Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"

Kielce

Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"

Opinie o Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Ryszard

Czy dobrze się pracuje i dlatego nie piszecie? Szkoda, nowi potrzebują informacji.

Karolina

@Didiana, @Anita, w takim wypadku może dobrze byłoby jeszcze raz dokładnie przeczytać umowę, którą zawierałyście z Firma Creditia Sp. z o.o ? Wtedy będziecie mogły powołać się na znajdujące się tam zapisy i bronić w ten sposób swoje racje, które tutaj wymieniacie.

Szukasz pracy?

Karolina

@Anita udało się cokolwiek w sprawie wyjaśnić? Nadal można korzystać z usług firmy więc dobrze byłoby dla innych potencjalnych klientów znać finał takiego nieporozumienia.

alex

potrzebuje pomocy w sprawie firmy ANANAS przeszlo rok temu splacilam pozyczke panu z windykacji ktory przyjezdzal do mnie do domu a dzis mialam telefon z innej firmy windykacyjnej ze mam nie splacona pozyczke w Ananasie i dlug wynosi 1900zl najgorsze jest to ze niemam zadnych dowodow wplaty i niewiem z kim sie kontaktowac w tej sprawie.

Ehhh

Niestety każda założona przez grupę spółka po kilku miesiącach przestaje istnieć i popada w długi. Ludziom nie wylacają pieniędzy i jeszcze wmawiają że nienależy sie wypłata bo słabo się pracuje, a właściciele wypierają sie że tomich działalności bo w KRS widnieją osoby "słupy" będącę na ich usługach. Dziwne że ciagle im sie udaje otwierać kolejne spółki i wyzyskiwać ludzi, że nikt się tym nie zainteresował.

wiga

Nie polecam, ostrzegam przed tą firmą oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] erują na biedzie ludzkiej i głupocie!!!

No Mercy

Praca jest w porządku, polecam bardzo mocno nowym.

Zxc
@No Mercy 18.10.2016 21:38

Ciekawe jak długo będzie w porządku. Po 2-3 miesiącach od zatrudnienia wszystko się zmieni.

ehh

nie myśl tyle :)

xz

Ktoś tu chyba nie umie czytać ze zrozumieniem. W tej grupie kapitałowej nie ma co liczyć na stabilne warunki pracy, terminowe wypłaty wynagrodzenia, socjal itp.! Zarządzający firmą są bezczelni i traktują ludzi jak ostatnich frajerów.

ja

to fakt, że Ci, którzy zostali zwolnieni październik/listopad zeszłego roku nie dostali wynagrodzeń do dziś

Lucy

Słyszeć to jedno a odczuć to na własnej skórze to co innego. Bardzo chciałabym poznań osobę, która w firmach z tej grupy kapitałowej miała jakiś socjal. Być może prezesi.

P

większość osób, które tam pracowały

Lucy

Co Ci po średnich zarobkach, jak ich na oczy nie zobaczysz. Ja czekam na wypłatę od listopada zeszłego roku, na żadne wezwania do zapłaty firma nie reaguje. Zwinęli interes w Poznaniu i szukaj ich teraz. Pozostał tylko Sąd ale i to nie gwarantuje wypłaty.

Xyz

Nie ma co liczyć na terminowe wypłaty wynagrodzeń. Często są takie sytuacje, ze dwie wypłaty są zaległe. Całe szefostwo jest bezczelne z Panią W na czele. Nie wiem jak można tak traktować ludzi.

Błażej

i w kolejnej firmie z grupy PCH coś się dzieje-Family Brokers SA, strona nie działa a pod adresem systemu sprzedażowego system.familybrokers.pl pojawił się komunikat "strona została zablokowany z powodu braku płatności". a taki był doświadczony zespół ;-)

mnb
@Błażej 26.08.2016 09:14

tak to jest jak pch i zielińska nie płacą faktur.. system zablokowany :) a wspomniani państwo wymyślili sobie żeby agenci wnioski mailem wysyłali, to trzeba mieć tupet!

Błażej
@mnb 02.09.2016 17:08

tak tak,trzeba mieć tupet.gratulujemy pomysłów.ciekawe kiedy to się skończy.

Ananas

W końcu wzieli sie za Panow ktorzy ludziom dawali swoje numery kont do splaty pozyczek.Np.Pan J.S. A creditia o większości pozyczek nawet nie wie. W ich systemie nie ma wiekszosci klientow.

Kabzi

Nobilon to porażka. Nie polecam.

sdlkfjsal

W nobilonie masz najniższą krajową na etacie, reszta uznaniowa której sie nie dostaje na umowe zlecenie i dzieło. Dziadostwo totalne. nie polecam.

Ciepły Piotr

Hehehe.ale ten gość pch to wałek. Ludzie z creditii zwolnieni,kasę im wisi,sprawy w sądach, konta poblokowane, a on dalej obligacje na tą firmę puszcza. Podobnie z debt one. A z jego strony w necie same sukcesy biją. Jaką trzeba być tempą dzidom, żeby łapać się na te jego opowiastki i teasery? ?

Rysiu

Witam wszystkich w tym temacie. Jeśli chodzi o pan PCh mieszka na rogu ulicy Narbutta z Łowicką bardzo drogi budynek z basenem na dachu. O pieniądzach możecie zapomnieć bo ich nie odzyskacie. Jak na razie to tylko jest tu dużo gadek a nie wiele robicie.A pan Ch to zwykly obsraniec który chowa się za pania Z. Zatrudniaja kolejnych ludzi w DDC. Co do umów to rzeczywiście większości nie mają dotyczy to Creditii i Expertiana. DDC nie ma aktualnych sald klientów a pan L. z DDC kłamie tak samo jak jego szefowie. Jeśli chcecie zadziałać to odezwijcie się do pana Krupy z Kancelari Drawbrige. Tego pana też oszukali.

Kijor

A w tym Nobilonie dobrze płacą? Wiem, że zawsze na czas, ale ile dostaje kierownik na początek?

Iglo
@Kijor 16.03.2016 23:13

Kierownik na początek może mieć różne stawki, zależy jaki teren, ilu klientów, perspektywy rozwoju i wiele innych, ale 3-4 tys. na początek na okresie próbnym spokojnie zarobisz, potem podwyżki.

Paula

Nie robiła zdjęcia. Oni się nie odzywają i zastanawiam się czy Po prostu się odzywać samą? Bo z tą kobietą nie ma kontaktu. Dolnoslaskie

Xx

A moze robila zdjecia dokumentow? I pozniej mogla sobie wydrukować. Umowa z 2014 ? Powiedz jej niech pokaże ta umowe co podpisalas. A w jakim rejonie to było.

Paula

I zaznacze ze umowa zostala zawarta w 2014 roku. A z panią u której była podpisana umowa zero kontaktu aż do dzisiaj. Nie miała ksera dowodu które było wymagane i umowy o prace.

Paula

Czy umowa jest ważna pożyczki jeżeli była zawierana w domu agentki która rzekomo daje pożyczki z tej firmy Ale nie miała ksera dowodu oraz umowy o prace. Tylko podpis na umowie.

Xx

Paula co potrzebujesz?

Paula

Potrzebuje pomocy z kimś kto pracował w tej firmie

Ja

Marta zanim cos im wplacisz żądaj umowy pozyczki podpisanej przez Ciebie. Prawdopodobnie nie maja. Wiec nic nie moga zrobic. Odsetek tez nie moga naliczac poniewaz miałaś z obsluga domowa i nikt nie przyjechal. Niech spadaja.

marta

Ananas zwinal zagle,nie przyjezdzano po odbior pieniedzy,poczta zwracala listy bo pd tym adresem nie bylo takiej firmy a dzis dostaje pismo z windykacji Direct Debt/zwykla poczta/ ze mam im zwrocic jakad kase wzieta z sufitu w ciagu 3 dni i strasza sadem. Czy ktos spotkal sie z tym moze. Ja uwazam ze jest to typowe wyludzenie pieniedzy

Zostaw opinię o Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS" - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"