2 Dodaj opinię
2 26 36 5 1

Opinie o Stanpol-Impex

Pytanie Nowy wpis

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Hania Nowy wpis
@Pytanie

Umowa tylko o prace.

Edyta Nowy wpis
@Hania

@Hania Świetnie, to duży plus dla Stanpol-Impex. Czy osoby bez doświadczenia zawodowego mogą liczyć w tym miejscu na zatrudnienie?

Leonqk

Jeśli firmę prowadzi Janusz,to nie polecam tej firmy.

Bodek
@Leonqk

Cały czas prowadzi. Od brudnej roboty są inni. Mądrale z akwarium z pseudo koordynatorem i mądralińską blondi.

Fiona
Nazwa działu: Produkcja
@Leonqk

Cieszmy się, że jest, bo co będzie bez niego... (usunięte przez administratora)

Anna
@Bodek

Jesteśmy na forum publicznym, starajmy się więc nie pisać obraźliwych komentarzy, to niezgodne z regulaminem serwisu. Długo pracujesz w Stanpol-Impex? Jestem ciekawa, jakie są według ciebie pozytywne strony tej pracy.

bodek
@Anna

żadne

Adrian Nowy wpis
@bodek

Widzę, że masz wiedzę o pracy w tej firmie, dlatego chciałbym zweryfikować, czy nie mając doświadczenia zawodowego, można liczyć na zatrudnienie w firmie Stanpol-Impex?

Adam

@Marian, jesteś pewien, że nie da się napisać nic pozytywnego o pracy w Stanpol-Impex? Firma zatrudnia wielu pracowników, więc muszą być jakieś zalety pracy w tym miejscu. Muszę Ci jeszcze przypomnieć, że na forum niedozwolone jest opisywanie i obrażanie innych pracowników czy też przełożonych. Jest to naruszenie regulaminu strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin

@Adam

Zalety? Pracują ci co muszą, albo mają blisko do pracy bo ich nie stać na dojazdy. Jak ktoś ma szczęście i dostanie lepiej płatną to odchodzi.

Tak1Nie

Adam

@Marian, a mógłbyś powiedzieć na jaką umowę jest zatrudniana nowa osoba w firmie? To na pewno będzie cenna informacja dla osób zainteresowanych pracą. Długo pracujesz w Stanpol-Impex? Czy można liczyć na dłuższą współpracę z tą firmą? @anonymous, przypominam Ci, że na forum niedozwolone jest obrażanie innych osób. Jest to niezgodne z regulaminem strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin

@Adam

Umowy są różne. na czarno nie może zatrudniać. jedynie co to ukraincy - na jakich warunkach pracują, nikt nie wie. pensje podstawowe, warunki socjalne poniżej zera, brak porządnej szatni, zimą nie grzeją hal, jeżeli już to bardzo osczędnie, zimą jest na hali ok 12 na plusie. brak kompetentnej kadry. szkolenia itp. to fikcja. nie polecam

anonymous

hehehe to Januszek jeszcze żyje ? (pracowałem tam 99-01) choleryk zasrany razem z tołdim mnie zwolnili bo chciałem należny mi urlop jak poszedłem do biura aby mi wyjaśnili na jakiej podstawie mnie wyciukali to dwa oszołomy nie wiedziały nawet za co a księgowa trzęsła się jak galareta jak powiedziałem że idę do SP

Adam

@Marian, przypominam Ci, że wypowiadasz się na forum publicznym, więc dbaj o kulturę wypowiedzi. Na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Zgodnie z jego treścią nie powinno się obrażać innych osób. Może mógłbyś opisać warunki zatrudnienia? Czy pracodawca przyznaje premie lub benefity pozapłacowe do podstawowego wynagrodzenia?

@Adam

Naiwny jesteś? Pracodawca to prywaciarz - żadnych benefitów. Warunki socjalne to gorzej niż kołchoz.

Tak1Nie

Marian

Ludzie na produkcji w większości ok, oprócz prymitywnych dzikusów z magazynu. Do tego jedna mądralińska z biura technicznego - gówniara tuż po studiach a jakby wszystkie rozumy świata pozjadała i ten jej kolega koordynator, w szczególności "fachowiec ok KJ" - śmiechu warte.

Darek

Rotacja jest wszędzie ponieważ ludzie szukają większych zarobków. Jak jest w firmie?

DD

Najlepsza jest kontrola jakości - pseudo spec od kontroli z "akwarium" Rotacja pracowników KJ ogromna.

Adam

@Bartek, czy jesteś pracownikiem w Stanpol-Impex? Jeśli tak to zachęcam Cię, abyś napisał coś więcej o pracy w tej firmie. Jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę pracy?

Bartek

Idealnych firm nie ma ale generalnie to wszędzie trzeba pracować.

gość

Wypłata na czas,opłacone zusy i inne świadczenia,żadnych opóźnień. A praca jak każda inna,szef tak samo...trzeba robić a nie opierdalać się,za siedzenie nikt ci nie zapłaci.

Tak8Nie

stary polonez
@gość

A to rob jeszcze szybciej Jeszcze szybciej. Przecież przychodzą mlodsi . Co nie dajesz rady ? To poszedl won.

riko

co wy(usunięte przez administratora). ludzie ta firma to syf jeden wielki (usunięte przez administratora). Pracuje tam i wiem co pisze a jak czytam te głupoty typu pakiet szkoleń i możliwość rozwoju to mnie szlak trafia . ludzie Kasa jet na czas ok ale zero szacunku dla pracownika jesteś murzyn masz robić i cicho siedzieć

Tak6Nie

stary polonez
@riko

Murzyny to pobierają zasilki a nie pracują .

Adam

@Sasanek, a czy pracodawca zapewnia umowę o pracę? Jak pracuje wam się w tej firmie? Ja osobiście jestem bardzo ciekaw, ale jeszcze bardziej osoby zainteresowane współpracą z Stanpol-Impex. Pamiętajcie, że wyrażając swoją opinie o pracodawcy pomagamy innym użytkownikom naszego forum.

Sasanek

Witam .pracowałem tam 2 tyg tylko 2 albo aż 2 .szukając pracy czytałem opinie na ich temat i mialem mieszane zdanie na ich temat ale postanowiłem sprawdzić jak tam jest . pracownicy ok jeden drugiemu pomaga nowego wprowadzają uczą naprawde jesli chodzi o pracowników to ok (usunięte przez administratora)a takie bzdury jak pakiet szkolen możliwość rozwoju to jest taki chwyt zeby przyciągać pracowników (usunięte przez administratora)Nie polecam tej firmy OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Tak1Nie1

Adam

Macie podzielone opinie, a co powiecie o wynagrodzeniu w Stanpol Impex? Podzieciel się swoją opinią. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się ważne! Czy powiecie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie ? Po jakim czasie pracy w firmie można liczyć na podwyżkę? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne i jak często?

Irek

Niektórzy potrafią chyba tylko narzekać!

Marcin36

Witam. Ktoś mi powie dlaczego szukają kierownika zmiany? Co się stało z poprzednim?

jaannn

Nie polecam pracy w tej firmie !!! Na żadnym stanowisku !!! Omijajcie ją szerokim łukiem.

Tak11Nie

rififii

masz racje ale dodajmy że atmosfery nie psuja pracownicy ale kadra kierownicza .

Tak6Nie
Pa

Nie pracowałem i nie będę pracował w tej firmie bo nie ten "gatunek"... ale jak czytam, że dają niezbędne narzędzia i wypłatę na czas to mnie trafia. Dobrze, że nie maja karcera a kierownik nie chodzi z trzcinka i nie wali ja po plecach pracowników "zapobiegawczo".

ja

czy ktoś pracował/pracuje jako handlowiec i może powiedzieć coś więcej?

Wojtek

Miałem okazję pracować w Stanpol-Impex w Swarzędzu. Bardzo przyjazna atmosfera tam panuje. Szef jest mega sympatyczny i konkretny. Firma należny do większych graczy w Swarzędzu. Ile wynegocjujesz na rozmowie, tyle dostaniesz. Kasa zawsze na czas. Umowa na stałe lub czasowa (zależy od Ciebie) Pracować trzeba (nie ma obijania się) Gdybyście mięli jakieś pytania to pisać, :)

Tak7Nie
PITOS
@Wojtek

Chyba pomyliłes firmy , bo to co piszesz jest śmieszne

Tak10Nie

Zostaw opinię o Stanpol-Impex - Swarzędz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie