Opinie o SEL Energy Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SEL Energy Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SEL Energy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEL Energy Sp. z o.o. w Wrocław

Macio Nowy wpis

Widzę że w spółce już macza paluszki totalny bankrut Artur B. Z Rychwała. położył już chyba ze 12 spółek i zadłużył je na grube miliony i działa beztrosko dalej. Proponuje omijać z daleka i nie dawać nic w termin płatności ! lepiej wpłacić na bezdomnych.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w SEL Energy Sp. z o.o.?

Zuzanna

A skąd masz to info o zwolnieniach?

Brzuchomówca Nowy wpis

W firmie panuje przyjazna atmosfera. Pracownicy we własnym zakresie organizują sobie wyjścia integracyjne.

@Zuzanna

Z rynku

Czy w Sel Energy Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Dzień dobry, Dziękujemy za wysłanie pytania. Nie zawieramy umów zlecenia. W czasie okresu próbnego zostaje podpisana umowa na czas próbny, który trwa 3 miesiące. Następnie po tym czasie, jeżeli jest akceptacja i chęć współpracy z obu stron, proponujemy umowę o pracę na czas określony równy 12 miesiącom.

Michał Nowy wpis
@SEL Energy Sp. z o.o.

Umowy zlecenia są zawierane na okres miesiąca, co miesiąc, po odbytym stażu.

Jaki jest styl zarządzania w SEL Energy Sp. z o.o.?

Sposób zarządzania:Żeby było tanio, a jakoś(ć) będzie. Nie ma sensu szanować pracownika

Zuzanna
@Michał

A powiesz coś więcej o tym szacunku? Masz jakieś doświadczenia z tym związane?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w SEL Energy Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jak wygląda ścieżka kariery w SEL Energy Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Dziękujemy za kolejne przesłanie pytanie. Cieszymy się z Państwa aktywności na platformie GoWork.pl. Zależy nam na rozwoju naszych pracowników i satysfakcji z pracy. Chcemy by czuli się nie zależnie od wieku, że stale rosną i nabierają doświadczenia w zawodzie. Oferujemy m. in. możliwość realizacji praktyk zawodowych w celu uzyskania uprawnień budowlanych, szereg szkoleń oraz wyspecjalizowaną kadrę, która pomaga wspinać się po szczeblach w naszej firmie. Rozwój i satysfakcja naszych pracowników to rozwój naszej firmy, wspólny sukces!

Poszukujący pracy
@SEL Energy Sp. z o.o.

Jakie szkolenia dla pracowników planują Państwo dla pracowników w najbliższym czasie?

Łukasz
@SEL Energy Sp. z o.o.

Na jakie zarobki może liczyć inżynier budowy?

@Łukasz

Kulturka ?? Hahah co do menagerow z doopywyjetych !

Pracowałem w tej firmie długo bo prawie od początku powstania. Na plus mogę wymienić: terminowe i niezłe wypłaty, świetna atmosfera w firmie, ciekawe realizacje, przyzwoite narzędzia pracy. Na minus natomiast: czasem słaba organizacja pracy, mało motywacyjny system wynagrodzenia, praca w delegacji. Mimo kilku minusów śmiało mogę polecić a pracowałem w branży instalacji słaboprądowych w wielu firmach.

Renata
@Paweł

Zawsze mnie to trochę żenuje, gdy ktoś podaje terminowe wypłaty jako plusy. Ludzie, to jest serio obowiązek prawny :D A nie żaden plus. A wysokie te zarobki chociaż?

Pracowałem w firmie SEL ENERGY przez parę lat, w tym czasie firma znacznie się rozwinęła. Były lepsze i gorsze momenty, ale generalnie nie wspominam tego czasu źle. Przy odpowiednim zaangażowaniu i samodzielności można się na prawdę dużo nauczyć. W dziale realizacji konieczna jest duża dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów, ale taka specyfika tej branży.

@Paweł

W firmie Selenergy panuje przyjazna atmosfera pracy. Można liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek oraz przełożonych przy realizacji powierzonych zadań. Jest możliwy bezpośredni kontakt z Dyrektorami oraz Prezesem. Kadra zarządzająca jest otwarta na pomysły ułatwiające i usprawniające prace. Jest to nieduża, dobra forma, w której warto spróbować swoich sił.

Witek
@Paweł

Dlaczego zrezygnowałeś ze współpracy z firmą Selenergy?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Niezmiernie buduje nas fakt, że wykorzystują Państwo platformę GoWork.pl w celu poznania nas od kuchni oraz pragną Państwo wyjaśnić nurtujące zagadnienia dotyczącej naszej firmy.

Pragniemy wykorzystać platformę, by odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz zaprezentować warunki pracy w zespole Sel Energy. Każda Wasza opinia wymaga naszej rzetelnej uwagi i jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy i ewentualnie wdrażamy plan naprawczy.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na merytoryczne i ciekawe pytania.
Jeżeli pragną Państwo podzielić się pomysłami oraz uwagami zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu pod adresem: biuro@selenergy.pl.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy  https://selenergy.pl/do-pobrania/
Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum platformy GoWork.pl będą usuwane przez administratora portalu.

Serdecznie pozdrawiamy i gorąco liczymy na kontakt w celu szerszego poznania się!
Generał

Firma konkretna, szybko działa i nie owija w bawełnę. Jest to jeszcze mała firma, z młodą kadrą, a zajmuje się zagadnieniami i tematami dość skomplikowanymi. Sprawdziliśmy się na szybkiej inwestycji. Problemy tylko jak standardowe na budowie. Do firmy, kadry nie mam większych zastrzeżeń. Niech działają i się uczą. Byleby nie zabrali Inwestycji, która ich przerośnie.

@Generał

@GENERAŁ niezmiernie cieszymy się na Państwa komentarz i aktywność na platformie GoWork.pl Żywimy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda się nam zrealizować kolejny kontrakt. Życzymy samych sukcesów i pomyślności!

Renata

Cześć, bardzo chciałabym poznać szczegóły na temat tego, co oferuje Sel Energy jako pracodawca swoim pracownikom. Czy ktoś z Was mógłby napisać, jaki rodzaj umowy oferują na start i ile trwa okres wdrożeniowy do pracy na stanowisku?

lider
@Renata

szkoda czasu na tą firmę......Inwigilacja i zero profesjonalizmu

Olga
@lider

A mógłbyś bardziej przybliżyć temat tej inwigilacji w Sel Energy? O co chodzi? I do czego się odnosisz w związku z określeniem 'zero profesjonalizmu'?

@Renata

Dzień dobry Szanowna Pani @RENATA, Na wstępie serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i pytanie, na które chętnie odpowiadamy. Nasza firma na początku proponuję umowę na okres próbny, który trwa standardowo 3 miesiące. Następnie po tym czasie, jeżeli jest akceptacja i chęć współpracy z obu stron, proponujemy umowę o pracę na czas określony równy 12 miesiącom. Jednocześnie jesteśmy otwarci na inne propozycje kandydatów i nie dyskwalifikujemy innych form kontraktu. Mamy tu na myśli np. umowy B2B czy inne formy umów. Dodatkowymi atutami jakie proponuje nasza firma to: - benefis w postaci karty "MultiSport" - szkolenia/warsztaty branżowe - aktualnie działamy nad benefitem w postaci opieki medycznej dla Pracownika. I oczywiście niezłomnym atutem, to młoda firma z ambitną kadrą, otwartą na nowe wyzwania i powiększenie naszego Zespołu. Serdecznie pozdrawiamy!

Nie przesadzajmy z narzekaniem. To normalne, że jedni odchodzą drudzy przychodzą a najważniejsze, że jest ok

xxx
@Michał

Michał nie normalne jest cały dzień pić kawę i nic nie robić jak to ma miejsce w Twoim przypadku. Rozumiem ,że jest to Twoja praca :)

Mateusz
@xxx

Dyrektor dyrektoruje :) Sprawdza jakość kawy w firmie :)

Zbynio

Wprawdzie firma działa dopiero kilka lat ale za to ma świetne opinie, polecam pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o SEL Energy Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w SEL Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SEL Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

SEL Energy Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.

SEL Energy Sp. z o.o.