Bowreach Polska Sp. z o.o.
counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy pracodawca Bowreach Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ryszard Nowy wpis

Dobrze oceniana firma również jako pracodawca więc warto dostać się tu do pracy, polecam.

Grzywa

Osobiście nie polecam tej firmy. Nie wypłacono mi pieniędzy za okres 2 miesięcy. Muszę walczyć sądownie. Szantażowanie zarobionymi pieniędzmi. Jest tak źle że ludzie sami rezygnują i przez to nie wypłaca żadnych pieniędzy. Brakuje ludzi i sprzętu a wymagania niewyobrażalne.

Grzywa Nowy wpis

A mi was nie. Mam same problemy przez was i przez to że nie wyplaciliscie mi pieniędzy(usunięte przez administratora)

Pracownik budowlany

mało płacą . Nie opłaca się tam pracować

Grzywa Nowy wpis
@Pracownik budowlany

Płatność jest obiecująca. Oferują 300 dniówki dla fachowca i 250 dla pomocnika. Tylko żeby wypłacić to już problem

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Bowreach Polska Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Czekamy na nowe info odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Tak3Nie2
Grzywa
@Administrator

Byłem aktualnie zatrudniony. zrezygnowałem po tym jak kierownik Tomek pijany się rzucil do mnie i współlokatora. Po czym dobijał się ok 45 minut do drzwi wyzywając od najgorszych. Dobrze że drzwi wytrzymały. To jest naprawdę chore

Porażka

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) pod każdym względem nie ma co liczyć na ich usługi

Zostaw merytoryczną opinię o Bowreach Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Bowreach Polska Sp. z o.o.