Ronar Sp. z o.o.

Czerwonak

Opinie o Ronar Sp. z o.o.

Zobaczcie sobie strone internetowa firmy. Sa tam zdjecia maszyn ktorych tu nie ma. Na przyklad ta tokarka numeryczna- nie ma jej ani nigdy nie pracowal tu operator przy niej stojacy. To chyba mowi wiele o firmie. Pozdrawiam.

gniot
@Pracownik 10.11.2017 23:13

takie działania są jawnym wykorzystywaniem praw autorskich osoby która takie zdjęcie wykonała i umożliwia autorowi dochodzenia odszkodowania na drodze sądowej

mnich

nie każdy prezes nadaje się do rządzenia lecz nie każdy prezes to rozumie - to już sprawa inteligencji lub raczej braku posiadania

Byly pracownik

Witam! Jestem bylym pracownikiem Ronaru, wieloletnim, kilka lat temu odszedlem do innej firmy. Dzialaja oni tak, zeby placic jak najmniej zarowno zalodze jak i urzedom podatkowym. Istnieja tam rownolegle dwie firmy. Czesc pracownikow jest zatrudnionych w Ronarze, a czesc w Alter-wczesniej Dolzamet Ergolabus. Nikt nie ma umowy na stale gdyz ludzie sa przepisywani miedzy firmami (zainteresowala sie tym kiedys nawet policja). Na prezenty swiateczne tez nie ma co liczyc, gdyz firmy zatrudniaja tyle osob zeby nie tworzyc funduszu socjalnego. Ubrania robocze daja sporadycznie i do tego uzywane. Nadgodziny sa, ale platne jako zwykle godziny na umowe o dzielo w firmie Niro. Obie kopie umowy po podpisaniu niezwlocznie zabieraja. Ze wzgledu na place spora czesc zalogi to ludzie z innych branz, ktorzy przyszli tu na nauke przez co jakosc uslug systematycznie spada. Ogolnie atmosfera miedzy pracownikami jest dobra, ale ze wzgledu na powyzsze nie polecam.

xxx

Firma w której ważne stanowiska obsadza się amatorami nie może dobrze funkcjonować. Kiedyś z nimi współpracowałem, wiele zlecałem lecz dziś nie zamówiłbym nic. Oni na bank by skopali niemożliwe do skopania. Poza tym cwaniackie zwyczaje i posunięcia właścicieli, powinny być należycie rozliczone. Ponoć nie opędzają się od najróżniejszych kontroli które faktycznie wykazują to o czym napisałem. Odradzam pracę i współpracę.

olo

zapraszam do zapoznania się z opiniami o niro lubin - to ci sami właściciele od ronaru

gość

Odradzam podjęcie pracy w tej firmie. Prezesi zmieniają się jak rękawiczki a ludzi robi się w konia na czym tylko się da. Umowy i kasa na możliwie najniższym poziomie. ODRADZAM !!!

Zostaw opinię o Ronar Sp. z o.o. - Czerwonak

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ronar Sp. z o.o.