WOLF Sp z oo.

Kraków

Opinie o WOLF Sp z oo.

była pracownica ela

Pracowałam we firmie wolf na muzeum śląskim jako sztniarka i na brak pięniedzy na czas narzekac nie mogę zawsze była zgodna z terminem a nawet przed była .... hmmm dziwne,że jak coś nie tak zaraz obczerniacie firmę pozdrawiam była pracownica

niepelmosprawni

Nie otrzymalam pieniedzy za badania lekarskie z medycyny pracy. UWAGA mim ktokolwiek pójdzie robic badania to najpierw poprosi o zaswiadczenie ze otrzyma pieniadze w ciagu 3 dni od wystawienia faktury za bad. lekarskie z med.pracy inaczej niech nie robi badan bo pieniedzy nie zobaczy. Kadrowa i jej kolezanka to osoby niekompetentne !!! wyksztalcenie kadrowe zakupione przez internet, poniewaz ich zachowanie i ich durnota mowi duzo o tym fakcie. ODRADZAM. PIENIADZE NIE WPLYWAJA NA CZAS.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@nesteazdecydowałeś się na pojęcie pracy w WOLF Sp z oo.? Jeśli tak, to chętnie dowiem się jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy. Tym bardziej, że większość wpisów jest sprzed kilku miesięcy. Warto, by ktoś obecnie pracujący w firmie mógł napisać coś o aktualnej sytuacji.

nestea

mam iść do tej pracy. co robić ?

Adi

Firma KRZAK. Uciekajcie od. Niej jak najdalej.. Murzyn Ansu wziol kasę 50000 euro i się wypiera że nie dostał ani grosza. Oszukują na nadgodzinach. Pracujesz po 10 a policzka ci 6. Mieszkania bez kuchni łazienk ekonomia zero. Spanie na materaca hej. Firma współpracuje z firmą z Brukseli z nie jakim Hakim Turasem zajmują się renowacja mieszkań socjalnych Tam ręką rękę myje. Uciekajcie od nich

ziomululu
@Adi 26.05.2017, 13:43

to mialo byc owolf krakow zom

Kryś SZ.

Firma przestanie istnieć, gdyż PIP wziął im się za d przez oszukiwanie pracowników.

spider

Franciszek Pellowski - koordynator, warto na niego uważać, lepiej nie ufać

Janusz

Pracowałem w tej masakrycznej firmie Wolf I Sluzba Ochrony Sp. z o.o., ul. Lokietka 146, 31-334 Kraków. tel. +48 12 626 20 72, +48 510 579 205, +48 510 579 225, +48 692 090 092 i nr Kierownika kombinatora i cwaniaka: +48 506 305 530 i przyznam szczerze że takiego bałaganu organizacyjno-administracyjnego, prowizorki przez duże P jeszcze nigdzie, w żadnym normalnym i szanującym przedsiebiorstwie nie widziałem. Nic nie można załatwić w krakowskim biurze przez telefon ponieważ pracują tam niedouczeni, bez kwalifikacji zawodowych pracownicy. Kadrowo-księgowa jest sterowana przez złodziejke P. Narewicz. To co ta kobieta (pseudo prezes) powie to jest święte. Biedna ksiegowo-kadrowa niejaka P. Iwona Mikolajczyk nie może się swojemu mocodawcy przeciwstawić bo by inaczej straciła robotę w tym kołchozie!!! Strach, mobbing i wykorzystywanie pracowników, liczne kłamstwa, szydzenie z osób niepelnosprawnych to już codzienność. Zgłosiłem sprawę do PIPu i PFRON. Wierzę w to że sprawiedliwość i prawda zwycięży. Brak dobrego, madrego i profesjonego zarzadzania i godnego traktowania ludzi będzie miało duży wpływ na upadek tego miernego pracodawcy. Także Narewiczowie są nierzetelna i zlodziejska firmą która powinien urząd skarbowy rozliczyć. Dorobili się wielkiego majątku na dofinansowaniu z PRONu a traktują pracowników z niepelnosprawnoscia jak piate koło u wozu. Nie potrafią i niechcą pracowników ochrony umundurować, niezwracaja pieniędzy za dokument o niekaralność, za badania lekarskie a także za badania lekarskie na kwalifikowanych pracowników dóbr i mienia. Nie wspominajac o braku premi, dodatków motywacyjnych, dofinansowan na zakup okularów i innych sprzętów ortopedycznych, refundacji za lekarza czy też tursnusy rehabilitacyjne. Dostają z Panstwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepelnosprawnych dofinansowanie do stanowiska pracy ok. 2 tys zł. w zależności od stopnia nieplnosprawnosci. W cenie są pracownicy ze znacznym stopniem lub umiarkowanym z oznaczeniem O-04 - słabowidzący. Zakończę przyslowiem: NA ZŁODZIEJU CZAPKA GORE!!!! Odradzam wszystkim firmę WOLF I SŁUŻBĘ OCHRONY SP. Z O.O KRAKÓW, GLOBAL SYSTEM WOLF SP. Z O.O. I MORION SYSTEM SP. Z O.O ktore są jednego właściciela Narewiczow kombinatorow!!!!!!!#

Lucjan

Nie polecam tej firmy gdyż wyśmiewają się z osób niepelnosprawnych, traktują ludzi nie poważnie... Mi już ponad rok czasu nie chcą zwrócić 350 zł za badania na pracownika kwalifikowanego ochrony dóbr i mienia. To jest żenujące i nieprawdopodobne, ponieważ oni otrzymują pieniądze z Państwowego Funduszu Osób Niepelnosprawnych! Ja mam znaczny stopień niepelnosprawnosci i firma z PFRONu otrzymuje ok. 2 tyś. zl. Pieniądze placa na czas na umowach o pracę a ze zleceniami i umowami o dzieło jest gorzej bo są opuznienia na niektórych obiektach 2, 3 miesie. Nie przesyłają pasków z wynagrodzeniem ani nie wiem ile mam dni wolnych ( urlopowych). Mój Kierownik Tadeusz Brzezinski olewa pracowników tak jak niedouczeni, niekompetentni praownicy biurowi. Prezes Narewicz nie ma pojecia o prowadzenia przejrzystej działalności gospodarczej. Tylko myśli o zabezpieczeniu swojej rodziny m.in. z pieniedzy PFRONu. To jest skandaliczna firma i wszystkim ja ODRADZAM!!!!!!

Azi
@Lucjan 04.01.2017, 14:08

Popieram w 100% Pana wypowiedź. To jest odnoga Dubienieckiego ktory za to samo co robi Wolf siedzial w więzieniu. Wyszedł za 1 miliard zł. A skad miał. Z PFRON za niepełnosprawnych ktorzy na obiektach traca swoje zdrowie popezez obrzek mózgu i udary, a oni zachowuje sie gorzej jak debole. Man nadzieje ze Tadziu beszie sie w piekle smarzył.

Azi
@Lucjan 04.01.2017, 14:08

Bolesław

Niegodne i podłe warunki pracy w pseudofirmie która za lata 2001-2016 zarobiła na samych zamuwieniach publicznych przetargów bagatela 1 mln zł. To wstyd że nie dbają o swoich pracowników, umundurowanie, podnoszenie kwalifikacji i ogólny swój wizerunek. Wolf Sluzba Ochrony Kraków i jej prezen Ewa Narewicz to kretacze i cwaniaki ktorzy nie boją się kontroli z Panstwowego Funduszu Osób Niepelnosprawnych i Panstwowej Inspekcji Pracy!!! Przegrane sprawy sadowe i kary zasadzane przez PIP oblewają!!! Ludzie bez honoru i godności!!! Dorobili się na niepelnosprawnych i PFRON. Nie chcą dać zarobić i żyć ludziom na przyzwoitym poziomie!!! Wszystkim rozsadnym ODRADZAM FIRMĘ WOLF SLUZBA OCHRONY SP. Z O.O. UL. LOKIETKA 146, 31-334 KRAKÓW!!!!

Ernest
użytkownik zarejestrowany

Komentarze są bardzo różne i oczywiście zdania są mocno podzielone. Sam nie wiem, komu wierzyć, ale chyba po prostu sprawdzę w praktyce.. Ktoś coś wie o rekrutacjach?

Leon

Pracuję w Wolfie od miesiąca. Brak umundurowania. Pracowników brak. Zatrudniani są po 1 tygodniu dopiero co zwolnieni za picie alkoholu w pracy. Kadra przeraża. Alkoholicy. Brak troski o wizerunek. Jeśli ktoś jest ok. to i tak mówią że wszyscy ochroniarze to żule.Załamka.

Zawiedziony
@Leon 01.10.2016, 09:04

Nie chcą wydawać umundurowania bo w ten sposób prezes Narewicz oszczędza na swoich pracownikach. Wystawia sama sobie swoim spółkom ( obecnie Wolf Sluzba Ochrony ma ich dziewięć) !!! Dorobili się kasy na pracownikach niepelnosprawnych a reszta ich nie interesuje!!! Jeżeli są opinie że ochroniarze to pijacy czy też alkoholicy to tylko swiadczy o braku rekrutacji i braku kompetencji ze strony kierownictwa!!! Pracownicy biurowi są niedouczeni i pogardliwi dla patentów!!! W biurze na ul. Lokietka 146 panuje wielki chaos!!! Mi przez cały rok nie są w stanie zwrócić 350 zł za podniesienie kwalifikacji, a dokładnie mówiąc za badania na pracownika kwalifikowanego!!! Jest to tym bardziej przykre że jestem osobą o znacznym stopniu niepelnosprawnosci. Firma Wolf Sluzba Ochrony otrzymuje za mnie z PRONu ( Panstwowego Funduszu Osób Niepelnosprawnych) ok. 2 tyś. dofinansowania do stanowiska pracy!!!

Ela J.

Nie do mnie z tym pytaniem a telefonu przykro mi lecz nie podam bo upoważniona do tego nie jestem najlepiej jak Pani sama zadzwoni i się dowie wszystkiego od pracodawcy .Mogę zapewnić,że firma jest na 100% uczciwa :)

Poinformowany Zenek
@Ela J. 04.07.2016, 15:11

Jezeli chodzi o Kraków to ktoś potrzebował nr tel. do firmy Wolf Sluzba Ochrony Sp. z o.o., ul. Lokietka 146, 31-334 Kraków: nr tel.: +48 510 579 225, +48 510 579 205 lub +48 12 626 20 72.

Przestrzegam przed pracą w firmie Wolf Morion System Sp. z o.o to oszuści sam tego doświadczyłem po dzisiejszym niby spotkaniu na kurs pracownika ochrony służb porządkowych

Zmęczony
@jola 28.05.2016, 14:48
ela mozesz powiedziec cos wiecej mam zamiar sie przyjac czy wszystko w tej firmie w porzadku ?tylko wal szczerze do bolu...

Zmęczony
@jola 28.05.2016, 14:48

Ela

Trafiłam tu przypadkiem i jestem w szoku Jaki Mobbing ? pracuję w tej firmie od lutego oczywiście w Katowicach i jestem zadowolona listy przychodzą na czas i odpowiedź jest w miarę szybka co do zarobków też nie narzekam wszystko się u mnie zgadza Jeśli myślicie,że jestem z biura czy jakąś szefową to się mylicie idzie teraz wszystko sprawdzić Adresem IP Moim zdaniem oczerniacie firmę bo Wam pracować się nie chciało .... z Poważaniem Ela

enter

Nie idźcie tam! Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing! To co się wyprawia w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie!

Z autopsji

Matejko, czy wiesz co to znaczy "z autopsji"?

Z autopsji

Jeśli jest umowa zlecenie lub o dzieło to Inspekcja Pracy nie rozpatruje takich skarg. Tylko jeśli jest normalna umowa o pracę. Umowy cywilnoprawne tylko w Sądzie.

oktawa

zrobisz co zechcesz. nawet możesz się zwolnić jak chcesz .

L

Pracuje w ochronie. Płacą na czas. Idą na rękę pracownikowi.

Nick

Pity docierały w różnych okresach w firmie Wolf. Jak nie masz pitu to dzwoń do firmy lub idź do inspekcji pracy oni to załatwią.

Pucus

a jak z pitami za zeszły rok? bo ja za tamtem gdzie pracowałem od pażdziernika do grudnia nie dostalem jeszcze a podobno nie ma zaksięgowanych moich zarobków za ten okres mojej pracy .

Nick

Mając orzeczenie o niepełnosprawności w firmie Wolf dostaniecie umowę o pracę ale tylko mając orzeczenie ze szczególnym oznaczeniem jeśli chodzi o stopień umiarkowany no i stopień znaczny , za te 2 orzeczenia firma dostaje więcej pieniędzy z pefronu aniżeli za orzeczenie ze stopniem lekkim. Firma Wolf zatrudnia też na umowę o dzieło i zlecenie jeśli nie ma się orzeczenia. Wówczas np na umowę o dzieło dostaje się uwaga 3,80zł za godz. Praca za zwyczaj jest po 24 h na dobę. Firma Wolf pracowników traktuje bardzo źle. Zdarzają się opóźnione wypłaty i zaniżone kwoty. W biurze panuje totalny bałagan. Nikt nic nie wie każdy na wszystko ma czas. Pracownik ochrony dzwoniąc z jakimkolwiek pytaniem do biura na dostaje w odpowiedzi zazwyczaj słowa typu po co Pan / Pani dzwoni? w biurach krzyczą na pracowników ochrony przez telefon nie potrafią udzielić odpowiedzi na najprostsze pytania lub rzucają słuchawkami. Firma nie daje kompletnego umundurowania lub czasem w ogóle nie daje. W biurach panuje bałagan w papierach giną listy wysyłane pocztą na umowy czeka się po miesiąc czasu na świadectwo pracy również. Kierownictwo stwarza stresującą atmosferę zero jakiejkolwiek kompetencji podejścia do pracownika pochwały itp. Na pracownikach wymusza się urlopy. Generalnie podejście i zachowanie kierownictwa daje wiele do rzeczenia jak na ludzi na takich stanowiskach gdzie w pierwszym rzędzie powinna iść kultura i szacunek.

oj craxsa oj

brak szkoleń jakie obiecano przy przyjęciu .wymyślanie pomówień-o pijanym pracowniku, o kradzieżach płynów i sprzętów . itp

ojojojoj ooj

to zależy co sie robi . na dzieło/zlecenie to do 1000 mozesz zarobić ale za sprzątaczke .w ochronie to nawet 3,50 do 6.50 za 1h. a sprzątaczka musi za 5 osob robić po 13 godzin na dobę .dodatkowo - haruj jak wół a zdechniesz jak pies.kierownictwo mobinguje i nie daje umów do podpisu

Firma jest kiepska 1. Problem z personelem mają tak mało ludzi ze nie którzy swoim zdrowiem i zyciem pracują bo nie mają kogo dać 2 nie dają pieniedzy na czas tylko koleszkom dają swoim kierownicy ale pracownikom to po świętach i nowym roku nie radze firme

jan

Ta Firma proponuje pracę na umowę o dzieło, 4-4,50 - 5 zł netto za godzinę

Marek

Kolejny [usunięte przez admina] dla ludzi z grupami (ochrona, sprzątanie) Niepoważna firma bez jakiegokolwiek zaplecza techniczno-socjalnego Odradzam wszystkim, nawet mocno zdesperowanym.

Zostaw opinię o WOLF Sp z oo. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WOLF Sp z oo.