Medica Polska

Poznań

Opinie o Medica Polska

Remek

Taka cisza to penie wszyscy śpią! Interesuje mnie praca w firmie i miałem nadzieję na jakiś informacje bezpośrednio od pracowników. Czy jest tak dobrze??????

Marta

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat pracy jako Pracownik Gospodarczy? Jakie są warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników?

rimini

Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Podobno w tej firmie z kasą jest całkiem nieźle, tylko z atmosferą jest ciężko. Oczywiście nie mowa o gospodarczych bo tam kasa mała

Podstawa w wypłacie mała to fakt..ale jesli sie postarać to można to ładnie nadrobić pokazami .... wtedy pensja jest lepsza od pensji tych wszystkich kasierek w żabce czy biedronce a wiec niejest tak żle ;) godziny pracy niesą złe bo teraz do 16:30... i co do szefa według mnie to uczciwy człowiek.. no wiadomo praca jak praca musi sprzedawać drożej niż kupił żeby zarobić.. na tym polega biznes... Prawie wszyscy ludzie pracujący bardzo fajni;) i to tyle praca idealna dla osób które mieszkają jeszcze z rodzicami.. wtedy taka pensja całkiem przyzwoita na swoje wydatki;)

Niejest tak jak ludzie tutaj wypisują! Każdy ma jakąś prace i musi wyciągać ile sie da!! ( usunięte przez administratora )bardzo uczciwy i pobłażliwy szef..wypłata zawsze na czas... Zarobki może nie jakieś ogromne ale w niektórych firmach jest jeszcze mniej.... Co do pokazów można sobie sprawdzić czy niebyło żadnego oszustwa dzwoniąć do tych ludzi i pytająć sie ile było osób..Co do tych spotkań ludzie często są z nich zadowoleni a przynajmniej 95proc wie na jakiej się to zasadzie odbywa i chętnie chcą mieć takie pokazy żeby chociażby sie spotkać z sąsiadami.. nikt do kupna niezmusza! co do ludzi atmosfera miła czsami można natrafić naprawde na fajnych ludzi! Ja nigdy niezauważyłam żadnego oszustwa a jestem osobą dociekliwą i zazwyczaj sprawdzałam te pokazy dzwoniąc do tych ludzi! tak więć polecam.. chociaż praca jest żmudna wiadomo jak wszedzie są lepsze i gorsze dni!! jeżeli sie ostro pracuje to można tam wyjść z całkiem niezłą wypłatą jak na taki rodzaj pracy

Ja również pracowałam w tej firmie przez dłuższy okres czasu i bardzo mile ją wspominam. Miła atmosfera, wypłata na czas. Praca w telemarketingu jak każda- trzeba to lubić żeby dobrze zarobić. Prezes wyrozumiały i uczciwy.

dzisiaj

Ja pracowałam w wielu firmach z telemarketingu,( usunięte przez administratora ). W każdej z nich podstawa jest smiesznie mała (bio verba ( usunięte przez administratora )ł podstawy, - porażka). Wiadomo, im wiecej z siebie dasz tym wiecej zarobisz (teoretycznie)W każdej jest parcie na wyniki i w wiekszosci jest mobbing, mniejszy lub wiekszy. Czego tu wymagac, to jest praca dorywcza. Przynajmniej ja ja tak traktowalam.

chyba dawno tam pracowalas i masz anemie bo zawsze ( usunięte przez administratora )podstawy co latwo obliczyc ile wychodzilo na reke na godzine! poza tym jesli trzymalas sie ( usunięte przez administratora ) rzeczywiscie nie mialas pewnie na co narzekac. Jezeli sa wyniki pochwal sie nie doczekasz, a jesli ich nie ma, zebrania z narzekaniem beda ci sie snily po nocach. Nie polecam, chyba ze ktos naprawde nie ma innego wyjscia.

Chyba troche przesadzasz. Pracowałam w tej firmie i bardzo miło ją wspominam. Pieniądze zawsze na czas , nawet zaliczke raz potrzebowałam to ją dostałam choć do wypłaty był jeszcze dobry tydzień. Praca w telemarketingu jest ciężka, fakt dlatego uważam że jeśli nie ma wyników nie ma pieniędzy. A żeby były wyniki trzeba PRACOWAĆ a nie sie obijać ;-) Firma jak każda inna. Warto spróbować.

naciągacze

ta firma to jedno( usunięte przez administratora ) po pierwsze płacą komicznie mało bo( usunięte przez administratora )na rękę za godzinę, niby mówią, że premie też się otrzyma, a ostatecznie zapłacą Ci za połowę pokazów które umówiłeś i nie jesteś im w stanie udowodnić w żaden sposób że powinieneś dostać więcej pieniędzy. jak przyjdzie co do czego i jest gorszy tydzień i jest mniej pokazów do umawiania to obniżają Ci stawkę i dostajesz śmieszne ( usunięte przez administratora ) h zdzierania gardła i naciągania biednych staruszek. lepiej w ogóle nie zaglądać do tej firmy. Tam na pewno jest coś nie tqk z polityką firmy. No i ta ( usunięte przez administratora )niby nas nadzoruje a nawet swobodnie nie można wyjść do łazienki bo od razu krzywo na Ciebie spogląda, a sama siedzi i ściemna że dzwoni do ludzi i całą wioskę oznacza jako numery niedostępne, lub bezczelnie rozwiązuje sobie krzyżówkę lub się uczy,a jak Ty chcesz zamienić z koleżanką obok dwa słowa to Cię od razu pogania do dzwonienia. normalnie jakiś ( usunięte przez administratora )Do tej pory moja najgorsza praca. No i śmieszne jeszcze jest to że pracujemy do godziny 17.30 i o godzinie 17.29 musisz jeszcze durne telefony wykonywać żeby nie tracić żadnej minuty. Wykorzystywanie pracowników i biedne starsze babcie do zarobienia kupy szmalu, gdyby chociaż jeszcze płacili pracownikom normalne pensje,( usunięte przez administratora ).. żenada. W żadnym wypadku nie polecam, wręcz odradzam tą firmę i radzę omijać szerokim łukiem. Praca w tej firmie nikomu na dobre nie wyjdzie.

Nie zatrudniajcie się w tej firmie, płacą śmiesznie mało, atmosfera wcale nie jest miła wręcz ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Medica Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medica Polska