyjmują? Ile na start teraz dają? Jakieś dodatki, premie? Czy w firmie szykują się jakieś podwyżki powiązanie z ciągle rosnąca inflacją? A może już były?

Franciszek
@Benio

A skąd ta pewność że ja tu żale wylewam? Stwierdzam tylko fakty bez atakowania kogokolwiek personalnie w przeciwieństwie do ciebie

Pracownicy miedzy soba tak ale z przełożonymi i kadrami bardzo kiepsko.

Oczywiscie nie chodzi o wszystkich.

@ja

Wiadomo że ludzie są różni i nie z każdym się idzie dogadać. No ale najważniejsze że pracownicy w dziale są zgrani. W ramach benefitów są jakieś imprezy integracyjne, bo to bardzo sprzyja nawiązywaniu znajomości, nie?

Wacek

Hahahaha hahaha, to chyba pracujesz w innym Etacu. Imprezy integracyjne, gdzie, kiedy, coś mnie chyba ominęło. No rozbawiłeś mnie. Nie ma socjala i nie ściemniaj, że będzie. Te rzekome benefity, to zupełnie inna sprawa. Dostajesz punkty, a z wypłaty ściągają ci za to pieniądze, wielkie mi benefity.

Gdzie kolega chce trafić?Na montaż czy produkcję?Jeśli chodzi o produkcję to jako spawacz czy szlifierz?

C28
@Wacek

On dopiero chce podjąć pracę w Etacu. Ną końcu zdania jest znak zapytania. Odnośnie imprezy integracyjnej to była jedna wigilijna o której lepiej nie pisać i przemilczeć. A z tymi benefitami to też nikogo z pracowników nie pytali o zdanie. Lepiej byłoby dostać kasę niż lub bony do każdego sklepu niż te mybenefit.

Grzegorz Macuda

Myślę, że całkiem dobrze. Pozdrawiam metalshop..oprócz niekompetentnej p. A., która myśli, że jak podpisałeś na umowie formułkę,, wykonywać polecenia przełożonego,, to Konstytucja przestała obowiązywać

@Grzegorz Macuda

Niestety na produkcji jest gorszy(usunięte przez administratora). Pan M. Chodzi i dręczy ludzi psychicznie, też mu się wydaje że jesteśmy (usunięte przez administratora)zrobią wszystko. Trzeba będzie z tamtąd uciekać niestety.

@Tomek

Na metalshopie wszelkie rekordy dręczenia bije Pan R.Przez niego to sporo osób odeszło a następni już są w kolejce.

Fair play

Ludzie się starają pracują dobrze jednak istota problemu wynika z brygadzistów którzy powybierali się sami na początku istnienia firmy tak mówia ludzie a po przepracowaniu kilu miesięcy w firmie stwierdzam że praca była by spoko tylko jest mały problem brak profesjonalizmu w śród brygadzistów wszystko kuleje właśnie przez brak profesjonalizmu wśród brygadzistów spotkałem się z chamstwem i dużo chłopaków odeszło a i ja zaczynam rozglądać się za czymś jeżeli firmy niestacjonarne na profesjonalistów pozdrawiam wszystkich metalmaniaków

@Fair play

Zgadzam się z Tobą. Najbardziej żal chłopaków którzy dobrze wykonują swoją pracę ale widząc podejście brygadzisty do pracownika mają w końcu dość i zmieniają pracę. Efekt jest taki że palet przybywa a brygadzisci sami muszą szlifować

!!!
@Olaf

Tak to jest jak ludzie bez szkoły, doświadczenia, subiektywnie zostaną brygadzistami. A za swój stołek są w stanie zrobić wszystko. Nic dziwnego,że nie szanują ludzi... Jak sami do siebie szacunku nie mają.Tylko zapomnieli o jednym, że ludzie pracują na ich wyniki. Wystarczy kilka oficjalnych skarg a nie wypisywanie na grupach i ktos będzie musiał zaaragować. I pozbyć się tych pasożytów.

@!!!

Z tego co wiem to już jeden z pracowników mial zamiar poinformować PIP o poczynaniach jednego z brygadzistow. Ciekawe czy nowy dyrektor ma świadomość co się dzieje na metalshop?

@Super szpon

Tak czytam te jakże wspaniałe i inteligentne komentarze i się zastanawiam, gdzie wszyscy jesteście, jak dyrektor chodzi po firmie? Jest na metalshopie codziennie, z pewnością kilka razy dziennie a wy, zamiast porozmawiać z nim face to face to anonimowo próbujecie zwrócić uwagę, tylko czyją i po co? Dalej sądzicie że dyro to przeczyta i pozwalnia osoby o których piszecie? P.S widzę że uświadamianie trochę was nauczyło, już prawie nikt nie rzuca nazwiskami tak chętnie jak wcześniej.

@SJP

Każdy z pracowników ma MS wie o kokogo chodzi. I to wystarczy. A dyrektor jeśli jeszcze nie wie to się dowie. Już w tczewskich firmach jest głośno o tym jak traktuje się pracowników w Etacu. Na mieście również temat jest już znany. A efekty już widać.

Wybraniec
@Fair play

Powybierali się sami ? Z tego co kojarzę, to za każdym razem odbywała się rekrutacja, przestań wierzyć we wszystko co mówią ludzie bo zimą będziesz w sandałach biegać. :)

@Wybraniec

Wybrała ich opatrzność boża hehe nie ukrywajmy liderami zostają ci którzy dla zadowolenia kierownictw zrobią wszystko. Którymi łatwo sterować i manipulowac. A tych wspaniałych wybrał przypadek, znajomości. A jak przypadkiem zmieni się kierownik? Już nie będą tacy najważniejsi a ludzie zawsze pamiętają i się odwdzięcza.

@...

Tymi którymi nie można sterować do woli są szybko usuwani. A tych wspaniałych wybiera przypadek z pod znaku Eaton.

Szacuneczek
@SJP

I jest sjp vel rafalala z pruszcza, co urazily cie komentarze?widze ze wzioles sie za j.angielski, face to face hmm,nie musiales sobie tak trudnego stwierdzenia tlumaczyc??przeciez zawsze bierzesz Andrzeja zeby tlumaczyl bo ty tam jestes tylko po znajomosciach, i jak budujesz autorytet wśród pracownikow??paragrafami, aaa I nie bój się dyrek dostał już maile od 2 pracownikow, także czas niedlugo na was przyjdzie, nie pozdrawiam

Hannibal Lecter
@Szacuneczek

Co do tłumaczenia nie tylko jak umiem jest wielu pracowników co znają i dobrze tłumaczą ale dziękuje za docenienie. Tylko chciałem dodać. Tak to nie chce tutaj się mieszać i pisać. Pozdrawiam cały metalshop.

@Wybraniec

Tak, masz racje byla rekrutacja, ale np pan r został wybrany nie przez rekrutacje a przez znajomosci, nic nie znal zadnych procesow,nawet angielskiego, no ale że lizał i liże dalej to jest na tym stanowisku, dalej tylko dzieki znajomej z eatona

@Szacuneczek

Niestety, znowu pudło. Mało domyślni jesteście, ale nie będę wam psuć zabawy, zgadujcie dalej. :) BONUSIK: wziąłeś pochodzi od słowa wziąć.

gerard
@Tomek

Ludzie co wy macie za problem z Tymi (usunięte przez administratora) z metalshopu..Zgloscie dyrektorowi a jak nie poskutkuje to sprawe mozna zglosic do PiPu albo sie zwolnic.A jesli chodzi o pania A to jest tepa osobka ktorej jak najszybciej trzeba podziekowac.Pozdro z magazynu

Marlon
@Olaf

Mowisz o Rafale K.Ale ludzie sie zmieniaja przez mierne stanowiska masakra

gerard
@SJP

Wstyd Rafal ze tak sie zeszmaciles.Juz kazdy wie ze to ty.No nic przykro jest ze tak upadles.

olaf
@SJP

Kazdy wie kim jestes (usunięte przez administratora).Takze daruj sobie te zlosliwosci.Twoj czas sie konczy a zegar tyka .

Jaktupiękniedziś
@olaf

Dobrze ze nikt nie wie kim ty jesteś bohaterze i możesz się kryć za klawiatura . Z mamą musiał byś stać żeby to powiedzieć w twarz .

@olaf

Epitety nie są wskazane, jeżeli bez trudu można się domyślić o kim piszesz - już wspomniałem czym to grozi. Niestety, bardzo się mylicie, widzicie mnie codziennie w pracy, ale jesteście ślepi i celujecie w niewłaściwą osobę. Marlon, Gerard, Szacuneczek (btw kreatywnie!) dla was przypominajka: upublicznianie danych osobowych (po których można wydedukować o kim piszecie) jest karalne. Nie będę już z wami dyskutować, bo szkoda mojego czasu, a po części dokształcanie was przyniosło mały ale satysfakcjonujący efekt - już nie rzucacie nazwiskami jak chętnie jak wcześniej. I na koniec wasz ulubiony tekst: pozdro dla dobrych chłopaków z MS :)

@SJP

He he, nie moge, w firmie jest 1 osoba która straszy paragrafami, dlatego daj sobie na luz, wczesniej inne osoby pisaly że się zeszmaciles i nic tego nie zmieni, nigdy nikt szanowac cie nie bedzie, mało ci??ale przyznam ci tez racje, epitety nie są konieczne, jeśli chcesz to możemy się spotkac, ale myślę że brakuje ci cochones tj jaj. I na koniec nie pisz tekstow przez ktore sie pogrążasz jeszcze bardziej, bo już każdy ma z ciebie beke.

olaf

Najwiekszym szkodnikiem tej firmy jest pseudobrygadzistka vel garbik o imieniu iiiiz ktora jak najszybciej trzeba wyp na zbity pysk.Jest glupsza niz ustawa przewiduje a na dodatek przyczynila sie do wyrzucenia wielu wartosciowych pracownikow..Nigdy nie pracowalam w tak destrukcyjnej firmie.Buziaki dla dziewczat z montazu

alos
@Grzegorz Macuda

Ta Pani A jest glupsza niz ustawa przewiduje.Ten pasztet z Starogardu na niczym sie nie zna buhaha

Ktoś
@Olaf

Ludzie sami nie odchodzą to R.robi żeby wyrzucić bo mu ktoś przeszkadza i wszystko zrobi żeby był pracownik zwolniony

Poziomka
@Tomek

No gdzie ty chcesz uciekać ? Pan M. robi po prostu co do niego należy . Taka praca i niewdzięczne stanowisko jak w każdym korpo . Gdzie nie pójdziesz na produkcje to liczą się tylko liczby i wydajność . My jesteśmy tylko słupkami i liczbami. Coś na miarę (usunięte przez administratora) . Dostajesz numer , cele i (usunięte przez administratora) Takie życie w korpo . Jak coś nie pasuje to zawsze można zmienić prace . Po cholerę się męczyć ?

@Poziomka

Czyli należysz do tej garstki na montażu co za poklepusa od pana M. zrobią wszystko. Co do pracy w korpo to jest normalne że liczą się słupki im wyższe tym lepszą premie dostaje zarząd. Ale chodzi o podejście do ludzi którzy pracują na samym dolej tej drabiny firmowej przez pana M. A nie jest za dobre. W tym temacie było nawet spotkanie z dyrektorem. A jest nadal jak jest, gdyby było inne to na początku roku gdy zmienił się na cały zarząd firmy, tyle ludzi by nie odeszło. Ale jak zawsze wszystko pod dywan zamieciono, nie było tematu. A pracować trzeba, za coś trzeba żyć. Ale tak masz rację pracę zawsze można zmienić. Tego aktualnie się trzymam. Pozdrawiam cały montaż.

Twój stary
@Poziomka

Pisanie w sobotę przed pierwsza w nocy hahah… bardzo długie przemyślenia po %%. Hahah Odpocznij i przyjdź zdrowy do pracy, przestań narzekać, rób swoje !!!

Marian

Na spawalni wymagaja od ludzi norm ktorych nie da sie uzyskać bez odpowiednich maszyn do obróbki szlifierskiej i polerskiej. Ktore byly używane w dani. Probuja wyniszczać ludzi w ten sposob.

Marcus
@Marian

Jeśli chodzi o pracę dla tej firmy to jakiś dramat.Bardzo mierny zarobek na montażu 3300brutto,zero premi ani socjalu.-brak kasy na święta.Zarzad że Szwecji ma Polaków za nic.Produkty tej firmy są miernej jakości.-czesci przychodzą z Chin.Pracownicy zatrudniani na okres próbny są brutalnie zwalniani w czasie trwającej umowy.Pani kadrowa osoba bezczelna i nic nie robiąca prawa ręka byłego miernego dyrektora który został słusznie zwolniona.Mam nadzieję że ta pani również niedługo podzieli los byłego pseudo dyrektora.Ogolnie w tej firmie są zatrudnione osoby niekompetentne jak Pani kierownik produkcji oraz brygadzistka pseudonim Garbił które są szkodnikami w tej firmie.Zaloga na montażu bardzo fajna.

Anna K.

A więc mój drogi podszywający się pod moją ksywkę w pracy chcę Tobie przekazać że jeżeli dowiem się kim jesteś będziesz pociągnięty do odpowiedzialności a pamiętaj że kłamstwo i (usunięte przez administratora) ma krótkie nóżki i niezbyt szybko (usunięte przez administratora) A reszcie którą czyta te bzdury przekazuję że nigdy nie napisałabym takich bzdur na swojego obecnego pracodawcę i osób tam pracujących, nie mnie to oceniać, jestem matką która samotnię wychowuje dwoje dzieci i która lubi pracę w tej firmie. To co tam robię przynosi mi satysfakcje, chociażby dlatego że robię tam sprzęt dla dzieci niepełnosprawnych, które potrzebują tego,praca nie jest ciężka ale za to przynoszaca satysfakcję i jeśli któreś z Was, ktora pisze te wszystkie bzdury na temat tej firmy, które piszą jak mniemam byli pracownicy nie mający co robić z własnym życiem to niech się wezma za robienie czegoś dobrego a nie rozsiewaniem swojego jadu i wylewaniem swojej goryczy i podszywaniem się pod pracowników,którzy są zadowoleni ze swojej pracy. A reszcie ewentualnych zainteresowanych pracą w tej firmie niech nie pytają tylko po prostu składają swoje CV i niech osobiście przekonają się jaka jest praca w tej czy innej firmie.

Tereska
@Anna K.

Aniu, dziękuję Ci za ten wpis. Mam nadzieję, że osoby, które nie mają na tyle odwagi, żeby powiedzieć prosto w twarz co sądzą o drugiej osobie są po prostu słabi.

Staszek Penetrator
@Anna K.

I wtedy ja do niej mówię:Aniu umówisz się ze mną?

Lizus
@Anna K.

A kogo to obchodzi, że jesteś samotną matką! Każdy ma swoje problemy i się z nimi nie obnosi na forum. Już bardziej podlizać się nie mogłaś tym chwaleniem firmy, no ewentualnie osobiście powiedzieć kierowniczce jaka jest fajna! Pozdro dla wszystkich fajnych ludzi w firmie Etac

Anna K.
@Lizus

To nie chwalenie- tylko ustalenie pewnych faktów- ten kto się podszywa podemnie pod innym Nickiem to jakiś zdesperowany gość,nie mający odwagi oficjalnie podpisać się na danym forum.

@Marcus

Prawda

@Tereska

Dobrze ze w koncu zwolnili terese. Ona tez podchodziła do ludzi jak do gnid.

Reiko

Może i podchodziła do ludzi jak do gnid ale była lepsza niż aktualna ekipa rządząca .

Zosia

Cześć Ludziska pracowałam w firmie etac.hm dużo by opowiadać co się dzieje na dziale szlifu z brygadzista jeżeli ktoś tam chce pracować z brygadzista Rafałem.K to powodzenia Życzę...szuka sobie ofiary pozniej robi tak żeby wyrzucić pracownika... po co dużo mówic niech każdy przejdzie to samo... Rafał może wszystko jak mówi więc uważajcie na Rafała 2 tyg jest miły pozniej ach zobaczycie... rozmowa z dyrektorem nie pomogła nawet szkoda czasu Rafał jak mówi dzień dobry to kłamie nie mówi nigdy prawdy... Pozdrawiam Zosia

Byle jakosc
@Zosia

Czemu tej sprawy o mobbing sie nie naglasnia?przeciez taki klient powinien zawisnac na gałęzi

@Byle jakosc

Słynny brygadzistach stosuje cwaną metodę. Nigdy nie zabiera się za osaczenie kilku osób jednocześnie z tą samą presją. Jak wykończy niewygodnego zabiera się za następną osobę. Ogólnie to chce sobie stworzyć grupę posłuszną dla której miałby być autorytetem .Dlatego niewygodni a szczególnie ci co często zabierają głos bo nie dają sobą poniewierać są zmuszeni pożegnać się z firmą.

Byle jakosc
@Super szpon

Hmm,jest to typowe korporacyjne cwaniactwo,jednak jedna dziewczyna pokazała jak można chociaż trochę go utemperowc, zresztą tak szczerze to pamietajcie o jednym,za bramą zakladu jego i innych podobnych ich panowanie sie kończy,i chodzą z podkulonym ogonem,we flexie jak ktos brygadzista bądź kierownik za dużo cwaniakowal to dało w bambuko he he i taka osoba chodzila w zimie w okularach przeciwsłonecznych

@Byle jakosc

To teraz wyobraźmy sobie że Rafałek żegna się z Etac i szuka roboty w innych tczewskich firmach. Byłoby ciekawie bo już zasłynął na lokalnym rynku.

Zosia
@Byle jakosc

Co to da (usunięte przez administratora)dość przeszłam i przechodzę nikt się nie odezwie bo są ludzie zastraszeni i się boja..... Wiem co mówię sama przeszłam w tej firmie coś masakra.... Pozdrawiam

Justys
@Zosia

Skoro doswiadczyłaś mbbingu w miejscu pracy, zgłaszała to wyżej, kierownik, dyrektor/prezes a pracodawcą z tym nic nie zrobił, masz prawo zgłosić to do PIP, a w ostateczności iść z tym do sądu pracy. Jeśli masz dowody i świadków to masz wygrane. A nieuczciwy pracodawcą poniesie karę, pieniężną i to nie mała. A co ważniejsze tobie także należy się odszkodowanie za przemoc psychiczna której doswiadczyłaś. Powodzenia

Książę
@Olaf

Hello ludziska,podobno wielmożny brygadzista który tak tępi ludzi bedzie ścigał wypisujących na jego temat,oj to co rafalku dorosles żeby spotkac sie po pracy z kimś twarzą w twarz czy wezmiesz jeszcze anetke bo popuscisz w gatki??pozdrawiam!

Justyna
@Książę

A skąd on będzie wiedział kto na niego wypisuje? Przecież tu każdy anonimowy.

TIGowiec
@Zosia

W Base Group szukaja pracownikow zwlaszcza spawaczy. Walic do nich.

Oro

Następny gamoń to tzw.broda pierwszy lejwoda w firmie powinien pisać bajki dla dzieci napewno zarobił by kase patrzeć niemoge na gamonia broda i garbusek elita Etaca

@Oro

a jaki aktywny w sieci… , jak jedni odejdą to przyjdą nowi na wasze miejsce. Bedą robić lepiej jak wy za mniej i bez gadania którym wszyscy już są umęczeni. Zakładu marzeń w którym pracowałeś już nie ma i albo się z tym pogodzisz albo brama. Więc lepiej pogodzić się z tym jak najszybciej. Zatem do roboty.

Mały
@Oro

Największym nie robem który przez całą zmianę tylko się kręci i nic prawie nie robi jest Łukasz. Cwaniaczek myśli że jak ma plecy u kierownika bo tak głęboko siedzi w (usunięte przez administratora)to może się opiera...,a inni muszą zasuwać aby wykonać normę.

@Zbir

Chyba takich w kocborowie znajdziesz, Gadaniem to mogą być zmęczeni ci co mobbing stosują. Może za takich dyrektor w końcu się weźmie.

@SuperSzpon

Weźmie się właśnie za takich co „odważni” zza klawiaturki, marudy , stękających , płaczących , nic nierobiących i obradujących po kątach na tych którym zależy i się starają. Tylko czekać!

@Zbir

Ci co jak piszesz stękają czy marudzą może mają powód do tego. Jeżeli osoba pisze o mobingu to znaczy że nie jest za dobrze w firmie. Oczywiście nie popieram wulgaryzmów czy inwektyw rzucanych w kogokolwiek. Taka strona jest na komentarze konstruktywne poparte argumentami a nie na wyzwiska.

@SuperSzpon

Nie popierasz wulgaryzmów , inwektyw a jednak sporo tu wyzwisk , czy obelg nie popartych argumentami, na których Ci bardzo zależy. (usunięte przez administratora)? daj konkretny argument nt o którym pewnie tylko słyszałeś i nie masz pojęcia. Dla mnie firma OK i polecam.

@Zbir

A czy ja kogoś tu wyzywam? Dla mnie też firma ok.Niestety brygadzisci już nie są ok. Mobbing?Zosia dokładnie to opisała. Jeszcze jakieś pytania?

@SuperSzpon

„Zosia dokładnie to opisała”…??? Nie znajdę tu żadnych argumentów. Ostatnie pytanie: Jakie są Twoje i podobnych do ciebie bohaterów IT np”Oro” „Olaf” doświadczenia z pracą m.in Broda, Brygadzistami??? Odpowiedzi nie dostanę, dlatego więcej tu zaglądam. Szkoda czasu. Ide na piwo…

@Zbir

To Twój problem że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Nie porównuj mnie do osób które stosują wyzwiska w swoich wpisach. Nie tylko ta koleżanka opisuje w jaki sposób traktuje się pracowników. Kto ma wiedzieć o co chodzi ten wie.

Belikesophia
@Zbir

Zosia tak to opisała, że z tej wypowiedzi wynika tylko to, że „Polska język, trudna język”… nawet przeczytanie tego kilkakrotnie na głos nic nie pomoże, bez ładu i składu, totalny chaos... moim zdaniem, Zosia pracowała zbyt krótko aby opisać to czego „doświadczyła” jako mobbing. Sama definicja mobbingu mówi o uporczywym i długotrwałym nękaniu.

Oro

Mały ty dupolizie wyjdz wkoncu spod biurka

Firma Etac Poland Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Brygadzista Produkcji. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Zdrowypsychicznie

Skąd Ty te oferty wyciągasz?

Snickers dobre ciuchy robocze

Jest duża szansa ze cię przyjmą wskoczysz pewnie za brygadzistę pana Jarosława. mieli go wywalić za faktury i machloje za dożo poginęło itp. mówili pracownicy ze się wzięli za nieuczciwych brygadzistów tylko bądź uczciwy dla pracowników idą lepsze dni dla etacpoland powodzenia

@Snickers dobre ciuchy robocze

Ojoj… niedobrze… wygląda na to, że ktoś zagalopował się w oskarżeniach, wiec przypominam drogi panie, że za zniesławienie grozi odpowiedzialność karna - Art. 212. [Zniesławienie] § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. A gdyby się uprzeć, dołożyć można również art 216KK, wiec na Twoim miejscu, nie rzucałbym takich oskarżeń tak pochopnie. Osoba o której piszesz, może bardzo łatwo wyciągnąć z tego bolesne dla Ciebie konsekwencje - i nie, to nie jest straszenie paragrafami, to jest uświadamianie ludzi nie znających polskiego prawa.

@SJP

Serio? Hehe a może powinieneś zacząć uświadamiać co to (usunięte przez administratora) etyka pracy, przepisy BHP itp. w tym zakładzie jest łamane tyle przepisów... Masz bardzo duże pole do popisu. Gdzie jesteś nasz paragrafie jak jesteś potrzebny na miejscu hehe.

@...

Serio, serio. To Twoje „hehe” jest nawet zabawne, bardzo dosadnie obrazuje poziom Twojej inteligencji. Wracając do przepisów i artykułów prawnych, to niestety nie moge wam pomoc, bo nie jestem z waszego działu.

@SJP

Serio? Nie możesz nam pomóc? Jak to, dlaczego? Co my biedni teraz poczniemy... Te hehe to nie poziom inteligencji. To poziom rozbawienia, że mamy takiego inteligenta a nie może nam pomóc.

Zen
@...

Dajcie już sobie po (usunięte przez administratora)i będzie spokój. Nudna już trochę ta wasza walka na słowa. Nie wnosicie żadnych ciekawych informacji na temat firmy. Pozdrawiam

Irena
@Zen

Dokładnie :) Mam to samo zdanie a chciałabym poczytać konkrety bo mąż chce aplikować do firmy... wiesz może jaką umowę proponuje firma na początek? Ewentualnie stawkę?

@Zen

A co byś chciał ciekawego usłyszeć na temat firmy?

@Irena

Jest ogloszenie na stronie Urzędu Pracy. Wszystko podane, łącznie ze stawką :)

@Olaf

Hej, masz może odnośnik do tego ogłoszenia?

@Olga

Ogłoszenie było ale już zostało usunięte

rex
@Snickers dobre ciuchy robocze

haha ale sie usmialem.Trzeba trzeba wywalic tego glupiomadrego pajaca Waldemra A ktory przynosi wielkie szkody tej wspanialej firmy buhaha

@Olaf

A wiadomo kiedy ewentualnie coś następnego by było?

@Olga

Myślę że najlepiej zapytać w kadrach.

@rex

Hello, przygłupa starego trepa wywalili teraz zostało jeszcze paru imbecyli, np sjp najwiekszy orędownik przyzwoitości, szkoda że nie dla pracowników, (usunięte przez administratora)?!?.

Joanna
@Gość

Ogłoszenie z PUP wisi, wcale nie usunięte, jest z 2021 roku, piszą że brygadzista ma mieć tyle samo co operator czy spawacz, czyli od 2 800,- brutto, znaczy - najniższa krajowa zeszłoroczna :) Serio nadal takie stawki macie??

Oro

Pozbyć się garbika i gra

What
@Oro

Garbika ? Kogo masz na myśli ?

Wyzysk

Praca nie za ciekawa,traktują Cię jak piąte koło u wozu,kasa nie duża ,Szwedzi przyjechali i płacą ochłapy flex bis ,

Koleś
@Wyzysk

Pracę zawsze można zmienić skoro aż tak ŹLE

@Wyzysk

Z tego co słyszałem to 2300 na rękę zero premii..to jakiś śmiech na sali...

Lidzian
@Adam

Ja po 15 latach we flexie nie mam więcej a wy jeszcze narzekacie

Inny
@Lidzian

A kto Ci każe siedzieć we flexie 15 lat? Jak masz za mało, to przyjdź do Etaca, zobaczysz jaką pracę wykonujemy. Masz we flexie tak mało, bo tam nie wykonujesz tak ciężkiej pracy jak w ETACU

Lidzian
@Inny

Ale ja nie narzekam tylko pisze bo wam mało

@Lidzian

Nie kłam nieudaczniku ... Tyle to najniższa krajowa wynosi

Halina
@Adam

Hej, czy ktoś mógłby się odnieść do tego komentarza i napisać jak obecnie wygląda stawka w Etacu? Czy były jakieś podwyżki np. po nowym roku? Jeśli tak, to o ile i czy dla każdego?

Fioletow
@Inny

(usunięte przez administratora)Zwalniam się z tej pseudo firmy.(usunięte przez administratora)e.Firma żenada.Kadrowa do zwolnienia

www
@Wyzysk

Masz rację.... Dużo się dzieje w tej firmie nawet nie składajcie CV nie warto

Kosa

Witam! Czy jest obecnie zapotrzebowanie na nowych pracowników w firmie Etac?

@Kosa

Próbuj,napewno będziesz miał niezapomniane doznania intelektualne od pseudo fachowców często tutaj wymienianych na tym forum,powodzenia!

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Szlifierz w firmie Etac Poland Sp. z o.o.?

Rybak z pruszcza

Nie dużo,ale niedlugo to sie zmieni bo nasze szeregi wspomoże jeden z najlepszych brygadzistow ,a moze i reszta tych pseudo fachowców bo napewno znowu ktoś coś odwali i dyrkowi cierpliwosc sie skończy, także szlifierki w dłoń i ogień ha ha

normalny człowiek

po 1 mam pytanko jak sie kształtują zarobki w Etac i czy są na czas wypłaty ,po 2 jakie są benefity , dodatki po 3 czy są jakes premie wogule po 4 jaki jest tam socjal z tego co poczytałem to zbytnio nie wesoło jest ale oczekuje konkretnych odpowiedzi , bo mam propozycje od osoby tam pracujacej by podjac prace w tym zakładzie i to na moich warunkach tak wiec musze byc pewien przed rozmową ze to co wypisujecie to jest prawda , prosze o zetelne odpowiedzi

@normalny człowiek

1' zarobki w zależności od tego, na jakim dziale pracujesz (nie jest to najniższa krajowa), wypłata zawsze na czas 2' benefity- 250 PUNKTÓW na konto mybenefit za 100% frekwencję, z czego 100 zł zabiorą Ci z pensji (podatek). 3' premii brak 4' socjala brak, żadnych wczasów pod gruszą, kasy na święta, paczek - NIC

normalny człowiek

czyli z tego co piszesz to kasa na konto na czas plus te 250 zł brutto ale żadnych bonów na święta wigilijne i wielkanocne oraz zero premii niema wczasów pod gruszą czy jest chociaż na śniadanie kawa lub herbata za darmo czy dopłacają do jakiś szkoleń ? czy są jakieś pożyczki zwrotne ( ze pożyczasz 3000 zł i oddajesz przez rok po 250 zł miesięcznie) czy są przeryw i ile i jak długie czy są nadgodziny i czy je musisz robić czy nie i czy płacą za nie razem z wypłatą czy oddzielnie czy są jakieś karnety do kina lub na siłownie najniższa krajowa teraz to 3010 zł to tak mniej więcej ile dają w przybliżeniu napisz na w zależności od działu z góry dziękuje dla mnie jest to ważne bo muszę podjąć decyzje czy zmienić prace z obecnej na ETAC czy warto ?

@normalny człowiek

Jak masz znajomego w tej firmie to jego zapytaj. Jeśli jest do Ciebie w porządku to zachowa się jak trzeba i powie ci czy warto tu pracować.

Hektor
@normalny człowiek

Darmowa jest kawa i herbata. Żadnych pożyczek nie ma. Przerwa jest jedną 15 minutowa. Z nadgodzinami to zależy od działu, raz są raz nie ma, nie są obowiązkowe, płatne razem z wypłatą. Żadnych dodatków po za frekwencyjnym - mybenefit (250 pkt) z , których musisz odddac 100 zł podatku z wypłaty. Na montażu masz na początek 3300 brutto i przez rok możesz zapomnieć o jakiejkolwiek podwyżce, chyba że normy

@Super szpon

znam parę kobitek z montażu ale nie mam fejsa ani numerów do nich by się potpytac a niestety ale ich nie widuje dlatego sie pytam tutaj

@Hektor

a tam gdzie szlifują to jakie zarobki , bo spawacze to wiem ze ponad 4000 zł na łapkę tylko czy podstawy czy z nadgodzinami , a druga sprawa to z tych 250 zł to powinni zabrać tylko 83 zł a nie aż 100 zł licząc wszystkie zusy i podatki

@normalny człowiek

A Ty chcesz pracować na montażu czy na metalshop?

Kolo
@normalny człowiek

Co ludzie piszą jest prawdą

Etac Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Magazynier w mieście Tczew. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Szukasz pracy jako magazynier, wcześniej pytałeś o inspektora, szukają u nas też operatorów, może zdecyduj się na jakieś stanowisko? Będzie łatwiej.

Hektor

Ludzie sami się stąd zwalniają uciekają bo tutaj jest (usunięte przez administratora) a wy się pchacie ? Serdecznie odradzam

@Hektor

Ja się nie pcham tylko się pytam czy warto tam przysjsc pracować przez to zadałem tyle pytani by mi szczerze i zgodnie z prawdą odpowiedzieć bez żadnej zawiści i kłamstw , bo mam propozycje i muszę podjąć decyzje czy warto , proszę przeczytać moje pytania w tym poście i mi odpowiedzieć

Batman
@normalny człowiek

Mam propozycję, przyjdź, zobacz czy wytrzymasz pierwszy miesiąc, jeśli wytrzymasz to sami Cię zwolnią. Nie polecam pracy w tej firmie. Poniżają ludzi i mają ich za nic.

Kolo

Magazynier w Etacu jak przypasujesz Brygadziście to masz tą Robotę. (usunięte przez administratora) za 2 , magazyn podzielony na 2 grupy jedną ze starej gwardii z firmy KTP łącznie z Brygadzistą co chodzi i nic Nie robi, ma przyzwolenie Kierownika i reszta Magazynu .Jak będziesz się przymilał Brygadziście dostaniesz lepszą robotę na innym dziale .Ogólnie nie polecam ryjek trzymać cicho co powiedzą tak ma być , jak nie jesteś niewygodny .Kasa mała + 400zł Brutto za niechorowanie zero socjalu. Cały czas zawodzą o normalnej umowie 6 miesięcy przez Agencję lipa nieco,a co 3 miesiące gadka o umowie przez Firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Etac Poland Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Etac Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Etac Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Etac Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Etac Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Etac Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Etac Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Obrońców Westerplatte 3
    83-110 Tczew