Ronar Sp. z o.o.

Czerwonak

Ronar Sp. z o.o.
3 8

Opinie o Ronar Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Beata

@Uwolniony, a czy mógłbyś napisać jakieś konkrety dotyczące pracy w Ronar? Wszelkie szczegóły mile widziane! Czy firma oferuje swoim pracownikom możliwość rozwoju? Czy są oni wysyłanie na szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Uwolniony

Łapka w górę dla tych co pracują i akceptują warunki pracy i panujące zasady. Czasy braku szacunku do pracownika i panoszenia sie minęły! Teraz o dobrego pracownika należy zadbać, a zwłaszcza okazać mu szacunek. To w tej firmie nie funkcjonuje.

Beata

@Wojciech, czy próbowaliście zgłaszać te niedogodności odpowiednim osobom? Z jakim skutkiem? Czy firma zapewnia na przykład odzież roboczą? @Pracownik, jak aktualnie oceniasz sytuację wewnątrz firmy? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Ronar?

Andrzej

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji jako operator CNC. Jakie są zarobki oraz warunki pracy ??

Sławek
@Andrzej 04.04.2018 22:35

Zarobki w firmie Ronar nie są złe, ale też nie rewelacyjne jeżeli jesteś dobrym pracownikiem. Co do warunków tragedia.

robert

Współczuję każdemu kto zatrudni haczkoskiego. Praktycznie położył tą firmę.

@robert 21.06.2018 20:55

Ten Pan pracował w naszym oddziale w Środzie Śląskiej. Na szczęście krótko to trwało gdyż wysokie niekompetencje tej osoby wprawiają w osłupienie. Nie polecamy.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Ronar Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

@Administrator 11.05.2018 10:21

Atmosfera w porządku... Wszystko zależy od nastawienia jeżeli przychodzisz i pracujesz to nie ma na co narzekać... Tempo wysokie ale bez szaleństwa. Nowe szefostwo próbuje to poukładać ale będzie to trudne po poprzednikach. Bałagan po dominie będzie trzeba jeszcze miesiącami sprzątać.

nick

to taka śmieszna firma gdzie jeden z łysawych prezesów robił wały na boku aż miło a drugi deko mlaskający zwyczajnie nie potrafił okradać okradających go

neutral
@Ronar 18.03.2018 00:37

zdziwiony ???

wielbiciel Roberta

Robercie H. nie załamuj rąk - prezes nie, technolog nie, może sekretarka ???

Beka

Ale sie porobiło, powodzenia dla wszystkich którzy dzielnie będą znosić zakompleksionego Prezesa W. Znając obowiazujace trendy, co mądrzejsi upłynnią się w czas, i tego im życzę!

anonymous

ciekawe kto za chwilę będzie tam pracować - czyżby wyłącznie pan żelek - hahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahaha

cis
@Wspolpracownik 02.02.2018 09:43

nie szanuje nikogo..słowo "dziękuje".."przepraszam" nie przechodzi mu przez gardło....jak brakowało merytorycznych argumentów to wyjeżdżał ze stanowiskiem...z reguły z chamskimi odzywkami....uważał że jemu wszystko wolno... współpracownik....nie masz zielonego pojęcia kim jestem a już mnie oceniasz......ja przynajmniej miałem okazję z żelkiem współpracować 2 lata i na podstawie tej współpracy mogę coś o nim powiedzieć...nic dobrego....

Kasa

Stanowczo odradzam, brak skutecznego zarządzania, wykwalifikowanej kadry, narzędzi do pracy. Warunki pracy skandaliczne! O płacy nie wspominając. Zmiana stołków z pewnością nie przyczyni się do poprawy warunków pracy i płacy. Na pewno nie przy pomocy obecnie stosowanych środków. Dobra zmiana- stanowczo nie!

anonymous

Właściciele Ronaru to jak się okazało bardzo wytrwali ludzie skoro tyle czasu dali sterować firmą Panu Robertowi. Każda cierpliwość ma jednak swoją granicę.

anonymous

Jak tam twarde lądowanie Robercie H :)

przypadkowy

lata świetności tej firmy to już niestety historia

Zobaczcie sobie strone internetowa firmy. Sa tam zdjecia maszyn ktorych tu nie ma. Na przyklad ta tokarka numeryczna- nie ma jej ani nigdy nie pracowal tu operator przy niej stojacy. To chyba mowi wiele o firmie. Pozdrawiam.

gniot
@Pracownik 10.11.2017 23:13

takie działania są jawnym wykorzystywaniem praw autorskich osoby która takie zdjęcie wykonała i umożliwia autorowi dochodzenia odszkodowania na drodze sądowej

mnich

nie każdy prezes nadaje się do rządzenia lecz nie każdy prezes to rozumie - to już sprawa inteligencji lub raczej braku posiadania

Byly pracownik

Witam! Jestem bylym pracownikiem Ronaru, wieloletnim, kilka lat temu odszedlem do innej firmy. Dzialaja oni tak, zeby placic jak najmniej zarowno zalodze jak i urzedom podatkowym. Istnieja tam rownolegle dwie firmy. Czesc pracownikow jest zatrudnionych w Ronarze, a czesc w Alter-wczesniej Dolzamet Ergolabus. Nikt nie ma umowy na stale gdyz ludzie sa przepisywani miedzy firmami (zainteresowala sie tym kiedys nawet policja). Na prezenty swiateczne tez nie ma co liczyc, gdyz firmy zatrudniaja tyle osob zeby nie tworzyc funduszu socjalnego. Ubrania robocze daja sporadycznie i do tego uzywane. Nadgodziny sa, ale platne jako zwykle godziny na umowe o dzielo w firmie Niro. Obie kopie umowy po podpisaniu niezwlocznie zabieraja. Ze wzgledu na place spora czesc zalogi to ludzie z innych branz, ktorzy przyszli tu na nauke przez co jakosc uslug systematycznie spada. Ogolnie atmosfera miedzy pracownikami jest dobra, ale ze wzgledu na powyzsze nie polecam.

xxx

Firma w której ważne stanowiska obsadza się amatorami nie może dobrze funkcjonować. Kiedyś z nimi współpracowałem, wiele zlecałem lecz dziś nie zamówiłbym nic. Oni na bank by skopali niemożliwe do skopania. Poza tym cwaniackie zwyczaje i posunięcia właścicieli, powinny być należycie rozliczone. Ponoć nie opędzają się od najróżniejszych kontroli które faktycznie wykazują to o czym napisałem. Odradzam pracę i współpracę.

olo

zapraszam do zapoznania się z opiniami o niro lubin - to ci sami właściciele od ronaru

gość

Odradzam podjęcie pracy w tej firmie. Prezesi zmieniają się jak rękawiczki a ludzi robi się w konia na czym tylko się da. Umowy i kasa na możliwie najniższym poziomie. ODRADZAM !!!

Zostaw opinię o Ronar Sp. z o.o. - Czerwonak

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ronar Sp. z o.o.