Opinie o Leasing Experts w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Leasing Experts. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leasing Experts o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leasing Experts w Wrocław

Kasia Nowy wpis

Firma jest w centrum Wrocławia ?

Andrzej Nowy wpis

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Zuzia Nowy wpis

Tak rzadko piszecie, że pewnie dobrze się tu pracuje!!

Kolega po fachu Nowy wpis

NIE POLECAM! firma leasinguje same spady z rynku ciezko zrobic tam jakikolwiek biznes, oplata wstepna na poziomie 2-10k pozniej miesieczne oplaty na poziomie 300-600zl za to ze mozna pracowac pod ich pożal się boże "brandem" + zakaz konkurencji po ustaniu stosunku pracy na okres od roku do dwoch! Zadna firma na rynku nie stosuje takich rzeczy! omijac szerokim lukiem. Prezes i zarząd to krag hamow i prostakow! omijac omijac. Zbyt duzo nerwow na ta firme stracicie i zdrowia!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Leasing Experts, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Porada

Zastanawiam się w jakim celu @Adam piszesz takie zdanie? Oskarżasz firmę bez żadnego uzasadnienia. Jeśli masz jakieś należności to na forum nie rozwiążesz problemu.

Alicja

@Adam - poprosimy o więcej informacji na temat zatrudnienia w Leasing Experts? Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się sowimi doświadczeniami związanymi z pracą w LE? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia?

UWAGA Firma nie płaci!!!

Robroy
@Adam

mozesz cos konkretniej powiedziec o ich niewyplacalnosci bo zastanawiam sie nad wspolpraca z ta firma?

Alicja

@Juras, dlaczego nie polecasz?

Juras

Co Wam bede mówił, pracowałem w LE kilka miesięcy i NIE POLECAM. Szef Marcin Pawłowski to burak i kawał chama !!! Każdy kto nawiąże z nimi współpracę nie będzie zadowolony.

olksj

nie wiem czy tylko ja źle czytam, czy większość osób tutaj źle się odnajduje :) z tego co widzę, to forum firmy Angel Care z Wrocławia. Owszem, istnieje podobna firma Angel Care 24, ale to tylko podobieństwo z nazwy jak dla mnie. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.

@Marek

Bardzo dobra analiza. Daje im max. 3-4 miesiace. Zakladamy sie? :-)

Felix

Z tego co wiem, zastrzegają sobie kontakt z wybranymi kandydatami. Ja byłem zaproszony przez maila na jakieś spotkanie, ale przeczytaniu opinii na temat spółki nie skorzystalem

jarek

witam.z ta firma nie nadaje się do współpracy.oto kilka przykładów.od przyjęcia zgłoszenia minęło 5 dni i nic,po zatym nie odpisują na e -maile i nie odbierają tel.żadnej fachowej informacji.

Ja widzę tylko dokumenty finansowe spółki, w ktorych jest strata i ujemne kapitały własne.

Nie polecam wspolpracy:Zarząd Spółki LEASING-EXPERTS S.A. ("Emitent") z siedzibą we Wrocławiu, informuje, iż w dniu 30.07.2015 roku otrzymał informację od banku komercyjnego w Polsce w sprawie negatywnej decyzji na złożony w maju 2015 r. wniosek kredytowy którego celem miało być refinansowanie obligacji korporacyjnych Emitenta. Spolka niedawno zmienila nazwe a z jej wynikow finansowych wynika ze niedlugo upadną.

Miszel

Szukam informacji na temat współpracy z Leasing Expert, na ich stronie oczywiście widnieją same plusy. Nigdzie nie mogę znaleźć żadnej wypowiedzi osoby ktora prowadzi taką placówkę, co mnie bardzo martwi. A wypowiedź P. Knop ewidentnie pochodzi od osoby zajmującej się PR w tej firmie

Kaśka

Widzę że posiadasz umiejętność kopiowania, super. Ja pytam o opinie na temat współpracy a nie to co sami piszą o sobie

Kaśka

Bardzo proszę o opinie na temat współpracy z Leasing Expert. Zastanawiam się nad otwarciem placówki.

Admin

Co sądzicie o tej firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Leasing Experts - Wrocław

Leasing Experts
1.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Błażeja Winklera 1
    60-246 Wrocław