Transload Logistics Sp. z o.o.

Poznań

Transload Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Transload Logistics Sp. z o.o.

Driver

Czy ktoś mógłby powiedzieć jaka podstawa oraz diety i jakie systemy dla podwójnych i pojedynczych obsad? Jak to faktycznie jest? Czy zjazdy są terminowe? Czy lubią co miesiąc przeciągnąć kierowców jak im się podoba? Proszę o konkretne opinie chciałbym po nowym roku zmienić firmę. Rozumiem że tutaj Amazon plus dpd?

TransLOAD

Witam! Jak wygląda mniej więcej praca w tej firmie tzn co się głównie wozi po jakich krajach i jakie są dostępne systemy?

Man

Firma bardzo dobra- polecam !!!!

anonymous

witam . są kłopoty z płatnościami .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzwonię i nic się nie dzieje firma unika kontaktu . jeszcze chwila i zmuszony będę iść do sądu pisma już poszły.!!!!!!!

aca
@anonymous 07.09.2018 23:36

nie popłacz się to jest forum pracy a nie nierzetelnych podwykonawców

TL
@aca 10.09.2018 21:12

Prosze w pierwszej kolejnosci rozliczac sie z dokumentow, a nastepnie plakac Panie Nadglo***.

Kierowca
@anonymous 07.09.2018 23:36

Przecież wszyscy 7.09. dostali pieniądze. To co ty za bzdury piszesz

Kierowca

Firma godna polecenia

Jakieś aktualne komentarze pojawią się o firmie Transload Logistics Sp. z o.o. w mieście Poznań? Wiecie coś na ich temat?

Zostaw opinię o Transload Logistics Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transload Logistics Sp. z o.o.