stanpol impex

Opinie o stanpol impex

Zenon

Patologia

jaannn

Nie polecam pracy w tej firmie !!! Na żadnym stanowisku !!! Omijajcie ją szerokim łukiem.

jaa

riko

LESZKU. JESLI KTOŚ CHCE BYĆ PONIŻANY CAŁY CZAS TO TA OFERTA JEST IDEALNA . PRACUJE TAM WIEC WIEM CO MÓWIĘ 90% ZAŁOGI OPRÓCZ GRAWITACJI TRZYMA W TEJ FIRMIE TO ŻE JEST BLISKO OD MIEJSCA ZAMIESZKANIA.90% BO POZOSTAŁE 10% TO DUPOWŁAZY KIEROWNIKÓW I TE DZIKUSY Z MAGAZYNU

rififii
@Helena 27.07.2016 18:49
Jeżeli nikt jeszcze nie mial stycznosci z magazynem to odradzam.Moze sie wydawac ze pianka jest lekka,ale tak nie jest.Duzy wpl...

masz racje ale dodajmy że atmosfery nie psuja pracownicy ale kadra kierownicza .

Helena
@rififii 04.08.2016 23:02

Zgadza sie z Tobą.;/

riko

co wy(usunięte przez administratora). ludzie ta firma to syf jeden wielki (usunięte przez administratora). Pracuje tam i wiem co pisze a jak czytam te głupoty typu pakiet szkoleń i możliwość rozwoju to mnie szlak trafia . ludzie Kasa jet na czas ok ale zero szacunku dla pracownika jesteś murzyn masz robić i cicho siedzieć

jaaa

riakiao - jakie benefity ? ha!

Pa

Nie pracowałem i nie będę pracował w tej firmie bo nie ten "gatunek"... ale jak czytam, że dają niezbędne narzędzia i wypłatę na czas to mnie trafia. Dobrze, że nie maja karcera a kierownik nie chodzi z trzcinka i nie wali ja po plecach pracowników "zapobiegawczo".

raifier

groni Co ty pier... ta firma to syf Ludzie nie starajcie sie o etat w tej firmie bo będzieie żałować. kierownicy to banda idiotów ciesze sie ze już tam nie pracuje

ja

czy ktoś pracował/pracuje jako handlowiec i może powiedzieć coś więcej?

Paweł

Praca w tej firmie smieszna na umowie kazdy ma najnizsza a potem premie kierownicy tzw. pseudo kierownicy nie maja pojecia o zarzadzaniu produkcja to sa tzw brygadzisci nie kierownicy gonienie ludzi i zastraszanie a potem obrazanie sie na pracownika to oznacza brak kompetencji przywodczych na stanowisku kierowniczym . Ktory kierownik jest ma wyzsze zaden ktory kierownik ma pojecie o pracy przy maszynach zadnen ktory kierownik posiada wiedze na temat planowania zaden , ktory kierownik rozmawia z pracownikami na temat rozwiazan itp zadne maja palcone za etat i plus tyle ile wysla zamowien czyli gonia gonia a potem sie gubia robia nadgodziny zamiast zadbac o stala kadre pracownicza i szkolic zapomniec wola gonic sami pakuja towar jedni nawet obsluguja maszyny bez stosownych uprawnien smiechu warte ponizanie pracownikow standard najlepszy jest dyrektor czlowiek ktory klamie potem gubi sie w tym co powiedzial innym myslac ze sie nie wyda chcecie cos wiedziec wiecej pytajcie co z tego jak firma jest jedym z wiekszych graczy po ostatnim wypadku o jakim co zaszedl w firmie to smiechu warte porazka mataczenie kombinowanie trafia w koncu na kogos kto pozamiata ten balagan . socjal jedno mydlo na wszystkich brak cieplej wody szatnia wola o pomste do Boga tu mozesz przysjc popracowac kilka misiecy i rezygnowac jak tylko trafi ci sie okazja . pracowalem odradzam sa inne podobni graczen na rynku uwazajcie.

Pracownik produkcyjny

Również miałem okazję pracować w Stanpol-Impex i potwierdzam słowa większości. W firmie panuje straszny bałagan, brak jakichkolwiek warunków socjalnych, szatnie wyglądają katastrofalnie, brak ciepłej wody, latem pod plandeką na załadunkach 40 stopni a o wodzie do picia zapomnij. Wszędzie kamery, właściciel firmy potrafi poniżyć pracownika publicznie równając go z ziemią. Zarobki niskie a wyzysk straszny. Rotacja przeogromna, nowi ludzie po kilku godzinach pracy od razu rezygnują widząc co się dzieje. Szczerze odradzam i nie polecam pracy w tej firmie.

Wojtek

Miałem okazję pracować w Stanpol-Impex w Swarzędzu. Bardzo przyjazna atmosfera tam panuje. Szef jest mega sympatyczny i konkretny. Firma należny do większych graczy w Swarzędzu. Ile wynegocjujesz na rozmowie, tyle dostaniesz. Kasa zawsze na czas. Umowa na stałe lub czasowa (zależy od Ciebie) Pracować trzeba (nie ma obijania się) Gdybyście mięli jakieś pytania to pisać, :)

PITOS
@Wojtek 06.01.2015 20:58

Chyba pomyliłes firmy , bo to co piszesz jest śmieszne

zaki

Pracowałem w tej firmie jakiś czas powiem wprost burdel . Zarobki małe warunki socjalne to żenada szatnia jak chlew wygląda szefostwo ma w dupie jakie warunki ma pracownik wszędzie kamery wyzysk za za straszanie pracownika latem temp 30stopni a wody do picia nie ma. Stary chodzi ryja naciaga na wszystkich o byle co. Ktoś powinien mu w ryj dać . Nie polecam pracy w tej firmie .

reaaa

brak szacunku i wyzysk pracownika. gdzie jest inspekcja pracy? odradzam prace w tej firmie.

ank

jaaa ma rację !

gość

Wypłata na czas,opłacone zusy i inne świadczenia,żadnych opóźnień. A praca jak każda inna,szef tak samo...trzeba robić a nie opierdalać się,za siedzenie nikt ci nie zapłaci.

jaaa

szef ma z garem , chyba ze sobie wypije to jest mily , w zime pizdzi ze koniec a szef drze pape jak podkreca ogrzewanie do 20 , pozatym jest paru kaftanow co z ucha strzelaja , pozatym male siano , o umpowie na stale zapomnij , omijaj szerokim lukiem ,

Zostaw opinię o stanpol impex - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stanpol impex