Opinie o Semper Power Sp. z o.o. w Krupski Młyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Semper Power Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Semper Power Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semper Power Sp. z o.o. w Krupski Młyn

Opowiecie co może oznaczać „sensowny pracownik” w kontekście spółki? Tego typu stwierdzenie pojawiło się w jednym komentarzu w stosunku do odejść i zastanawiam się jak to przełożyło się na bieżąca sytuacje? Opiszecie jakie teraz występują warunki pracy? Jak dużo nowych osób trafiło do zespołu? I gdzie teraz dodawane są najnowsze oferty?

klient Nowy wpis

Uwaga na firmę Sylen Energy Sp. z o.o. to tak naprawdę Semper Power z Krupskiego Młyna. Od dwóch lat domagamy się serwisu w ramach reklamacji. Drugą zimę z rzędu dogrzewamy czym możemy, ponieważ ich instalacja bufor 2000 litrów podpięty do pieca indukcyjnego się nie sprawdziła. Nie odpowiadali na pisemne wezwania, sekretariat oczywiście o niczym nie wie, a dziś podesłali nam wiadomość, czytaj poniżej: "Witam, po sprawdzeniu wszystkich dokumentów informujemy iż umowę na montaż i dostawę urządzenia grzewczego podpisał Pan z firmą Semper Power Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (aktualnie FARELLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA) i to ten podmiot jest odpowiedzialny za realizację zobowiązań serwisowych i gwarancyjnych Pana urządzenia. Aktualnie kontaktuje się Pan z firmą Sylen Energy Sp. z o.o., która jest zupełnie innym podmiotem gospodarczym nie związanym z Semper Power Sp. z o.o. Sp.kom.. W związku z tym nie jesteśmy w stanie podjąć żadnych działań związanych z Pana zgłoszeniem serwisowym."

Dorka Nowy wpis
@klient

Sylen to jedynie zmiana nazwy spółki, to jest ten sam "byt" co Semper Power Chyba ze jakieś komandytowki to już nie wiem Z tego co wiem sensowni pracownicy odeszli z firmy juz dawno, firma leci grubą kasę podwykonawcom. Pamiętam 4-5 lat temu to była naprawdę solidna firma. Wiem bo mój luby z nimi współpracował. Później spółka została sprzedana, zmieniono prezesa i się posypało.

Ewelina Nowy wpis

Faktycznie, jak patrzę w rejestr spółek, to 16 grudnia firma zmieniła nazwę na Sylen Energy. Tylko że nazwa mniej ważna, lepiej powiedzcie, czy serwisantów nie szukają, ile płacą - i ważne - czy nadal zalegają z płaceniem, jak tu niejeden wspominał?

Jak długo trwa proces awansu w Semper Power Sp. z o.o.?

Hanna

Czyli nikt nie ma szans na awans czy jak to rozumieć? Z czego to wynika?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Semper Power Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Semper Power Sp. z o.o.?

Ferdynand Kiepski

Kiepsko to wygląda - komuchy nie chcą płacić za robotę

Jaki jest wkład kierownictwa Semper Power Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wkład jest prosty. Nikt wam nie da tyle co oni obiecają. No z realizacją gorzej ale w obiecywaniu są mistrzami. Tak jak w niepłaceniu na czas.

Titus tous

(usunięte przez administratora)jaki wkład , albo wóz albo przewóz, Klienta trzeba zrobić w konia a raczej w (usunięte przez administratora)....(usunięte przez administratora)

Edyta
@Titus tous

Piszesz to deklarując się jako obecnie zatrudniony? Skąd takie podejście u Ciebie się bierze?

Waclaw

Czekam 3 miesiąc ma montaż pompy . To jest żałosne bo nie mają serwisantów .

Ewelina
@Waclaw

Ale tak Ci powiedzieli? Gdyby nie mieli serwisantów to by były ogłoszenia o naborze. A nie ma ani na montaż i serwis, ani przedstawicieli.

Mirosław
@Waclaw

To norma w ich rzypadku, muszą pzeczytac instrukcję montażu - a to zajmuje czas... :D

Zdecydowanie najbardziej nierzetelna firma, z którą miałam kontakt. Właściwie kontakt to trochę za dużo powiedziane, ponieważ o kontakt z nimi trudno. Zgodnie z umową pracę powinni zakończyć w styczniu tego roku, a do tej pory nawet nie zaczęli.

Edyta
@Ania

I generalnie to jak aktualnie wygląda z tym sytuacja? Bo minęły kolejne trzy miesiące i zastanawiam się na jakim etapie są prace. wiadomo skąd taki poślizg?

Klaudiusz
@Ania

(usunięte przez administratora), ten Dominiczak Preesik nie panuje nad ludźmi, Krzysiu (usunięte przez administratora) Dyrektorek od Nadzoru (usunięte przez administratora) nie ma pojęcia o żadnej fotowoltaice i na koniec Podwykonawcy to już totalna porażka, jak tylko coś zepsują to udają że nic się nie stało i wogle nie mają nic do obrony na swoją niekompetencję, nawet nie próbują nic zaproponować mówiąc, że nie dało ię inaczej zrobić czyli bez uszkodzęń

Roman

Brak szkoleń , brak sprzętu ... Januszem biznesu nawet drabinę trzeba pożyczać od sąsiada

Henryk
@Roman

Drabinę tylko, jak pamiętam o nawet wkrętarki nie mieli, albo akumulatory rozładowane - porażka. Oni chcą na dachu robić bez wkrętarki i kołków prawidłowych do montażu. Ludzi eprzestrzegam bo popelina niesamowita

Mateusz

Bardzo polecam firma wie na czym się zna foto bardzo dobrze wykonane nie ma do czego się przyczepić

Andy

Nawiązanie kontaktów z tą firmą to porażka,nie dajcie się nabrać - nie dotrzymują terminów,podwykonawcy nie rzetelni i partacze,podmieniają komponenty np. falowniki o mniejszej mocy.na koniec nie odbierają telefonów. UCIEKAJCIE OD TEJ FIRMY !!!!!!!

My

Najgorsza filma, nieprofesjonalna, nie dotrzymuje terminów. Uciekajcie

Bożena
@My

co im zlecales i jak dlugie bylo opóźnienie?

Janusz

Zdecydowanie nie polecam! Obietnice bez pokrycia, opóźnienia w płatnościach, fatalne i żenujące zarządzanie. Nie warto marnować na nich czasu!

Master
@Janusz

Być może tak było Panie Januszu dopóki był Pan prezesem tej firmy:) Aktualnie, z tego co się orientuję, panują tak całkiem inne - wyższe - standardy:)

Zażenowany
@Master

Nie wydaje mi się, aby komentarz był napisany przez byłego pana prezesa, a pan/i się myli. O jakich standardach jest mowa? O ignorowaniu klientów, niereagowaniu na zgłoszenia awarii, czy opóźnieniach w płatnościach podwykonawcom? Kiedy kupiona instalacja OZE zostanie już zamontowana klient zostaje pozostawiony sam sobie.

Grzegorz

Omijajcie firmę Semper Power z daleka!!! Moją instalację fotowoltaiczną (4 panele) montują już 2 miesiąc, w międzyczasie były już 2 naprawy gwarancyjno-reklamacyjne-i nadal nie działa! Zamieściłem kilka zdjęć z realizacji na opinie -google oraz youtube,zobacz koniecznie i sam oceń. (usunięte przez administratora) Grzegorz Szymaniak

Solidna,fachową i słowna firma.Bardzo grzeczi pracownicy

Zbigniew
@61

Fachowa? :) :) :) Słowna? :) :) :) Poczytaj opinie o ich montażach...

Dariusz

Jest oczywiście sporo pracy, za to fajny zespół i dobra atmosfera. Pracuję od niedawna, ale jestem zadowolony.

Zbigniew
@Dariusz

Kłamiesz... Z kim tam niby dobrze się pracuje? Z tymi Dziewczynkami, co pojęcia o pracy nie mają, a gdy mają pociągnąć 3 sprawy równolegle to już nie ogarniają? Czy może z działem technicznym co zielonego pojęcia o parametrach instalacji nie ma? Czy może z działem realizacji, który towaru szuka, gdy uda się sprzedać jakąś instalację?

Firma nie nadaje się do niczego! Odradzam każdemu. Jest wiele firm na rynku ,naprawdę można wybrać taką, która zrobi to o wiele lepiej niż ta. Nie odbierają telefonów. Cała usługa kończy się na zamontowaniu- jeśli coś pójdzie źle to nie licz na żaden odzew czy serwis. "Fachowcy" wzięci od przysłowiowego "Stasia z garażu". Nie wiedzą jak zamontować i podłączyć POPRAWNIE pompę. Odradzam jeszcze raz korzystania z usług tej "firmy".

zainteresowany
@Anonim

Witam, jestem własnie na etapie wymiany pieca na pompe ciepła i własnie ta firma ma montować cały sprzęt. Czy można otrzymać więcej szczegółów w tym konkretnym temacie ? będe wdzięczny. Sławek

Grzegorz

Nie polecam tej firmy. Montowali w moim domu pompę ciepła i nie zrobi tego prawidłowo. Nie potrafią montować takich rzeczy . Zablokowali moje nr.telefonu żebym nie mógł się z nimi kontaktować. Unikają odpowiedzialności.szkoda czasu i pieniędzy na takie firmy

zainteresowany
@Grzegorz

Podejście do Pracowników i Współpracowników poniżej jakiegokolwiek poziomu. Nie polecam aplikowania na żadne stanowisko!

Witam Pojawiły się oferty na stanowisko przedstawiciela handlowego, proszę o informacje jaki jest rodzaj zatrudnienia ( umowa o prace czy własna działalność )? Jakie jest wynagrodzenie netto miesięcznie? Czy jest dodatkowa premia? Jakimi autami się jeździ?

Jozef
@Anna

Firma dramat. Lepiej trzymac sie z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Semper Power Sp. z o.o. - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w Semper Power Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Semper Power Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Semper Power Sp. z o.o.?

Semper Power Sp. z o.o.