Opinie o Ronar Sp. z o.o. w Czerwonak

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ronar Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ronar Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronar Sp. z o.o. w Czerwonak

Czy pracodawca Ronar Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@Tes firma zamknięta?

Tes Nowy wpis

Żelek załatwił ronar na amen ,pokazał jaki z niego fachowiec od zarządzania!!!!

Kokosz Nowy wpis

Tak

Tes

Ta szopa już nie istnieje od 3 miesiecy czyli od sierpnia 2020

XXX

Firma, w której ważne stanowiska obsadza się amatorami nie może dobrze funkcjonować. Kiedyś z nimi współpracowałem, wiele zlecałem lecz dziś nie zamówiłbym nic. Oni na bank by skopali niemożliwe do skopania. Poza tym cwaniackie zwyczaje i posunięcia właścicieli, powinny być należycie rozliczone. Ponoć nie opędzają się od najróżniejszych kontroli które faktycznie wykazują to o czym napisałem. Odradzam pracę i współpracę.ZDECYDOWANY BRAK PROFESJONALNEJ KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ PRODUKCJĄ

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ronar Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
C.Z.

Kompletny bałagan i chaos informacyjny. ,Zmienił się Prezes ale obecny Szef produkcji jest tak bystry ,że brak słów (kompletny brak wiedzy i kompetencji w branży ,za to dużo głupich pomysłów) . Nikt przez tego człowieka nie chce tutaj pracować ,każdy ucieka gdzie może, szuka pracy i odchodzi do innych firm. Prezesowi radzę się obudzić ,bo za chwilę sam zostanie w tej firmie , notoryczne spóźnienia w wykonywaniu zleceń. ogólny bałagan

robert

Współczuję każdemu kto zatrudni haczkoskiego. Praktycznie położył tą firmę.

jan

swieta prawda

@robert

Ten Pan pracował w naszym oddziale w Środzie Śląskiej. Na szczęście krótko to trwało gdyż wysokie niekompetencje tej osoby wprawiają w osłupienie. Nie polecamy.

technolog
@robert

a ja bardzo żałuję, że nie ma osoby która wyprowadziła firmę na prostą. nie wiem co się stało że z właścicielem się rozstał, ale było sensownie i poukładane

ciekawy
@Beata

a jaka firmę? chciałbym go zatrudnić bo na jedne z najwyższych kompetencji na rynku metalowym w Polsce - proszę o konkrety

Justyna
@robert

Takie pisanie o kimś po nazwisku jest trochę nie w porządku. Poza tym wydaje mi się, że ludzie, którzy wchodzą na forum, liczą bardziej na wpisy o pracy w Ronar. Jak jest z atmosferą w tej firmie?

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji jako operator CNC. Jakie są zarobki oraz warunki pracy ??

samobójca ???

Możesz napisać coś szerzej

@gość

Możesz napisać coś szerzej ??

Sławek
@Andrzej

Zarobki w firmie Ronar nie są złe, ale też nie rewelacyjne jeżeli jesteś dobrym pracownikiem. Co do warunków tragedia.

Ferguson
@Andrzej

22 brutto a pracownik z Ukrainy ma 17 brutto nastepny pracownik pracuje 3 lata i dostal uwaga 50gr podwyzki a siano kosza w euro to kpina

Maciej
@Ferguson

Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o aktualnej sytuacji firmy, a nie natknąłem się na zbyt dużo merytorycznych opinii. Mógłbyś może opisać na przykładzie swojej funkcji w Ronar Sp. z o.o. jak wygląda Twoja praca?

@Ferguson

W euro? Co za bzdura.

Maciej

Nie zgadzasz się z Fergusonem. Napisz w jakiej wysokości są wypłaty i czy pracodawca oferuje ekstra płatne nadgodziny, premie lub inne dodatki? Chętnie się tego dowiem.

Stach

Zawsze można znaleźć zmienić pracę. Mam wrażenie, że jeśli w dobrej firmie jest źle to nigdzie nie będzie wam dobrze!

stach2
@Stach

kierownik się odezwał????????

WD

Najgorsza firma w calej Polsce!!! Brakuje slow, zeby opisac jaki tam jest: (usunięte przez administratora) balagan...

były
@WD

kiedyś tam ,pracowałam, co się obecnie tam dzieje?

były
@WD

Potwierdzam, robiłem tam. Omijać szerokim łukiem.

Hak

Tutaj się już nigdy nic nie zmieni. Wszelkie transformacje skazane na niepowodzenie. Tylko szkoda tych nabijanych w butelkę...

BYŁY PRACOWNIK

Polecam ,jak najbardziej OMIJAĆ JAK NAJSZERSZYM ŁUKIEM !!!!! oszukiwanie ludzi jest w tej firmie na porządku dziennym. Bak płatności za nadgodziny -też na porządku dziennym To jedno wielkie (usunięte przez administratora) krótko mówiąc ... ludzie nie zatrudniajcie się w tej firmie . To strata czasu nic więcej

@BYŁY PRACOWNIK

Czasem w firmach jest tak, że za nadgodziny przysługują do odbioru po prostu dni wolne - czy tutaj w międzyczasie uległo to zmianie, czy też zawsze wypłacane było wynagrodzenie? Taką wiedzę powinna posiadać osoba zatrudniona w danym miejscu. A jaka atmosfera panuje wśród współpracowników w Ronarze?

BYŁY PRACOWNIK

Straszny bałagan ,brak jakiejkolwiek organizacji ,o zarządzaniu nie wspomnę . Co chwile zmiana kierownika ,wszystko ciągle ginie ,niczego nie można znaleźć totalny bałagan ,wieczna wymiana pracowników biurowych i produkcyjnych (sami się zwalniają) wieczne reklamacje od klientów (po kilka razy ta sama ). Totalna kpina ogólnie mówiąc. A o prezesach to już w ogóle szkoda pisać, to trzeba zobaczyć wtedy dopiero można uwierzyć. Pozdrawiam wszystkich którzy tam pracują ,życzę jak najszybszej zmiany firmy

Były
@BYŁY PRACOWNIK

To co tej firmie dolegało miejmy nadzieję że zostało uleczone. Trochę tam pracowałem ale jestem na bieżąco i mogę powiedzieć tak. Kpiną jest na pewno zatrudnianie ludzi z przypadku, studentów takich jak np (WS czy MK) którzy nie potrafią nawet poprawnie trzymać suwmiarki, szlifierza (MP), który szlifować powinien beton. Byli pracownicy, którzy się zwolnili (bo inaczej czekala ich dyscyplinarka), narobili bałaganu, który niestety trzeba było posprzątać. Teraz kiedy takich elementów już nie ma jakoś to może wyglądać. Mimo że tam nie pracuję trzymam kciuki za RONAR.

@Były

Rozumiem że jesteś tym którego czekała dyscyplinarka?

gość

Pracowałem i z całego serca szczerze odradzam. Ludzie to tylko kwestia czasu jak będziecie tam oszukani.

@gość

Rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię o pracy w Ronarze, ale zwróć proszę uwagę na to, że wyrażenia, jakich używasz w swojej wypowiedzi, mogą zostać odebrane jako pomówienie. Odradzasz podejmowanie pracy w tym miejscu, ale nie podajesz żadnych rzeczowych argumentów na poparcie swojej wypowiedzi - czym to jest spowodowane?

BYŁY PRACOWNIK

Jeszcze trochę i Żelek ostatni światło zgasi !!! ma co chciał. (usunięte przez administratora) ludzi ma swoje granice

@BYŁY PRACOWNIK

Nie bardzo rozumiem, o czym dokładnie piszesz. Czy w firmie odbywa się aktualnie jakaś duża rotacja ludzi? Tak wywnioskować można z Twojej wypowiedzi. Niemniej jednak wygląda też na to, że nie pracujesz już w Ronarze, a jednak jesteś dość dobrze poinformowany o tym, co dzieje się w firmie. Zachęcam Cię więc do rozwinięcia wątku.

Były
@BYŁY PRACOWNIK

Piotrze G. zmień psychiatrę i staraj się nie spać w pracy to może unikniesz niepotrzebnych stresów

@Były

Takie komentarze nie wnoszą nic nowego do dyskusji na temat pracy w Ronar. Skoro, jak widać, byłeś zatrudniony w tej firmie, to może zechcesz napisać, jak ten pracodawca przedstawia się w Twoich oczach? Co mógłbyś poradzić osobom chcącym aplikować do pracy w Ronar?

Beata

@BYŁY PRACOWNIK, a czym spowodowane są te niedostatki w firmie, o których wspominasz? Czy te kwestie były w jakiś sposób podejmowane na przykład na zebraniach z pracodawcą? Myślę, że warto, może coś się zmieni. @Były, rozumiem więc, że w firmie zaczęły zachodzić jakieś zmiany. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? To może być ciekawe dla innych użytkowników forum.

Beata

@noronar, rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w tej firmie, ale pamiętaj, że znajdujemy się na forum publicznym, a takie określenia, jakich używasz w swojej wypowiedzi mogą zostać odebrane jako pomówienie. Długo pracowałeś lub pracujesz jeszcze w Ronarze? Jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w tym miejscu? To dość istotna kwestia.

Beata

@produkcja, czym spowodowany jest ten brak ludzi do pracy w Ronar? Widzę, że firma usiłuje temu zaradzić i prowadzi nowe rekrutacje: http://www.ronar.pl/html/praca.html Czy ktoś z Was będzie aplikował do pracy w Ronar? Aktualnie firma poszukuje: - tokarzy CNC, - frezerów CNC, - operatorów elektrodrążarek i wycinarek drutowych, - frezerów maszyn konwecjonalnych.

noronar
@Beata

Ludzie nie zatrudniajcie się w tej firmie. Firma (usunięte przez administratora) które coraz bardziej cuchnie a właściciele to (usunięte przez administratora) Zapraszam do opini o Niro Lubin. To ci sami ludzie. Ostrzegałem !

produkcja

statek tonie... nie ma kim robić, ewidentny brak fachowców, którzy wykonają zlecenie jak należy, bez poprawek. warunki pracy słabe, nawet nie dostateczne, lokal nadaje się do kapitalnego remontu a najlepiej wyburzenia i stworzenia pracownikom choć minimum jakiejś przyzwoitości.

Beata

@Produkcja, dlaczego tak piszesz? Czy w firmie są jakieś przesłanki mówiące o tym, że gorzej się w niej dzieje? Myślę, że to może być istotna informacja dla osób chcących aplikować do pracy w tym miejscu. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w Ronar w Czerwonaku?

Produkcja

Chyba się zatapiamy...

Zostaw merytoryczną opinię o Ronar Sp. z o.o. - Czerwonak

• Jak się pracuje w Ronar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ronar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronar Sp. z o.o.?

Ronar Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Gdyńska 83
    62-004 Czerwonak