Opinie o KJMOTORS Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KJMOTORS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KJMOTORS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KJMOTORS Sp. z o.o. w Poznań

Monika Nowy wpis

Witam, dlaczego pracownicy KJMOTORS nie wypowiadają się ostatnio tu na forum? Każda opinia ma znaczenie i będzie przydatna osobom zainteresowanym podjęciem się pracy w tym miejscu. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z firmą i jak oceniacie warunki zatrudnienia w niej?

Piotr Nowy wpis
@Monika

Chyba pani z mostu spadła kim ta firma jest zapraszam na Bmw forum przekona się pani jak oni super pracują ale tylko po to by zdobyć pieniążki na wycieczki.

Bmw Nowy wpis
@Monika

Chyba nie oglądałeś tv uwaga

Piotrek Nowy wpis

Boże jakie tu sciemy oni wypisują piękna firma chyba tylko na tej stronie a nie wygodne komentarze są usuwane przez administratora strony sami sprawdźcie.

Fachowy kontakt z firmą. Polecam

Julitka F10

Witam,zakupiłam silnik od tej firmy wraz z montażem zakoczeniem było dla mnie auto zastępcze na czas naprawy co sie bardzo rzadko zdarza. koszt tak jak już ktoś wcześniej pisał troszke wysoki, ale najważniejsze że auto jezdzi, nic nie dymi i nie kapie jestem zadowolona. POLECAM !!

Julitka F10

(usunięte przez administratora)„ wypraszam sobie takie komentarze w stosunku co do mojej osoby !! Radzę Panu najpierw skończyć szkole bo dysleksja się kłania i to poważna !! Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie a Pan widać ma problemy psychiczne bo nie jeden durny i wulgarny komentarz w internecie zostawił.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie KJMOTORS Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Jacek Z4

Jestem zachwycony! Profesjonalne podejście, precyzyjnie wykonana usługa i bardzo bardzo ludzkie podejście do klienta! Polecam każdemu posiadaczowi BMW

Karol BMW E60

Zgłosiłam się do KJMOTORS na serwis klimatyzacji . Usługa przebiegła bardzo szybko a w między czas napiłem się pysznej kawy. Polecam

Wizyta umówiona bezproblemowo, szybka naprawa (wymiana oleju i filtra), Szybko i profesjonalnie, odpowiedzialne podejście podczas pandemii koronawirusa. W razie jakichkolwiek problemów, skorzystam jeszcze raz z ich usług.

Mariola Kikut

Profesjonalnie zregenerowany silnik. Bardzo dobra obsługa i fachowe doradztwo a praca wykonana ekspresowo. Polecam Mariola Kikut

Michal32

(usunięte przez administratora)chyba najorszy warsztat bmw w Poznaniu.

Magda BMW X6

Zakup silnika wraz z montażem przebiegł bardzo sprawnie. Dziękuje i polecam Magda

Paweł BMW f11

Samochód po 3 latach nagle podczas jazdy gasł,nikt nie umiał znaleźć przyczyny usterki, łącznie z autoryzowanym serwisem BMW. Wymianie poddano wiele elementów takich jak np filtry wtryskiwacze i wiele wiele innych,dopiero Pan Michał z KJMOTORS Poznań zdiagnozował usterkę i od tego czasu wszystko chodzi bez zarzutu. Polecem ten serwis !!!!!

Szybka diagnoza oraz naprawa, na bieżąco byłem informowany o postępach w pracy. Gorąco polecam

Agnieszka

Jednym slowem rewelacja. Obsługa powinna być taka w każdym warsztacie. SUPER POLECAM

Robert Juszczak

Mój samochód przyjechał z długą listą rzeczy do zrobienia takich jak wymiana silnika, zawieszenie, układ kierowniczy i inne większe lub mniejsze drobnostki. Warsztat jak zwykle uporał się bez problemu informując o całym przebiegu napraw. Przedłużyła się wymiana silnika więc gdyby to było o czasie to 6 z plusem a tak tylko 6 :-) POLECAM jak zwykle. Naprawiałem tam nie tylko ten samochód i polecałem już wielu znajomym. Robert Juszczak BMW X1

#Rafal#

Wszystko w jak najlepszym porządku. Wymieniony silnik wraz z poduszka skrzyni biegów oraz koło pasowe alternatora. Wszystkie usterki wyeliminowane + dodatkowo znaleziony popękany przewód hamulcowy. Nic nie stuka i nie kopci, a wszystko załatwione w miłej atmosferze i szacunku dla mojego portfela.

Justyna

Polecam polecam auto naprawione w szybkim terminie bez zbędnych kosztów. Pozdrawiam

Polecam ten warsztat. Obsługa w pełni profesjonalna, super kontakt ze sprzedajacym. Szybko reagują na zapytania i starają się wyjść na przeciw wymaganiom klienta. Będę stałą klientka tego warsztatu.

Zostaw merytoryczną opinię o KJMOTORS Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w KJMOTORS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KJMOTORS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KJMOTORS Sp. z o.o.?

KJMOTORS Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Żmigrodzka 41 lok. 49
    60-171 Poznań